24 szep 30, 07:09:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 524 525 [526] 527 528 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704301 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #7875 Dátum: 10 máj 08, 12:50:21 »

Mindezt Urahara is megcsinálhatta volna,de mivel mondta h az ő bankaia nem emberek edzésére való.Ebből következik(legalábbis nekem) hogy valami übermegafrankó bankaia van,amit ha használ,Aizennek  bye bye
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7876 Dátum: 10 máj 08, 13:13:20 »

Aizennek itt nem lesz pápá az biztos de tuti h. vmi miatt megint el fog szökni...Valszeg mostmár csak Ichigó,Ishin és főleg Urahara csinálhat vmi olyasmit ami erre rákényszeríti Gondolkozik

Sztem nem akart Chaddal edzeni mert azt akarta h. Renji gyakorolja a Bankaiját és az úgy mind Chadnak mind Renjinek jó. Mert másnem shikaijal meg kidouval ő is tudta volna edzeni simán Chadat ha akarja. A Bankait meg meglátjuk reméljük lehet h. az is Kidou alapú nem csak csapkodásra való...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Hiei
Vendég
« Válasz #7877 Dátum: 10 máj 08, 18:43:22 »

Mindezt Urahara is megcsinálhatta volna,de mivel mondta h az ő bankaia nem emberek edzésére való.Ebből következik(legalábbis nekem) hogy valami übermegafrankó bankaia van,amit ha használ,Aizennek  bye bye
Esetleg egyszerűen Kido alapú?
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7878 Dátum: 10 máj 09, 09:28:53 »

Igazából... Jah teljesen jogos, hogy nem kell egy edzéshez bankai. Főleg nem Chad edzéséhez... És természetesen az is igaz, hogy Urahara Renjit is edzeni akarta, szóval nincs alátámasztva, hogy miért nem Urahara edzette Chadot...
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7879 Dátum: 10 máj 27, 22:25:43 »

Semmi váratlan nem történt szerintem, Urahara kemény mint a kád széle, Isshin és Yoruichi is nagyon érti a dolgát, Aizen pedig jó csótány módjára mindent túl él. Nevet
Gin még mindig csak játszadozik Icihigo-val, Matsumoto szegény pedig mindig csak egy oldalt kap a fejezetekből, sebaj, egyszer csak oda ér ahova tart, és hátha lesz értelme is. Nevet
Csak nekem nehogy most elkezdjék Kira-t is mutogatni, nem kéne ezt ilyen felesleges dologgal is húzni. Nevet
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #7880 Dátum: 10 máj 27, 23:32:59 »

én Urahara bankai-val kapcsolatban még arra gondoltam,hogy mielőtt Chad megpróbálná kivédeni azelőtt szétkapná Mosolyog
de majd meglátjuk:D

mondjuk ez nekem meglepő volt hogy Isshin is elkezdett getsugázni Mosolyog

Ichitől meg ennél többet várnék,neámmá hogy egy gin-t ne verjen szájba xD
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #7881 Dátum: 10 máj 27, 23:43:52 »

családban marad a getsuga Ördögi
Gin azért csúnyán arcra esne ha meglátná Shirosaki bácsit..., azért okés Ulqui regenerálta magát, amennyire tudta, de Gin...
A nagyobb bajom az, hogy Matsumoto nem hiszem hogy a Karakura maraton miatt fut:( Szerintem (ha Kubo, akar veszteséget) feláldozza magát, ergo beugrik Shinzo elé, vagy valami hasonló!!

Isshin még shikai-ban sincs, ehhez képest ezidáig elkalapálta Aizen-t, csak amióta benyelte a hógolyót vannak kakiban!
Mi lesz ha bekeményít???

