24 jún 28, 21:59:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577917 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7485 Dátum: 10 márc 25, 20:40:24 »

Mondjuk az a- tényleg elválasztásként szerepel nem pedig három pont van utána, így valami a- val kezdődő lény lehet az anyja. Ez engem újból megerősít. Bár azért a múltkor Aizenről, hülyeséget hozott ki a mangastream: 396 mangában: "i was still acting" magyarúl, Amíg én színészkedtem v. játszottam a szerepem. Ebből meg az jön le, hogy felette is vannak. De az onemangán, meg egyszerűen csak ennyi volt: I never thought he had turn his burnt body. magyarúl: Sohasem gondoltam volna, hogy felégetí a saját testét. Az onemanga meg hitelesebb az én szememben. Szóval lehet, hogy egyszerű félre fordítás is, de remélem nem az, mert így logikusan pászolna akkor minden egymáshoz.
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7486 Dátum: 10 márc 25, 20:43:23 »

Aham... Kösz a felvilágosítást Hiei. Hehe még hogy nekem vannak szánalmas poénjaim... Lehet, hogy volt 1-2 filler, ami bejött, de attól még én is embernek számítok. Az már más kérdés, hogy az arrogáns és sértő és bunkó emberek nálam is embernek számítanak-e... Ha megkérhetlek ne szívjuk egymás vérét. Szimplán hagyd figyelmen kívül a hsz-eimet.

Lényegre térve: Annál az A- annyit jelent, hogy félbeszakították és nem tudta kimondani, hogy és egy ember gyermeke. Szerintem ennyi és semmi több. Az, hogy minden időhúzás ilyen lenne... Az utolsó kép volt értékelhető az egészből. Persze megtudtunk sok mindent, hogy Aizen szeret kisfiúk után leskelődni stb stb... De a harcoknál a duma igenis az időhúzásra való. Kis öröm az ürömben, hogy Aizen jelentett ki olyan dolgokat az elmúlt két hétben, amiket nem feltétlenül gondolt volna bárki. Többek között én nekem eszembe sem jutott. Ez van. De végre itt van Isshin, aki helyreteszi a dolgokat, vagy legalább megtudhatok róla dolgokat.

Ja és: Brühühühühűűűű szegény Ukitake, Byakuya, Yama-jii és a többiek, akik nem Ichigo. Csakhogy legyen okod visszaírni kedves Hiei "gyermekem" ikszdé
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7487 Dátum: 10 márc 25, 20:48:07 »

Szerintem a színészkedős rész is teljesen rendben volt. Játszotta az agyát Aizen, ennyiről volt ott szó szerintem, bár a magyar verziót nem olvastam. (Mármint a mostanit igen, az előző párat nem.) Nevet


Az a " - " jel pedig azért volt ott, mert nem fejezte be a mondatot, mit nem lehet ezen érteni? Három pontot akkor alkalmaznak, ha ilyen elgondolkodtatóan ér véget a mondandó. Ezt a vonalat tipikusan akkor használják, amikor nem tudja az illető befejezni azt, amit mondani akart.
Hogy hangzana már az, hogy "Because you're a shinigami and arrancar?" o_O
Kívánkozik oda a névelő. "a shinigami and an arrancar"
Naplózva
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7488 Dátum: 10 márc 25, 20:48:20 »

De six szerinted, ha mindentől elvonatkozztatunk erő szempontjából egy ember+halálisten gyermeke vagy egy halálisten+arrancor gyermeke lenne számodra csábító kísérleti alany?
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7489 Dátum: 10 márc 25, 20:50:00 »

Nos végre így magyarul sokkal érthetőbb volt. Egy szó Aizen egy állat Nevet. Szegény Ichit, ez érzelmileg eléggé kiütötte megint kell nem kevés idő, hogy ezt elfogadja Nevet.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7490 Dátum: 10 márc 25, 20:54:12 »

Hát tudod... Teljesen mindegy, hogy melyik a csábítóbb. A lényeg az volt, hogy erre még nem volt precedens, hogy ilyen történjen. Ichigonak semmi nem utalt a hollow erejére, ameddig Byakuyával nem harcolt. Amíg nem volt shinigami, inkább segített a szellemeknek. Ennyi erővel miért csak Ichigoval megy ez a kísérleti cucc? Ha ilyen egyszerű lett volna, akkor Karint, vagy Yuzu-t is figyelhette volna, nem pedig kifejezetten Ichigot.
Naplózva
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #7491 Dátum: 10 márc 25, 21:03:30 »

Pont, hogy nem mindegy, Gondolkoz logikusan. Gyakorlatilag egy istenszerű lény vagy übertápos, valami hasonlóan tápos dolgot akarsz felfejleszteni vagy kifejleszteni, akkor foglakoznál egy ember+meg egy halálisten gyermekével. Nem viszont egy arrancor+halálisten gyermeke jobban érdekelne. Amúgy Aizen is szépen felvázolja, hogy Ichigo, hogy lépte a szinteket, de gyakorlatilag mindig élet halálharcot vívott. A másik Ichigo 15 éves volt érettebb volt mint a tesói, ezért is őt választotta Aizen.

