24 jún 28, 22:17:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 700 701 [702] 703 704 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577949 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
t.felix
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Válasz #10515 Dátum: 11 dec 21, 13:06:21 »

lesz ma manga?
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #10516 Dátum: 11 dec 21, 21:52:47 »

Szóval erre gondolt Kubo amikor azt mondta ma lesz az arc tetőpontja . Nevet
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10517 Dátum: 11 dec 26, 10:16:50 »

A 36.kötetbe miért nincs semmi benne? Gondolkozik
Meg mi az hogy -108--100 a 36 Kötethez írva? Gondolkozik
Valaki segítsen nekem!  Mosolyog

Mert azok a pendulum fejezetek. Úgymond egy különálló kötet, Urahara és a Vaizardok múltját meséli el. Mint látod, ezek mínuszos fejezetek, tehát az eredeti sztori előtt játszódnak. Igyekszünk ezeket is lefordítani kacsint
----------------------------

Aktuális: Ginjonak egyébként mik ezek a hátán? Hiperhajtómű? Jetpack? xD
http://www.bleachfan.hu/manga/mangas/Bleach%20manga/477/07.png
Naplózva



 
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10518 Dátum: 11 dec 26, 19:37:05 »

Örülök hogy nem halt meg Riruka nagyon cuki:) De GInjo hulájárol sem beszéltek amúgy... Lehet még ö is él.
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #10519 Dátum: 11 dec 26, 20:14:41 »

Nem igazán szoktam "idejében" elolvasni az új mangát, de most, hogy ennyit késett, megtettem.
 
Nem akarom ezt mondani, mert már számomra is unalmas, de megint egy viszonylag semmitmondó részt kaptunk. Remélem, most már beindul egy új szál, mert egyelőre még nem nagyon látom értelmét az egész fullbring-arcnak.
Mondjuk Tsukishima karaktere egész jó lett, legalábbis nekem az aktuális fejezetben is rokonszenves volt. Annak pedig én is örülök, hogy Riruka nem halt meg. Felesleges lett volna.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10520 Dátum: 11 dec 26, 20:22:23 »

egyelőre még nem nagyon látom értelmét az egész fullbring-arcnak.
Ichigo erejének visszaszerzése. Ez volt az értelme. Ha valaki csak a képeket nézi , már abból is rájött volna. Nevet
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #10521 Dátum: 11 dec 26, 20:31:49 »

Óh, hát köszönöm (akkor én valószínűleg azokat se nézem)...^^ Természetesen itt arra gondolok, hogy ezt az egészet jóval kevesebb részben is meg lehetett volna oldani. Persze várom a továbbiakat, remélem, hogy Kubo jobban beleszövi a fullbring storyt a Bleach világába, és többet megtudunk Ginjóról is.  
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 26, 20:32:48 írta Rachet » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10522 Dátum: 11 dec 26, 21:46:23 »

Persze meg lehetett volna csinálni kevesebb fejezetben, de így legalább Kubo jól ki tudta dolgozni a fullbring sztorit.(Karakterek, Ichigo edzése stb) És ki tudja, talán még Ichigo kis csapata is bővül 1 taggal. Mosolyog  Örülök, hogy megúszta Riruka, remélem, hogy nem fog elmenni világgá. Jackie-ra nem számítottam, hogy él. Yukio meg átmegy keresztapába. Érdekes lenne, ha 1-2 arc után újra felbukkanna.
Most már valószínűleg ismét szükség lesz Konra. Most belegondolna annyi poént lehetne csinálni egy Riruka/Rukia/Kon trióval. Nevet De egyenlőre a Riruka/Rukia duóval kell gazdálkodnia.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10523 Dátum: 11 dec 26, 22:09:52 »

Férfi szemmel nem tudom megítélni , hogy Kon mennyire cuki , de ha Riruka szerint cuki , akkor a kedvenc módosított lelkünk számára igazi kánaán lesz az élet. :'D
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #10524 Dátum: 11 dec 26, 22:57:58 »

Úgy hittem, hogy Riruka jó lesz Mosolyog Szerintem szerethető egy karakter lesz, főleg, hogy Ichigóba bele van zúgva ikszdé
Kíváncsi leszek, hogy ez a "3 év múlva visszatérek" szöveg a kocka gyerektől kicsit értelmetlen szerintem, mert 3 év múlva se fog sokat érni Ichigoék ellen, mikor Toshi is leverte.
Csak lenne már vége ennek az átvezetésnek, már várom, hogy milyen lesz a következő arc Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10525 Dátum: 11 dec 27, 00:05:59 »

Hát ha Rirukának egy szekrény is cuki, akkor, egy beszélő oroszlán plüss állatkát, úgy fogj a melléhez szorítani, mint ahogy Kon már számtalanszor elképzelte. Nevet Ichigo meg, már háremet csinál maga körül na még, ha majd jön Nel is. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 27, 00:06:31 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #10526 Dátum: 11 dec 27, 09:34:41 »

De akkor majd jön még Grimjow is Nevet Abból is sok hülyeséget lehetne kihozni, mert feltételezem, hogy Nel és Grimjow azért össze dolgoztak valamenyire, azért hogy tovább fejlődjenek, szal lehet hogy mostmár úgy veszekednek mint a házasok ikszdé Na de nekem magyarázátok el, hogy Kon mért szeretné Rirukát, amikor neki nincs is olyan nagy melle? csak eddi a Nee-samajával tett kivételt nem? Nevet
Ne de a részről: Hát kicsit tényleg olyan kis semmilyen volt (most erre értette Kubo, hogy megfogunk rajta lepődni, vagy majd a következőn?) igazából, ezt olyan lezáró résznek fogtam föl, Riruka a csapatba, Tsukishima, és az a gyerek elmentek a napfénybe sétálni, Ginjou kifekütt, A hecker gyerek elmegy megnőni, és Jacki az meg elmegy valahová... tehát szerintem pár részen belül jön az új arc, biztos vagyok benne Nevet
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10527 Dátum: 11 dec 27, 09:55:50 »

Riruka kb 100%, hogy csatlakozni fog,hiszen pótolni kell Rukia kiesését! Most már, hogy hadnagy lett, nem sok időt fog eltölteni az emberek világában, max ha nem jön megint egy arrancarhoz hasonló tömegállatfaj! Így meg legalább megint fullon a keretszám. Kon talán majd megint beveti magát, hiszen Riruka igencsak az oroszlánunk látókörének megfelelően öltözködik, szóval várható majd egy oda-vissza kölcsönösség Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10528 Dátum: 11 dec 27, 10:05:18 »

Konnak nem csak a nagy mellű lányok tetszenek. Erre nagyon jó példa Tatsuki. Hiszen valami olyasmit mondott Tatsukinak, hogy "egész helyes" és aztán lesmárolta. Nevet

Rukia kiesését ? Hiszen most jött vissza. kacsint Rukia is egy a főszereplők közül. Biztos nem megy át mellék szereplőbe, aki csak néha-néha jelenik meg.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #10529 Dátum: 11 dec 27, 10:17:00 »

Jackie mitől vesztette el az erejét ????
abban a robbanásban ?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 700 701 [702] 703 704 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!