24 szep 30, 09:32:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 474 475 [476] 477 478 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704605 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #7125 Dátum: 10 feb 12, 17:00:39 »

Senki se hitt volna neki (meg lebukik) , csak azt nem értem miért nem vadászták őt ?
Elméletileg őt csak akkor tisztázták mikor  Aizen lelépett SS-ből.
SS meg nem az a közösség aki  felkutatja és helyre teszi a hibáit.
Senki se tudta h ez Aizen valódi ereje, amíg cumi nem lett.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7126 Dátum: 10 feb 12, 17:21:30 »

Hát az egyetlen értelmes gondolat az, hogy Urahara team, és a Vaizard-ok a szökés után nem találkoztak senkivel sem az SS-ből. Ők mindeddig szökött bűnözők voltak, az meg, hogy mér nem lettek keresve, valóban jó kérdés, pedig az SS pont nem az a hely, ahol az ilyet figyelmen kívül hagyják.
Naplózva

milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #7127 Dátum: 10 feb 12, 17:32:35 »

Idézet
Itt olvasgatva amit írtatok, egy elég beteg ötlet jutott eszembe Aizennel kapcsolatban...  Nevet Olyan, mint az idióta sorozatokban az elnyomott gyíkfiú, akit mindenki kinevet, aztán véletlenül szájába pottyan egy uránatom, deli fiú válik belőle, aki után nők csöpögnek, férfiak irigyelnek, és bosszút áll azokon, akik régen a szemetesbe dobták, mikor még gyíkfiúnak hívták. Na, jó tényleg elgurult a gyógyszerem...  Nevet

Nekem erről valahogy a Monte Cristo grófja jut eszembe. És nem az anime hanem az eredeti könyv története. De ott is sok minden állt a gonosznak is felfogható főhős története mögött. Még lehet, hogy valami hasonló derül ki Aizenről is. Egyenlőre nekem is csak egy szadista szemétládának tűnik de nem kizárt, hogy kiderül mi miatt akar annyira "kétségbeesetten" hatalomhoz jutni. És valamilyen szinten ezzel igazolják majd a cselekedeteit.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7128 Dátum: 10 feb 12, 17:52:44 »

Hát ez tényleg jó kérdés.

Az az egyelen logikus magyarázat, h kb a felére csökkent az SS hadi ereje. Mivel megszöktek, és nem valószinü h most mindenki engedelmesen megadja magát, h ha a bujócska véget ér, elég komoly haderő kellett. A vén Kuchiki, Yamma jii, Unohana, Kyoraku és Ukitake maradt. A kidou osztag két vezetője, 7 taicho és 3 hadnagy dezertált. Tehát  a haderő mondhatni több mint fele. Azért ehez nem elég egy titkos mozgó alakulat.
Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7129 Dátum: 10 feb 12, 18:02:50 »

Aizen mint egy gróf Monte Cristo, és a gróf, mint egy gonosz valaki?
Ezt mint a gróf nagy tisztelője felháborodva kérem ki neki! Mosolyog
Már csak a módszereiket összehasonlítva is egyértelmű, hoyg Aizen... erre nem is vesztegetek több szót.
..az pedig, hoyg a gróf végső felismerései, a Valentinennel és az ifjabb Morrellel, a Mercedessel, és Alberttel kapcsolatos dolgai után szerintem még az sem nevezheti gonosznak, aki korábban megtette.

Azt is kétlem, hogy a múltjuknak lehet közös pontja, végül is Aizen felfedte a lapjait, anélkül, hogy (látszólag? Kétlem) bármilyen racionális oka lett volna rá, azontúl, hogy megszerezte a nagyobb erőhöz szükséges ezközt, és megengedhetett magának, hogy lelépjen így SS-ből.
Különben is, valaki, aki leveszi a  szemüvegét, hátrafésüli a haját, ami szépen a helyén is marad, lezselézve, majd dark Bishiként és ultimate eviloneként távozik, az nem élhetett át semmilyen árulást, nem veszthetett el senkit, vagy nem élhetett át bármilyen olyasmit, ami okot adna a bosszúra.
Amúgy is, Kubo, szerintem nem csak én gondolom így, egy egyszerű ember, aki nem fáradozna azzal, hogy kitaláljon egy meggyőző, hiteles sztorit a fő gonoszának... de tévedhetek is. HA mégis lesz valami, az egy hatalmas közhely lesz, előre látom.

