24 szep 30, 05:17:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 708 709 [710] 711 712 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704087 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #10635 Dátum: 12 jan 28, 19:51:53 »

Grimmjowról csak annyit tudunk hogy lesz. De azt nem, hogy hogy élte túl a dolgot, stb... Vagy arról is volt valami? Visszaolvastam valamennyire de nem találtam csak azt a képet amin ottvannak az Arrancarok és hogy milyen jel van alattuk hogy felbukkannak-e újra.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10636 Dátum: 12 jan 28, 20:13:18 »

Mi is csak annyit tudunk róla, hogy amikor Nooitora a mangában lecsapta, akkor még élt.  Tehát reális volt egy ilyen erős espadatól, hogy túléli azt a kis fenyítést. Később a Masked 2 databookban beszélt róla Kubo, hogy túlélte az esetet. Innét tudtuk, (már aki figyelemmel követte) hogy Grimmjow életben maradt.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10637 Dátum: 12 jan 28, 22:57:37 »

Én személy szerint sosem hittem azt, hogy Grimmjow meghalt, hisz Nnoitra mondta is neki, hogy mi a francot csinál, hogy hagyta Ichigonak, hogy megmentse az életét.  Ha Ichigo megment valakit az nem fog meghalni.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #10638 Dátum: 12 jan 28, 23:22:05 »

naja
még a végén rossz fényt vetne rá ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10639 Dátum: 12 jan 28, 23:53:44 »

Nekem is elég egyértelmű volt, hogy túléli. Egyébként honnan szeditek, hogy az arrancarok vissza fognak térni? Mm nekem semmi nem utal rá.

Remélem ez a fullbringer-szál le lesz már zárva. Am Ichigo azért nem kutya, hogy egyszerre ember, shinigami, hollow és fullbirnger, ha úgy vesszük ikszdé

Egyébként az 'Bleach pendulum' mi a csuda? o.O Mert tök jó :'D Ez egy ilyen párhuzamosan írt előzmény? Van folytatása? Ha igen a fordítás várható?

Remélem a továbbiakban megtudunk több dolgot a kapitányokról, főleg Utikatéről, a kimonós haverjáról, és Kenpachiról. És arra is kíváncsi lennék, hogy a Zarakival lógó kiscsajnak milyen ereje van...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #10640 Dátum: 12 jan 29, 00:13:28 »

Ichigo egy korcs ha ezt a szempontot nézzük.Ő Seireti "cigánya"  ikszdé na de engem mondjuk érdekelne hogy az ilyen közszereplők(mint matsumoto,kira stb.)kaptak-e bankai-t.Hisz 17 hónap alatt meglehet oldani+közbe is hébe-hoba fejlödgettek
Naplózva
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #10641 Dátum: 12 jan 29, 00:17:16 »

Nekem is elég egyértelmű volt, hogy túléli. Egyébként honnan szeditek, hogy az arrancarok vissza fognak térni? Mm nekem semmi nem utal rá.

Olvass vissza pár oldalt, vannak linkek, amin képek szerepelnek, hogy vissza fog jönni pár Arrancar, van több kép másról is, hogy mik történhetnek még, ki milyen változáson ment keresztül, pl Renjinek változott a Bankaija, stb..
A Fullbring erő Ichigonak valószínűleg csak arra volt jó, hogy visszanyerje erejét. Nemhiszem hogy többé használni tudja azt az erőt, főleg hogy Ginjo-ék elvették tőle.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 29, 00:18:17 írta ChroN » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #10642 Dátum: 12 jan 29, 00:19:00 »

TheNineTails: kész, az első mondatodon kifeküdtem, pusztultam a röhögéstől, be is raktam az aláírásomba ikszdé ikszdé ikszdé Matsumotónak szerintem nincsen Bankai-ja.
Gino: szerintem is olyan lesz Grimmjow, mint Vegita Nevet
Sabaku: a Bleach Pendulum egy előzmény szál, ha jól tudom, akkor az előzményeket mondja el, hogy a régi kapitányokból, hogyan lettek Vaizardok, vagy Szanisz javíts ki, ha tévednék Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10643 Dátum: 12 jan 29, 11:00:34 »

Köszi mindenki ^^
samdav: arra rájöttem az emeletes logikámmal (Kúl) hogy előzmény, de ez is úgy jelenik meg,mint a manga, azaz hetenként, vagy már készvan, csak a fordításra várunk? :"D
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #10644 Dátum: 12 jan 29, 11:09:32 »

A Pendulum arc már régen lement, ha jól emlékszem még az Arrancar vs Shinigami háború elött jöttek ki, szal csak fordítani kell ^^ .
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10645 Dátum: 12 jan 29, 17:21:56 »

Köszi ^^ Most szerintem azzal a Lelkek Királyával lesz valami... Legalább is remélem, hogy egy shinigamis-arc jön, a kapitányok múltjával a főszerepben ^^
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #10646 Dátum: 12 jan 30, 19:30:10 »

Mikor lesz majd a következő fejezet ?
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10647 Dátum: 12 jan 30, 19:33:48 »

Jövő héten fog majd fojtatódni a manga és kezdődik vele az új történet.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10648 Dátum: 12 jan 30, 22:13:27 »

Visszaolvasgatva találtam egy érdekes képsort: http://www.mangareader.net/94-57918-11/bleach/chapter-423.html
Vajon ez nem a Jég palota egy részlete, ahol Hitsugaya edzett? vagy csak azért van ott jég, mert bankait használt?

Ja és még annyi, hogy Mayuri, Szayel laborjában talált valamit a harcuk után. Elvileg azokról is lesz szó.

It's just more teasing from the editors. "Mayuri discovered two things in Szayel's lab. Will they appear again?"
The only interesting thing about it is that the Chinese scanlation referred to them as 物体 (things) and not 尸体 (bodies).
http://i42.tinypic.com/oiyety.jpg

Az angol idézet lényege, hogy furcsa, hogy azt a két valamit nem "testnek" hanem "dolognak" nevezi.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 30, 22:14:34 írta Domynyk » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10649 Dátum: 12 jan 30, 22:35:33 »

Az első az biztos, hogy nem tartozik a Jég Palotához. Az egy olyan barlang volt ahol Toshiro edzett azért, hogy erősebb legyen. Tulajdonképp olyan barlang mint amilyet Ichigo is használt.

Én is olvastam az idézetet de mivel semmit nem írtak annak ki vagy mi létével, így nem foglalkoztam vele. Várható egyébként, hogy vagy az egyik vagy a másik feltűnik a történetben, különben nem is említették volna meg.

Pont emiatt a szöveg és Urahara és Aizen beszélgetése miatt vetődött fel a külföldi fórumokon az a nézet, hogy a Jég Palota talán a Lélek Király élőhelye is lehet. Sajnos semmit nem tudok ezen kívül, így hanyagoltam is a témát.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 708 709 [710] 711 712 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!