24 jún 28, 22:24:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577965 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #10770 Dátum: 12 feb 08, 10:09:12 »

Gino, ezt jól megmondtad ikszdé Egyébként egyet értek veled Pontosan Ez ilyen kellett legyen. Sőt, valószínű, hogy a következő 1-2 fejezet is ilyen bevezető jellegű lesz.
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10771 Dátum: 12 feb 08, 10:30:27 »

Akkor érvelek már én is! Jó oké én is elnyaltam egy részen, hiszen felvezetésnek ténylegesen nem lehet egy Ichigo-Aizen harcot várni, de kérdem én, ehhez miért kellett 3 hét szünet? Tudom, hogy vannak év közbeni "kötelező" szünetek, ebből használt fel Kubo hármat, de szinte értelmetlennek látom.
Visszatérve a elején a színes részhez, van egy tömeges hollow hullásunk. Mayuri meg "them" ként jellemezte őket. Vagyis személyek, ráadásul a létezésüket törlik ki a hollownak. Ekkora és ilyen tipusú irtásért legutóbb pedig a quincyk feleltek, ezért is akarták kiirtani őket. Mert felbontották az egyensúlyt a világok között. Létezhet, hogy egy csoport megerősödve tért vissza most?
Vagy pedig a másik lehetőség, hogy amit Sayel laborjában talált Mayuri, azokból alkotott valamit az az állat, és elszabadultak az emberek világában. Ha láttátok az ötödik elem című filmet ott is egy kéz csonkból építették újra a Lilot. Míg nincs kész a teljes test, addig meg ugye nem nagyon van értelme személyről beszélni. Várom véleményetek!
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 08, 10:34:34 írta Ronyszkusz » Naplózva
aűsádé
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 8


« Válasz #10772 Dátum: 12 feb 08, 11:48:52 »

Nyílván én sem vártam, hogy 21 oldalon keresztűl harcol majd Ichigo. Persze arra sem számítottam, hogy abszolút érdektelen emberek bohóckodnak egymással 7 oldalon keresztűl ami elég fárasztó, mert rohadtúl nem érdekel.
Erre vártam 3 hetet, de legalább megtudtuk, hogy ki az a rejtélyes harcos aki segített a két szerencsétlennek,
Kurosaki Ichigo, ilyen hülye nevet. Ja és leselkedett valaki egy ház mögül mint mindig, biztos az új főgonosz.
Szóval zajlik az élet Karakurában   Johhny Depi
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 08, 11:51:28 írta aűsádé » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10773 Dátum: 12 feb 08, 12:15:52 »

Ahogy olvastam a mangát, a fejemben a végénél felcsengett a Number One.
Szünet pedig nem feltétlenül annak szólt, hogy 3hétig készítsék el ezt az egy fejezetet. Pihenni is kell annak a szerencsétlen staffnek. Viszont most megdolgoztatta őket Kubo. :'D
Az új karakterek szórakoztatóak voltak, egy Hiyori jellemű csaj, meg egy Hanatarouhoz hasonló pofozó zsák. Nevet
A fejezet címéből és az Arc nevéből lehet konspirálni...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10774 Dátum: 12 feb 08, 13:09:49 »

Mint ahogy vártam. Semmi különlegesség. Egyszerű bevezető előzmény a történet folytatására. Sőt én még ennyit sem vártam mert arra gondoltam, hogy az előző fejezetet fejezi be Yama apónál és a végén kezd valamit bemutatni az új történetből. Kubo nem így gondolta. Itt tényleg valami problémára akarja felhívni a figyelmet a hollow aktivitás miatt és enyhén céloz a Quincikre. Tehát tényleg lehet, hogy ők lesznek a háttérben. Ez pedig tényleg azt mutatja, hogy ki kell vizsgálni a mögötte lévő eseményt, kiváltó okot. Valami ilyesmivel kell indulni ennek a történetnek ahogy látom.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 08, 13:35:40 írta rini67 » Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10775 Dátum: 12 feb 08, 13:41:46 »

Én sem vártam sok mindent a mai bevezető résztől, végülis ez az utolsó arc, nem kell egyből a közepébe vágni. Bár talán erre kicsit tényleg sok volt az a 3 hét.
Am olvasás közben azon gondolkoztam, hogy a mostani két új shinigaminak lesz szerepe a történetben, vagy egyszerüen csak kellett erre fejezetre valaki, akit Ichigonak szokás szerint  meg kellet mentenie? Elég valósszínű, hogy az utóbbi Nevet .
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 08, 14:31:54 írta mateee-kun » Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #10776 Dátum: 12 feb 08, 14:27:19 »

Tipikus kezdőfejezet az új archoz. Afro-sannak van két új segítője. Afro így sem sokat ért, és nem tartom valószínűnek, hogy az elmúlt 17 hónapban valami tiszti szintre erősödött volna. Én remélem, hogy a két új shinigami azért kap valamekkora szerepet.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10777 Dátum: 12 feb 08, 15:05:27 »

