24 okt 06, 10:15:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 413 414 [415] 416 417 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1708582 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #6210 Dátum: 09 nov 25, 20:42:32 »

Visszatérve ahhoz, hogy Kyouraku kifeküdt a movie 2-ben, szerintem ez nem olyan nagy baki, mert mindenkinek lehet rossz napja. Nem figyelt eléggé, és ráfaragott - előferdül Pojén.
Ishidáékat azért keverik bele a történetbe, mert főgenya most Karakurába megy - az előzetesben lehet látni mögötte a kaput. Vajon mit akarhat ott? Gondolkozik Érdekes lesz, ha a vén szivar zanpakutoujával nekiáll gyújtogatni... Ördögi
Egyébként hol van most Byaku, mert jól eltűnt. Gondolkozik Vagy lemaradtam valamiről?
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6211 Dátum: 09 nov 25, 20:45:32 »

Yaa tényleg. Most mi lesz Byakuyával a büszkeségén kívül? Ő tudta Muramasa eredeti tervét? vagy ha nem akkor most vissza áll a shinigamik közé?
Naplózva

....................................................................................................................
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6212 Dátum: 09 nov 25, 21:54:54 »

A büszkeség ... Erről már akartam kérdezni, mert a 7es espada ellen, azt mondta, h azért öllek meg, mert bántottad a büzkeségemet. Asszem valahogy igy volt. Akkor és ott pedig csak Rukia volt, de mind1.

STM!

Igazad van. Ideje lenne valamit megtudnunk a sotaichoról, legalább az erejéről, ha másról nem.  +  Engem érdekel az ő, ukitake, urahara illetve az ellen bankai alakja is.
Naplózva







ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6213 Dátum: 09 nov 25, 21:57:48 »

Hát.. igen valószinüleg Rukiat akarja megvedni, de az más kérdés hogy ő puszitotta el Sode no Shirayukit (Rukia zanpakutoja).
Naplózva

....................................................................................................................
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6214 Dátum: 09 nov 25, 22:04:40 »

Egyetértek. A Sotaicho-donóról már annyit tudok, hogy legalább legyünk 2-es számú espada szinten, hogy valami kis halvány esélyt érezzünk magunkban ellene, azt is csak az egoizmusunk miatt ikszdé A büszkesége... Hát nemtom... Akkor az espada ellen Rukiára gondolt, vagy legalábbis a Hisanának tett ígéretére. Ezt úgy tudom elképzelni, hogy minden sérti a büszkeségét, ami valamely fogadalmának, vagy személyiségének, vagy nemtom mijének ellent mond... Így biztos vagyok benne, hogy Senbonzakurát már visszaszerezte, viszont valami miatt játssza az árulót... Sode no Shirajuki visszatért Shikai formába, míg amikkel Zaraki végzett, csak kard formát öltöttek, viszont nem shikai formát. Ha a zanpit a gazdája legyőzi, akkor tér vissza csak shikai formába. Szerintem Byakuya tudta, hogy Rukia győzött Sode no Shirayuki ellen. Emlékezzetek csak vissza, amikor Rukia épp leesett volna, Sode no Shirayuki utánakapott, és akkor megjelent Muramasa. Vagyis gyakorlatilag az utolsó pillanatban szerezte vissza magának Mura Sode no Shirayukit, viszont Rukia akkor már legyőzte...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6215 Dátum: 09 nov 25, 22:22:29 »

Megnéztem az új részt és láttátok láttátok Ukitakét futni? Pojén Pojén Pojén Meg harcolni? Meg meg meg Kyourakut is.... Pirul
Meg hát ezek a galadférgek ezek engem üldöznek...Muramusa galadféreg jesszus smirksweat
Ukitake még ugrál is Nevet Nevet :DJujjj de elégedett vagyok eddigi legeslegjobb Bleach rész... Nevet
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6216 Dátum: 09 nov 25, 22:48:12 »

Igen láttuk Nevet

Valószinüleg Rukiához van köze. De eddig elég sok Zampaktou "halt" meg. Mayuri sama eléggé könnyelmüen robbantotta fel a sajátját, tehát nyilván ez nem az abszolut vég. Byakuya teljesen eltünt, hmmm ... érdekes mindenesetre Nevet Nem lenne baj, h ha egy Muramusa vs Byakuya harc lenne, és kivételesen kimaradna belőle ichigo Nevet

A Sotaicho "elzárta" Aizent egy jó ideig, utánna protézis ragasztás közben megölte a 3 csicskát meg a szörnyüket, ha Aizen nem is, de Gin és Tousen biztos odakozmálna.
Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6217 Dátum: 09 nov 25, 23:00:24 »

ikszdé Protézis ragasztás közben  bow Végre visszatértél Renningan-saaan Nevet A próféta szóljon belőled, hogy Ichigo nem szó bele egy fontos harcba... Ichigo olyan, mint egy frontember, vagy reklámarc, aki nem ért ahhoz, amiben épp szerepel.
Naplózva
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #6218 Dátum: 09 nov 26, 13:52:25 »

Idézet
six írta:
Oké nem látta. Még... Mint mondtam nem alig kell valamit odébb tennie valamit Aizennek, hogy Ichigo is azok közé sorolhassa magát, akik látták Aizen shikaiját. Azon kívül szerintem vannak még, akik nem látták Aizen shikaiját.
... Abban biztos vagyok, hogy Ichigo nem nyerhet Aizen ellen. Mint ahogy Hiei-saan mondta Aizen Ichigo BANKAI-ját ujjal fogta meg, aztán kis híján félbe vágta Ichigot
... Ahhoz, hogy Aizent legyőzzék nem elég az átlag kapitányoknál 5x nagyobb reiatsu... Oda azért tudás is kell...

