24 szep 30, 05:20:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 523 524 [525] 526 527 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704107 alkalommal)
0 Felhasználó és 64 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7860 Dátum: 10 máj 05, 11:50:20 »

Pontosan pont ettől szép az egész Nevet. Most végre felpörgették az eseményeket, és nem csak egy helyben állunk.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7861 Dátum: 10 máj 05, 11:51:18 »

Na azért ne istenítsük túl Aizent, az egészen biztos, hogy számított Uraharára, de ez akkor is merőben más helyzet, mint a korábbiak, mert most egy olyan ellenféllel áll szemben, aki legalább akkora lángelme, mint ő maga, ha nem még nagyobb, szóval ez most nem csak a kardok meg a szellemi erők fitogtatása lesz, hanem az elméké is és a nyakam rá, hogy Urahara e tekintetben keményen kihasználta az elmúlt 100 évet és biztosította, hogy ha nem is ő, de Ichigo mindenképpen legyőzze Aizent valahogy és gyanítom, hogy Yoruichi sem véletlenül nincs most a közelében. Mosolyog

Maradjunk annyiban, hogy tudja mit csinál, nem véletlenül várta ki, hogy Aizen fúziója a hogyokuval elkezdődjön. Mosolyog
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7862 Dátum: 10 máj 05, 12:40:42 »

Csibe19 100%-ban egyetértek azzal, amit megfogalmaztál. Kár, hogy nekem nem sikerült >.<# A bosszú szerintem az ilyen történetek egy fontos hozzátartozója. A Narutoban Sasuke bosszúja velősen hozzátartozik a történethez, Naruto bosszúja is most következik az animében... Itt is nagyon szépen felvezették azt, hogy Aizen milyen gátlástalanul kihasználta a feljebbvalóit és társait. Urahara, Shinjiék mind megérdemlik a bosszút és a felvezetésből nem úgy tűnt, hogy lelki békéjük megtalálásával töltötték az elmúlt évszázadot és zöld teát iszogattak és beszélgettek, hogy "Jajj Aizen hogy kitolt velünk, de most már mindegy, the show must go on"...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7863 Dátum: 10 máj 05, 23:00:30 »

Urahara harca végre színvonalas. És Csibe ötlete nagyon következetes, Urahara mozgatja legalább úgy  aszálakat mint Aizen és tuti h. majd Ichi elsz aki leveri Aizent fizikailag viszont elmében a vesztét tuti Urahara fogja okozni...Ez így helyes...Csak a történetbe valahogy a Vaizardokat másképpen kellett volna szerepeltetni, most már kezdem érteni miért nem volt nagy Shinji Aizen fight de akkor minek volt Shinji egy kicsit túl menőnek túl erősnek feltűntetve...
Ishin nem mutatott túl sok mindent...S a afélmondatról sme derült ki azóta sem semmi...Mindegy én örülök Uraharának...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7864 Dátum: 10 máj 05, 23:19:16 »

Nekem a vaizardok csak ilyen töltelék szerepnek tűntek semmi többnek arra jók voltak, hogy a hiányos oldalakat kitöltsék. De amit most Urahara művel és még gondolom művelni fog az egyszerűen zseniális. Az időzítése meg maga a tökély.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7865 Dátum: 10 máj 06, 08:58:39 »

Az a vicces, hogy Aizennek sosem engedik befejezni, amit elkezdett mondani ikszdé Elképzelem, hogy belül úgy robbant már fel egy párszor, mint a mostani mangafejezetben fizikailag ikszdé

Következő mangafejezetben visszatér istenként és végre annyit dumálhat, amennyit akar Nevet
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7866 Dátum: 10 máj 06, 15:00:21 »

még a végén kiderül azért akar istenné válni h. elmondhassa a mondatait és azt végighallgassák...o..O a megnemértett zseni...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7867 Dátum: 10 máj 06, 20:26:10 »

Nem hiszem. Itt már nem lesz istenezés, ezután Aizen már nagyon imba állapotában fog lenni, és a Hógolyónak az ereje el lesz engedve Mosolyog

Persze, az is lehet h ez Illuzió... ezt se tudhatjuk biztosra Mosolyog
Naplózva







Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7868 Dátum: 10 máj 06, 21:17:19 »

