24 szep 30, 07:06:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 707 708 [709] 710 711 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704282 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #10620 Dátum: 12 jan 26, 13:33:15 »

Erre minden esély megvan, hiszen Unohana is elvileg beszáll a játékba és megmutatja a harci képességeit, és az előrejelzés szerint Kyoraku is mutat majd egy bankait. (és ha ő bankaiozni kezd, akkor szerintem Ukitake is fog, de ez majd a jövő héten úgy is kiderül, mikor sorra kerülnek a 10-13 osztagok. Abból pedig talán Mayurira leszek kíváncsi, hogy fog kinézni. A legtöbb kapitány is változott egy kicsit, így Mayurinak is tuti lesz valami új megjelenése.)
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10621 Dátum: 12 jan 26, 13:34:08 »

ja valamilyen új maszk Nevet nem tudom, mit fog kitalálni Kubo Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10622 Dátum: 12 jan 26, 13:59:10 »

Szerintem azért elég nehéz dolga lesz Kubonak beindítania a történetet hiszen sok megkötést kell figyelembe vennie. Ebben a történetben akiket eddig kiemelt Unohana, Renji, Ichigo, Nelliel, Grimmjow, Kyouraku lesznek talán a főszereplők. Hozzáteszem, hogy Ichigot nem említette de mivel alapjában ő a főszereplője a történetnek, így őt is bele kell emelni. Őket emelte eddig ki Kubo. Viszont mindegyikükhöz tartozik valamilyen kapcsolat száll valakikhez, így szinte megint mindenki akcióban lesz de ők lesznek a középpontban. Én úgy 60 fejezet körülire saccolom ezt a történetet. Mellesleg szerintem lesz Isshin is valamikor, de őt nagyon nehéz beilleszteni úgy, hogy Ichigo is szerepeljen benne. Pontosabban meglehet tenni, csak úgy akkor nem lenne elég hosszú a történet. Olyan lenne mint az Idő Ingája sztori. Valahogy fel kellene vezetni a dolgokat, hogy megint oda jussunk, hogy Isshin mesélni akar és végre meg is teszi. Az Isshin részt talán most lett volna jó levezetni Aizen bukása után, amikor Icchigonak nem volt ereje és az apja elmesélte volna a történetét. Ezután lett volna csak a Fullbring sztori és következhetne Unohanával kapcsolatos történet.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #10623 Dátum: 12 jan 27, 11:33:33 »

Én valamire olyanra tippelnék, hogy a történetszál mozgatórugója a múltba nyúlik vissza (azért is merültek fel az "öreg" kapitányok nevei), valamint ugyebár az Ichigohoz közel álló személyek. Az arrancarokra pedig mint egy felmentő seregként gondolok majd, akik majd a szorult pillanatban betoppennank (valahogy úgy, mint a kapitányok HM-ben), bár akkor jelentősen erősödniük kellett, és így is a segítséget, majd a kapitányoktól különvált Ichigo, Renji (és majd szerintem Rukia) kapja.
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #10624 Dátum: 12 jan 27, 12:32:49 »

Az a kép (http://imageftw.com/uploads/20120125/94635.png) Fake bizti , ott vanak a fehér körvonalk plusba
Hitsugayának már más a haja és hol maradt a sála ? Mosolyog
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Markuskuska
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 38


WWW
« Válasz #10625 Dátum: 12 jan 27, 12:57:23 »

Most olvastam az interjút. Hogyan lehetséges, hogy Harribel él még? Kíváncsi vagyok Renji megváltozott bankai-jára.  Nevet Nagyon jó lenne, hogy ha tényleg megmutatná Kubo Kyouraku bankai-ját. Azon már én is gondolkoztam, hogy miért hord egyedi haorit. Gondolkozik
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #10626 Dátum: 12 jan 27, 13:34:04 »

Halibel életben maradására lehetséges egy elég egyszerű válasz: Orihime. Ichigot a halálból hozta vissza, így elég jó gyógyító képességei lehetnek. Azontúl feltételezhető, hogy Unohana sem rossz (főleg, hogy elvileg ő a kettévágott Hiyorit rakta össze). Nem is beszélve Hinamoriról, akit egyszer Aizen nyírt ki majdnem, egyszer pedig Hitsugaya döfte át ("véletlenül") a szíve közepét. És ő is még életben van.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10627 Dátum: 12 jan 27, 13:36:07 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_character_book_-_unmasked/Apacci
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_character_book_-_unmasked/Harribel

Itt van minden Harribel meggyógyításáról.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 27, 13:36:56 írta Szanisz » Naplózva



 
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #10628 Dátum: 12 jan 28, 08:41:31 »

most komolyan vissza hozza az Arrancarokat?
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #10629 Dátum: 12 jan 28, 09:05:35 »

Miért? Mi a bajod velük? Szerintem jó, hogy visszahozza őket, az Arrancarokban legalább volt kreativitás és jó ellenfelek voltak. És ezerszer jobbak, mint a Fullbringerek. Főleg Grimmjow és Neliel, meg Halibel-t jó, hogy visszahozza Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #10630 Dátum: 12 jan 28, 09:27:36 »

Engem csak az érdekelne hogy fognak feltűnni?
Meg hogy fognak viselkedni? És ha meg is jelennek jó lenne ha egy oldalon állnának Ichigoékkal, mondjuk egy új Ichigo-Grimmjow fightot szívesen megnéznék hogy alakulna, főleg ha az arrancarok is fejlődtek. Mert gondolom Ichigo megint overpower.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 28, 09:28:19 írta ChroN » Naplózva

Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #10631 Dátum: 12 jan 28, 09:27:55 »

nem mondtam, hogy nem szeretem őket az az igazság, hogy nagyon jó karik Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Markuskuska
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 38


WWW
« Válasz #10632 Dátum: 12 jan 28, 11:54:43 »

Hát szerintem Grimmjow is olyan lesz, mint Kenpachi. Majd tuti, hogy mindig meg akar küzdeni Ichigóval.  Nevet
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #10633 Dátum: 12 jan 28, 13:21:38 »

Grimmjow sztem olyan karakter lesz mint a Dragon Ball-ból Vegita, és sztem úgy jön vissza hogy nahmost én leszek a jani és lenyomom eperkét oszt *muhaha*
Aztán természetesen grimm. veszít eperke ellen, és így mellette marad hogy; "majd úgyis legyőzlek",  szóval szerintem vegita v2.0  lesz grimmjow-ból! Nevet

És végül is ha azt nézzük, kell már ilyen a bleachbe és ideje is lenne, mert ez egy olyan shonen tartozék aminek muszáj hogy legyen, ott van például ugye a Dragon Ball = Vegita,  Fairy Tail = Gazille
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10634 Dátum: 12 jan 28, 15:10:08 »

Úgy csináltok, mintha nem legalább 3 hónapja tudnánk, hogy Inoue meggyógyított vagy 5 arrancart. Benne volt a legújabb databookban, Tilon és én sok infót belinkeltünk angolul, mellesleg a novellák magyarul is elérhetőek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 707 708 [709] 710 711 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!