24 jún 28, 22:43:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 767 768 [769] 770 771 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577998 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #11520 Dátum: 12 jún 13, 11:35:36 »

Háhá, Zaraki aprítani fog érzésem szerint. Eleve olyan erős mint az erősebb kapitányok (Soi Fon, Bayakuya) Bankai-ostól. Hát ez neki feküdni fog, a többi meg megszívta.
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #11521 Dátum: 12 jún 13, 12:52:34 »

Egyetértek. Nekem ez a rész nagyon tetszett, rövid volt, de most izgalmas, rég volt már, hogy ennyire vártam volna a következő Bleach részt. Itt most Zarakin, a vén tapaszalt Shinigamikon, akik nem bankaioztak és a Vaizardokon múlik minden. Lehetséges, hogy a bankai lopás miatt fog a képbe kerülni majd egyszer Aizen és a hollowfikációja?!
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11522 Dátum: 12 jún 13, 13:10:51 »

Kapitányok azért nyomtak Bakait, mert azt hitték pecsételésről van szó. Pecsételés közben pedig a hadnagyok ellentámadást indíthattak volna. Lásd Urahara pecsétje is, gondolom az erős pecsétek időigényes dolgok. Erre apellálhattak a kapitányok, de mint kiderül, nem pecsét, szimplán ellopják a Bankait. Bastian képe pedig magáért beszél. xDDDD
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #11523 Dátum: 12 jún 13, 13:31:01 »

Ez jó kis rész volt. Szegény kapitányok, erre csúnyán ráfáztak. Remélem valaki végre elpatkol a jók közül is. Mondjuk Komamura, szeretem a kutyulit, de kb semmi haszna. Kíváncsi vagyok az, hogy ellopják a bankai-t az egyből azt is jelenti-e, hogy képesek használni? És még ott van a kérdés, hogy ezt a saját embereikkel is megcsinálták? Mert Ivannak, mégis honnan volt quinci ereje? Már alig várom a következő fejezetet.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #11524 Dátum: 12 jún 13, 13:46:16 »

Háhá, Zaraki aprítani fog érzésem szerint. Eleve olyan erős mint az erősebb kapitányok (Soi Fon, Bayakuya) Bankai-ostól. Hát ez neki feküdni fog, a többi meg megszívta.
Sőt, szerintem most ő az egyik legerősebb, hanem a legerősebb kapitány, biztos, hogy darálni fog, csak hova tűnt? Hol van már? És mikor érkezik már meg? Nevet

Byakuya most aratott elég rendesen, csak ez kevés volt úgy látszik.
Amúgy csak szerintem volt kicsit klisé szerű a vége? Hmm?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11525 Dátum: 12 jún 13, 13:58:27 »

Ezt csúnyán benézték, de az is igaz, hogy nem az értelmesebbje, mint pl Ukitake meg Kyoraku. Jó volt látni, hogy miylen szépen kifejtettéka  tervet, erre meg. De hogy Soifonnak miért kellett, az fel enm foghatom...
...Miért pont Soifont emelitek ki, és hülyézitek le, mikor a másik 3 taicho is bankait használt...
Gondolom ő sem jókedvében csinálta, hiszen nem szereti a saját bankaiát, de ez volt a tervük, hogy azelőtt legyőzik az ellenfelet egy csapással, mielőtt az le tudná pecsételni. De itt volt a bibi, hogy nem lepecsételik, hanem "ellopják" a bankait.
Meg amúgy is...az okos Byakuya mondta, hogy ők nem olyan ellenfelek, akik ellen ne lenne szükség a bankaira.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 13, 14:38:57 írta Domynyk » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11526 Dátum: 12 jún 13, 14:44:55 »

Bőven elég lett ha egyetlen kapitány használt Bankai-t... Így most szinte teljesen fegyvertelenek. Vajon így a Shikai képességeik is elvesztek? Remélem nem, mert ha igen, akkor Kidou-val nem nyerhetnek ilyen szintű ellenfelek ellen.

