24 szep 28, 22:07:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 446 447 [448] 449 450 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701354 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6705 Dátum: 10 jan 14, 08:42:46 »

Nem kedvelem, ez van...azért lett ilyen erős karakter mert egy csomó embernek a kedvence, szerintem Kubo eredetileg nem tervezett neki semmi különleges szerepet...meg a jég képességei sem tetszenek, Ginről egy szót sem szóltam, meg tőle még semmit sem láttunk, nemhiába van már csak Aizen, Wonderweiss meg Gin az ellenfelek közül Fake Karakurában.

Oh jajj... Bezzeg ezt senki nem vágja Ichigo arcába... Ichigo csak azért erős, mert népszerű és ő a főhős... Nem kell szeretni, de ez az indok elég gyenge...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #6706 Dátum: 10 jan 14, 09:27:13 »

Remélem, most már Gintől is látni lehet majd valamit, mert amit Hitsugaya ellen szórakozott abból sokat nem tudtam meg.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6707 Dátum: 10 jan 14, 09:36:33 »

Nagyon jó kis fejezet volt...Aizen nagyon erős tényleg de az az igazság h. okosakat is mondott Ichinek végülis igaza volt, minek harcol Ichigo? Senkije nem halt meg...S így h. nincs ok nem is lehet elég erős. Na de azért majd megtalálja az okot mert az SSben rengeteg barátja van mega  Vaizardok is azok szóval valójában Aizen mégis csak téved.

Az utolsó kép nagyon jóra sikeredett én csak azt sajnálom h. Komamura szerepében nem Ujkitake tetszeleg, az azért jobban bejönne mert most az a akét lábon járó kutya miért kap több szerepet mint Ukitake??? Ez annyira értelmetlen így...Remélem Ukit összerakják és harcol még mert az nem lehet h.a a csata végén majd odamennek hozzá h. jól vagy? és ő elsz az egyetlen olyan szerplő aki kapitány létére semmit nem csinált....Szomorú
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #6708 Dátum: 10 jan 14, 11:57:29 »

Idézet
Aizen nagyon erős tényleg de az az igazság h. okosakat is mondott Ichinek végülis igaza volt, minek harcol Ichigo? Senkije nem halt meg...S így h. nincs ok nem is lehet elég erős. Na de azért majd megtalálja az okot mert az SSben rengeteg barátja van mega  Vaizardok is azok szóval valójában Aizen mégis csak téved.

Arrol se feledkezz meg hogy ha Aizen terve sikerül akkor egész karakurának reszeltek és itt nem is a városon van a
hangsuly hanem Ichi számára két potolhatatlan személyen: a két hugán -- elvégre annakidején mért is lett halálisten,

azért hogy megvédhesse a családját.(na persze az önvédelem sem elhanyagolhato szempont de akkor nem az volt a lényeg)

Ergo Aizen hatalmasat téved.


Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6709 Dátum: 10 jan 14, 12:18:27 »

A családjának a alétezését már el is felejtettem...De tényleg...
Egyébként Kyouraku szerintetek miért szeretné megvédeni Ichit? Ő inkább az SSt nemdebár?
Szegény Yamma most biztos a sarokban sír h. nem őt hanem Ichit akarják megvédeni már az is betett neki amikor Shinji kijelentette Kurosaki oldalán áll....
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Adamems
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 497


« Válasz #6710 Dátum: 10 jan 14, 12:35:32 »

Na jó manga volt ez,  bár Aizen most is megálította Eperkét Getsuga Tenshou közben Vizard Maskban.
De a vége a jó. Komáéknak megjött az eszük már csak Yamának jöhetne egy kicsi.
Naplózva

Nem elég, hogy magas az aláírásod... még mellette 3 mega is. Szegény mobilnetesek majd rád terhelik a számlát. Törölte moderátor: Hiei
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6711 Dátum: 10 jan 14, 15:05:19 »

Ez a manga jó volt Nevet Erre számitottam Aizentől, nagyon nagy arc Nevet Igy is kell, már attól féltem h jön ichi és egyből odaveri xDDDDD

Aizennek teljesen igaza van, Ichi minek harcol, ő tud mindenről, a családot elköltöztethette volna és hagyni az egészett a pi*ába...

Szerintem az h Ichigó egyáltalán itt van az fos - már nem tudok jobbat kitalálni, belemászik egy olyan csatába, amihez semmi köze. Ott van Shinji és a többi vaizard, Urahara, a Gotie 13... egy rakás ember, aki bosszut akar állni, akinek van köze a harchoz... Persze ez hülye kifogás xD de akkor is idegesitő xDDD

NA de az utsó oldal az nagyon ott volt Nevet
Naplózva







con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6712 Dátum: 10 jan 14, 15:16:13 »

Hát ha annyira bosszút akartak volna állni,akkor már rég odaálhattak volna aizen elé 20 v 1 ben és alkotni,de nem ők inkább 1 v 1-ben nyamvadtkodtak,hogy keménynek érezzék magukat(amit jól benéztek),vagy éppen meg sem moccantak(yamamoto),sőt meg sem jelentek(urahara).

