24 szep 29, 00:23:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701620 alkalommal)
0 Felhasználó és 88 vendég van a témában
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6690 Dátum: 10 jan 13, 15:56:38 »

Huh,brutál az utolsó kép,úgy érzem megvan az új alám. Nevet

Végre a taichok észbe kaptak és rájöttek hogy nem 1v1-ezni hanem 10v1-ezni kéne aizen ellen,na ez már egy jó pont. Nevet
Ichi beindította a szerkezetet,nagyon nagy tömegbunyó lesz itt úgy érzem(hacsak aizen nem kaszál le mindenkit pár mp alatt,és jöhet yamamoto). xD
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 13, 15:57:56 írta con » Naplózva
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #6691 Dátum: 10 jan 13, 16:19:56 »

Renningan:

Amit Azen kardjárol irtam csak megérzés és talán van benne némi logika is
ezért elég érzékenyen érint amikor valaki kerek perec kijelenti ennek az ellenkezöjét
holott eddig ez még nem bizonyitott.

Aizen anno már a soukikyou hegyre is ugy ment hogy szabadon volt engedve a kardja,
[megjegyzem a legtöbbeknek ez fel sem tünt](ennek a bizonyitását már leirtam korábban,
itt--> http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=10.6210 kb azoldal közepén)

pedig ott nem is készült komoly küzdelemre csupán

valszeg ovatosságból tette, márpedig akkor ahova direkte harcolni megy nem hiszem
hogy megfeledkezne az ovatosságrol......persze lehet hogy azota akkora arcot is

növesztett hogy azt is hiheti neki már erre sincs szüksége ugyhogy lehet hogy igazad
lesz, csak létszi ne söpörd az elméleteimet kész tények nélkül az asztal alá.......Köszi!

Ui: Állandan elviceled a hsz-aidat, olyan jo lenne ha egyszer kifejtenéd a véleményedet
arrol hogy mit is gondolsz valojában, bár ez nem csak rád igaz, de ezek a Hanataro majd
bedarál mindenkit poénok már kezdenek egy kissé uncsik lenni.


Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Adamems
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 497


« Válasz #6692 Dátum: 10 jan 13, 16:49:11 »

Spoiler szöveg 388

Ichigo takes a swing at Aizen from behind but Aizen avoids it. Ichigo even goes vizard but he's no match. As he's about to succumb to Aizen's provocation, Komamura tells him, "Don't fall for it, Kurosaki Ichigo. You can't look at Aizen's shikai."

And so, BAM

Hitsugaya, Hirako, Oomaeda, Soi Fon, Lisa, Komamura, Rose, Love and Kyouraku say, "We will fight and protect you."

The end.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 13, 16:50:22 írta Adamems » Naplózva

Nem elég, hogy magas az aláírásod... még mellette 3 mega is. Szegény mobilnetesek majd rád terhelik a számlát. Törölte moderátor: Hiei
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6693 Dátum: 10 jan 13, 16:59:57 »

Jaj ne poénkodj már, Kenpachi Hanatarout is bedarálja... csak rosszul fogalmaztam...  Pojén

Am Véleményem szerint, ha már igy kértem, Aizen kardja akkor se volt szabadon engedve. A kardja képessége az, h aki látta a shikai állapotát, az bármikor, bárkivel bármit eltud hitetni. Ott se volt szabadon engedve ahogy itt se, és neked nincs erre bizonyitékod... én a nyilvánvalót mondom, te megérzést, neked kell bizonyitékot szerezned, és amig nincs én cáfolhatom xD

Shinji arra példa, h nem kell előrántott kardal császkálnia, hisz Aizen nem tom pontosan, vagy 1 hónapig használta K. Suigetsu képességét szegénykén, aki semmit nem vett észre. Komamura is látta a shikaiat, és mi nem láttunk semmit se, se egy ujalakot, még csak el se visitotta magát... + Szintén véleményem szerint Nevet a kardjának van még 1 olyan képessége is, amely egy akármilyen személy alakját feltudja venni, fizikális testet ölt, és áttudja venni annak a helyét (lásd Ulqi, halott Aizen, még Shinji ellen is), azt is megkockáztatom h ehhez még az se kell, h lássák a shikai álapotát a kardjának.