Abban igazatok van, hogy Soi Fon nem kellett volna Bankai-t nyomasson, hiszen Shikai-val jelen esetben többre ment volna, de ettől még nem lesz hülye.  ikszdé Ő arra számított, hogy a robbanása ( ami valljuk be nagyot tud szólni) végez az ellenséggel, mielőtt azok lepecsételhetnék a Bankai-ját. Csak sajnos ez nem jött be, mert ezek nem lepecsételik, hanem ellopják azt.  Neeem

A fejezet nagyon tetszett alig várom a következőt  Nevet Úgy tűnik a Manga végre kezd jó irányba haladni.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 13, 14:45:43 írta TsunadeHime » Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11527 Dátum: 12 jún 13, 15:19:56 »

De ők most külön harcolnak, szal az, hogy egy használ bankait, a többin nem segít Nevet

Am amikor az elején megláttam azt a számomra no name shinigamit 3 oldalon szenvedni, kicsit pipa lettem...minek pazarolja erre Kubo az oldalakat?

De alapjaiban nem volt rossz fejezet, különösen a 4 bankai megrajzolása tetszett Nevet

Remélem jöv.héten belevágnak a taichok az értelmesebb harcba, ami eltart majd egy darabig.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 13, 15:36:48 írta Domynyk » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #11528 Dátum: 12 jún 13, 16:06:00 »

Nem volt rossz fejezet. Ideje volt, hogy a sok retardált kapitánynál végre forduljon a kocka és láss csodát, így is történt nagyon remélem, hogy a jelentős részüket levágják öröm volt nézni, ahogy a sorsot maguk ellen kihívták, ilyen brutális módon.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11529 Dátum: 12 jún 13, 16:27:58 »

...Most lett végre újra 13 a Gotei 13, erre már megint le akarod csökkenteni a létszámot? :DD
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11530 Dátum: 12 jún 13, 16:30:33 »

Szerintem is meghalhat néhány Kapitány, de ha már meg kell halniuk, akkor azt lehetőleg méltóképpen tegyék. Ha úgy halnak meg, mint Kira akkor sztrájkolni fogok  Gyáááá
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 13, 16:32:59 írta TsunadeHime » Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11531 Dátum: 12 jún 13, 16:38:57 »

Mi tagadás...Byakuya és Hitsugaya meghalhat felőlem ikszdé  Ördögi De Soifon, Mayuri maradjon! Nevet (de ebben úgyis mindenkinek más a véleméyne, hogy ki mehet...Nevet)
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11532 Dátum: 12 jún 13, 16:48:07 »

Azért őt hülyézem le külön, mert ő shikaiban is bőven életveszélyes Nevet Na meg ha utálja a bankai-ját, és még bizonytalan is a hazsnálata, pont előveszi? Ugyan már.  De ha akarod a többi okot is: Komamra gyenge, Byakuya arrogáns, Toushiro meg tapasztalatlan, azért használták.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11533 Dátum: 12 jún 13, 17:34:39 »

Attól függetlenül nem úgy tűnik, hogy Soifon vagy a többi kapitány Bankaija erősödött volna. Ugyanúgy néznek ki, mint eddig is.

Am amikor az elején megláttam azt a számomra no name shinigamit 3 oldalon szenvedni, kicsit pipa lettem...minek pazarolja erre Kubo az oldalakat?
Szerintem csak azért volt fontos mert a 2 újonc ott van mögötte. Szerintem biztos kapnak még azok ketten valamilyen szerepet.
Most veszem csak észre, hogy Rangiku haja göndör lett. Így jobban néz ki. Mosolyog
As Nodt-ot én ezt a fejezetet tekintve elkönyveltem nőnek. Nevet A csuklyás figura az csak engem emlékeztet Ichinose Maki-ra a Bountos fillerekből ? A sisakosról meg engem egy baltára emlékeztet. ikszdé
Vajon az, hogy ellpoták tőlük azt jelenti, hogy ők is tudják használni, vagy csak azt, hogy míg nem szerzik vissza, addig nem tudják aktiválni ? Gondolkozik
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11534 Dátum: 12 jún 13, 18:04:43 »

Khm... Szerintetek a nácik pont az egyetlen shinigami ellen nem készültek, aki huszasával tudná ölni őket? Úgy gondolom Kenpachit is érik majd kellemetlen meglepetések.
Ügyesedsz Kubo, ügyesedsz...

Amúgy az milyen gagyi már, hogy csak a bankait tudják elszívni! Ha az egész zampakutout elbugáznák, az izgamarabb lenne. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 13, 18:22:30 írta gman » Naplózva
Oldalak: 1 ... 767 768 [769] 770 771 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!