Nos igen sok lehetőség áll fen. Azt is eltudom képzelni, hogy vagy illúzió vagy pedig tényleg úgy jön vissza, hogy a hogolyó teljesen szabadjára van engedve. Mindenesetre nagyon várom.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7869 Dátum: 10 máj 06, 21:32:54 »

Igen, én is pont arra gondoltam, hogy a hógolyó szabadjára lesz engedve, habár ezt már le is írtam.
Nagyon remélem, hogy láthatunk valamit még Isshin-től, mert igen, azért én róla se feledkeztem el. Nevet Engem igazán érdekelne a Kurosaki apuka Shikai és Bankai formája is.
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #7870 Dátum: 10 máj 07, 14:51:50 »

Nos... nem találok szavakat. Végre Kubo-sensei összehoztam, amire már iszonyatosan régen vártam. Urahara-san megmutatta erejének egy részét, és bizony nem véletlenül zseni az öreg ^__^ Kíváncsi leszek, hogy Aizen erre mit tud lépni, illetve hogy a hógolyó vajon ezt is el tudja-e hárítani. Ha (szerintem) igen, akkor még mindig ott van Urahara + Isshin ban kaija, amire ismét csak kíváncsi vagyok már naaagyon régóta (Főleg, hogy ugye Urahara-san ban kai-ja nem alkalmas tanításra, ezáltal valószínűleg ütős harci képességei lehetnek) Nyelvesít Bíztató részek elé nézünk ^^
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7871 Dátum: 10 máj 07, 15:11:02 »

ööö Urahara bankaija nem azért nem alkalmas tanításra, mert védekezésre való? Persze ez a shikai-ból nem jön ki, de azért volt már rá precedens, hogy a shikai nem hasonlított a bankai-hoz... Persze biztosan rosszul emlékszem... De mintha valami ilyesmi derengne Gondolkozik

Persze Aizenről van szó, de Urahara shikai-ja távoli harcra alkalmas. Ha Isshin shikai-ja közelharci, akkor ketten simán elintézik Aizent bankai nélkül is. Uraharának is biztos van B-Z-ig terjedő terve arra az esetre, ha az előzőek nem jönnének össze. Legalábbis remélem...

asthi...

Idézet
még a végén kiderül azért akar istenné válni h. elmondhassa a mondatait és azt végighallgassák...o..O a megnemértett zseni...

Hogy ez nem jutott eszembe... Így tényleg összeáll a kép Nevet Hiszen még anno Soul Society-ben sem volt alkalma végigmondani a monológját ikszdé
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7872 Dátum: 10 máj 07, 15:16:13 »

Van egy kis bukfenc az elméletedben six-senpai, vagyis nem biztos h az, és lehet h én gondolom rosszul, csak számomra nem lenne logikus az sok szempontból, h uraharának védekező bankaia van.

Tanitásra szerintem egy védekező kard nagyon is hatásos, hiszen lehet fejleszteni vele a másik fél támadó játékát, és közben nyugodtan bombázhatná kidouval. Mellesleg ahogy anno urahara leszegte a fejét, nekem az jutott eszembe, h ez egy 1x használatos kard:D ergo ha már ő bankait használ, akkor ámmen:)

Szerintem jobban lehet félni attól, h nyomat egy bankait, és az akkorát szól -20% os használatban is, h Chadról még emlék se marad:)
Naplózva







MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #7873 Dátum: 10 máj 07, 17:13:35 »

Így van, én is ezért gondoltam arra, hogy erőteljes támadóerővel bíró a Ban Kai-ja, mivel ha jobban belegondolunk egy védekező Ban Kai a legalkalmasabb lenne edzésre. Ő leülhet olvasni, teázni, stb., chad meg szépen püföli a kardot =D
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7874 Dátum: 10 máj 08, 12:39:16 »

ööö... Chad azt kérte Uraharától, hogy edzze őt. Ez nem abban merül ki, hogy püföljük a kardot azt lesz, ami lesz... Chadot védekezni is meg kellett tanítani, nem csak támadni. Ezt Urahara úgy oldotta meg, hogy harcba állította Renjit és Chadot.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 523 524 [525] 526 527 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!