24 szep 30, 07:22:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 525 526 [527] 528 529 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704384 alkalommal)
0 Felhasználó és 80 vendég van a témában
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #7890 Dátum: 10 máj 28, 20:38:41 »

Ez shikai, azt azért ne feledjük el, hogy nem két napja űzi a mesterséget, és gyanítom volt ideje megtanulni, arról nem beszélve, hogy Ichit, és hópihétől eltekintve nem mindegyik már bankai állapotban megy füvet vágni...  Nevet
Naplózva

Imagination more important than knowledge
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #7891 Dátum: 10 máj 28, 20:50:56 »

Jó de most akk Kubo enyire fantáziátlan, h nem változik a kardja akalja..és sztem nem akarja igy elrontani Isshin shikai-ba menetelét, hisz az összes tagnak , aki shikai-t , bankai-t nyomott először...ak azt rendesen bemutatta, h mi a neve..és nem ugy kezdtek be , h Getsuga Tenshou!  Nevet Azért Isshin zanpija shikai-ban ne igy nézzen már ki ...( alap katana.)
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #7892 Dátum: 10 máj 28, 20:54:09 »

"egy kapitány szintű shinigami képes kontrolálni a zampaktouja méretét" Ki tudja, hogy néz ki az a katana.
69 kapitánynak egy vadászkése van... ennyi.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7893 Dátum: 10 máj 28, 22:41:39 »

A Getsuga Tensou-hoz nem feltétlen kellhet shikai. Amikor Ichigo először használja, akkor még csak sima katana állapotában van a zanpakuto-ja. A menos elleni harcról beszélek, amikor Ishidával versenyzik... Később mondja is, hogy ha tudja az ember a támadása nevét, akkor az sokkal erősebb... Szóval attól, hogy Isshin megmutatta, hogy Ő is tud ám ilyent... Nem bizonyíték arra, hogy már shikaiban van... Főleg, hogy azért egy shikai-t is be szoktak mutatni, sőt ebben a harcban mindenki bemutatta elég rendesen a kardját és képességét.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7894 Dátum: 10 máj 29, 08:36:52 »

Szerintem ez még nem Shikai, ennek ugyanúgy az a lényege, hogy most megint szétsorozzák Aizen-t, és semmi hatása nem lesz. Meg persze az, hogy Isshin-papa alapból erősebb Getsuga-t vágott Aizen-re, mint Ichigo Bankai állapotban maszkkal, ami számomra nem túl logikus, és nem is igazán varázsol el, hogy a papának ennyire fantáziadús képessége van, de persze biztos szép és jó ötlet, hogy a Getsuga egy családi képesség, csak én nem tudom értékelni.

Remélem még sokáig rejtegeti mindenki a valódi erejét, mert ha ne adj isten komolyan vennék, még a végén talán lenne egy jó harc. Inkább húzzák még a végtelenségig, mutogassák még fejezeteken át, hogy Urahara, Isshin és Yoruichi mennyivel jobb, mint a többi taicho, akik igazából így elég szánalmas és komikus módon egy-egy kard suhintással lettek lealázva. Én elhiszem, hogy ezek hárman sokkal erősebbek a többihez képest, de azért egy ekkora erőkülönbség már túlzás. Persze nem jobban, mint Azein Mindent Kibírok képessége.
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #7895 Dátum: 10 máj 29, 09:11:30 »

Jó de valakiknek szembe kell vele szállni...ugyhogy esélyes legyen. Erre ők 3-an + Yamma lenne esélyes. ezt is vártuk, most megkaptuk. Én ennek személy szerint örülök.  Amugy erre a sima karddal lövünk vmi specko támodást..ezt Shinji is csinálta. Amikor Aizen elé állt és megtámadta, csak Tousen kivédte.
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 29, 09:47:08 írta RoB » Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #7896 Dátum: 10 máj 29, 10:04:07 »

Bleach mostani chapterjei már tényleg a legalja. Tehát ennél már nincs lejjebb, még a fillereken is túltesz. 10 chapterben történik annyi, mint más mangáknál 1ben. Ráadásul még csak nem is érdekes, vagy epic vagy bármi. Kubo tényleg nem több már mint egy divat/ruha rajzoló.  Szomorú A szereplők személyisége a végtelenségig butított (néhol el is tűnt), minden az 'epicness'-re van kihegyezve miszerint húú Aizen meg a többi főgonosz miket tud, de sajnos nincs 'epicness' csak szánalom.
Érdemes ránézni mondjuk egy One Piece mangára, ahol Oda tudja, hogy kell mangát írni. Ha pofázós rész van akkor bizony pofáznak, és nem úgy, hogy egy panelre jut 3 szó, hanem bizony akár egy kisregény is. Viszont ha harc van akkor meg mindenki harcol.
Komolyan erre vártunk már azóta, hogy kiderült, hogy Aizen a főgonosz. Ezekre a harcokra, hogy bizony minden rohadt kapitány, vaizard, random arc nekimegy és egyszerre harcolnak. Közben jönnek az espadak meg ki tudja még kik bevédeni Aizen hátsóját. Egy háborúra vártam én személy szerint, olyan kaliberűre mint ami most volt One Pieceben. Végül kaptunk 1v1 fightokat, egy háborúban. Kubonak meg 40 chapter kellett, hogy leessen, hogy lehet ám több karit is küldeni a bossra, úgy egyszerűbb.

Majd valaki szól hogyha történik valami érdemleges is azon kívül, hogy Aizent minden chapter végén levágják, és a kövi elején meg beownolja őket? Mert akkor majd kiszedem a kukából a Bleachet.  Szomorú
http://img230.imageshack.us/img230/4317/1253402766927w.jpg ---> Ez meg simán leírja az egész mangát+ Kubo észjárását. Sajnos.  Szomorú
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #7897 Dátum: 10 máj 29, 19:30:02 »

Slane az oltás az, hogy a részek címe Gin zampijához köthető, de ő nem szerepelt az elmúlt hét részben egy egész mangányitxDDDD.

