24 szep 30, 09:19:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 526 527 [528] 529 530 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704537 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7905 Dátum: 10 jún 02, 18:30:06 »

De simán kiszámítható volt az egész eddigi eseményeket tekintve. Isshinék is tulajdonképpen olyannyira fölöslegesen jöttek ide, az lett a sorsuk mint a Vaizardoknak kitöltöttek pár oldalt, és szánalmasan megbuktak Aizennal szemben. Tulajdonképpen Kubo lemészároltathatná ezt a sok fölösleges karaktert Aizennal, azt lezárhatná a mangát Nevet.
Naplózva
Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #7906 Dátum: 10 jún 02, 20:37:55 »

Itt az új fejezett . Egész érdekesre sikerült.

http://mangastream.com/read/bleach/29570862/1
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7907 Dátum: 10 jún 02, 20:48:06 »

Hát nem tom...Egyetértek az előttem szólókkal, kiszámítható sablonos, nem történik smemi nincs látvyános jó harc... és nyálas...
Zacskófej(Aizen) elhúz és Ishin és Ichigo az ott akkora nyáladzás h. leestema  aszékről...

Viszont lehet h. lesz vmi ukitakéval bár nem nagyon érdekel az sme mert igazábóls enkivel nem elszs emmi csak le lesz rajzolva aztán annyi...

Amúgy Aizen zacskófej formában egyáltalán nem sexi jelenség úgy néz ki mint egy idióta...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
chpatrik
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #7908 Dátum: 10 jún 02, 20:51:25 »

Nah, új fejezet... Méghogy Aizen "nem változtatja magát hollowwá" smirksweat engem ez a mostani alakja nagyon emlékeztet erre http://www.onemanga.com/Bleach/353/05/  (megnőtt haj, fekete szem, stb.). Remélem mutatják majd a 0. osztagot, már nagyon kiváncsi vagyok rájuk. Gin fura mint mindig, valamit biztos forgat a fejében.
Naplózva

"Now, with my own eyes, I will witness the fall of Soul Society."
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7909 Dátum: 10 jún 02, 20:54:23 »

Erre a képre gondoltam én is Aizen az egyedüli aki, még mindig nem okozott nekem csalódást Nevet. Gin meg még titokzatos mint mindig valami biztos jár a buksijában. Kettejük érdekel most engem egyedül, a többi karakter, ahogy eddig halványan sem érdekel. Enyhén fogalmazva is Urahara, és Yoruichi egy kalap sz*r volt az lett a sorsuk mint az összes többinek.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #7910 Dátum: 10 jún 02, 21:04:21 »

 Ennyi ?  
Ez lett a  100 mangás harcnak  a vége ? erre kellett várni ?  Kiüt
Akkor most azért kellett ez a báb állapot h megnövessze a haját Aizen bácsi ?  
Mióta akarja megenni Ichigot ?
A világ megmentése volt a cél és csak 3 bankai hangzott el.....   wtf   ?
Lehet hogy kubo egy új mangán dolgozik ? akkor ezt mind megérteném   Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 02, 21:06:51 írta Banzai » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7911 Dátum: 10 jún 02, 21:26:46 »

Foscsi szarcsi, de tettszett.

Aizennek megnőtt a haja és befeketedett a szeme, de még igy is el lehet rajta alélni. Nem tom, de nekem gin és a dumája tetszett. Ő az egyetlen karakter aki még nincs totál elqrva, bár ahogy a Vaizardokat vagy uraharát is a fellegekbe képzeltük, lehet h itt is csalódni fogunk, de nekem tettszett.
Naplózva







Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7912 Dátum: 10 jún 02, 22:57:39 »

Na, hát ez nem múlta felül a várakozásaimat, de legalább alul se, hiszen nem reméltem semmit.

Urahara-ék se tudom mit gondolnak magukról, még képesek meglepődni, hogy Aizen nem halt bele egy Getsuga-ba, hű, ez aztán tényleg meglepő.
Aztán értelmetlen pofázás szokás szerint, Aizen lazán lealázza a hármas fogatot, remek, ezt vártam, ők se értek sz@rt se.
Aizen az ismételten csak értelmetlen pofázás közepette átalakul, na de, hogy ez is mekkora egy szánalom lett.
Mi a fenéért kell mindenkinek ha átalakul, hosszú hajat adni? jelenesetben egyáltalán nem látványos szerintem, a fekete szem meg nem dob rajta annyit, hogy egyáltalán azt mondjam erre az átalakulásra, hogy jó.
Hopp, Aizen elmegy, ekkor Isshin kőrbe néz, látja, hogy tényleg elment, felkelhet a földről, és ő majd vállvetve megy Ichigo-val megvédeni Karakura-t. Ez annyira szép...lenne, ha Isshin bármit is tudott volna tenni Aizen ellen, vagy ha Ichigo nem csak állt volna, és beszélgetett volna Gin-el. Most akkor mi lesz? Elmennek Karakura-ba, és kezdődik minden előröl?
Sajnos Kubo képtelen bármi izgalmat is belevinni a történetbe.
Naplózva

L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #7913 Dátum: 10 jún 03, 08:30:38 »

