24 szep 29, 00:17:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 785 786 [787] 788 789 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701542 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #11790 Dátum: 12 júl 12, 19:57:32 »

Nem hiszem hogy megölték, pár ujja és az egyik lába bánta, plusz valamerre a nyaka és a feje körül is, de még élt, mikor elmentek.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11791 Dátum: 12 júl 12, 19:59:27 »

Igen, Yammi életben maradt. Ez volt a mangában is és Kubo is megerősítette az információt. Viszont azt is jelezte, hogy nem szerepel a történet fojtatásában.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11792 Dátum: 12 júl 12, 20:18:49 »

Pontosan melyik espadak élnek még?

Uraharáról:
EGY: Honnan a francból varázsolt elő egy gépet HM közepén? És ezt a holografikus cuccot miért nem szabadalmaztatta még?

KETTŐ, HÁROM: A hátába állt egy bazi nyílvessző. Reagálja már le valahogy xD Ha kihúzza vagy harcol akkor keményfiú, elfogadom. Ha elkezdi a haláltáncát, elfogadom, mert komoly dolog ez. De kb. mintha észre sem venné, ami azért meglepő. Na meg csak úúgy ül ott, mint egy rakás szerencsétlenség, mikor pörögnek körülötte az események.

Utolsó képek:
1.  Először nem is kicsit megdöbben. Mintha annak a személynek semmi keresnivalója nem lenne ott, és bárki másra számított volna, csak rá nem. Ez az ember(?)  ráadásul igen gyorsan mozog, mert hipp-hopp ott termett Kisuke előtt, akinek reagálni sme volt ideje. Persze nyílván lassítja a nyílvessző, de ugráltak ide-oda a blícsben már nagyobb sebekkel is.
2. A 'Franc' és a 'Jaj..ne' szavak még inkább azt erősítik, hogy valami nagyon nincs rendben ott,  hiba van a Windowsban. Egy espadan vagy egy hasonló HM-i őslakoson meglepődött volona így?
3. Kifejezetten megrémültnek tűnik az utolsó képen. Kisuke minden, csak nem szívbajos, ezét aránylag leszűkül a kör. Az életbenmarad espadak közül persze Grimmjow a kézenfekvő lehetőség, de egy ilyen ripacs természetű hollowtól az igazi Urahara-cool alakok nem ijedek meg. Ha a cicus az, akkor megváltozhatott a maszkja, és jóval erősebb lehet. De őt pont azért nem mondanám, mert túl egyértelmű.
4. A penge hozzáér Urahara arcához, látszik, mert az árnyék nem a 'levegőben lóg', hanem összeér a karddal, ami vetette. Ennyi erővel torkon is szúrhatta volna,  játszadozós, kegyetlen és monologizálós természetű lehte, aki szépen elmondja mit tervet, aztán öl meg röhögve rajtad.

Igen, gondolom már rájöttetek, hogy én Aizenre tippelek az alábbik miatt. Neki is esedékes megjelenni ebben a háborúban, jó kérdés persz, hogy került  volna ide. Persze úgy sem ő lesz az, de ha már ő a téma: hová fut Yamabá? Ha nem olyan büszke tata lenne arra tippelnék, hogy éppen őt ereszti szabadon.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #11793 Dátum: 12 júl 12, 20:31:33 »

Hát hogy erre a legkézenfekvőbb dologra senki nem gondolt hogy ki lehet a kart másik végén...
Természetesen "Az Új Világ Karizmatikus Vezetője" a nagy Don Kanonji!
Sőt tovább megyek, ő a lélek király, csak jól álcázza ezért senki nem gondolt rá, és most jött megmenteni a helyzetet! Nevet
Nahjólvan elég volt a hülyeség ikszdé

