24 jún 28, 22:42:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 787 788 [789] 790 791 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577997 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #11820 Dátum: 12 júl 15, 16:55:27 »

Igaz, ilyen is volt Mosolyog
Bárhogy is, ezek szerint ha újra "leigázza" a hogyukut, akkor talán önmagától is kiszabadulhat, hacsak Urahara nem valami atombiztos pecsétet használt.
De a kardját szerintem mindenféleképp visszaszerezheti.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11821 Dátum: 12 júl 15, 17:03:06 »

Urahara pecsétje már nem aktív. Már akkor nem volt az amikor a 46-ok tanácsa elítélte Aizent. A Hogyuku még mindig benne van szóval bármikor újra a mestere lehet. A börtönben úgysem tud mást csinálni, mint próbálkozni.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #11822 Dátum: 12 júl 15, 19:42:02 »

A börtönben úgysem tud mást csinálni, mint próbálkozni.^^

Nah jah, főleg hogyha úgy van bezárva ahogy láthattuk a "tárgyalásán", akkor oda van kötözve a székbe, mindene lezárva, 1000 pecsét mágia rajta, és bebaszva egy sötét kis lukba, akkor csak elmélkedni tudd magába!  ikszdé  Kiröhög
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 15, 19:43:03 írta Gino » Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #11823 Dátum: 12 júl 15, 21:13:59 »

Az igazat megvallva szerintem nem is akart mást, hiszen a korlátait magában tudja átlépni. Mosolygott, mintha minden a kedve szerint alakult volna. Kint nem volt egy perc nyugta sem.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11824 Dátum: 12 júl 16, 00:22:53 »

Szerintem meg Yachiru az, csak piszkos Kisuke arca ő meg segítőkészen levakarja a foltot a pengével. A boltosbá meg csak azért ideges, mert rájött, hogy efelejtette kihúzni a vasalót.

Igazából csak az érdekel, hogy hogyhogy lekerült a Pendulum a mangaolvasóból? Egyik nap kerestem és akkor tűnt fel, hogy nincs ott.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #11825 Dátum: 12 júl 16, 00:27:09 »

Szerintem meg Chuck Norris az. Na erre varrjatok gombot.

Amúgy csak bekerült a mangába. Innen kezdődik. Én kerestem múltkor vmit, talán grimmjow kardját és akkor tűnt fel.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11826 Dátum: 12 júl 16, 00:29:09 »

Ugyan. Norris puszta kézzel vágta volna ketté azt a rohadékot, karddal a kezében az egész téridőnek annyi lenne HM-val kezdve.

Mekkora trollság már pont oda beszúrni xD Ez tetszik. Kösz, szabi2.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 16, 00:30:58 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Zafyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


-


« Válasz #11827 Dátum: 12 júl 16, 19:21:43 »

Tudom, nem épp ide tartozik, de nem hagy nyugodni amit kérdezni akarok. Ha ilyen nagy sebességel mozognak( kapitányok és ilyen szintű emberek), akkor az már minden tulajdonságukra kihat ,vagyis mozgás, látás, gondolkodás egyszóval mindenre kihat. Épp ezért elég gyorsan kéne beszélniük, mert ugye minden cselekvésük gyorsabb. Akkor, hogy tudják magukat megértetni, a sokkal gyengébbekkel? Mivel ők ugye negyed annyira sem lehetnek ilyen gyorsak. Ezért az egész beszélgetés ugy nézne ki, hogy egy kapitány szava egy nagyon gyorsan elhadart szöveg lenne, amit a gyengusz nem tud megérteni, fordítva pedig azért nem tudná kihámozni a kapitányi szintű, mert számára csak egy nagyon lassú, votatott hang lenne a beszéd. Hogy értik meg mégis egymást akkor?
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #11828 Dátum: 12 júl 16, 19:27:43 »

Sabaku: Ez igaz. De az is lehet, hogy az a kard formájú izé, valójában csak chuck norris szakálla.

Hát nem tudom, sztem elég egyszerű. A beszédre nem hat ki. A szája mozgását nem gyorsította fel annyira, érzékelni meg tudja a lassabbat is, attól, hogy ő képes gyorsabbra. Bár ehhez hasonló szitu volt mikor mayuri beadta aa fú nem emlékszem már milyen szérumot szayel aporronak. Nevet Az vicces volt.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11829 Dátum: 12 júl 16, 19:33:15 »

Annak szérumnak a neve super-human-formula,eredetileg felgyorsitja a használoját,csak szayel teste nem tudta "követni", igy egy pillanat alatt 100év is eltelt neki Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 16, 19:35:39 írta K ichigo » Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #11830 Dátum: 12 júl 18, 09:08:16 »

Most nem azért de lesz manga ezen a héten??
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #11831 Dátum: 12 júl 18, 11:47:48 »

Hát nagyon úgy néz ki hogy nem, mert ilyenkor már szokott lenni OP, Naruto RAW, és a Bleach jön később.
De hát nem volt hír hogy jövőhéten (ezen a héten) nincs Jump pedig az mindig van írva hogyha nem lesz...
Aztán lehet hogy csak késik...
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #11832 Dátum: 12 júl 18, 12:23:02 »

One Piece szüneten van, Naruto spoilerek már kijöttek, hamarosan jön a Bleach is. Amúgy "régebben" csütörtök reggelig nem volt érdemes mangára számítani, a szerda délután simán belefér még a megszokott időbe.
Remélem nem tér át Kubo a Soul Society-s eseményekre a heti mangában, érdekel ki is áll ott Urahara mellett.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 18, 12:23:35 írta renato » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11833 Dátum: 12 júl 18, 13:27:54 »

Kijött az 501. fejezet:
http://www.mangareader.net/bleach/501
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #11834 Dátum: 12 júl 18, 13:31:28 »

Most haragszom Kubóra, nem tudtuk meg még mindig, hogy ki az, aki ott állt Urahara mellett és kaptuk (szinte) csak Byakuyáról szóló harcot. Nem mondom, tetszett az is, de most az a rejtélyes alak jobban érdekelt.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 787 788 [789] 790 791 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!