24 jún 28, 22:25:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 699 700 [701] 702 703 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577965 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10500 Dátum: 11 dec 09, 17:16:39 »

Nem lehet tudni, hogy vége lenne vagy nem. Giriko leverésénél is azt gondoltuk, hogy nincs vége de aztán mégis. Itt sem lehet tudni, de remélni mégis lehet. Ha vége van, akkor ezzel Kubo azt akarja megmutatni, hogy mennyivel erősebb lett Ichigo. Másrészt eléggé látszik Ginjo beszédéből, hogy most inkább ő van zavarban Ichigoval ellentétben. Egyszerűen képtelen azt elfogadni, hogy úgy érzi, átverték. Mégis most valahogy érzi, hogy nincs igaza.

Isshinnél nem törvényszerű, hogy lett volna hollow hiszen ő alapban is shinigami volt. Neki nem úgy kellett visszaszereznie a shinigami erejét mint Ichigonak Urahara módszertan szerint. Ichigonak pont ez miatt az Urahara módszer miatt lett hollowja amikor a gödörben szétvált a szellemi ereje és előbb a hollow született meg majd csak ezután Zangetsu.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 09, 20:31:15 írta rini67 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10501 Dátum: 11 dec 12, 12:45:10 »

Nem vagyok skizo. Amúgy meg annyi acc-al regelek amennyivel akarok. Tudtommal nem tiltottak ki Mosolyog
amúgy meg elakartam végre határolódni a régi nevemtől mert nem vagyok már sehol se tag mint fansuber.
OFF vége Mosolyog

A dupla reg az dupla reg. A fórumszabályzat nem engedi. Mivel jó kedvem van. Nem bannolak viszont a régi felhasználó neved törlésre fog kerülni.
Tisztalappal indulhatsz a helyedben élnék vele. További jó fórumozást.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #10502 Dátum: 11 dec 14, 14:02:34 »

Hát ez így elég kevéske volt, meg ilyen piciben nem is volt annyira élvezhető.
Felejthető lesz ez a arc úgy néz ki.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10503 Dátum: 11 dec 14, 14:06:28 »

Kubo rájött, hogy hibázott, de már elég előnyt szerzett az Ishin sagához szal abba hagyja eztXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10504 Dátum: 11 dec 14, 19:42:28 »

Nekem tetszett ez a rész. Ginjou úgy tűnik legyőzetett. Kubo megint úgy csinálja a dolgokat, hogy a rossz fiú nem is annyira rossz belül.
De Rirukát ne! Tejcsárda gyerünk ébredj fel és healjed fel.xD Remélem, hogy ő életben marad azért... Ha már Yukio megúszta. >.<#
Kiderült, hogy kétszer is helyesen tippeltem, hogy Tsukishima még nem dobta fel a pacskert és, hogy Riruka Rukiába ment bele, pont, mint a babaházzal csinálta.
Azért Rukia monológja sejtett valamit. Pirul Főleg az ahogy elé ugrott. (Talán Riruka irányította ? Vagy csak kihasználta az alkalmat ?)

Engem annyira nem érdekel Isshin, maradjon csak meg Ichigo lökött faterjának xD Szívesebben látnám viszont Grimmjow-t és Nel-t. Grimmjownak is lehetne egy power upja azzal, ha ez idő alatt Vasto Lorde vált volna belőle.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #10505 Dátum: 11 dec 14, 19:56:38 »

Nekem is tetszett az új fejezet, az mondjuk meglep hogy tsukishima hogyan tud még ilyen vidáman ugrálni, hiszen ő nem lélektestben harcol mint a shinigamik, így jóval "sérülékenyebb"... na mindegy, gondolom ez amolyan hatásfokozás miatt kellett.
Szerintem még lesz némi visszatekintés + ezmegaz lezárásként, utána indulhat az Ishin-saga, remélem jó lesz az is
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 14, 19:57:28 írta rougon » Naplózva
Zafyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


-


« Válasz #10506 Dátum: 11 dec 14, 23:18:55 »

Amúgy ez miben szerepelt, hogy mindenki az Isshin sagát várja? Én vagyok lemaradva vagy mivan?  smirksweat
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #10507 Dátum: 11 dec 14, 23:20:26 »

Egy interjúban mondta ezt Kubo valamikor.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #10508 Dátum: 11 dec 15, 11:58:24 »

