24 jún 28, 22:21:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 624 625 [626] 627 628 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577956 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #9375 Dátum: 11 feb 25, 21:40:55 »

ÉS mi lenne ha a vasto lordok kerülnének elő térbe? 
mert róluk is szó esett meg sok másról is még..

Erre ne nagyon számíts, az egyik adatkönyv szerint az első 4 Espada Vasto Lord volt (vagy azon az erőszinten volt, van pár fordítási változat). Nemrég kerestem rá, nekem is új volt. http://bleach.wikia.com/wiki/Tia_Harribel plusz itt is Vasto Lordnak írják Harribel-t, tudom wikia nem feltétlen szentírás.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9376 Dátum: 11 feb 25, 21:41:44 »

igen.. lám urahara vagy bárki más..
vele kapcsolatban azaz érzésem hogy fog még az roszba sántikálni...
a gotei 13 ról megy anyit. hogy rem üres kapitányi posztokat betültik végre.. renji , ikkakku etc személyében..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9377 Dátum: 11 feb 25, 21:45:51 »

Szerintem nem lesz Renjiből kapitány, ha lesz is akkor az 5. osztagban képzelem el... Valószínűbbnek tartom , hogy Kubo kitalál a posztra karaktereket , de én jobban örülnék , ha Kira , Hisagi kapna előléptetést.

Wikia meg nem ír hülyeséget , csak néha. :'DD Hallibelről meg lehet érveket ellenérveket gyártani... Maradok annál , hogy Ulqi max az egyetlen VL lehetett a csapatból .
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9378 Dátum: 11 feb 25, 21:49:51 »

Ulqi mindeképpen.. Bár  most hogy gondolkozom yammi is kétszer változott át nem? neki is volt segundája nem?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9379 Dátum: 11 feb 25, 22:01:42 »

Nem, Yammi csak egyszer változott át. Ha lett volna még egy szintje akkor biztos, hogy a legerősebb espada lett volna.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9380 Dátum: 11 feb 25, 22:37:10 »

De tuti hogy kétszer  változott át....
első szinje egy ilyen nagy farkas sok lábúúúú valami, második szintjén meg csak két lába volt, szőrös a lába, meg más a feje is minden.
Rini mint nagy blics fan, szégyenletes hogy ezt nem veszed észre  Ördögi Nyelvesít vicceltem:P de télleg 2 változott át .
tessék nem voltam lusta képekkel igazolni:
első.:

segunda.:
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 25, 22:40:18 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #9381 Dátum: 11 feb 25, 22:51:15 »

Jó észrevétel és jogos felvetés, de ez akkor sme az. Miért? Kubo féle logika.   ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9382 Dátum: 11 feb 25, 22:53:51 »

Azért, mert nem kétszintű erőfelszabadítása volt, hanem, akkor változott tovább, ha elég dühös volt amiből valami módon erőt nyert.
Egy kicsit Hulk koppintás, de úgy emlékszem, hogy az ő esete ettől volt különleges, ha nem ölöd meg, akkor szinte végtelenszer erősödhet.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9383 Dátum: 11 feb 25, 23:00:43 »

Azt nem mondanám, hogy fan lennék, de ettől függetlenül szeretem. Jobban szeretem az One Piece-t. Arra már talán lehet mondani, hogy a fanja vagyok már nagyon régóta. Másrészt Heo jól mondja. Csak egyszer változott át és utána a felszabadított szellemi erő hatására tovább változott a teste. Akkor engedte el magát amikor eltörölte a 10-est és 0 lett belőle. Utána már csak a haragja korbácsolta tovább a változást. Ezt Mayuri is megjegyezte, hogy jó lenne nem szórakozni vele mert így egyre erősebb lesz.