Mondjuk már kétlem, hogy ahoz köthető, lehet Aizen az isten gyilkos nem is Gin kardjaxDDDD.
Ám teljesen egyetértek.
Ennek ellenére Isshin képessége nekem tetszik. A szomorú, hogy az egész manga sablon kiszámítható és megjósolható:D.
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #7898 Dátum: 10 máj 29, 19:38:34 »

Gin meg Ichigoról már nem is írtam. Tehát az már a legalja alatt van. Háborúban (elvileg?) ott állnak és beszélgetnek, néha odacsapnak egymásnak egyet. A beszélgetés nem is lenne baj, ha nem totál useless infot osztanának meg egymással, és nem abból állna, hogy Gin arcoskodik, hanem mittomén elmagyarázna pár dolgot. Tökömnek sincs kedve ezt olvasgatni chaptereken át:
- Wow you are a scary boy.
- No, I made a mistake. Your are not scary.
- Oh well, you are creepy after all.
- Oh. Wait. No. You're not. Run away.
Gin pedig egy igazán badass kari lehetne megformázott hidegvérű személyiséggel, aki az egyik pillanatban mosolyogna pl, a másikban betegen röhögve vagdosna. Teljesen kiszámíthatatlan lenne, ilyen pszichopata állat. De nem az.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #7899 Dátum: 10 máj 30, 11:52:37 »

sztem Gin rejtélyeiben van még valami esély arra h a manga valami váratlan fordulatot véve jó lesz bár nekem szimpi részek csak kubonak azt mondanánk h álitson össze egy erő ranglistát akkor akármit csinál mindig megtudnánk cáfolni a mangával
Naplózva
Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #7900 Dátum: 10 jún 02, 12:50:20 »

Source : mangahelpers.com
Credit : cepillon
Verification : Confirmed


http://img35.imageshack.us/i/2h2l1ys.jpg/
http://img202.imageshack.us/i/693rpy.jpg/
http://img42.imageshack.us/i/wwwdotuporg932933.jpg/
http://img710.imageshack.us/i/wwwdotuporg932936.jpg/
http://img23.imageshack.us/i/wwwdotuporg932932.jpg/

here's my brief summary:
chapter cover is Aizen(getting out of cocoon )
After isshin slash Aizen, Aizen said :this slash not so bad, and then his face crack
Aizen says after that attack, you all should realize how strong he is
ichigo heard a huge sound, he turn his back, Gin says if its ok for him to turn his back?
Gin says he(ichigo) is not a warrior, not a shinigami,not hollow, not human,
how is he suppose to win when those 3 couldn't even fight against him(Aizen)?
Ichigo didn't answer,
Gin tells ichigo to escape, he's not interested in him anymore, Aizen was dissapointed at him as well
yet ichigo didn't answer
IN the mean time, Aizen appears, ichigo went to the place where the huge sound occurs, he sees 3 people(isshin,urahara,yoruichi) falls(lie on the floor).
Aizen ask what is Gin doing, Gin says nothing but to test his power..
Aizen tells Gin to opens the shinigami gate, Aizen heading to Karakura town which located at Soul society,and makes the kings key.
Ichigo shouts at Aizen
Aizen's skin/cocoon shredded,
Aizen's hair turns long, but his hollow eye is still maintain
Aizen says he leave ichigo here, then he dissapears
Ichigo : what's happening?
In the mean time, isshin wakes up, tells ichigo to open the shinigami gate instead of standing there doing nothing
isshin: lets go, to save KK town

The End
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 02, 12:51:36 írta Norec » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7901 Dátum: 10 jún 02, 14:15:45 »

Nos nem valami változatos valahogy számítottam arra, hogy Aizen megunja a játékot azt tovább sétál Nevet. Viszont Uraharáék sem váltották meg a világot számomra csalódást okoztak ők is. Nem túl változatos a manga az biztos Nevet.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7902 Dátum: 10 jún 02, 14:39:37 »

Whooooáááááááááá!!!!!

Aizen olyan sexiiiiii Pirul Pirul Kubo olyan jól tud fanoknak rajzolni, kár h hiányzik a cselekmény xD
Naplózva







katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #7903 Dátum: 10 jún 02, 17:08:04 »

Nos, ezzel a spoiler-rel napvilágra került, amit már amúgy is mindenki tudott:

1. Ennek a FakeKarakura nevezetű vakvágánynak a világon semmi értelme nem volt, akár ki is lehetne vágni a mangából úgy, ahogy van, enélkül is átszambáztak volna Aizenék SS-be, ahova Karakurát is "áthelyezték". :S
2. Minden várva várt szereplő hatalmasra beharangozott belépője is fail a köbön.
3. Igazából a Vaizard-ok léte sem nyert sok értelmet, az espadáktól szintén mindenki többet várt.
4. Bónusz gáz: Isshin Getsuga Tenshou-ja az előző fejezetben...Na, itt mondtam azt, Kubo inkább ne is folytassa, látszik, hogy csömöre van a saját sztorijától.

Talán feltámad még hamvaiból a Bleach, csak az a baj, hogy meglepődni már senki nem tud semmin, ahogy írtátok, minden durván sablon és kiszámítható.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #7904 Dátum: 10 jún 02, 17:11:36 »

Hát ez , h Aizen igy lealázza Uraharáékat sztem annyira nem volt kiszámítható... Am most Ichi és apja mennek Aizen + Gin után? Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 525 526 [527] 528 529 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!