Én is inkább a szuper-gyíkfiúhoz hasonlítanám a karaktert... smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 12, 18:04:42 írta STM » Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #7130 Dátum: 10 feb 12, 18:10:44 »

STM, lehet pont azért is ötlött fel bennem egy ilyen banális butaság.  Nevet
Naplózva

Imagination more important than knowledge
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7131 Dátum: 10 feb 12, 23:09:13 »

Szerintem
Én úgy gondolom, hogy a legnagyobb és legőszintébb szeretet azaz, mikor hagyod elmenni a másikat, mindannak ellenére hogy te úgy érzed ezzel vége a világnak.
Ez tökre igaz Toushirora... én nem lennék most a helyében, az biztos.
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7132 Dátum: 10 feb 12, 23:20:50 »

Mármint ez most mire igaz? Hogy Hinamori meghalt, és hagyja elmenni? Dehát ebbe mi az őszinte szeretet? Meg mondjuk mi mást tehetne?
Vagy nem is erről van szó? Mert akkor nem értem, se így, se úgy. Nevet
Naplózva

L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #7133 Dátum: 10 feb 12, 23:49:03 »

Vagy nem szúrta át Hinamorit, csak egy illúzió áldozatává vált. Egyébként is, a kiscsaj kezd kórházi bútordarab lenni...  Nevet
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7134 Dátum: 10 feb 13, 00:27:41 »

Nos igen nyomorultnak mindig valakinek a pengéje jár a testében Nevet. Tulajdonképpen nem értem még amúgy Gin mire vár, hogy nem harcol annyi ember közül választhatna Nevet. Meg persze ott van a fogyatékos, de aranyos WW Nevet.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7135 Dátum: 10 feb 13, 00:39:35 »

Hinamori már unalmas, akkor már inkább WW, aki még mindig kétszer olyan fogyatékos mint aranyos, de azért még elmegy. Nevet Érdekelne, hogy harcol Kensei-el, vagy lehet csak talált valami gyökér virágot, aztán azzal el van, de az biztos, hogy bármit is csinálnak, nagyon el vannak vele, mert hírüket se hallani, és kb. mindenki tesz is rájuk magasról.
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #7136 Dátum: 10 feb 13, 00:54:12 »

Ez nekem is feltűnt Nevet lehet már Kensei rég elpatkolt ezek, meg itt szenvednek azt mással nem fogalkoznak. Amúgy igen WW inkább 2x olyan fogyatékos. Hinamori számomra is már nagyon unalmas, bár nekem eddig is az volt, így különösebben nem zavar, hogy szellőző járat lett a testén Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 13, 00:55:35 írta Train » Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #7137 Dátum: 10 feb 13, 01:01:14 »

Hát, tény hogy bamba egy jószág.  Nevet De lehet, egy pillangó foglalta le ennyire.
Szegény Hinamorinak csak egyetlen nem járt a testében. Viszont tuti, hogy valaki feltámasztja (???), mert akkor mi lesz szegény fehértörpével?
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7138 Dátum: 10 feb 13, 01:25:15 »

Engem az nem igazán érdekel. Nevet Most már inkább kezdjenek el komolyabban harcolni, meg gondolkozni, ne ezt az idióta tiniszerelmet kezdjék el kibontakoztatni.
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #7139 Dátum: 10 feb 13, 08:39:13 »

Szerintem
Én úgy gondolom, hogy a legnagyobb és legőszintébb szeretet azaz, mikor hagyod elmenni a másikat, mindannak ellenére hogy te úgy érzed ezzel vége a világnak.
Ez tökre igaz Toushirora... én nem lennék most a helyében, az biztos.

Ez valójában nem a halálra igaz, hanem, ha a szerelmed el akar hagyni. Ez most itt lényegtelen
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Oldalak: 1 ... 474 475 [476] 477 478 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!