24 okt 06, 08:19:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 411 412 [413] 414 415 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1708505 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6180 Dátum: 09 nov 23, 20:06:32 »

Jól írtad Den. Erről Byakuya oltása jutott eszembe, amit a 7-esnek mondott. Az erőnk különbsége a menny és föld különbségéhez hasonlítható ikszdé Ezek után be is bizonyította, hogy egy kézzel, egy lábbal, súlyos sebekkel is képes volt lenyomni szinte annyival, hogy egy ujját mozdította, és persze a még működő karját a bankaihoz Nevet

Az, hogy csak Ichi győzheti le Aizent, mert még nem látta a zanpija erejét, szerintem megint a shinigami taicho-k csak lusták. A sotaicho eddig egyszer harcolt a 'nagy' csata alatt, amikor a hadnagyokat mentette meg. Még csak nem is espada-t intézett el, csak egy fracciont, illetve hármat... Jó... mondjuk arra jó volt, hogy tudjuk, ha nem vagy legalább az első 3 espada között, akkor ne is gondolj arra, hogy kikezdj a vén trottyal ikszdé
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6181 Dátum: 09 nov 23, 22:08:50 »

A 3as számu Espadát Aizen ölte meg, egy kar legyintéssel, szal Grimmjownak bőven elég volt a szellemi ereje is Nevet

six - saan!

Nem olvasod a mangát, igy nem vagy tisztába minden részlettel Mosolyog Tényleg igazad van, Kyouraku győzte le, de nem egymaga. Mondjuk a Katen Kyoukotsu tényleg egy marha jó Zampaktou, de kellett oda ... pár ember, nem akarok neked poént lelőni Nevet

Ami Aizent legyőzését illeti, szerintem a so taichonak és Kyorakunak lenne a jelenlévők közül esélye. Ha itt lenne Ken chan és Byakuya akkor lenne jó a buli. Amint leütik a 0as espadat, jó lenne ha takarodnának harcolni. Egy Byakuya Gin és Ken-chan Tousen visszavágó.

Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6182 Dátum: 09 nov 24, 16:47:29 »

Lehet, igazad van. Tudom, amit tudnom kell a mangában történtekről Nevet Azt hallottam, hogy az a 'pár ember' ott volt, de úgy hallottam, hogy azok nem nagyon értek semmit sem az ellenfelek ellen. Kivéve a 2-es espadánál az az 'ember'... Lehet, hogy elfogult volt a haver, aki mesélte, de én hiszek neki Nevet Kyouraku Shunsui, mégis csak Kyouraku Shunsui Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #6183 Dátum: 09 nov 24, 17:00:07 »

Unoha maga mondta az ott lévők közül senkinek nincs esélye Aizen ellen. Nem állna ki a Gotei 13 többsége és a Vaizardok elé ilyen kabbe fa**om módjára, ha tudná, hogy legyőzhetik...
Bocs módik de erre nem tudok jobb szót Aizen tényleg ezt csináljaxDDD. Valószínűleg aki látta a shikai-t az nem nyerhet ellene. Komamurat egyetlen Kidoval ki offolta és állítása szerint még csak nem is sikerült elég jól... azóta van egy hógolyója is:). Szóval szeritnem most god módban vanxDDD.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6184 Dátum: 09 nov 24, 17:18:24 »

ikszdé jó ez a hógolyó ikszdé De most akkor meddig van esélye Ichinek? Amíg Aizen kicsit előhúzza a kardját, aztán szabadon engedi? Mert akkor látja a shikaiját Aizen zanpakutojának... Szerintem ez az elmélet egyáltalán nem áll helyt. De az író bácsi/néni jobban tudja nálam...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6185 Dátum: 09 nov 24, 17:24:33 »

Szerintem AIzuent úgy lehetne a elgegyszerübben likvidálni, ha meszsiről, egy nagyobb területet lefedő támadással a félkilométeres (itt túlzok) körzetével együtt elpusztítanák. Láttunk ilyesmiket, és csak a közelpébe lehet jutni. AKár Ichigo is közreműködhetne valami iylesmiben.
Vaaaagy odamegy egy bizonyos vénember, és szarva az illuziókra feléget maga körül mindent.
Vaaagy.. hajlandóak használni a technológiát, és megoldják ugyanezt egy sima bombával.. (de ez elég illuzió romboló lenne -vahaha, micsoda szóvicc... smirksweat).

Iylesmire azonban esély sincs, Ichigo egy egy-egy elleni harcban, ahol Aizen valamiért nem használja ellene a technikáját neki megy, majd kikap, valaki odaüvölt neki, mire lazán, pusztakézzel megállítja aizen kardját, összeroppantja, és bedarálja Aizen-bácsit.
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #6186 Dátum: 09 nov 24, 17:32:26 »

Aizen maga mondta... ezért mutattam meg a Shikaiomat az összes kapitánynak és hadnagynak.

Sokat gondolkoztunk ezen. Mivel Ichigo nem tudja a szellemi erőt érzékelni csukott szemmel halottxDD.
Kubo nem Kishimoto szóval nem lesz valami túl komplikált dolog.

