24 szep 30, 05:26:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 689 690 [691] 692 693 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704165 alkalommal)
0 Felhasználó és 108 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10350 Dátum: 11 okt 12, 13:42:44 »

Angol biztosan.  Mosolyog A rész Byakuya és Tsukishima harcáról szól.
Naplózva
t.felix
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Válasz #10351 Dátum: 11 okt 12, 13:52:29 »

ja.kösz.akkor lassan vége az fb arcnak.és jöhet az új arc.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10352 Dátum: 11 okt 12, 14:02:21 »

Nem lesz hanem van, voala:

--Oké nem szóltam, megint valami pöcs szórakozik a mangafoxon.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 14:05:51 írta Exkirion » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #10353 Dátum: 11 okt 12, 14:05:44 »

5 oldal? Ez kicsit kevés ikszdé Inkább várok mangastreames verzióra Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10354 Dátum: 11 okt 12, 14:06:46 »

Ja lol erre én se számítottam Nevet belelapoztam 2 oldalt azt kitettem, hogy oké van, ere valami homi játszik az életével Nevet, a Fanok meg meg fogják lincselni Nevet
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10355 Dátum: 11 okt 12, 14:32:01 »

Byakuya vagy egy komoly harcot fog vívni , vagy Kubo Trollkodik egy hetet , hogy jövő héten arcunkba vághassa , hogy ez se ér semmit Byaku-Boy ellen. x'D
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10356 Dátum: 11 okt 12, 14:43:19 »

Maradjunk az utolsó verziónál. Számtalanszor láttuk már Byakuyán ezt a meglepettnek tűnő tekintetett. Pedig jó volna egy ilyet is bevinni, hogy Byakuya átállna Tsukishima oldalára és nekiállna darálni. Nevet Másrészt sejtettük, hogy komolyabb ellenállást csak Tsukishima és Kuugo tud valószínűleg kifejteni ellenük.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 14:45:31 írta rini67 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10357 Dátum: 11 okt 12, 16:42:51 »

Annak Kenpachi örülne a legjobban. Nevet
Nekem tetszett Ikakku beszéde. Legalább a harcon kívül tud értelmesen is gondolkodni. Hát Tsukishimanak eddig is szívatós volt a képessége de most már még szívatósabb. ikszdé Szóval akkor megvágta Senbonzakura szirmait így beleírta magát a kard múltjába. Utána megfogta Byakuya karját. Most akkor kiolvasta a kard minden emlékét. (Shikai, Bankai, ellenfelek akikkel harcolt stb.) De ez szerintem nem vonatkozik a Kidoura, mert azzal, hogy megfogta Bya-kun karját még nem olvas az emlékeiben.
Most már Rukiának kellene jönnie. Már e héten neki kellet volna. >.<# Kíváncsi vagyok mennyit fejlődött meg persze a harcára is Rirukával. Biztos vicces harc lesz és a tét Ichigo.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #10358 Dátum: 11 okt 12, 19:42:02 »

A ,,büszkeség lovagja'' ellenfelére akadt Nevet Tsukishima képessége most már kicsit erősebbnek tűnik mint azelőtt.Mondjuk az is elég jó képesség hogy bármit átvághat...  smirksweat Rukiáéknak kellett volna következniük a harcok sorában.Jó kis csata lesz Nevet Rukia megtudja milyen az mikor a rajzai életre kelnek xD Visszatérve Tsukishimáékra Byakuya a következő fejezetben(max.2)csinál valami speciális  támadást amitől leesik az álla Tsukishimának.Aztán mint mindig megalázóan elmagyarázza az ellenfelének xD
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #10359 Dátum: 11 okt 12, 20:27:31 »

Kard kilőve, közelharc definíció szerint kilőve, marad a Kido.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Zafyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


-


« Válasz #10360 Dátum: 11 okt 13, 19:54:09 »

Elég mókásan csavarja Kubo bácsi a dolgokat. Tsukishima eddig csak az emberek emlékeibe írta be magát, és oda is csak úgy, hogy az égvilágon nem változott semmi a cselekményen, csak magát tüntette fel mások helyett, most meg megkarcolja a tetőt és nem a "tető emlékeit" módosítja, hanem az egész szerkezetét, hogy van ott egy csapda. Most akkor csak emlékeket ír át, vagy ténylegesen visszahelyezi magát a múltba? Amúgy meg Byakuya számára még most sem ellenfél  Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #10361 Dátum: 11 okt 14, 11:12:22 »

Hát igen, elég szivatós Tsukishima lett így fullbringje, ha bárminek képes megváltoztatni a múltját(-emlékeit?), még az élettelen dolgokét, vagy akár a zanpaktokét is Mosolyog amúgy ha jól értelmeztem a fejezetet, Byakuya elég nagy gebaszba került, mert ha képes kiolvasni is a megvágott dolgok emlékeit, akkor Byakuya összes harcát, technikáját ismeri, beleértve a kido-it is, így csak a puszta erejéra támaszkodhat a harc során.. mondjuk annyira így sem féltem Mosolyog de azért benne van az esély, hogy Tsuki képes lesz a maga oldalára állítani, ami nem lenne rossz szerintem Mosolyog
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #10362 Dátum: 11 okt 14, 13:06:22 »

Szerintem nagyon jó kis fordulat lenne belőle Mosolyog a végén még kiderülne hogy Tsuki erősebb mint Ginjo mert Ginjot megöli Ichigo, és utána meg betoppanna Tsuki Byakuyával az oldalán és Ichigonak megint Byakuyával kell megküdzenie... ez szerintem nagyon jó lenne akkor legalább látnánk mindkettőt ismét a határán (vagy nem?) na mindegy várom a folytatást nagyon jó most a bleach  Pirul
Naplózva
Zafyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


-


« Válasz #10363 Dátum: 11 okt 14, 19:59:46 »

Hát pedig szerintem nem fogjátok ezt látni, mert egyszerüen Byakuya túl nagy falat Tsukinak. Nem fog tudni vele lépést tartani. Öregem, hogy védem Byakuyát pedig nem is a kedvenc karim.
Jah majdnem elfelejtettem. A Bleach carackter book, az teljes mértékbe igaz? Vagyis úgy értem, hogy Harriber tényleg él a beosztottaival együtt? Pedig eléggé úgy néztek ki mint akiknek nem kell több kenyeret enni.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10364 Dátum: 11 okt 14, 20:06:39 »

Amit a karakter book tartalmaz az azonos értékű a mangával, mivel azt is a mangaka írja. Tulajdonképp a manga hátterét egészíti ki és válaszol meg kérdéseket, amelyekre a mangában nem kerülhetett sor. Ha ott ez le van írva akkor igaz, hogy élnek. Mivel én is olvastam ezt, így biztos hogy Inoue meggyógyította őket.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 689 690 [691] 692 693 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!