24 szep 30, 09:31:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 378 379 [380] 381 382 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704604 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5685 Dátum: 09 okt 12, 19:43:27 »

Yammival sztem nem lesz nagy gond....ott van 4 kapitány....+ renji, Chad, Rukia és persze Ichigo mi ez ha nem full győzelem? Nevet De kijutni meg nem fognak tudni, küldő segítség nélkül....ezért is fog megjelenni Kisuke!
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5686 Dátum: 09 okt 12, 19:48:13 »

Remélem én is h. esetlgesen Unohana Taicho mutat valamit az erejéből... Tuti van olyan erős mint Kyouraku és lezúzza a nagy nullát... Még Byakuya harcolhat de sztem ők már kimerültek. Meg én azt is el tudom képzelni, hogy Ichigo, Ishida meg Hime átjönneka  atöbbiek ott maradnak. Jah tényleg ha Mayuri elvégzi a kuatatást a rózsaszínhajú Espada laborjában ő simán képes porrá alakítania a nagy nullát nem?
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5687 Dátum: 09 okt 12, 19:54:36 »

Rob, nem értek veled együtt... mármint egyetXD
Amennyiben Ő a no0 akkor nyílván ő a legerősebb espada (Uluqiorrát hagyjuk) Szóval No1 Stark jól megszivatta Ukitakét, és Kyourakut is. Unohana tud egyátalán harcolni? 4-5 v 1-ben valószínü nem gond, (bár egyesek nem a csapatmunkáról híresek)
Byakuya miben merült volna ki? 8ast (jó számot írtam?ikszdé) erőlködés nékül nyírta ki.
Nem lesz egyszerü harc
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5688 Dátum: 09 okt 12, 19:57:44 »

Igen, ebben egyetértek, egy ideje én is úgy gondolom, hogy Urahara és Yoruichi már HM-ben lehetnek, mert Urahara másképp nem lenne képes őket visszajuttatni Karakurába vagyis a kamuvárosba, ami a helyén van. Mosolyog

Viszont Yammit ne becsüljük le szerintem, nem véletlenül változott ekkorát a száma, bár ha tényleg imbább mint Stark, akkor Ichigoék elég nagy sz*rban vannak...

Kíváncsi vagyok, hogy mikor és hogyan fognak felbukkanni. Gondolkozik
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5689 Dátum: 09 okt 12, 20:03:11 »

lehet h. nehéz harc lesz de Yamminak nincs agya így nem lesz olyna kemény ellenfél mint Stark és nem hinném h. Kubo tovább húzná az Espada harcokat Halibelt is rövidre zárta. Szóval sztem ez is rövidre lesz zárva. Csak egy kis Senbonzakura, egy kis Unohana meg egy kis örült tudóska beleavatkozás bőven elég még csak Ichigóra sincs szükség.De majd meglátjuk mi lesz. Nevet
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5690 Dátum: 09 okt 12, 20:37:52 »

Dancsa:Az a 7-es volt ,de mindegy. Az képzelte azt ,hogy ő a leggyorsabb sonidos a világban. Nevet A 8-as az Szayel volt.
Hát egy Isshin jó lenne valahova. Meg egy Royal Guard ,hogy elijesszék Aizent és utánna jöhet egy nagyobb csak dumálásos chapter köteg ,hogy meg is tudjunk valami lényeget.  Pontosan
Vágja ketté Yachiru azt a nagy állatot és az már kész is. Megtudnánk miért féli mindenki. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 12, 20:38:57 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #5691 Dátum: 09 okt 12, 20:59:31 »

Egy hülye kérdés Ichigon az a piros micsoda ami átmegy a vállán lefelé? Netán az tartaná a kardját?ikszdé
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5692 Dátum: 09 okt 12, 21:36:24 »

0th squad... az majd az ultimate fightbanXD <--- Ma kaptam egyest magyarból smirksweat
Isshin, Ryuuken esélyes, de hacsak nem überbrutálerős Yammi akkor minek mennének HM-be. téééllleg Yachirut se láttuk harcolni (Don Davido, azé' a pofázós dolgokat csak óvatosan kérjül... visszaemlékezés persze jöhet bőven (isshin, vaizard, kvínsí (<-nem tudom megjegyezni hogy kell leíírni) Mondjuk Aizen visszaemlékezése, hogy mért ilyen elmeroggyant nem érdekel, hogy az egész klánját elrejtették a szekrénybe.)<-sok zárózárójel
Köszönöm mester 8as Szayel?O_o ... 6osra tippeltemXD pedig matek az megyXD
Espada hülyeEbetü Z fejjellefeléUbetü [0;10]  <--- halmazokkal leírvaXD
Amúgy, HM-ben nem csak Yammi maradt... biztos van egy halom privaron espada, meg minden.

álkarakurába? (Isshin téma folyt) hmmm... max, ha a vaizardok már vérben úsznak. csaknem...^^"
Bontakun, szerintem igen
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #5693 Dátum: 09 okt 12, 22:59:00 »

A 6-os Grimmjow volt, kezdik elfelejteni? Pedig elvileg még él, és volt stílusa is, eszelős de bírtam. Remélem lesz még szerepe.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5694 Dátum: 09 okt 13, 05:54:21 »

Meg Nelről sem feledkezzünki meg. Én látni akarom Nelt ... Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít Itsygooooo!!!!
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 13, 12:13:27 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5695 Dátum: 09 okt 13, 10:37:50 »

Jah vicces, hogy a történetben lassan mindenki Ichigoért kiált, pedig ő jelenleg bizony nem tartozik az igazán imba karakterek közé, legalábbis egyenlőre.

Am én is remélem, hogy Grimmjow-nak és Nelielnek lesz még szerepe, mert mindketten a kedvenceim közé tartoznak. Mosolyog

Dancsa, ahogy látom a HSZ-edből nagyon megviselt az a magyar karó. xDD Pojén
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #5696 Dátum: 09 okt 13, 13:58:13 »

Pár száz hsz-el ezelőtt pont ezt mondta, hogy amint elkezdenek Aizen-ék komolyan harcolni mindenki nagy bajban lesz, és arra is utaltam, hogy Ichigo lesz a nagy hős, de szerintem még mindig nem itt és most lesz a végső nagy csata!!
Jött ki spoi, és ha igaz amit ír akkor ellent kell mondjak neked csibe, mert igencsak imba lehet Ichi!!
Naplózva
Adamems
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 497


« Válasz #5697 Dátum: 09 okt 13, 17:03:56 »

Kijött egy újabb anime rész neve.

244 "The Long Awaited...Kenpachi Appears!"
"Man o jishite...Kenpachi toujou!" November 3, 2009
Naplózva

Nem elég, hogy magas az aláírásod... még mellette 3 mega is. Szegény mobilnetesek majd rád terhelik a számlát. Törölte moderátor: Hiei
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #5698 Dátum: 09 okt 13, 19:09:31 »

Na akkor jóccakát a kardoknak, mert Kenpachi 2 másodperc alatt lekaszál mindenkit közülük.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5699 Dátum: 09 okt 14, 19:33:39 »

Nekem bejött ez az epizód! És végre lesz 1 kis tömeg bunyó!  Nevet Azért a kapitány szintű zanpik még mindig nem bújtak elő! Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 378 379 [380] 381 382 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!