24 szep 30, 09:12:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 475 476 [477] 478 479 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704483 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #7140 Dátum: 10 feb 13, 09:47:10 »

És ez most hogy jön ide??? Ja, persze, segített neki egy keveset...  Nevet Én is bízom benne, hogy ez végre felpörgeti az eseményeket, és van rá cirka 2 hete, hogy kitaláljon valamit, vagy csak beszakézzzon.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7141 Dátum: 10 feb 13, 10:14:43 »

Én is arra gondoltam az idézet kapcsán mint matten, szóval szerintem ez rossz helyre lett írva. Nevet
Vagy beszakézzon, és úgy találjon ki valamit, ha már jövőhéten nem lesz manga, akkor az utána lévő viszont legyen olyan, ami hozza magával a hirtelen események remekbe szabott hullámát. Nagyon akarok már az Aizen elleni végtelen harc mellett mást is látni.
Naplózva

FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7142 Dátum: 10 feb 13, 11:17:13 »

ömm... én nem is a halálra értettem, de tökmind1... csak arra, hogy Toushiro... tökmindegy, nem tudom szavakkal leírni...
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #7143 Dátum: 10 feb 13, 12:01:17 »

szerintem Aizentől az lett volna stilusos h amikor megkérdezte shinji h mióta aktív a kardja akk azt mondja"mióta anyád hasában voltál" asszem ezt mondta neki mindig shinji ha nem akkor tévedtem de valami ilyesmit a
am télleg kensei ék merre vannak? Én megnéznék egy Gin vs Kirát persze kicsit tápoljuk fel szegény hadnagyunkat mert nem huzná sokáig. Szerintem hinamori életben marad és beszál a harcba bevet valami cselt nem jön be és Aizen mondja "Hinamori átlátok rajtad" várom a kövi részt legyen jó pörgős
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #7144 Dátum: 10 feb 13, 12:12:43 »

Hinamorit most szúrták keresztben...örüljön, h ha megtud mozdulni...nem hogy csináljon vmit  >.<#
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7145 Dátum: 10 feb 13, 12:18:05 »

Na igen, az még oké, ha Unohana nyújt neki egy kis elsősegélyt, és visszahozza az élők világába, de, hogy tegyen valami Aizen ellen, szerintem nevetséges.

Kira vs Gin? Ez se lehet komoly, Kira-t ha feldobod a gyúródeszkára, és előtte még 10 fejezeten át gyúrod is, akkor is esélytelen marad, meg nehogy már az ezidáig oly titokzatos taicho-t egy semmitmondó hadnagy verjen le. Az tény, hogy Kubo néha bevág egy-két eseménytelen szálat, de ez annyira érdektelen lenne, hogy az már nevetséges.
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7146 Dátum: 10 feb 13, 18:54:48 »

Kirát nem tartom valami sokra. Kirából kinézem, hogy neki megy Ginnek, mert még mindig nem dolgozta föl amit tett, de az igazat megvallva engem hadnagyok közül egyik sem érdekel különösebben. Meg számomra a vaizardok is elég nagy csalódást okoztak :/.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7147 Dátum: 10 feb 13, 19:36:14 »

Igy érzünk mi is. De viszont kira nem hülye, ő biztos nem menne neki Ginnek. Tisztában van vele, h esélye sincs, és ő tipikusan olyan karakter, aki értelmetlen harcokba nem száll be.

OFF: kössz az alát Kumuri xD
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 13, 19:59:07 írta Renningan » Naplózva







Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7148 Dátum: 10 feb 13, 20:14:10 »

Mondjuk lehet igazad van Nevet. Vaizardok közül Shinji érdekelt valamennyire, de aztán láttam így hamar el is fejeltettem inkább Nevet. Amúgy Toshiro, csak lyukas lett, vagy Aizen félbe vágta? Bár inkább lyukas legyen, mert Toshiróból egy is elég nem kell két fél.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7149 Dátum: 10 feb 13, 20:47:05 »

Szaporodnak az Aizenes avatarok... Áh az lesz a röhej ha ezekután egyetlen egy vkivel fog Aizen normális harcot folytatni ichigóval... Neeem Szerintetek jönnek a kövi részben Uraharáék?...
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 13, 21:12:45 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7150 Dátum: 10 feb 13, 21:39:41 »

Heh, és tényleg már két embernek is van, ráadásul ugyanaz a kép. Nevet

A hadnagyok közül tényleg nem éppen érdekes a legtöbb, sok újat nem tudnának mutatni szerintem. Az egyetlen hadnagy aki érdekel az Rangiku, mert ő egy olyan szereplő, akinek nem a harci képességei érdekelnek.
Viszont a Vaizard-ok tényleg elég durva csalódás voltak, szerintem nagy hiba volt ennyivel elintézni a karaktereiket, persze lehet, hogy még nem is lett, habár akkor kérdéses, hogy ha többet is tudnak, mért ne használták volna.

Aizen igazi harca Ichi ellen lesz? Hát ha a Bleach tartja magát az eddigi közhelyes vonalhoz, akkor ez nagyon valószínű, sajnos.

Off: Nincs mit Renningan, már úgyis meguntam. Nevet
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7151 Dátum: 10 feb 13, 21:45:00 »

..Vaizardokkal iszonyatosan nagyot hibázott Kubo bemutatta milyen erősek meg okosak meg milyen inditékaik vannak h. száz évet edzettek, aztán eljöna  adöntő pillanat és a legerősebbnek is számalmas aza  anéhány másodperc ami jut neki... Ezt Kubo elbaltázta és én nem is nagyon tudom ezt elfogadni így nálam a bleach a saját Toplistámon nagyon hátra csúszott mert megspékelte azzal h.a  ataichok akik gyengébben komoylan jobban teljesítettek de az ő teljesítményük is összességébe véve siralmas...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #7152 Dátum: 10 feb 13, 21:51:15 »

Hmmm... Ízlések és pofonok. Karakter szempontjából Nanao-chanra vagyok a leginkább kíváncsi. Mert tőle még semmit nem láttam. És róla sem tudom, hogy hol lehet... Oké... Mondjuk, hogy Kyouraku tudja, hogy gyenge, és emiatt nem vitte magával... De Kyouraku-ból nem nézem ki, hogy gyenge hadnagya lenne... A Vaizardok tényleg csak arrancar utánzatok lettek a végére... Lehet, hogy most vált főszereplőt a Bleach manga és ezt néhányan kitűnően meg is érezték az Aizen fanatizmusukkal Mosolyog De még koránt sem olyan gáz, mint a Naruto Manga történése... Remélem, Aizen nyer majd és a sok buta shinigamit kiírtja és akkor majd jönnek az okos shinigamik, akik lealázzák Aizent. Jó lenne egy olyan mangát kikerekíteni ebből, aminek reális vége van és nem olyan szinten irreális, hogy attól a fejemet verem a falba. Aizennek nyerni kell. Ezek után senki sem állhat az útjába.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7153 Dátum: 10 feb 13, 22:04:14 »

Nanao chan annyira erős, h Yamma jii reatsujától még lélegezni is elfelejtett xD rá nem kell számitani Nevet
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7154 Dátum: 10 feb 13, 22:11:56 »

Áh tuti Urahara meglepi vmivel Aizent...Pl. felrobbantja vagy ki tudja...
Egyébként tök idegesítő h. nem láttuk végül Kyou Bankaiját amit ügye rejtegetni kell... >.<#
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 475 476 [477] 478 479 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!