Szerintem inkább ez a fos...
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #6713 Dátum: 10 jan 14, 15:23:04 »

Nem kedvelem, ez van...azért lett ilyen erős karakter mert egy csomó embernek a kedvence, szerintem Kubo eredetileg nem tervezett neki semmi különleges szerepet...meg a jég képességei sem tetszenek, Ginről egy szót sem szóltam, meg tőle még semmit sem láttunk, nemhiába van már csak Aizen, Wonderweiss meg Gin az ellenfelek közül Fake Karakurában.

Oh jajj... Bezzeg ezt senki nem vágja Ichigo arcába... Ichigo csak azért erős, mert népszerű és ő a főhős... Nem kell szeretni, de ez az indok elég gyenge...

Ajánlom az olvasás tudományát és ha valóban ekkora fan vagy legalább járnál utána a dolgoknak. Ben nem áll messze a valóságtól.

Azért mert Ukitaket egy óvódás elküldte aludnixDDDD. Vérbe fagyva fekszik és várja a megváltó halált.

Nem az ő dolga? Valóban. A barátai akik megmentették attól, hogy a hollow feleméssze éppen harcolnak. Ebből Hyori aki a legtöbbet foglalkozott Ichigoval éppen haldoklik. Semmi köze az egészhez:D.
A hülyeségek helyet lehet inkább többször kéne elolvasni a mangát.
Ez csak egy érv volt Inouet, Rukiát meg se említettem.

Ohhh nekem Hyori a kedvenc karakterem... szal kímélj meg a hisztitől amit leműveltek Ukitake taichoért:D.


Kubo pedig jobb ha magához nyúl mert a manga kezd elég hiteltelenné válni.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 14, 15:39:26 írta Hiei » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6714 Dátum: 10 jan 14, 15:33:47 »

Biztos, hogy jó hsz-t idéztél, Hiei? Csak mert az idézetben szó nincs Ukitakéről., meg ha a hsz-többi része is az idézethez kapcsolódik, azt sme értem, az hogy jön ide.. de lehet, hoyg csak én nem tudlak követni... smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 14, 15:34:22 írta STM » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #6715 Dátum: 10 jan 14, 15:39:06 »

Igen egy enter elfelejtettem tenni azt asthinak írtam. Miért nem Ukitake áll a "kutya" helyén... ami szeritnem nem igazán kutya de mind1:D.
Az pedig, hogy nem értitek...

Nem akartam 40 idézetet tenni a szövegembe mert ha hosszú nem olvassák el mert értelem is van benneXD.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 14, 15:40:55 írta Hiei » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6716 Dátum: 10 jan 14, 15:42:17 »

Ez a manga nem volt annyira rossz, nem kell itt sirni xDDD Aizen lelkifröccse tök jó volt, és az is tettszett h látszik a különbség Ichy és Aizen között.

Most h itt járunk, ki kinek a fanja én Aizen taicho mellett állok, remélem mindenkit szétkap mint ovis a legót  Ördögi

Hiei!

Ichynek semmi köze ehhez... Minek jött egyáltalán ide? xDD Az egész az ő hibája, nem kéne mindenkivel jóban lenni, és akkor nem lenne mentési kényszere Nevet
Naplózva







Hiei
Vendég
« Válasz #6717 Dátum: 10 jan 14, 15:51:16 »

Szerintem aki nem érti mi köze az egészhez az olvassa el a mangát újra.
Azt a részt mikor Rukia megmenti Ichigo és családja életét. Én meg bocsátom Ichigonak, hogy nem hagyta meghalni Rukiát ezek után.
Inoue pedig nem egy osztálytárs akit elrabolt Aizen... Ichigo még csak nem is ismeri a bálnát.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6718 Dátum: 10 jan 14, 16:15:10 »

Hiei megértettük h. olvassuk el a amangát újra nem kell erről még további hszeket irogatni...

Egyébként most mindenki ráveti majd magát Aizenre aki ott áll? Vagy most jön aza a rész h. Aizen mindenkit kinyír...Jöhetnének már Uraharáék...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 14, 16:25:31 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Hiei
Vendég
« Válasz #6719 Dátum: 10 jan 14, 16:29:36 »

Nektek sem kéne marhaságot írogatni... nem gondolod? Miért van az, hogy ti mindig alaptalanul vitatkoztok?ikszdé
Beszél itt mindenki a bizonyításról azt annak is feltételezés a többsége.
Nem érdekel mit csinál Hanataro beszéljétek meg msnen vagy bánom is hol. Az se érdekel, hogy Aizen szabadon engedte e kardját vagy nem teljesen nyilván való... minek ezen vitatkoznixD.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 14, 16:30:59 írta Hiei » Naplózva
Oldalak: 1 ... 446 447 [448] 449 450 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!