De leírtam már azt is hogy az Uraharás edzésig Rukia erejéből kapott. Amúgy a Bykujás fightnál is valamilyen ösztön megjelenik.
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7492 Dátum: 10 márc 25, 21:05:16 »

Elég érdekes elméletek születnek Ichivel kapcsolatban engem nem igen érdekel, Nevet ha eljön az ideje úgy is megtudom hogy miféle lény Nevet.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7493 Dátum: 10 márc 25, 21:07:08 »

Én szerintem is. Jó kezdetek meggyőzni h esetleg az anyja tényleg Arrancar volt de azt hiszem ez valóban 20 részen belül csak kiderül h. mit forrasztott Aizen torkára Ishin...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7494 Dátum: 10 márc 25, 21:18:42 »

Csatlakoznom kell Train-hez, majd kiderül, ha ki kell derülnie, én egyelőre inkább örülök végre Isshin papának. Találgatni találgatnak itt már nélkülem is elegen.  Nevet
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #7495 Dátum: 10 márc 25, 23:42:42 »

500. oldal...^^
Az se biztos, hogy Yuzu, Karin, Ichigo egy anyától van...ikszdé Azon kívül érdekes, hogy egy szelemi, és egy anyagi entitásnak hogy születhet gyereke? azesetben, ha anyuci hollow féleség, amit nagyon furcsa lenne (kérdés megint fent áll) Póttest? Póttestek szellemi részecskékből áll... nem sejtekből, dnsből.... Mi se tudunk egy JPEG képpel gyereket alkotni
Kubó féle ...?
Feltéve, hogy lehet gyerek... és örökli a fater cuccait... akkor akár az is elképzelhető, hogy a fater Kisuke féle gyógykezelésen esett át, azaz hollowosítás...
Aizen simán befejezhette volna a mondatot úgy, hoyg "and a human"  ...
ájzen amúgy ellátogathatott a korházba Ichigo születése után, és ott is babrálhatott vele... Lehet, hogy pont ezzel találta meg a hollowosítás lényegét, hogy félember-fél shinigamit kell a jó eredményhez kezelésbe venni....

annyi minden lehetXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7496 Dátum: 10 márc 26, 00:15:00 »

Dancsa, ez a bleach, a végére te is beláttad, de azért figyelmeztetlek, felesleges logikusan gondolkoznod itt bármivel kapcsolatban.

Az "a" szerintem is  az "a human"-ra utalt.. ennek talán az mond ellent, hogy ha így függőbe hagyta a dolgot Kubo, talán, ismétlem talán lehet vele valami érdekesebb célja, és tényleg nem csak a "drámai hatásért" maradt le a mondat vége, vagy hogy a fanokat idegelje.

Mellesleg, a teljesen felesleges logikus gondolatmeneted kiegészítéseként, az se jobb, ha Ichigo két szellemi entitás gyermekeként testtel rendelkező valódi ember lett volna.. sőt, abba még ennyi logika sem szorult...
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 26, 00:25:37 írta STM » Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #7497 Dátum: 10 márc 26, 00:21:14 »

Dancsa, ez a bleach, a végére te is beláttad,...

 Ha Ichigo két szellemi entitás gyermekeként testtel rendelkező valódi ember lett volna.. sőt, abba még ennyi logika sem szorult...
Off: én ezt már rég beláttam, sokszor is, ha visszalapozolXD

Nos itt az utolsó mondatod miatt nálad a pont... Két szellemi entitásnak a gyerekének miért van fizikai teste?
(meg lehet magyarázni azzal, hogy mivel a SS-ből bannolva lettek kapot még kiskorában egy póttestet, vagy ilyesmi baromságokat is ki lehet találni^^)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7498 Dátum: 10 márc 26, 00:40:57 »

... Ichigonak semmi nem utalt a hollow erejére, ameddig Byakuyával nem harcolt. ...

Csak az a hollow váz, ami rákerült, amikor visszaszerezte a Shinigami erejét. És az a maszk, ami kétszer is megmentette, egyszer Renji, egyszer Kenpachi ellen. Pedig a Renjis eset után Hanatarou a csatornába dobta a maszkot.
És akkor a Kenpachis meccs alatti kis "szerezz vissza engem" meccsről a hollow-ja ellen még nem is beszéltem/írtam. Ott is mondja a hollow Zangetsunak, hogy "Neveld jól, mert egyszer az enyém lesz az az erő." ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 26, 03:24:20 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hiei
Vendég
« Válasz #7499 Dátum: 10 márc 26, 00:50:07 »

Hát Chakra fene a sok idődet. Én már sokszor mondtam, hogy olvasson alaposabban:D. Nem baj én arrogáns vagyok, de nem analfabéta és főleg nem egy ilyen "ember" gyermeke. Kis pulya nem kéne a nem tudással feszíteni.
Ha rám hallgattál volna most nem égnél:D.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!