Komamura esete azért nem ez a képesség, mert az egy sima "hallucináció" volt, az "elsődleges" képességet használta, és bár igaz h elő volt szedve a kard, de amig nem kiabál h Törj össze, vagy mit tom én xD változik át a kard, addig én nem tekintem aktivnak Mosolyog
Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6694 Dátum: 10 jan 13, 17:08:32 »

Aizen anno már a soukyoku hegyre is ugy ment hogy szabadon volt engedve a kardja,
[megjegyzem a legtöbbeknek ez fel sem tünt](ennek a bizonyitását már leirtam korábban,
itt--> http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=10.6210 kb azoldal közepén)

pedig ott nem is készült komoly küzdelemre csupán

Jare-jare... Ha ez igaz, akkor Ichigo is látta már Aizen shikai-ját. Hisz ott fogta meg 1 ujjal a bakai-ját...

Renningan no Nee-sannal egyetértek. Az övé logikusabb...
Naplózva
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #6695 Dátum: 10 jan 13, 17:22:46 »

Renningan:
Azt te sem gondolod komojan hogy Aizen ugy tudta használni a kard képességét komamura ellen ugy hogy az nem volt
szabbadon engedve...... a törj ösze parancsot meg Unohana elött használja és akkor nem szabadon engedi hanem elzárja
.....mivel a kard képesége a teljes megtévesztés ezért azt is elhitetheti hogy a kard a hüvelyében van az övébe tüzve holott a keezében és forditva.

six:
Ha elolvastad a korábbi hszemet amit egyébbkén pont föleg neked irtam (Akkor még válaszra sem méltattad) abba az is benne van hogy nem az számit hogy látod e Aizen shikai-át hanem az hogy látod e a szabadonengedést magát.....ebböl kifolylag a szabadon engedett kard nem
hathatott korábban Ichigora.

szerk:
 ha az a refi.pont amit a korábbi hszben megadtam nem elég meggyözö bizonyiték akkor ti meggyözhetetlenek vagytok mert vagy én látok/itélek rosszul vagy ti. Asszem ide kéne néhány független és pártatlan vélemény is


« Utoljára szerkesztve: 10 jan 13, 17:35:28 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6696 Dátum: 10 jan 13, 17:41:15 »

cyberwolf21-saan megtisztelsz  Mosolyog Elolvastam azt a hsz-t is természetesen, de nem éreztem elég helytállónak... Ez a saját szoc problémám. Nem tudtam rá mit reagálni. Csak ugyan azt, amit az imént megtettem. Aizen shikai-ja valóban érdekes képességekkel bír. És van abban spiritusz, amit mondasz. Viszont ez a dolgon nem változtat. Ichigonak esélye nincs Aizen ellen. Ha akkor a hegyen használta Ichigo-n a kardja shikai-ját, akkor azért, ha nem, akkor azért. Lényeg a lényeg, hogy Aizen akkor is majdnem elfelezte Ichigot. Másodjára sem lesz nehéz megtennie ugyan ezt. Sőt... Talán most sikerül is neki félbevágni Ichigot. Lehet, hogy Aizen tud olyat is, hogy kard nélkül használ illúziót. Ha valóban, akkor Aizen képes volt anélkül előhívni a kardját, hogy azt Ichigo észrevette volna.

A másik: Ne söpörd le Hanatarout az asztalról! Megsértesz ezzel Mosolyog Hanatarou a legerősebb karakter a Bleach történelmében. Hanatarou-t csak a lélekkirály tudná leverni(már ha tud harcolni)...
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6697 Dátum: 10 jan 13, 18:03:14 »

cyberwolf21 --- de gondolom Nevet Azokon tudja használni akiket 1x már **** xDD Amit te mondasz, h megcsinálhatta ugy is h a kard a hüvelyben van... hát már csak bele erőlteted a dologba. Ne hogy má' én Vok Aizen, az egész SS-t 3x két vállra fektetem 1 ütésből xDD és még foglalkozok azzal h a sok kis csipás látja e a kardom vagy nem Nevet? Tök valószinü h elhitette az emberekkel, h ő aktiválta, amikor nem is aktiválta xDDD Épp stilusosan, hátranyalt hajjal készült távozni, le se xarta h mit látnak a többiek Nevet

