24 okt 06, 06:19:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1708422 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6150 Dátum: 09 nov 21, 23:06:48 »

Egyébként tényleg érdekelne h. az a osztálynapló mire jó? Csak nem osztályozza vele a kapitányokat? Lehet h. Nanaoo csinálta a Databookot... Gondolkozik
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6151 Dátum: 09 nov 21, 23:14:32 »

Hmmm... Sajna nem hiszem... Akkor Shunsui legalább a második lenne. Lehet, az a zanpakuto-ja... Elképzelem. Találkozik egy ellenféllel és azt mondja, most meghalsz. És kb 100 év múlva, mire véget ér az uncsi történet a könyvben, tényleg csak egy csontváz van ott  Nevet
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6152 Dátum: 09 nov 21, 23:17:26 »

Egyébként ez még meg is történhet... Hogy úgy harcol h. megírja előre a könyvben h. mi fog történni... S amikor ott az erőt gyűjtötötte akkor biztos átvitte a gondolataita  akönyvbe és ha beleírodik akkor Jakkának és gazdijának annyi...
((Off: egyébként most félek tele offoltuka a témát nem szerettem volna de annyira jó beszélgetés volt...hát hamarosan lesújt ránkaa végzet bárdja az hiszem...Aza a baj h. kifejezetten olyan topic ahol ezt kifejthettük volna olyna nincs...))
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 21, 23:19:35 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6153 Dátum: 09 nov 21, 23:38:13 »

Lehet, igazad van... Nanao-chaan zanpakutoja kérdés számomra, mint Yoruichi-é... Az elmétedhez csak annyit, ami az aláírásodban van, hogy a haori alatt lelhetők varjúk, vagy hollow-k(holló) is Nevet Oh és szerintem is jó volt ^^
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 21, 23:39:06 írta six » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6154 Dátum: 09 nov 21, 23:41:34 »

Hát Nanaoról tényleg fogalmam nincs h. most hol rejtőzködik...Mondjuk jó lenne ha mutatnál az igazi konohát is mert ha jól következtetek akkor mosta  amaradék shinigamik azok az igazi karakurában vannak ami át lett ehlyezve  az SSbe...Ha jól gondolom...
Off: átjavítom mesterXD
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6155 Dátum: 09 nov 21, 23:45:09 »

Hát... Csodálkozom, hogy Shunsui nem vitte magával a hadnagyát... Bár lehet, tudja, hogy Nanao-chaan csak szép, de nincs neki semmije Neeem Bár akkor nem értem, miért lett hadnagy... Mert a hadnagyok is kapitány szintű shinigamik, csak nincs nekik bankai-juk, vagy nincs üresedés egyik osztag fején sem...

köszi Nevet
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6156 Dátum: 09 nov 21, 23:51:41 »

Szerintem Nanao azért lett hadnagy mert amikor Kyouraku elvesztette Lisát saját hibájából (amiért szerintem volt lelkiismeret furdalása is Kyourakunak rendesen-ihatott is miatta pár üveg sakét) tudta h. Lisa Nanaot nevelgette így gondolom tovább nevelte és végül hadnagyot faragott belőle(persze az is egy szempont h. Nanao csinos... Hümm-hümm , meg meg is bízik benn mert többször kért tőle tanácsot a maga stílusában. S azért sem vitte Kyourakua a harctérre mert akárhogyan is félti Nanaot.
Sztem nem kell feltétlenül kapitány szinten lenniük persze egy shikai kell de hogy azon kívül emnniyre erősek az elég változó...Pl. Aizen hadnagya Hinamori persze nagyon jó kidouban és van shikaija de alapvetően azért lett hadnagy mert mindent elhitt Aizennek és Aizennek ez kellett...
Egyébként létezik hadnagyi vizsga amit le kell rakni? Mert én nem hallottam róla inkább csak annyiról h. közös megegyezés alapján válassza a kapitány a hadnagyát...Meg végülis Yachiru sem tudhat olyan túl sok mindent mégis hadnagy...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6157 Dátum: 09 nov 21, 23:59:41 »

Hát csak annyi derül ki, hogy a kapitány megkéri a shinigamit, hogy "naaa ugyaaaan, legyél már a hadnagyoooom légyszilégysziiii"... Elképzelem Byakuyát, ahogy ezt mondja Renjinek ikszdé Szóval gondolom a kapitányra bízzák ezt, mivel ő tudja, kivel tud együtt dolgozni, kinek a kezébe adja az életét...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6158 Dátum: 09 nov 22, 00:03:20 »