Nagy valószínűséggel tényleg Grimmjow lesz az, mert ő illene legjobban a helyzetbe logikusan minden magyarázkodás nélkül, a kardból meg nem lehet kiindulni mert Kubo mint láthatjuk kb mindenkinek egyformát rajzolt, az meg már más téma hogy animeben hogy volt, szóval ami egyedül grimm. ellen van az-az hogy Urahara kb nem is találkozott vele az egész bleach folyamán, jó tudhatott róla mert ugye ő mindenről tudd, de komolyabb megerősödés nélkül nem "sz@rt" volna be tőle, lehet hogy ő nagy unalmába figyelte HM-et és tudta hogy grimmjow igencsak megerősödött, ennél jobbat nem tudok elképzelni hogyha ő az és nem erősödött volna meg.
Gin, hát én azt vallom hogy nem halt meg, de nem tudom...  lehet ő is de ott is magyarázkodni kéne.
Aizen is lehetne és ott lenne a legérthetőbb a besz@rás, de akkor a köv. fejezett csak magyarázkodásból és az azutánival együtt visszaemlékezésből állna, hogy mégis hogyan szökött meg, és mit akar, de ezt nagyon kizártnak tartom, de Kubo-nál sose lehet tudni!

Még aki eszembe jutott akire sztem senki nem gondolt, az Kon! ikszdé
Nah persze nem plüss formában, hanem szerzett magának egy testet, sőt lehet hogy Urahara csinált neki nagy titokban és pl csak vészhelyzet esetén használhatná amit Tessai engedélyezne, de ez ismét csak hülyeség, mert ennyi erővel Tessai jönne segíteni, és mint tudjuk ő is kapitány volt, a mágia alakulaté, ergo shinigami, vagyis van kardja, az egy dolog hogy még nem láttuk használni, és ekkor jönne hogy akkor miért "jaj ne"-zet urahara, egyszerű, biztos akkora a baj hogy ő is beleavatkozik, pedig pl "megfogadta hogy soha nem fog stb, stb".
Yoruichi is ugyan akkora eséllyel lehet mint Tessai, mert az hogy nem használt kardot az nem jelenti azt hogy nincs is neki, mert tudjuk hogy van, és pl ugyan az hogy csak nagy baj esetén nyúl a kardjához...
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #11794 Dátum: 12 júl 12, 20:35:08 »

Mondta valahol Kubo, h Aizen biztos részt vesz a háborúban? Vagy miért Aizen-ezik mindenki? Szerintem ne jöjjön vissza! Lecsengett már, a Bleach fele róla szolt, hogy mindenkit dróton rángat. Jól van Ő úgy szépen elzárva, ha a 13 kapitány Ichigoval meg minden további szövetségessel nem képes elbánni az ősi rivális quincik-el akk. temessék el magukat Aizen mellé Nevet.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #11795 Dátum: 12 júl 12, 20:38:20 »

Gino,szerintem amilyen Kubo bá' humorérzéke,a végén megcsinálja a Kanonjis dogot xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11796 Dátum: 12 júl 12, 21:43:03 »

A kard pengéjének rajzolásából valóban ne vonjon le senki következtetést mert momentán visszanéztem de a pengék 99 %-a így néz ki. Mellesleg nagyon meg is lepődnék ha nem ilyenek lennének. Másrészt én nem annyira rémületnek tartom Kisuke arckifejezését hanem inkább meglepettnek.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #11797 Dátum: 12 júl 13, 02:18:16 »

Uraharáról:

KETTŐ, HÁROM: A hátába állt egy bazi nyílvessző. Reagálja már le valahogy xD Ha kihúzza vagy harcol akkor keményfiú, elfogadom. Ha elkezdi a haláltáncát, elfogadom, mert komoly dolog ez. De kb. mintha észre sem venné, ami azért meglepő. Na meg csak úúgy ül ott, mint egy rakás szerencsétlenség, mikor pörögnek körülötte az események.
Mi az hogy nem reagálta le, szinte látszik az arcán. Ép termékennyé teszi Hoeco Mundot...
Naplózva

Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #11798 Dátum: 12 júl 13, 12:31:58 »

Urahara miért ne rémülhetne meg Grimmjowtól? Egy vágással kettévágta a quincit, szóval nem lehet gyenge, Urahara ráadásul megsérült a nyíl miatt és egy arrancar kardja van a feje előtt, ez elég indok arra, hogy parázzon. Amúgy a franc és a jaj ne lehetett az is, hogy meghalt az egyetlen ember, aki képes lett volna feloldani ichigo börtönét... Nevet Aizent én nem érzem logikusnak, miért segítene azoknak, akiket elakart pusztítani, ráadásul Aizen stílusától messze áll a robbanás, ő mindig egy gyors precíz vágást csinált és utána szakadtak szét az emberek, sokszor az se látszódott hogy ő vágott.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #11799 Dátum: 12 júl 13, 13:32:37 »