Én nem vagyok meggyőzhetetlen, de nekem konkrét bizonyiték kell, a valószinü nem meggyőző. De akkor h ha most jön arcoskodni ichy, és aktiválja, akkor először deaktiválta, h aktiválhassa?? --- bakker belezavarodtam xD
Naplózva







Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #6698 Dátum: 10 jan 13, 21:14:39 »

Hitsu álljon csak előre legalább neki ütik meg a száját először. Ördögi Lisának meg Hiyorinak is arcoskodott, hogy ő Aizennel akar harcolni, akkor mutassa meg mit tud.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6699 Dátum: 10 jan 13, 22:10:04 »

Jare-jare... Mi az, hogy Hitsugayát lenézed? Nevet Lisa-chan és Hiyori meg semmi nem érnek. Hitsugaya végigoltotta Hallibel-t. Hiyori megérkezett és szinte azonnal félemberré vált. Hitsugaya Gin-t is megszívatta. Ha nincs ott akkor Hinamori, akkor Gin, most az igazi Karakura alól szagolná az ibolyát Soul Societyben...
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6700 Dátum: 10 jan 13, 22:15:02 »

Hitsugaya olyan mint Rambó xDDDDD nagyon arcos a kicsike, 100 év a legerősebb lesz. Deszó szó sokat szerepelt már, ideje lenne a többieket is hagyni érvényesülni.
Naplózva







Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #6701 Dátum: 10 jan 13, 22:21:28 »

Nem kedvelem, ez van...azért lett ilyen erős karakter mert egy csomó embernek a kedvence, szerintem Kubo eredetileg nem tervezett neki semmi különleges szerepet...meg a jég képességei sem tetszenek, Ginről egy szót sem szóltam, meg tőle még semmit sem láttunk, nemhiába van már csak Aizen, Wonderweiss meg Gin az ellenfelek közül Fake Karakurában.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6702 Dátum: 10 jan 13, 22:40:21 »

Nem is mondtam h szeresd Nevet nekem se a kedvencem, de nem hiszem, h minden a népszerüségtől függ. Előre be volt tervezve, h ő egy erős zseni, biztos voltak vele eredeti szándékai.

Habár jobban belegondolva, szerintem Byakuya és KEnpachi marha népszerüek, nekem kedvenceim, lehet h emiatt és nem az ötlettelnség miatt harcolnak állandóan ők xDDDD
Naplózva







Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #6703 Dátum: 10 jan 13, 23:06:47 »



A másik: Ne söpörd le Hanatarout az asztalról! Megsértesz ezzel Mosolyog Hanatarou a legerősebb karakter a Bleach történelmében. Hanatarou-t csak a lélekkirály tudná leverni(már ha tud harcolni)...
Hadjuk már a lelkek királyát, Hana leveszi mellel Nevet

Renningan: Igen, Byakuya népszerű, a legutóbbi hivatalos pollon top5-be volt ha jól rémlik. Kenpachi már kevésbé, a 20. hely környékén volt és olyanok előzték be mint pl. Yumichika.

« Utoljára szerkesztve: 10 jan 13, 23:07:28 írta Den » Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6704 Dátum: 10 jan 13, 23:22:22 »

váááááááááh tudjátok ki hiányzik ezen az utolsó manga oldalon? UKITAKE!!!!!! Sír Sír Sír Sír Sír Sír Sír Sír Sír Sír Sír Sír Sír :crybye:A lengő fehér haja a komor arca és a villámló szemei kezéen a shikai formájú karddal....Ő hiányzik...

Kyouraku úgy néz ki mint Jack Sparow...Bocsánata a hülye hszért de én nem leszek értelmesebb....Tetszik az új fejezet...

S úgy amúgy én is úgy emlékszem h. Aizen kardja már szabadon volt engedve és Ichi látta....De h. ezek szerint ez nem számít nos ez így mindent megmagyaráz...Vagy nem...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 14, 08:21:18 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!