Meglátásom szerint, ha elindultak Karakurába, és csak ezek ketten mennek, hát, igen nagy kátyúba van az egész város... Viszont remélem, hogy ez azt is jelentheti végre, hogy már látunk egy kicsit Ken-chanékból is, mert az jobban érdekelt volna, engem legalább is. ikszdé
Gin hozta, amit elvártam tőle. Vagy egy komplett vagdalkozó idiótának nézi Ichigot -valljuk be, az eddigi tapasztalatok alapján lenne rá oka  Nevet-, vagy egyszerűen csak minimalizálta a károkat. Ha az első, nem értem, miért nem csapta le, mint a legyet, így élnem kell a gyanúperrel, hogy vagy azért van vele, mert utasítást kapott rá, vagy egyszerűen vele lépett le, hátrahagyva ezzel Rangiku összetört szívét. DE! Mivel ez nem egy yaoi, az utóbbit talánn kizárhatjuk.  Nevet
Foscsi szarcsi, de tettszett.
Ren, akkor most mi van?! Nem állítom, hogy a legjobb részek között lenne, de még mindig jobb volt, mint az elmúlt pár rész...  Nevet
Naplózva

Imagination more important than knowledge
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7914 Dátum: 10 jún 03, 10:11:35 »

Hmmm... Érdekes egy fejezet volt... Aizen egy képkocka alatt lecsapta Uraharát, Isshint és Yoruichit... Sőt még egy képkockát sem kapott ez a jelenet. Aizen kijött a fodrásztól és kinőtt a haja, ami furcsa. Miért kell minden enemynek szintlépéskor hajat növeszteni? Azon sem csodálkoztam volna, ha anno Ikkakunak Bankaikor kinő ugyan úgy a haja... Elég váratlan számomra, hogy így ér véget a hamis karakurás rész. Azt hittem, hogy Aizen végül megfutamodik és nem pedig betör Soul Socitetybe. Viszont remélem lesz egy kis Nanao-chanos rész is nemsokára, hisz csak Őt nem láttuk ezidáig a hadnagyok közül... Lehet, hogy Yama-jii feladatot adott neki, mondjuk, hogy vegye fel a kapcsolatot a királyi gárdával és ha elbuknak, akkor védjék meg Soul Societyt... Vagyis most majd számítanék a királyi gárda felbukkanására Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 03, 10:12:08 írta six » Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #7915 Dátum: 10 jún 03, 13:22:27 »

Aizen átlép SS-be és előtte fog állni egész Gotei hadserege  Ördögi Am még lehet, h jön Tessai és Ryuuken is. Bár ők se érnek Aizen sokat...de nem a gyengék közé tartoznak. Hümm-hümm
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7916 Dátum: 10 jún 03, 14:50:27 »

Ryuuken Ishida apja ugye? De ki az a Tessai? Jah a kidou taichou? Hát... Aizen most már legyőzhetetlen, mert hosszú a haja ráadásul hátra van nyalva neki, szóval... A gotei13 hadserege 3-ad és az alatti szintű shinigamikból áll nemde? Ha a kapitányos és hadnagyok ott hagyták a fogukat, akkor minden bizonnyal rangon aluli shinigamik fogják leverni Aizen-samat ikszdé Ez olyan abszurd, mint az eheti animében Hallibel beszólása Yama-jiinek ikszdé Bár kitudja... Lehet, hogy vannak ilyen-olyan titkos alakulatok, aminek a tagjai kapitány szintű alakok és itt nem a királyi gárdára gondolok... Persze tartom magam ahhoz, hogy Soul Societyben a gárda fogja várni és megnehezítik Aizen Sousuke tervét... De az sem lenne rossz húzás, ha a senkai kaput átirányítanák a lelkek királyához, aki egy másodperc alatt szétkapja Aizent és Gint... Persze ez tuti, nem fog megtörténni, mivel az a történet végét jelentené valószínűleg...
Naplózva
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #7917 Dátum: 10 jún 03, 15:35:43 »

sziasztok mivel én csk animét nézek elmondanátok kb mi a helyzetés hogy ichigo meg a többiek mijen képességet tudnak???? előre is kösziiii
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #7918 Dátum: 10 jún 03, 15:40:43 »

Nem láttunk még mindent, egyszerűen csak próbálgatták Aizen erejét! Ichigo meg megint be van szarva, mint amikor Ulqui ellen tolta, csak ott benne volt a gőg hogy mindenáron győznie kell! Urahara (és főképp) Isshin még egy nyomorult Bankai-t sem használt, sőt Isshin még shikai-t se, mielőtt elkezdett volna Aizen változni gyakorlatilag felmosta vele Kamukurát!
Ugyanazt a klisét nyomta le Kubo mint shirosaki-val, csak itt nem annyira látványos a dolog!

Amúgy ha tippelnem kell még nem láttunk semmit, az igazi harc csak SS-ben kezdődik! Gin-ből meg kinézem hogy Aizen-t is átveri, vagy ő lesz az önfeláldozó hős, vagy valami hasonló!:D
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #7919 Dátum: 10 jún 03, 16:04:50 »

Aizen miért akarja megenni eperkét?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 526 527 [528] 529 530 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!