Hát igen kb. ennyit tudunk a hadnagy választásról illetve még azt h. Aizennél végülis Shinji kérte meg h. legyen a hadnagya de a megjelölt lehetséges hadnagy hozzájárulása nélkül nem lezs a shinigamiból hadnagy szóval végülis kettős közös döntés eredménye a hadnagyság.. Legalábbis amit erről tudunk azok alapján...Szegény Shinji pont ezt nem vette figyelembe nem ő válassza a hadnagyot hanem a hadnagy is válasssza a kapitányt smirksweat
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6159 Dátum: 09 nov 22, 00:14:06 »

Hát igen... Sajna Shinji nem gondolt mindenre... Bár szerintem azt sem feltételezte, hogy ennyire gonosz Aizen... Ezt sajnos senki nem tudta volna kivédeni... Csak úgy, hogy nem juttatja akkora hatalomhoz, befolyáshoz... Sajnos Aizent nem ejtették a fejére... Csak tudnám, miért nem... Hát mind1. remélem, hogy akiknek pokollá tette az életét, azok megbosszulják kamatostul a kapott sérelmeket...
Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #6160 Dátum: 09 nov 22, 02:44:25 »

Húúú, ti nagyon belejöttetek! Nevet
Én azt bírom, amikor Ukitake Szupertörpét traktálja az édességeivel. Szegény Hitsu olyan  WTF? képet tud vágni, hogy azt nem lehet megállni röhögés nélkül. Amúgy Uki képes fele sem volt piskóta, mikor Soi és Kiyone betámadták... Pirul Nevet
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6161 Dátum: 09 nov 22, 11:40:17 »

Ez mikor volt? Nevet Ez is egy a vége vicces jelenet? Sajna azokat nem nézem meg sosem... Egyszer néztem meg néhányat Youtube-on, Byakuya-val és Yachiru-val... Jah meg mikor Byakuya kijelenti Ranjinek, hogy neki azért olyan jó a haja, mert Senbonzakurával vág hajat ikszdé
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6162 Dátum: 09 nov 22, 11:52:53 »

Ebben benne van a Kiyonés Ukitakés Soifonos jelenet : http://www.youtube.com/watch?v=tZXAjq8MYe4&feature=PlayList&p=D5F7A2EB186BC23E&index=3

Itt meg az ajándékozos: http://www.youtube.com/watch?v=Z6PtHbuRtp0&feature=related

(Egyébként Hitsugaya Itachi illúziója miatt nem tudja h. igazából madárkaját kapott Ukitakétól... Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 22, 11:55:16 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6163 Dátum: 09 nov 22, 15:48:15 »

Köszi a linket asthi-chaan Nevet A fényképezős nagyon beteg ikszdé Ez is bizonyítja, hogy a nőknél nincs perverzebb Nevet Kivéve talán engem ikszdé De most komolyan... Yachiru mutatja a képeket a kapitányokról ikszdé Mindbe bele lóg Ken-chan haja ikszdé De a Hitsugayás még betegebb ikszdé Szegény Uki mindig a látszatnak hisz ikszdé Hitsugaya meg ezzel a "miért történik mindig ez?" ikszdé "Nézz be később hozzám, van még egy kis cukorka" ikszdé Tudtam, hogy jó fej vagy Uki ikszdé
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #6164 Dátum: 09 nov 22, 22:17:17 »

Vannak beteg dolgok, nekem a egyik kedvenc amikor Kanpachi nem bírja felrakni a csengőjét, a Byakuya is jópofa, de Kon Golden-ben tényleg be lehet szakadni néha!

A hadnagy egy bizonyos szint után lesz az, ha valamelyik osztagnál az éppen aktuális elpatkol, eléggé kihalásos alapon működnek a dolgok ebben a világban! Yachiru-t meg ne bántsuk, mert a cuki pink reiatsujának volt egy olyan aranyos feje, mint Ichigo esetében, tehát simán lehet ő is valami keverék!
Nem nagyon képesek bosszút állni, Aizen ellen talán (és igen TALÁN) Yama-jii nek lenne egy szemernyi esélye, de ő meg akármilyen erős, már vén csont! A többiek lazán elhullottak eddig! Én a váratlan fordulatot várom, jöjjön valaki meglepő és sózzon oda nekik Ördögi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!