Azthiszem akad itt egy sujos félreértés azt illetöen hogy Aizen kardjának képesége mikor hat valakire, a képességét
 (innentöl idézet Aizentöl az idézöjel bezárásáig--anime 60as rész 20perc23sec --sponzorblokos verzionál--)
"akkor lehet használni, ha az ellenség látta Kyouka Suigetsu szabadon engedését"

az nem elég ha Ichi ránéz a kardra a kiengedés után.
 
Ebböl következik hogy Ichinek elég csak adig becsuknia a szemét amig aizen elöhivja a kardot de ha már alapbol ugy ment oda hogy szabadon volt engedve akkor ichinek igenis komoly esélye lehet megölni (Aizen hamarabb vonul vissza mint hogy ez bekövetkezne)

Az idézet második feléröl meg annyit hogy akkor Ichi már alig ált a lábán nem hogy képes lett volna komolyan támadni.
Tisztán látszik hogy a Byakujátol kapott öszes seb ott tátong rajta,Himének nem volt ideje begyogyitan, (anime 61es rész 11perc 37sec-től kezdödöen--sponzorblokos verzionál--)
ergo a Bankai-ja akkor nemigazán volt acélosnak nevezhető.

Mellesleg Aizen kardja ennél az esetnél is rég szabadon volt engedve,
(anime 62es rész 4perc 35sec-töl 4perc 45sec ig--sponzorblokos verzionál--)
azzal lepte meg komamurát is, amiatt verte meg simán és nem akkor engedte szabadon hanem még az elött hogy Renjit és Rukiát Tousen oda teleportálja. ezért nem volt szerencsére ichire hatása.

Az idézet harmadik részére azt kell mondjam egyetértek Aizen még a kadképessége nélkül is millioszor képzettebb Ichinél, de serintem azért a szintén jelenlévö jonéhány szereplö támogotáséval,
(kido védelem Ichinek meg hasonlok PL: a valaki által beirt Unohana statisztikábol kiderül hogy igazi kis kido királynő)
már komoly eséjes a gyozelemre. (idézem magam "Aizen hamarabb vonul vissza mint hogy ez bekövetkezne")


« Utoljára szerkesztve: 09 nov 26, 13:53:21 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6219 Dátum: 09 nov 26, 17:00:42 »

Hát kijött az új manga rész....
Sok minden történt benne már régen vártam egy ilyen fejezetet és lehet h. teljesül egy másik kívánságom is a Aizen vs. Shinji. Yammi növekedése egy nagy hülyeség semmi iztgalmas nincs benne. Viszonta a másik oldal érdekes...Hm...Örülnék ha Tousen csak  napszemüvegét húzná le, de sajna gondolom maszk lesz, ezt megerősíti Shinji nézése is...Sztem Aizen egy rohadék Shinji sokkal jobban bánik az alárendeltjeivel szóval csak ne pofázzon...
Hiyori nagyon durva és elvileg most már halott velem ne hitegessék, hogy félbevágva így bírja...Nagyon durva képek voltak és megint csak fájt, Kubo az idegeinken rohangászik?
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 26, 21:57:52 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6220 Dátum: 09 nov 26, 17:22:51 »

Én még csak raw verziót láttam ikszdé

Szerintem érdekes a Yammi féle növekedés, + Ken-chan és Byakuya dumája Nevet

Ami tousent illeti, és akkor valszeg a többieket is érinti, biztos lesz maszk, bár igy már annyira agyontápolt lenne a gonosz.
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6221 Dátum: 09 nov 26, 17:33:19 »

http://beta.mangastream.com/read/bleach/383-3/1
angol verzió már kinnt vanXD






>Nem dupla, töröltem közülük! Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 26, 20:55:06 írta Gabesz » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6222 Dátum: 09 nov 26, 18:26:09 »

hát igen Bankai nélkül már temetheti magát és Komamura Bankaija sem túl nagy szám...... :smirksweat:szóval ő is...Habár ha Hiyori még lélegzik akkor ráérneka  koporsó gyártással......

Aizen dumája viszont h. nagyon érdekes, és nem mondom h. nincs igaza Aizen tényleg azért annyira erős emrt nem másokra számít és meg vana magyarázat h. miért is követik. De nekem sokkal többet ér Shinji "gyengesége" az h. ő bízik másokban mert ő legalább nem egy féreg... Jó harc elsz ez és remélem Shinji alkot vmit el kellene verni ezt az Aizent már...
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 26, 21:58:29 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #6223 Dátum: 09 nov 26, 21:20:16 »

Jó rövid lett ez a manga:S Aizen kb olyanak hiszi magát mint Yagami Light Nevet Tousen meg tuti álarcot húz, azt simán elgyepálja hisagiékat. Sztem Shinji is hamarosan le lesz vágva:S


Spoilert legközelebb húzd át!
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 26, 21:43:17 írta Gabesz » Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6224 Dátum: 09 nov 26, 21:24:57 »

ÁÁÁÁhh lécci ne irj ilyeneket...  Neeem Én az animet nézem és az még nem tart ott. Ne lődd le a "poént".
Naplózva

....................................................................................................................
Oldalak: 1 ... 413 414 [415] 416 417 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!