És mi van ha a 10. osztag kapitánya? A régire gondolok aki 110 évvel ezelőtt tűnt el. Nem tudom mi oka lenne feltűnnie most de ebben az arcban kerül rá sor mint tudhatjuk a databook-ban ez állt.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #11800 Dátum: 12 júl 14, 12:39:53 »

Az is jó pont ebben a fejezetben, h megtudtuk mit jelentenek a betük.  Egy tulajdonság ami különös képpen jellemző rájuk. Jó ötlet volt és legalább nem másolja magat, mert ugye ott voltak a számozott espadak, itt a betü nem erősorrend lesz  MosolyogPontosan  bow  ikszdé  Nyelvesít
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #11801 Dátum: 12 júl 14, 17:09:31 »

Közepes fejezet volt, kicsit többet vártam volna, ha már 500., akkor métlóképp legyen "megünnepelve"... de talán ez csak felvezetés a következő részek elé, amik már izgalmasabbak lesznek.
A legnagyobb kérdés most az, hogy ki is az akitől Urahara is megijedt. A legnagyobb tábor ahogy látom Grimmjow-ot vizionálja, utána Gin és Aizen van még képben.
Ha a szívemre hallgatnék, akkor Gin-t mondanám, de sajnos az eszem Grimmjow-ra szavaz Mosolyog  (habár ez a fajta gyilkolás mégis leginkább Gin-re jellemző).
Aizenre nem sok esélyt adok, az csak akkor volna lehetséges, ha
1. Illúzióval elhitette, hogy őt pecsételték le (minimális esély)
2. Kiszabadult/kiszabadította vki most a quincy-s harcok alatt, amikor a shinigamiknak elég sok dolguk akadt
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #11802 Dátum: 12 júl 14, 18:10:42 »

A legnagyobb tábor ahogy látom Grimmjow-ot vizionálja, utána Gin és Aizen van még képben.
Ha a szívemre hallgatnék, akkor Gin-t mondanám, de sajnos az eszem Grimmjow-ra szavaz Mosolyog  (habár ez a fajta gyilkolás mégis leginkább Gin-re jellemző).
Aizenre nem sok esélyt adok, az csak akkor volna lehetséges, ha
1. Illúzióval elhitette, hogy őt pecsételték le (minimális esély)
2. Kiszabadult/kiszabadította vki most a quincy-s harcok alatt, amikor a shinigamiknak elég sok dolguk akadt

Gin kilőve, ő alulról szagolja matsumotot akarom mondani az ibolyát. Aizen is kilőve, kiszabadítani nem hinném hogy bárki is kiszabadíthatná, akik megtehették volna mind halottak, vagy elárulta őket Aizen és emiatt gyűlölik őt( az arancarokra gondolok akiket levágott de orihime meggyógyított). Egyedül kiszabadulni egy pecsétből, börtönből erő nélkül lehetetlen, mert ahogy emlékszem, bár már rég olvastam azt a fejezetet  és az animét is rég láttam, Aizen elvesztette az erejét. Akik maradtak azok Grimjow az első számú esélyes, isshin, és pár arancar akik a fightok után életben maradtak... Én így látom
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #11803 Dátum: 12 júl 14, 18:23:17 »

Gin talán halott/talán nem, nagy valószínűséggel az, de a mangából 100%-osan nem derül ki, csak utalások vannak rá hogy nyomtalanul eltűnt
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/423/12
Kubon múlik, hogy visszahozza e vagy sem (aminek én a magam részéről ennek nagyon is örülnék).
Aizen-re is kevés esély van, de hogy valamilyen más noname arrancar így elintézze Kirge-t, annak még kisebb az esélye Nevet
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #11804 Dátum: 12 júl 14, 18:32:00 »

Pont ez a bajom Grimjowval. Magát a karaktert bírtam ,de egy rejtélyes powerup első gondolatra nagyon nem tesztik.
Mellesleg nem tudjuk pontosan mi a quincyk célja. Én spec nem bánnám, ha szövetkeznének pl Aizennel  Mosolyog
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Oldalak: 1 ... 785 786 [787] 788 789 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!