24 szep 30, 05:34:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 455 456 [457] 458 459 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704217 alkalommal)
0 Felhasználó és 89 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6840 Dátum: 10 jan 23, 10:38:36 »

Ez nem volt szép tőled, hogy belekeverted szegény Szendit Nevet Nincs nekem elvonási tünetem semmi miatt. Elvagyok bármilyen óra nélkül, csak ne rendeljenek hiába ikszdé Lehet, hogy lefutottuk, és persze igaz is, hogy nem jutunk ennek a vitának úgy a végére, hogy valakinek abszolút győzelmet lehet kikiáltani mindenki fölött... Csak Gin érdekes karakter és még gyakorlatilag semmit nem láttunk(láttam) tőle semmi konkrétat... Biztosan erős, de mennyire? Biztosan leverne jópár ellenfelet, de kiket? Ha csak Ichigot tudja leverni, akkor nem is érdekel tovább ikszdé De komolyan azt hittem, hogy Aizennek legutoljára mennek majd neki... Erre nem. Megjön Ichigo és belecsap a lecsóba... Gin meg csak nézi mosolyogva a műsort  Mosolyog Valami nem stimmel... Remélem a kövi mangából megtudom, mi...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6841 Dátum: 10 jan 23, 11:16:05 »

A remény hal meg utoljára. Én is szeretnék Ginről többet tudni. Bár azzal elégedett vagyok h. most Kyouraku is belecsapotta a lecsóba így elképzelhető tőle egy Bankai...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #6842 Dátum: 10 jan 23, 21:11:54 »

Kyouraku bankai már tényleg érik, már a mostani fejezetben is örültem mikor látok egy szájat bankai buborékkal de ez csak egy fél mp-ig tartott mert rájöttem hogy az Hitsu szájaxD
Kensei bankaia meg engem is érdekelne már, én nem bánnám ha a Kensei vs Wondival menne el pár fejezet.
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6843 Dátum: 10 jan 23, 23:40:23 »

Azt én sem bánnám...Na meg én mintha Unohanát Hiyori felé láttam volna menni... Szóval lehet h. Hiyori is hamarosan vissza száll a csatába és egyneesen pofon csapja Aizent a apapuccsal...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 23, 23:41:07 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #6844 Dátum: 10 jan 24, 00:25:46 »

Tényleg gyöpöskével mivan? Még harcol kenseiel?
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6845 Dátum: 10 jan 24, 08:36:52 »

Kensei bankai-t már láttuk nem, legalábbis az alakját. De már ő és wondi is fekszik valahol.
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6846 Dátum: 10 jan 24, 09:22:09 »

Miért feküdnének? Csak azt láttuk h. elkezdtek harcolni...A Kensi Bankai képességeket még nem láttuk csak az alakját.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6847 Dátum: 10 jan 24, 09:26:10 »

Wondi nem kapott egy tockost Hiyoritól? Nekem ugy rémlik h Gin még sajnálkozott tajta egy sort. Kensei meg... nah ez nem ugrik be, akkor lehet h ő nem fekszik.
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6848 Dátum: 10 jan 24, 09:33:42 »

Mashirotól kapott egy rúgást amitől beleállta a földbe. De aztán ő is beleállította Mashirot és akkor jött Kensei a aBankaijal.Aztán azóta csend és hullaszag.

Off: Király a rajzod DenXD
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 24, 09:34:51 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6849 Dátum: 10 jan 24, 12:18:33 »

Nekem is határozottan az jött le, hogy Unohana megy Hiyori és Hachi felé. Hachi még fel is néz, hogy "kié ez az árnyék?" ikszdé Kenseitől láttuk a Bankaiját és ennyi. Azt, hogy mit tud az a Bankai, hogy mit tud Kensei nem tudtuk meg ebből, csak annyit, hogy beszédhiba nélkül ki tudta mondani: "Bankai"...
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #6850 Dátum: 10 jan 24, 14:49:26 »

Igen-igen, Mashiro csapta le Wondit nem Hiyori, csak aztán egy még azóta is ismeretlen eredetű okból Mashiro maszkja szétment pedig még órákig kellett volna bírnia vele és ezt Wondi kihasznála felülkerekedett ellenfelénxD
Unohana remélem villant valamit, ha már Hanataro-senpai kapitánya(habár mint tudjuk csak papíron) akkor legalább a gyógyítási tudása üsse meg Hana tudásának pár százalékát.