Ginjou gyorsan le lett rendezve, véleményem szerint túl gyorsan is. Bankait használ, de még a shikai nevét sem tudjuk, sem képességet. Van belső hollowja is, és mégis. Na jó, valószínű, hogy emberi testben harcolt, Ichigo meg lélektestben, ezért bírta kevésbé a vágást. Remélem még fel fog tűnni az Isshin arcban, és választ kapunk többek közt arra is, hogy ember létére ő hogy lett shinigami, meg gondolom az elején még ő is "jó" volt, meg miket tett. Mondjuk simán beleférne, mert 20 évvel ezelőtt, illetve már 21,5, történt valami, feltételezhető módon csata, amiben Isshin elveszítette az erejét, feltételezhető módon egy végső Getsugával. És a Tsukishimás visszaemlékezés miatt még ki is jöhet (Tsukishima olyan 10 éves körülinek látszik + 21, az 31, ennyi meg szerintem kinézhető belőle a kor illetően). Viszont ki lehetett akkor a főellenség? Amúgy lehet, hogy pont Urahara azért tart oda, hogy majd elmesélje Ichigonak az egész történetet.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10509 Dátum: 11 dec 15, 12:15:25 »

Majd animében kiszínezik  szépre és látványosra  harcokat:) Na meg bővítik is.
Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #10510 Dátum: 11 dec 15, 16:49:38 »

Amikor először megláttam, hogy a közeledő penge elé vetette magát Rukia, hirtelen megállt bennem az ütő...Mondtam is magamban, hogy csak ezt ne játssza  el Kubo, mert felnyársalom magam a fejezet előtt. Elegem van az önfeláldozó lányokból...akiket ezeknél is jobban utálok, azok a rinyálós nyávogós csajok. Viszont Rirukától nem zavart a dolog, igazából ő az egyetlen lány (talán még Tatsuki), akit bírok. Remélem ő majd hozzácsapódik Ichigoék csapatához.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10511 Dátum: 11 dec 15, 18:12:33 »

Ha Ginou minimum 20 éve találkozott Tsukishimával és ugye helyettes Shinigamiként (vagyis alapból ember), akkor ez azt jelenti, hogy ő megoldotta valahogy, hogy ő is úgy öregedjen mint a rendes Shinigamik. Szép hosszú mondat.^^  Mert ugye öregedés jelei nem látszanak rajta, csak a haja hosszabb és hátra van nyalva. Akkor Ichigo is meg tudja valahogy oldani. Hiszen már fullbringje is van mint Ginjounak.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #10512 Dátum: 11 dec 15, 23:33:19 »

Szerintem ez egyszerű azért nem öregszik mert egyesült a shinigami ereje és a fullbringje. Ezért tudod fizikai testben bankai-t használni. De az is érdekes,hogy akkor most mi lett Ichigo hollow énjével? Mert Ichigon az látszik,hogy magabiztos nem kételkedik magában és most oké van fullbringje ami hollow erő de azzon kivül semmi sem utal rá Zangetsu és Ogichi szétváltak volna. Úgyhogy nehéz felmérni Ichigo milyen szinten van.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10513 Dátum: 11 dec 16, 03:39:02 »

Azé elég szépen visszaköszön a yu yu hakusho, szellem detektív fight Nevet
Voltak különbségek , amik pedig eléggé eltaszították ettől. Mosolyog Például Itsuki szerette volna , ha Sensui méltó módon meghal , ellenben ez semmilyen szinten nincs Cukipofában.
az mondjuk meglep hogy tsukishima hogyan tud még ilyen vidáman ugrálni, hiszen ő nem lélektestben harcol mint a shinigamik, így jóval "sérülé
kenyebb"
Hát igen , nem gyakori a felszínes munka Byakuyától!...
Remélem ő majd hozzácsapódik Ichigoék csapatához.
Én meg remélem , hogy nem ! Nevet Ennyi fanservice is bőven elég , nem kell ide hárem Ichigo körül...

Erről a fejeztről meg annyit , hogy már egyre jobban várom Isshin monológját! Nevet
Naplózva
Victory1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 67



« Válasz #10514 Dátum: 11 dec 16, 15:30:50 »

A 36.kötetbe miért nincs semmi benne? Gondolkozik
Meg mi az hogy -108--100 a 36 Kötethez írva? Gondolkozik
Valaki segítsen nekem!  Mosolyog
Naplózva

Akkor is nekivágok, ha nincs reményem, s akkor is kitartok, ha nem kecsegtet siker.
Oldalak: 1 ... 699 700 [701] 702 703 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!