24 szep 30, 07:23:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 454 455 [456] 457 458 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704385 alkalommal)
0 Felhasználó és 79 vendég van a témában
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6825 Dátum: 10 jan 22, 21:41:52 »

Na ne már... Szerintem azért legyen már egy köre még Ginnel.  Nevet Intelligensek között mindenki lehet okos...
Six, akkor már ketten vagyunk. Én mondjuk sokkal jobban tartok az olyanoktól, akikre az mondják, hogy jó diplomata, vagy hogy karizmatikus, mint a nyers, szókimondó és helyenként kissé flúgos, de zseniális emberektől. Mert azok nem szúrnak hátba... Viszont Gin esetében elég egyértelmű volt számomra, hogy kb a kisujjával kivégezte volna a csipetcsapatot, de vmiért nem tette...
Csibe19, jajaja. Mit kezdtek volna Ichigo nélkül, ha úgy történik ez az egész, ha meg így kellett lennie, és már akkor Aizen tudatosan irányította úgy az eseményeket, ahogy történtek, akkor meg wtf?! Egyik percben leprás, másikban messiás?
Gome, szómenésem van... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 22, 21:43:28 írta Lawliet- Ryuuzaki » Naplózva

Imagination more important than knowledge
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6826 Dátum: 10 jan 22, 21:49:13 »

A zseni nem csak a tehetségre utal. Sherlock Holmes pont az eszességben (többek között) volt zseni. Akkor most mi van?

A Gin vs. Hitsugaya harcnál nekem az jött le, hogy Gin csak azért él még, mert ott volt Hinamori, akit kihasználhatott a meneküléséhez... Viszont ez az elméletem hibás, hisz Gin biztosan megölte volna Hitsugayát egy valódi harcban... A baj ezzel meg az, hogy ez csak találgatás... Viszont Bleach elméletemből, miszerint a legerősebb harcol a legkevesebbet, ezek szerint az derül ki, hogy Gin is legalább Aizen szintjén lehet... Áááááááá nemtom... Majd írok Kubo-senpainak, hogy világosítson már fel előbb-utóbb...
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6827 Dátum: 10 jan 22, 21:54:18 »

Apropó Gin---Árulja már el Aizent Pojén Az is megmozgatná az eseménykeet...

Ez nem rossz ötlet, csak kár, hogy az egyetlen ember, aki elvileg hathatott volna rá, most félig kibelezve fekszik valahol és Kira próbálja életben tartani, ráadásul ez nem nagyon hatotta meg Gint, szóval valószínűleg a látszat ellenére szoros kötelék fűzi Aizenhez.
Mondjuk szerintem közel sem olyan fanatikus Aizennel szemben mint Tosen, de van köztük egy olyan mester és tanítvány kapcsolat, kicsit olyan kapcsolat ez, mint SW-ben Sith-eknél ha értitek mire gondolok, de attól még megvan, de egyenlőre nem úgy tűnik, hogy Gin el akarná játszani a "jó" tanítványt és ki akarná nyírni mesterét.  Gondolkozik

Lawliet- Ryuuzaki egyenlőre úgy áll a dolog, hogy nem oszt nem szoroz, hogy Ichigo ott van e vagy nincs. xDD
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 22, 21:55:00 írta Csibe19 » Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #6828 Dátum: 10 jan 22, 22:01:49 »

Egyenlőre... de ez hamarosan változni fog:D. Már Aizennek is érik a kék halál:D. Illetve bízom benne mert má eleget emberkedett:D. Ideje lenne tenni is valamit:D.
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6829 Dátum: 10 jan 22, 22:06:45 »

Lehet számoltak Hinamori beteges Aizen függőségével. Nem tudni, de azért az felötlött bennem, hogy ezt direkt így tervezték. Igen, van köztük egyfajta kapcsolat, de azért azt se felejtsük el, hogy Anakin nem búcsúpuszit adott Obi Van homlokára... ikszdé Idővel úgyis kiderül, remélem legalább is, de rókapofának van valami tuti a tarsolyában.
Jah, majd Aizen lecsap egy legyet, és Ichi ott terem, hogy megtorolja, miközben a semmiből Orihime is előkerül, és néz nagy-nagy boci szemekkel, és kántálja halkan az igét(csendben megjegyzem ahelyett, hogy a másikat csinálná, amihez ért...): Kurosaki kuuun... XDD
Naplózva

Imagination more important than knowledge
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6830 Dátum: 10 jan 22, 22:09:33 »

Jéhézusom kékhalál ez jóóó ikszdé Aizen után ki lehetne legalább ekkora ellenség? Persze vannak jelöltek... Gin, Yama-jii... esetleg a 0. osztag... De ha Kubo-senpai 'lusta' kitalálni a már bemutatott szereplőke rendesen (bankai, harcstílus... stb), akkor nem hiszem, hogy jó ötlet lenne vadi új tagokkal beállítani... Persze ezt csakis Ő tudja... Azért remélem, hogy az elkezdett harcokat végigjátsza... Kíváncsi vagyok Kenseire... Hogy vajon az Ő bankaija mit tudhat...

Obi van nem jó példa... De gyakorlatilag a főkancellárra is igaz, amit leírtál Nevet
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6831 Dátum: 10 jan 22, 22:28:56 »

Kékhalál?  Nevet Inkább egy mágneses trafóház akkor, abból mát tényleg nincs visszaút, egyébként nem tudom miért csodálkozunk rajta, hogy akkora az arcuk, és Istent játszanak, elvégre... ikszdé
Naplózva

Imagination more important than knowledge
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6832 Dátum: 10 jan 22, 22:29:07 »

És mi van ha Gin végülis Vader lesz? Ilyen pofával nem nézem ki belőle, de Kuboról van szó.