Off:Köszi Asthi, a 3 kedvenc C.G. szereplőm habár így kicsiben Suzaku feje elég nyominak látszik sztemxD
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6851 Dátum: 10 jan 24, 15:11:04 »

Sztem Hiyori és Ukitake hamarosan visszatér Unohana van olyna jó mint Orihime...Legalábbis remélem Nyelvesít

Off: Én felismertem őket. Nevet Nekem a CGből Lloyd a kedvencem... Na meg annak a storyja aztán tényleg ki van dolgozva nem úgy minta a bleachnél...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Adamems
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 497


« Válasz #6852 Dátum: 10 jan 25, 20:28:44 »

Bleach 390 Spoiler: Egyenlőre nem tudni hogy valamelyik igazi-e.

Shunsui stops Hitsugaya: “Dont be a fool Hitsugaya. You know that he is trying to provoke!”

Hitsugaya: “But…
Shunsui: “Dont… We should attack together with everyone!”
Shinji and Komamura comes to the fight.
Hitsugaya: “Lets go!!”
*Shinji, Shunsui, Hitsu and Komamura attacks Aizen*
Aizen: “It doesnt matter how many of you attack!” *Bursts some reiatsu and has very serious face* “Since I will show you all that I am god!”
*Lisa, Rose, Love, Soi Fon and Omaeda are about to get to the fight scene, but suddenly Gin shunpoes to stop them*
Gin: “Oh my! Ya all are focusin on Captain Aizen? Thats no good… Even I want some fightin!” *Unsheathes his sword*
Soi Fon: “Move aside traitor! We deal with your boss first!”
Gin: “I really want to let you go to fight Captain Aizen… But you see! Im bored and I want to kill!”
Soi Fon: “Then why not go see your dead partner rather than stop us?”
Gin: “Tousen? Nah! I never really cared for Tousen… And neither did Aizen. Tousen is a weakling compared to me!”
Soi fon: “Hah! I really want to see that!”
Gin: “Oh?” *Opens his eyes* “It seems I need to show you then!” *Bursts some reiatsu*
Soi Fon: “What a…?” *Suddenly Gin disappears*
Omaeda: “Where the hell is he?!” *Suddenly Omaeda gets cut several times*
Omadea: “What?” *Falls to the ground*
Gin: “I decided to get rid off the weakest first!” *Love Attacks with his shikai full force, but Gin blocks the attack*
Love: “What?!”
Gin: “I told you! Tousen was a weakling compared to me!” *Looks down*
Gin: “Just to make sure…” *Aims his sword towards Omaeda*
Soi Fon: “What do you think you are doing?”
Gin: “Kill him! Shinsou!” *Sword is about to stab Omaeda when suddenly Lisa stops it*
Lisa: “Not a chance!” *Suddenly gets hit by unknown hadou power and falls*
Gin: “And thats exactly why you shouldnt stop my attack!”
…………………