Apropó, Yoruichi baba miért is néz ki konkrétan úgy, mint egy rzdtáncos fellépés előtt??? (vagy közben, mert szépen lassan lepereg róla az Urahara workshop-os páncél, vagy mi fene)
Naplózva
nAmpA
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 240


« Válasz #7882 Dátum: 10 máj 28, 00:13:17 »

Mert csak ilyen ruhában tudja 100%-osan kihasználni a a technikáját. (ha jól emlékszem akkor a vállának és a hátának szabadon kell lennie. Bővebben a Yoruichi vs Soi harcban olvashatsz.) Nevet
Az hogy Isshin-nek is Gatsuga-ja van az egyik movie-ra emlékeztet mikor Hyorinmaru-t ketten birtokolták. (Hitsugaya+valaki xD)
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 28, 00:16:32 írta nAmpA » Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #7883 Dátum: 10 máj 28, 07:42:22 »

Ezt se éltük med eddig hogy Kurosakinak mondták hogy "Fuss" , ez a Gin nagy arc , nem tom mire megy ki a játék , de Kubo 13 km- es mézesmadzagot húz előttünk  Nyelvesít .
Yourichi shikaija egy monokini lesz , bankai meg .... Nevet
Aizen is mire vár ? Ichigonator-re talán ?
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7884 Dátum: 10 máj 28, 09:18:28 »

Bleach manga-bleacha manga... Aizen annyit beszél, mégis a fontos dolgokat sosem engedik neki végig mondani... Most nem mondott semmi fontosat, így simán engedte neki Kubo, hogy a manga felét átdumálja... Gin érdekes, el akarja engedni Ichigot... Mostmár tényleg elbizonytalanodtam... Most akkor kinek a oldalán áll? Amikor el kezdett "harcolni" Ichigoval, akkor biztos volt, hogy Aizen oldalán. De amikor mondta, hogy "magába olvasztotta a hougyoku-t, amíg nem figyeltem"... Meg most ez a menekülj el dolog... Végre Yoruichi is használja majd a kardját? Kíváncsi leszek, mennyire reális ez az előrejelzés... Ezzel a kis összecsapáásal nem tudom, mit akarhat kubo... Menjünk inkább vissza Hueco Mundoba, Byakuyaék verjék le Yammit és aztán újult erővel térjen vissza a tudósítás Karakurába...
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #7885 Dátum: 10 máj 28, 11:36:50 »

Tsk! Egy hónap után is ugyanott tartunk... Aizen löki a rizsát, mintha szómenése lenne, Ichi még mindig bambán néz, és Gin még mindig jó fej, legalább is számomra. Legalább Matsu tolta valamelyet előrébb kerekded idomait. xd
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 28, 11:39:24 írta Lawliet- Ryuuzaki » Naplózva

Imagination more important than knowledge
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7886 Dátum: 10 máj 28, 12:00:12 »

Ez a olyan amilyen. Gin szórakozik, ichigo csak ámul, Aizen felsőbbrendü dumája, és a szánalmas yoruichi próbálkozások... ez van. Isshin getsugája nekem nem tetszik, minek van ugyanolyan?

Lássuk h ichigonak semmi esélye még maszkban se Gin ellen, aizenről nem is beszélve. Szerintem egy teljesen átváltoztatott ichigonak se lenne esélye egyikük ellen se. Én még mindig amellett vagyok, h Gin csak ugya van, mert nincs más dolga, Aizen meg még nem is villantott.
Naplózva







RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #7887 Dátum: 10 máj 28, 13:46:24 »

Isshin alap kardal igen szépet tud vágni... és ezt Aizen megrémült arca bizonyítja. Urahara Benihime-je pedig nagyon sok oldalú. Az izgat , h ez a Istengyilkos sorozat meddig fog tartani talán 9-ig? (mivel 1 volume 9 részes.) De egy bizta a kövi részben tudomást kapunk róla, h Isshin h tud használni Getsugát..
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 28, 13:47:24 írta RoB » Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #7888 Dátum: 10 máj 28, 13:54:28 »

Elképzelhetően jobban, mint a vagdalkózó fiacskája...  Mosolyog
Időközben az is eszembe jutott, hogy Matsu száját is elkeni-e, vagy az Ginre váró feladat.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #7889 Dátum: 10 máj 28, 20:19:18 »

Azon filózok, h Isshin most shikai-ban van-e? Gondolkozik Mert végülis a kardja semit sem változott, mióta Aizen elé állt...De viszont alap zanpival még nem láttunk támodást... Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 524 525 [526] 527 528 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!