Tulajdonképpen ahhoz lehetne hasonlítani mint ahogy Ichigo maszkja is folyamatosan változott ahogy az ereje folyamatosan növekedett. Itt is ilyesmi játszódott le.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 25, 23:59:33 írta rini67 » Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #9384 Dátum: 11 feb 26, 22:33:43 »

Igazából én -annak ellenére h bleach fan vagyok- nem látok fantáziát már a mangában. Most ha Ichi visszakapja az erejét AKK MI VAN? - új főellenséget nehéz kreálni, mert nevetséges lesz egy  "2.Aizen".  Kiváncsi vagyok mit lehet még kihozni belőle....+nem értem Aizent miért nem végezték ki? Mit nem követett el egyáltalán?(Bezzeg Rukiat h siettek már kivégezni...) Vajon lesz még szerepe aizennek ki h látja?
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 26, 22:38:04 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #9385 Dátum: 11 feb 26, 22:50:04 »

Pedig az a dög nem fejlődött, nem a meglévő tulajdosnágai fejlődtek, hanem bimbambum, teljesen msá alakot öltött fel. Jó, ez kcisit szőrszálhasogatás, és önkényes értelmezése a "fejlődés" szónak, de akkor is kissé következetlen a változás iylen íránya egy fokozatos növekedésben és torzulásban.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #9386 Dátum: 11 feb 26, 22:54:29 »

aizen pedig még fog szerepelni. ha most szabadulna ki, az nagyon ciki lenne. Főleg ha ichinek kéne visszavinnie.
"Most kaptam el másodszor, igazán vigyázhatnátok rá"
hát talán lesz egy nagyobb ellenség, és aizen segíteni fog a legyőzésében, és rehabilitálják. (úgy 200 manga múlva)
én ezt tudom elképzelni. illene kubo-hoz
Naplózva



 
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #9387 Dátum: 11 feb 26, 22:59:15 »

AIzenből újra jó fiút csinálnI? NEkem marhára nem tetszene, de lehet. Az biztos, hogy ki fog onnan jönni, szeritnem talán végre kapcsoaltba kerül a Vasto Lordekkal, és (ideig-órááig) együttműködik velük/eggyel.
Vagy kedves fullbringereink hozzák ki. Vagy msá. De nekem nagyon olyan érzésem van, hogy valaki majd kiszabadítja.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 26, 23:00:12 írta STM » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9388 Dátum: 11 feb 26, 23:01:18 »

Rukiát azért akarták kivégezni mert Aizen azt üzente a 46-ok tanácsának nevében, hogy ki kell végezni. Amikor az a parancs megszületett a tanács már nem létezett. Mivel a kapitányok ezt nem tudták ezért minden onnan származó parancsot végrehajtottak, mivel az ő döntésüket senki sem kérdőjelezhette meg. Másrészt ahogy Szanisz is írta. Aizen a jelenlegi tudásunk szerint halhatatlan bár én ezt valamiért kétlem. Inkább úgy fogalmaznék ezzel kapcsolatban, hogy nem áll rendelkezésükre olyan nagyságú erő amely képes lenne elpusztítani a jelenlegi Aizent.

STM - Akkor Ichigo maszkjának fejlődése is következetlen lenne ilyen címen. Nála is a szellemi erejének növekedése okozta a változást a maszk mintázatában. Yaminál is ugyan ez történt meg csak nála a haragja növekedésével nőtt meg a szellemi ereje ami létrehozta a változást a maszkján. Egy biztos. Egyik esetben sem hangzott el Ulquiorra kivételével a második szintű szabadon engedés.

Amúgy szerintem is lesz szerepe Aizennek még a történetben. Hogy jó vagy rossz azt nem lehet tudni. Az arroganciája miatt ahogy viselkedett lehet rossz, de ahogy Ichigo beszélt róla és a magányról/ürességről, lehet jó is. Akár hősi halott szerepét is betöltheti a történet folytatásában aki megmenti SS-t. Ki tudja? Talán Kubo sincs még tisztában vele, de akár az ellenkezője is igaz lehet. Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 27, 01:26:32 írta rini67 » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #9389 Dátum: 11 feb 27, 11:45:40 »

Akkor felfordulna a gyomrom, ha Aizenből jó fiút csinálnának. Ginnél ezt ellőtték és pokolian sz*r volt, mert a személyiségéhez egyáltalán nem illet ez a szánalmas, gusztustalanul érzelgős hősi halál. Most, ha még ezt Aizennel is eljátsszuk síró görcsöt kapok.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 624 625 [626] 627 628 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!