Őszinte leszek, szerintem a csaj az már igencsak feldobta a pacskert. De a srác sem húzhatta volna sokáig ha Ichi nem jön meg!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10778 Dátum: 12 feb 08, 15:18:09 »

ráadásul egyértelmű hogy mire utal vele így a sötétben ólálkodó fószer se marad titokban mert aki figyel egyből tudja hogy ki az a pasi Nevet

Akkor kérlek lődd le nekem a poént, mert akárhogy próbálok rájönni egy ilyen semmilyen fejezet után, hogy ki lehet az semmi ötletem. A frakció aki teljesen meg tudja ölni a Hollowokat azok a Quinchy-k az rögtön lejött, szóval valami "kuinsi" az a faszi is gondolom én, de ennyi.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10779 Dátum: 12 feb 08, 15:56:23 »

Az én elméletem szerint nem feltétlen kell quincyknek lenniük de lehetnek akár azok is. Szerintem a cím távolabbi időkre utal. A quincyket nem olyan régen irtották ki, mint amire a cím is utal. Viszont volt már arról szó, hogy körülbelül ezer éve hatalmas háború dúlt SS uralmáért és ebben a csatában Yamáék nyertek. Így alakult meg Seiretei. Mi van azokkal akik veszítettek? Hova menekültek a vesztes fél túlélői? Egyáltalán miért tőrt ki az a háború ezer évvel ezelőtt? Kubo annyit mondott, hogy alattuk és nagyon közel. Ez a helyszín nekem Karakura alatti helyre mutat. Nem csodálkoznék ha a túlélők ide menekültek volna mert így a Karakurában élők szellemi ereje elnyomná az ő szellemi erejüket és ezért nem lehetne rájuk találni. Közben ők is hatással lesznek a város szellemi erejére és ezért van ebben a városban olyan sok szellemi erővel bíró személy. Lehet, hogy pont amiatt tört ki közöttük a háború mert teljesen elakarták törölni a hollowokat és így megbontották volna az egyensúlyt. És végül lehet, hogy néhány quincy pont az ő keveredésükből jött létre akik az emberek között maradtak, majd teljesen emberekké váltak?
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #10780 Dátum: 12 feb 08, 16:06:24 »

rini67: Ez szerintem igen érdekes elmélet, és sztem jó is és meg is állná a helyét, mert ahogy nézzük, kb pont bele illene!  Ohh My God Nevet
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #10781 Dátum: 12 feb 08, 17:45:44 »

Vagy simán true-bloodok, mint Ichigo, végülis azt ígérte Kubo kiderül ez mit is jelent. A hibrideket SS nem kezelte túl jól, lásd Shinji és bandája. De a mostani részből nekem is a Quincy-k ugrottak be.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10782 Dátum: 12 feb 08, 18:10:20 »

Hát vegyes érzelmeket váltott ki belőlem ez a rész...Egyrészt jó volt mert láttuk Mayurit színesben ( bár furcsa volt Nevet )
másrészt, viszont, vagy 10 oldalon keresztül szerencsétlenkedett két unknown shinigami, és a végén ott volt az elmaradhatatlan Ichigo belépő, amit már nagyon unok!  Leüt

ráadásul egyértelmű hogy mire utal vele így a sötétben ólálkodó fószer se marad titokban mert aki figyel egyből tudja hogy ki az a pasi Nevet

Mellesleg, nekem is elmondhatod, hogy ki az, mert az arcformája nem hasonlít egyik már megismert karakterre sem.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 08, 18:26:44 írta Domynyk » Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #10783 Dátum: 12 feb 08, 19:09:02 »

Mellesleg, nekem is elmondhatod, hogy ki az, mert az arcformája nem hasonlít egyik már megismert karakterre sem.

Hát pedig pont az arcforma az ami kb. minden karakternél ugyan olyan. Csak a hajuk, meg a szemük más... Amúgy nem volt nagy durranás a fejezet, mondjuk még nem is indultak be igazán a dolgok. De az ilyen nagyhangú, erőszakos csajokat úgy utálom. Olyan alpári, csak az alja nép viselkedik így. Ez az egy amit utálok ebben a mangában. De reméljük meghalt...
Naplózva
Markuskuska
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 38


WWW
« Válasz #10784 Dátum: 12 feb 08, 20:51:54 »

Hát tényleg nem volt egy izgalmas fejezet. Sokat nem tudtunk meg belőle. Egy-két info és kész. Viszont az árnyék egy kicsit ismerős volt, de az is lehet, hogy csak egyszerűen keverem valakivel. Gondolkozik A kéztartása viszont egy Quincy-é volt, legalábbis véleményem szerint. Most már kíváncsi vagyok a történetre. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!