Véleményem szerint Ichigoból előtör a vadállat hollow ami feltételezésem szerint egy ösztön lény. Ha ösztönből harcol akkor nem biztos, hogy kell látnia:D.

Esetleg jön Urahara vagy valaki akinek olyan a bankai képességet ad Kubo, hogy képes elő csalni Aizentől a Bankait amit már lehet látni... azért Kubo csak nem istennek teremtette Aizent.Nevet
A bankaija pedig már sebezhetőbb lesz. Maximum növeli "damaget" de nem teszi sebezhetetlenné Aizent.
Ezt azért gondolom így mert, ha valaki képes bankait előcsalni belőle az erősebb lehet a shikainal ami "abszolút" védelmet ad neki. Tehát ha nyerni akar meg kell ölnie az alanyt.

Aizen ujjal ismétlem ujjal kivédte Ichigo bankaiját! Mennyi az esély,hogy valaki ilyen Aoet ver?ikszdé bocs térhatótxDD. Ohhh és Ichi nem látta a shikait...
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 24, 17:34:25 írta Hiei » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6187 Dátum: 09 nov 24, 17:50:44 »

Oké nem látta. Még... Mint mondtam nem alig kell valamit odébb tennie valamit Aizennek, hogy Ichigo is azok közé sorolhassa magát, akik látták Aizen shikaiját. Azon kívül szerintem vannak még, akik nem látták Aizen shikaiját. Nem tudom, hogy a jelenlevőkre értette-e, vagy az összes emberre... Szerintem Urahara nem látta... Vagy Ichigo apja... Vagy Ishida apja... Vagy Hanatarou Nevet Van választék bőven... Abban biztos vagyok, hogy Ichigo nem nyerhet Aizen ellen. Mint ahogy Hiei-saan mondta Aizen Ichigo BANKAI-ját ujjal fogta meg, aztán kis híján félbe vágta Ichigot... Ahhoz, hogy Aizent legyőzzék nem elég az átlag kapitányoknál 5x nagyobb reiatsu... Oda azért tudás is kell...
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #6188 Dátum: 09 nov 24, 18:06:51 »

Urahara valószínűleg Hanataro meg bíztos, hogy látta:D. Azért ne hanataroval akarjuk má megöletni Aizent:D.

Mikor Aizen szét csapja a hótündért Hitsut akkor mondja a taichonak, hogy megmutatta a shikaijat a gotei 13 összes kapitányának és hadnagyának. Sőt jóval több embernek is mert tartott bemutatotXD.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 24, 18:09:01 írta Hiei » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6189 Dátum: 09 nov 24, 18:09:19 »

Én hiszek Hanataroban Nevet Azt szeretném, ha ez történne, mert akkor 1 igazam lenne Nevet, 2 mindenkinek leesne az álla Nevet, ha kiderülne, hogy Hanataro a SS titkos Ramboja, akit még a Sotaicho sem tud leverni Nevet Adjunk már egy kis esélyt a gyengének beállítottnak is Nevet
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #6190 Dátum: 09 nov 24, 19:06:54 »

Amíg nem aktiválja az illúziót Aizen elég sebezhető, de baromi gyorsnak kell lenni - úgy Yoruichi szintjén.

Vagy jön Kon és leveri, mert ő se látta Kyoka Suigetsut.  Pojén
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6191 Dátum: 09 nov 24, 19:16:48 »

Hanataru meg Kon mi Nevet De szép is volna, legfeljebb halálra röhögtetnék Aizent mert mást nem nagyon tudnak csinálni.

Érdekes h minden taicho akkora figyelmet és jelentőséget szentel annak h Ichigo nem látta Aizen shika-át. Lehet h elsőre nem ér semmit, csak a második aktiválás után, de ez egy elég gyenge tipp  smirksweat de még mindig jobb mint Kon Nevet

Aizen jól agyon van tápolva, ha 20v3 ban mindenki maga alá csinál. NEm birom elképzelni mi a rákot tudna csinálni ellene ichigo, aki Ulqiorát is csak szuper, über hollowként tudta legyőzni.
Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6192 Dátum: 09 nov 24, 19:22:41 »

Azért nem hiszem, hogy másodjára hatna Kyouka Suigetsu... Ha csak másodjára hatna, akkor mit csinál első alkalomkor? Mint mutatták az animében, Aizen megmutatta mindenkinek a kardját. De már akkor is egy illúziót mutatott... Tehát már elsőre is hat...





Nem dupla, töröltem! Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 24, 22:35:45 írta Gabesz » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6193 Dátum: 09 nov 24, 19:45:27 »

Főleg, ha még kiderülne róla, hogy Ő is Vaizard ikszdé Szerintem t**ön szúrnánk magunkat ikszdé
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #6194 Dátum: 09 nov 24, 20:30:54 »

Hát, lehet hogy ő több mint vaizard  Pojén Elvileg azért ment a hollowokhoz mert csak így tud tovább erősödni, a vaizardokat pedig lazán le-arrancar-wannabe-zte, szóval ő valami tökéletesebbet akart. A kérdés hogy sikerült-e elérnie :S
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Oldalak: 1 ... 411 412 [413] 414 415 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!