Amúgy késöbbi főellenségnek ott vannak a Vasto Lorodok, akik Aizennel szemben tényleg érdekesek is...
Aizent nagyon unom, egyszerűen az idegeimre megy, ahogy "harcol", nem csinál még véletlenül sem semmit, legalábbis önként, emelett már-már röhelyesen túl van tápolva, mint Ichigoi,  és szerintem oltáriain oltári röhelyes volt, ahogy elhúzott SS-ből, hirtelen eldobta a szemüvegét, amit ki tudja mi okból viselt Clark Kent stílusban, és hátranyalva a haját hirtelen átment gonosz-bishibe...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 22, 22:29:39 írta STM » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6833 Dátum: 10 jan 22, 22:36:11 »

Ichigo annyira nincs tultápolva, egy normális kapitány szintjén van, és ezt ő is belátta. Egyszerüen Aizen van nagyon tápolva, az h 20 vaizard, meg SS taichok ellen, röhögve nyer, miközben még oktat is, gyakorlatilag sérülés nélkül.

A VL ek tényleg érdekesek lennének, de nem tudom h tudnák összekötni a mostani cselekményeket egy VL támadással, na meg előbb Aizent is lekéne csapni.
Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6834 Dátum: 10 jan 22, 22:40:04 »

Elképzeltem a kékhalált kapott Aizent ikszdé Előhívja Kyouka Suigetsu-t és mindenhol a megszokott kékhalál vesz körül mindenkit ikszdé Aztán Aizen rebootolja a kardját és minden megy a megszokott kerékvágásban Hmm?

Azt észrevettem, hogy Aizennek több ujj kellett annak a bizonyos szemüvegnek az eltöréséhez, mint Ichigo Bankaijának a megfogásához Gondolkozik Érdekes...

Aizen még csak nem purcan ki... Ha mégis, akkor "Sok hűhó semmiért"? Mind2 oldalról...

Nanananananananaaaaa Ichigo nincs túltápolva? Na ne már. Ulquiorra fél kézzel intézte el, aztán visszajön a halálból és lealázza Ulquiorrát. Aztán kiderül, hogy a reiatsujától még a tapasztalt taichouk is be***nak... Aizen egy megfelelő ellensúly ennyi erővel...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6835 Dátum: 10 jan 22, 22:40:23 »

Ichigo ténylegesen nincs "túltápolva", ha nem vesszük azt a teljes hollow alakot, de bárkit lenyom, vagy legalább egy döntetlennt összehoz, az erejüktől és a képzetségüktől függetlenül. Tipikus legyőzhetetlen és halhatatlan shounen főhős, aki vesztésre áll, majd meghalja, ahogy valami kisccsaj elüvölti a nevét, és az ellenfelét, aki ellen addig alig tudott kitérni, félkézzel megállítja, majd lazán agyonveri. Lásd az utolsó harc Grimmjowwal.

Komolyan, azon sem lepődnék meg, ha Kubo megrajzolná, ahogy összecsap Hanatarou-samaval, és ő is csak bankaiial tudja legyőzni...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 22, 22:43:53 írta STM » Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6836 Dátum: 10 jan 22, 22:44:06 »

Aizen biztos vitaminbogyót evett reggelire... Emlékezetem szerint az a 20 10, de lehet csak a szemem csalt meg... ikszdé
Én Ginből bármit kinézek... Pont amiatt, mert nem kötődik annyira Aizenhez, mont ahogy azt ő gondolja, és szerintem okozhat még meglepetéseket, és pár embernek fejfájást.

Ebből a vitaminbogyóból, amit Aizennek, és Ichigónak nyomtak, én is akarok!!! De az is lehetet, hogy a kis kotlónak olyan a hangfrekvenciája...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6837 Dátum: 10 jan 22, 22:44:41 »

Ez az, ichigo csak egy egy csatára van feltápolva. Uli is megölte 1x, Grimjowtól már 2x is kikapott mielőtt nyert volna. A Nnoitora elleni harc nem tudom mennyire jön ide, de gyakorlatilag ő is xarrá verte.

Ez azért más, Aizent éppen h megtudják karcolni, 1 ujjal szed le egy bankait, egy varázsige nélküli kidouval ver le egy taichot, pusztán reatsuvel xopat le egy 6os espadát, egy kéz mozdulattal taposta meg a 3ik espadát. Ez a tultápoltság.
Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6838 Dátum: 10 jan 22, 22:51:16 »

Nanananananananaaaa! Ulquiorra 2x ölte meg. És mind2x simán verte le. Nah... Nnoitranál is csak azért vesztett, mert akkor Aizen hoppon maradt volna, hogy csak Ichigoék vanak ott...

Ebben nem értünk egyet. Szerintem Ichigo is túl van tápolva. Semmihez nem ért, de azzal a semmivel tökéletesen lever mindenkit, akit le akar, mert nyernie kell... Nekem ez a túltápolás...
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6839 Dátum: 10 jan 23, 06:34:01 »

Elképzeltem a kékhalált kapott Aizent ikszdé Előhívja Kyouka Suigetsu-t és mindenhol a megszokott kékhalál vesz körül mindenkit ikszdé Aztán Aizen rebootolja a kardját és minden megy a megszokott kerékvágásban Hmm?
Látom Six-senpai, hiányzik már Szendi, és elvonási tüneteid vannak, de jövöhélten sem lesz keddeen órád veleXD
Amúgy ezeket a köröket már párszor lefutottuk, hogy ki-kinél erősebb, és mindig az lett a vége, hogy Kubo az admin, szóval tökmindegyXD

OFF:Csibe, iszonyatjó az avád^^^^^^^
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 454 455 [456] 457 458 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!