24 jún 28, 21:59:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 510 511 [512] 513 514 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577917 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7665 Dátum: 10 ápr 07, 19:36:36 »

Ha a kard pengéje hajlékony lenne, és szabadon irányítható, akkor talán még lehet belőle valami. Gondolkozik
De így ez tényleg egy elég hülye képesség.
Naplózva
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #7666 Dátum: 10 ápr 07, 19:54:23 »

Idézet
Írta: asthi
Azaz igazság h. ugyanarra képes mint a Shikai...Ha vki 13 kméternyire van észre veszi h. közeledike gy nagy kard feléje ha meg közel van az illető akkor ugyanazt tudja minta a shikai...Hát reméljük elsz valami plussz poén az egészben szeretném ha Gin nem lenne elbaltázva..

Ez Ichigora is igaz, neki is megegyezik a shikai és a bankai képessége csak az alak meg a sebesség változik de pont emiatt gondolom hogy ginnek is lehet még valami pluszban mert ez igy még nekem is csalodás.

Viszont a tévedések elkerülése végedt gin azért használ bankait bankai ellen mert szerintem shikai állapotban a kardba koncentrálhato reiatsu megyisége is kerlátozott. Ergo nem lenne elég hatékony.

Megy menyiségü Reiatsuban nem tesz kárt egy kissebb. (konkrét példa: ichigo kenpachi harc anno)
Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #7667 Dátum: 10 ápr 07, 20:25:57 »

Ha jól romanizáltam, akkor Gin kardját Bankaiban Kamishini no Yarinak hívják. Majd meglátjuk, mi lesz belőle.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7668 Dátum: 10 ápr 07, 20:27:38 »

Most hogy ujra megnéztem a RAW ot, valahogy az az érzés fogott el, h a harc még csak most kezdődik. Az au utolsó kép Ginről, ahogy vérzik és az az arckifejezés... ez még csak a bemelegitő kör volt. Ha nem, akkor Kubo l**aszt nem ér  Lesütöttszemek
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7669 Dátum: 10 ápr 07, 20:47:40 »

Ha a kard pengéje hajlékony lenne, és szabadon irányítható, akkor talán még lehet belőle valami. Gondolkozik
De így ez tényleg egy elég hülye képesség.

Ez az ötlet nekem kifejezetten tetszik...

És valóban az az arckifejezés még rejt valamit Ichi számára--- Pontosan Pontosan
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Hiei
Vendég
« Válasz #7670 Dátum: 10 ápr 07, 20:54:49 »

Stm által leírtat látom én is az egyetlen kiútnak. Utálom Gint szal kifejezetten örülnék, ha meggyalázná Ichigó:D erről álmodok pár 100 rész óta.
A vér pedig szerintem fontos, hogy az arcára került... a pendulumba is véres volt a feje asszem lehet ettől gerjed be:D.
Naplózva
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7671 Dátum: 10 ápr 07, 22:09:48 »

Amilyen gyorsasággal elővette a bankait szerintem a következő részben már hollowizálódni fog Gin. Annyira másra nem lehet gizda. Esetleg még kidou ban lehet jó, de akkor már azzal támadt volna. Furcsa ezek után megítélni a karakterét.   
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7672 Dátum: 10 ápr 08, 05:54:33 »

Várjuk kia a végét a Kubo logika olyan h. logikátlan s már kismilliószor sikerült neki az erőegyensúlyokat felborítani...Mondjuk Ichinek mindig nyernie kell de azért Gin ellen talán nem lesz könnyű a meccs.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7673 Dátum: 10 ápr 08, 09:32:39 »

Egyet kell, hogy értsek, várni kell, és majd jövőhéten kiderül.
Habár én úgy gondolom, hogy ez még nagyon kevés tőle, és az utolsó kép eléggé arról árulkodik, hogy itt még csak el se kezdődött a harc.
Ezt az utolsó képet leszámítva egy elég egyszerű, normál kis harcok voltak, semmi komoly, csak a kell ilyen is kategória.
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7674 Dátum: 10 ápr 08, 09:39:29 »

Hát én nem vágódtam, hanyatt Gin bankaijától, semmi extra, csak lett egy k**va hosszú és k**va éles kardja, nagy cucc, ezzel nem sokra megy Ichigo ellen, habár ha van valami kidou alapú támadása, mint Ichigo kardjának, akkor még okozhat kellemetlen perceket, de különben Gin nem sok vizet zavar, ahogy látom és Ichigo getsugáját se úszta meg sértetlenül, pedig még maszkot se használt. :/

Mondanám, hogy csak játszadozik Ichigoval, de számomra Gin pont egy olyan karakter, aki nem hagyja magát csak úgy megsérülni egy alsóbb rendű ellenfél ellen, következésképp nagyjából egy szinten van vele Ichigo, ha nem erősebb nála, ezért kezdett rögtön Bankaival...

Mindenesetre eddig nem ígérkezik hosszúnak és érdekfeszítőnek ez a harc. :/
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 08, 09:40:31 írta Csibe19 » Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7675 Dátum: 10 ápr 08, 12:47:04 »

Szerintem nyugodtan lehet mondani h játszadozik vele:)

Nem hiszem h Matsumoto olyan egyszerüen le tudná szerelni, meg ichigo az első támadással megsebesiteni. Játszik még ő. Amit eddig csinált az egy hadnagytól se sokkal több, nem lehet ennyi. Über tehetségesnek volt kikiáltva és Aizen alatt tanult, ez édes kevés. Az h Istengyilkosnak hivják a kardját, nekem nem azt mondja h ennyi lett volna.

Először én is azt hittem amit mondtál, h tényleg ennyi, de az utolsó kép... Lehet h Hieinek igaza van és gerjed a vérre Ördögi

Megnéztem a fejezetet magyarul. Nah nem is olyan rossz. Ez a kérdez felelek, meg ichigo idegesitése nagyon jó, olyan Gin es:D  De ez a tanmese, h ha megváglak, akkor látom mi van a szivedben, de nálad semmi bla bla, azt sugallja  h Gin nem tiszta fialás:D
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 08, 13:02:03 írta Renningan » Naplózva







RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #7676 Dátum: 10 ápr 08, 13:11:02 »

Ez mind szép....és gyenge ! De most kit izgat Gin...A 3. v 4. képen..Isshin milyen kidout kap már az arcába azt pislogjátok inkább.  Nevet De rem. h Isshin-nek ez megse kottyan.
Naplózva
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7677 Dátum: 10 ápr 08, 13:18:01 »

A shinsoum kifejezés mit jelent a mangában? Az igazság kifejezést találtam rá, de az szerintem nem jó nem illeszkedik.
Naplózva

FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7678 Dátum: 10 ápr 08, 13:22:18 »

Milyen hülye képessége van Gin kardjának! Jó tudom, üt meg minden, de nem tetszik  >.<# és valahogy nem tudom összefüggésbe hozni a személyiségével... Am meg Toushiro is übertehetségesnek volt kikiáltva szal ez ilyen szempontból tökmindegy.
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7679 Dátum: 10 ápr 08, 13:29:33 »

Azért van különbség toushiro meg Gin között. Az elején Toushiro is nagy személyiségnek tünt, de aztán kubo meg az animések lejáratták, h minden füre fára Bankai stb.

A Gin elleni csatában, meg az SS részeknél is látni lehetett, h nem véletlenül taicho, aztán hipp hopp, már csak a fangirlökre gondoltak.
Naplózva







Oldalak: 1 ... 510 511 [512] 513 514 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!