As Lisa falls Shunsui is shocked!
Shunsui: “LISA!” *Suddenly gets cut by Aizen*
Aizen: “You should concentrate on me, NOT your ex-vice-captain!” *Shunsui anger can be seen in his eyes, but he knows Aizen is just provoking him*
Shinji: “Damn you Gin!” *Looks at Aizen and attacks*
Aizen: “Attacking from the front? How naive!” *Suddenly Shinji disappears*
Aizen: “Hm? Attacking from behind? No! From above!” *Looks up and sees Shinji and clashes swords with Shinjis sword
Aizen: “Shinji! You do understand this is just a diversion?”
Shinji: “What?!” *Shunsui, Hitsugaya and Komamura attacking Aizen*
Hitsu: “Hes wide open!” *Suddenly is stopped by very wide bakudou”
Aizen: “Not a chance! *Shunpoes and cuts Hitsu, Koma and Shunsui*
Aizen: “You never stand a chance against me!
*Back to Gin*
Gin: “Sorry about that, Vizards! I know she is very good friend to you!”
Rose: “You bastard!” *Puts his mask on and releases his shikai*
Rose: “Lets see how you do against this, FOX-FACE!!” *Attacks*
Gin: “Predictable!” *Dodges Roses shikai and uses Shinsou to stab Rose*
Rose: “Damn it!” 
Gin: “Rose. Your weapon is a long-range weapon. And so is mine!”
Rose: “What about it?”
Gin: “You see…” *Suddenly gets hit by Loves shikai special move*
Rose: “Love!
Love: “THAT WAS FOR LISA!!!!” *Gin is standing up and his clothes are bit damaged*
Gin: “Ouch! That hurts!”
Love: “What? I thought that would have damage you severly! How?
Gin: “Take a guess!
Love: “No! It cant be! Hierro!?”
Gin: “Thats right! And now I will show you another thing!” *Opens his eyes* “Let me show you what my eyes can really do!”
Rose: “Your eyes!?”
Gin: “Try to attack me!”
Soi Fon: “As you wish!” *Comes from the behind*
Gin: “Heh!” *Suddenly Soi Fon gets stabbed by 10 ten shinsou swords*
Soi Fon: “What a…!?” *Falls to the ground*
Gin: “Now then… Shall we begin… The stabbing festival?” *Shows his very evil face and burst some reiatsu and Rose, Love are bit nervous*
Love: “This doesnt look good!”

Még egy:

Aizen: Still making weak statements…Hitsugaya? It’s so predictable, it’s not even funny.
Toshiro gets really pissed off
Toshiro: Shut the hell up!!!
Toshiro rushes towards Aizen and swings his blade at him, only to be blocked by Aizen’s sword.
Aizen: Did you not learn anything from last time? You can never reach me, no matter how hard you try. Your just a small piece of ice that I can crush with a single step.
Toshiro: I said shut up!!!
Toshiro tries to freeze Aizen, but misses. And Aizen is standing right behind Toshiro.
Toshiro: ..!!
Aizen: How foolish of you….your anger makes you weak.
Aizen raises his blade and swings at Toshiro, but is stopped by Shunsui
Toshiro: ..!…Kyoraku..?
Shunsui looks at Toshiro..with a serious look.
Shunsui: Stand back Hitsugaya,….you won’t be able to defeat Aizen with anger. I’ll deal with him….
Shunsui gets into a battle pose.
Shunsui: I was foolish myself….this a war, no matter how you look at it. We can’t afford to lose, and I cannot afford to hold back any longer.
Dark reiatsu form around Shunsui.
Aizen: Oh…? Your pretty serious Kyoraku. I always thought you were the laid-back, type of man..
Shunsui looks at Aizen.
Shunsui: I am…..but in a situation like this THAT would be a dangerous mistake.
Toshiro: Shit! He’s going to….
Toshiro shunpos away from Shunsui.
Soifon: Don’t tell me he’s really gonna….
Soifon looks shocked, as her Lt. looks at her confused.
Aizen: Well then…….do it.
Shunsui: Bankai.
Naplózva

Nem elég, hogy magas az aláírásod... még mellette 3 mega is. Szegény mobilnetesek majd rád terhelik a számlát. Törölte moderátor: Hiei
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #6853 Dátum: 10 jan 25, 20:37:33 »

Az első túl hosszú a másodiknak van vmi valóság alapja, de ezek mind fakék! Ien alapos angol fordítású spoiler nagyon ritkán van...és még japán verzió sincs...!
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6854 Dátum: 10 jan 25, 20:47:17 »

Sajna igen amit mondasz, vagy legalább annak tünik, de legalább nem csak mi szerintünk érik már h Gin is csináljon valamit.
Naplózva







Oldalak: 1 ... 455 456 [457] 458 459 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!