24 szep 30, 13:15:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704764 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5730 Dátum: 09 okt 18, 16:30:37 »

Revan rosszul hallottad, nincs semmi féle égmetsző hold agyar, ez csak a magyar fordítók hülyesége, a Getsuga Tenshou ugyanis még csak véletlenül se azt jelenti. Mosolyog
Egyébként a mostani fejezet végén is az volt, ami megrövidíteni készült Yammit egy fejjel, szóval az a szöveg ami a kép baloldalán volt szerintem nem támadásnév.

A próféta szóljon belőled con, én ugyanis szívesen elnézegetném még egy kicsit, ahogy Ichigo fölszeletelgeti Yammit. Nevet
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #5731 Dátum: 09 okt 18, 17:37:33 »

A Getsuga Tenshou szószerint is azt jelenti hogy Égmetsző Holdagyar.  Mosolyog Nekem mondjuk tetszik, sokak szerint azonban idétlen lett. Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
kagura
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37

macskag


« Válasz #5732 Dátum: 09 okt 18, 17:37:46 »

Dennel értek egyet, menjünk vissza Ichigóstul, Orihiméstül ál-Kamakurába és folytatódjon a történet mert HM nem lesz csak azért érdekes mert Nyammi ott van -_-

de kb akármi is lehetne ott, engem akkor is az érdekelne mi van azokkal akik fent csatáznak Nyelvesít
meg azért hogy mi van Nellel és Grimmjowval de nem tudom mennyi esélye van hogy lássuk

szerintem nem húzza tovább Yammi a harcban de... el tudok képzelni egy eltűnés előtti teljes fejezetes visszaemlékezést a  nagy semmire amiben mondjuk azt meséli el Kubo miért is 0-ás vagy valami ilyesmi  smirksweat

azért persze inkább ne, annyira nem érdekel ;D remélem nem nyúlik tovább ez a jelenet is mint a rétestészta Nevet

mmmm rétes... *__* ikszdé

Naplózva

anti-bagó club alapítótag ( másik alapító: sani-chan )
nem KGB és nem FBI és nem ügynök. sem.
asszem még Viir macskája és Noé lánya is -_*
amúgy egyenes fekete haja van. és középfokon hazudik angolul
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #5733 Dátum: 09 okt 18, 18:54:27 »

Yammit szerintem elég gyorsan lerendezi. Ichigo nyomja a leveleket de a hollow énje még mindig nem mutatkozott meg mint ahogy igérte szal még rendesen meg fog táposodni. A visszautat a földre szerintem Mayuri kísérletezgeti azonkívül a többi kapitány eléggé lesérült szal szerintem Unohana őket ápolja. De az is érdekes lenne ha Ichi nyitna gargantát ikszdé
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5734 Dátum: 09 okt 18, 19:12:09 »

Ha engem kérdeztek engem érdekelne HMben hogy mi van Nellel és Grimmjowwal... Hiyorival tuti nyúz minket egy ideig Kubo. S sztem most egy ideig HMben leszünk... Mindegy Ichigo legalább tud harcolni Shinji meg remélem ez idő alatt előhozza cool énjét és megmentik Hiyorit majd Hime segítségével.... Huh de ha most akik a HMben vannak átmennek Karakurába akkor nagy lesza  túlerő Aizennel szemben...Itt még egy csomó minden van amit nem tudok megjósolni....
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 18, 19:14:37 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5735 Dátum: 09 okt 18, 19:23:38 »

Elösször is kizárt, hogy nyomi egy fejezet volt.
Másodszor mi van veletek! Idáig mindenki HM-be akart menni. 1-2 fejezet után máris vissza Kamukurába?
Grimmjow tuti életben van?

Lehetséges folytatások:
 -nyomi bekrepál, Ichiék, kapitányék, Ichiék húznak Kamukurába
 -Jófiúk érkeznek még Kamukurába
Ebben a két esetben Aizen vagy visszahúz HM-be, vagy hozzá is jönnek még.

Aizen benyom egy ultimate jutsut jófiúk húznak vissza SS-be, így hazai terepen nyomulhatnak majd.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #5736 Dátum: 09 okt 19, 11:14:49 »

Yamy ne haljon meg mert kéne már egy harc . Mondjuk kár hogy nem Chad nyomta le ász lett volna ha elcsórja a karját mondjuk.

Ja és én gyászolom Ichigo régi maszkját és szemét jobban bírtam. Remélem  hangja nem fog megváltozni az animében.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5737 Dátum: 09 okt 19, 11:17:17 »

Szerintem Yammi nyugodtan meghalhat nem akarom, ennek az ostobának, is a szenvedéseit nézni.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5738 Dátum: 09 okt 19, 14:40:58 »

Én harcot szeretnék Yammival mert végre valami normális harc folyik... Hetekig azt néztem hogy hogyan bénáznak Ichigo legalább nem bénázik hanem harcol... Nekem bejön az új maszk nekem csak az az egy kifogásom van h. már alig van rajta ruha....
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #5739 Dátum: 09 okt 19, 17:22:29 »

Jobb lenne ha Ukitake rohangálna úgy ? Nyelvesít
 Nem biztos h lecsapják Yammyt, kiváncsi vagyok mit tenne ha látná h aizen mit is művel.
Egyébként ki zárta be a garangatákat ? mert ha vmi über hollow oké , ő birodalmukhoz a kapú, de ha aizenék akkor az nem nagyon lehet végleges.
Jó lenne látni mi zajlott le Ichiben mikor szarvas hollow volt , mert a hollow én kb 2szer olyan erős lett , szóval itt esedékes lenne egy rematch shirosakival , vagy vmi magyarázat , honnan jött a power up.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5740 Dátum: 09 okt 19, 18:14:52 »

Én harcot szeretnék Yammival mert végre valami normális harc folyik... Hetekig azt néztem hogy hogyan bénáznak Ichigo legalább nem bénázik hanem harcol... Nekem bejön az új maszk nekem csak az az egy kifogásom van h. már alig van rajta ruha....

Nem úgy értettem, hogy ne legyen harc én csak azt mondtam, hogy Yammi mindenképp pusztuljon Nevet.
Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5741 Dátum: 09 okt 19, 18:45:23 »

asthi - Én is szeretnék már látni egy normális harcot. Az viszont nem zavar, hogy Ichigo-n egyre kevesebb a ruha, tőlem egy szál micsodában is ugrabugrálhat, amíg győz! Nevet
Viszont tényleg mindig csak a zsenge ifjoncokat vetkőztetik, hébe-hóba egy egy meglett férfiemberről is leszakadhatna a ruha - a félpucér Zaraki pl. nem volt rossz... Pirul Nevet
Banzai - Ez a "vetkőztessük le Ukitake taicho-t" egy igen jó ötlet - kár, hogy mikor Soi Fong nekiállt megszabadítani a ruháitól, még a válla is alig látszott, pedig jóval tovább ment a dolog...  Pirul Azért a strandon megvolt a kárpótlás! Nevet
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5742 Dátum: 09 okt 19, 19:12:42 »

Nem Ukitake taicho nem jó meztelenül...Ő őrizze meg nemesi mivoltát az egojával együtt... Ő úgy jó ahogy van állig felöltözve... Kyouraku szőrős mellére sem avgyok kiváncsi... Azért ők már csak 700 év körül mozognak Yammától si hányok ha vetkőzik...Vetközzön inkább Byakuya  Nevet Nevet Jó és el kell ismernem ilyen szemmel Ichigo sem rossz... Hümm-hümm
Apropó h. lehet h. Ukitake mindig beteg és mégis izmos? Mert azért az ott a strandon nem volt rossz csak eza  testfelépítés irreális a tuberkulózishoz meg a napi átlag 16 óra alváshoz és nem hinném hogy angyon edzene..Én mindig úgy képzeltem h. nem annyira izmos inkább törékeny testalkatú....

(((Jah egy esetben elfogadom h. félmezetelnül táncikáljon a épülettörmeléken: h aezzel kiderülne h. él....)))
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 19, 19:33:17 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5743 Dátum: 09 okt 19, 20:11:13 »

Szegény Kyouraku, megijednek tőle a csajok! Nevet Pedig szerintem aranyos. Pirul Nevet
A félmeztelen Yama látványa - izmok ide vagy oda - nekem sem tett jót :okád: , de azért a kis vetkőzőshowja elég hatásos tud lenni - csak ne kelljen néznem. Nevet Egyébként Sentaro az, akitől valamiért kiver a víz - ha igazi pasi volna, visítva menekülnének előle a csajok. Technikai KO
Sajnos Faarc kapitányúr még a strandon sem volt képes ledobni a felsőjét, annyira ragaszkodik a nemesi méltóságához - meg az osztag számához a hátán. Nevet Nevet Édes, hogy kölyöknek mennyire vékonykára rajzolták - semmi husi, csak némi izom -, és milyen kis pukkancs volt! Nevet
Ichigo-ról mindig leszakad a ruha, ő már nem nagyon tud újat mutatni - ill. tudna, csak azt cenzúráznák. Nevet
Azért biztos, hogy Ukitake is edz néha, különben ahhoz is gyenge volna, hogy felemelje a kardját - persze nem egy izomember, a strandon egy picit gizdábbnak is rajzolták a többieknél, de tényleg nem vitték túlzásba. Gondolkozik Ha már itt tartunk, meglehet, hogy Kyouraku többet fekszik, mint ő, mégis elég jól nyomja... Nevet
Most egy darabig biztosan HM lesz a terep, úgyhogy a félmeztelen táncikálásra még várni kell - de azért jöhet, mert jó volna tudni, hogy nem adta be a kulcsot! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 19, 20:18:51 írta gyalogbagoly » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5744 Dátum: 09 okt 19, 20:59:35 »

Vhogy Kyourakuról előbb képzelem el h. edz meg Yamma utalt is rá harc közben h. fejlődött szóval sztem amikor nem iszik és fekszik akkor róla el tudom képzelni h. edz. Ukitakéról viszont nem. Ha épppen nem beteg akkor teázik és üldögél emlékszem az arcára amikor Rukia az edzőtermet akarta felnyittatni vele...(Sztem legalább 200 éve nem edzett abból az arcból kiindulva Gondolkozik Hümm-hümm Nyelvesít )
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!