24 szep 30, 03:22:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 366 367 [368] 369 370 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1703912 alkalommal)
0 Felhasználó és 89 vendég van a témában
Bence0206
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #5505 Dátum: 09 okt 03, 15:42:57 »

Naná. Ha a Primera is kidőlt a Quatrónak mennyi esélye lett volna?

Yammi? Szerintem nem éri meg, hogy megtudja, mert a kapitányok feltörlik vele a padlót (előbb persze szokás szerint ő is kioszt pár maflást)

Lehet hogy Stark volt az első számú Espada, de csak Ulquiorra-nak van/volt 2. Hollow formája, ez se elhanyagolható kacsint
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 03, 15:43:42 írta Bence0206 » Naplózva
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #5506 Dátum: 09 okt 03, 16:30:30 »

Én úgy tudtam, hogy minden arrancarnak van/volt második formája. Mármint még Grimmjow fracciónjainak is... pont az espadának ne lenne?
Vagy én maradtam le valamiről? O.o
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5507 Dátum: 09 okt 03, 16:46:03 »

A releaseen belül van 2 formája...Tudod Nikol Ulgi releaselt és utána lett még 1 alakja...ami eléggé VÉ-es kinézetű volt sztem.  Nevet( de bizta, h nem az)
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #5508 Dátum: 09 okt 03, 16:48:43 »

De azt a formát sosem vette fel szemtanúk előtt, szóval nem hinném, hogy számít a 2. szintje.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5509 Dátum: 09 okt 03, 17:06:27 »

"Resurrección: Segunda Etapa-Resurrection Second Stage" A resin belüli második szint. Amúgy nem volt teljesen ura a dolgoknak meg is jegyzi ,hogy nem sokat használta előtte és nem rég érte el.
Érdekes volt ,de nem VL. VL-ek fél testét nem viszik le egy ceroval.  smirksweat Főleg nem egy agyatlan Ichigo. Utaztak volna a maszk széttörésre. Így lehet csak megállítani véráldozat nélkül ilyenkor.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 03, 17:09:06 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #5510 Dátum: 09 okt 03, 19:03:53 »

jaaa, így már derengXD
köszi:)
Idézet
Érdekes volt ,de nem VL. VL-ek fél testét nem viszik le egy ceroval.
Ezzel egyetértek:)
Naplózva

zioxx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #5511 Dátum: 09 okt 03, 19:43:46 »

Szerintem meg Ulqi volt a legerősebb Espada.
"Not even Aizen have seen me in this form" szóval a 2. szint nélkül volt annyi.. bár nemtudom . pl. Yammi meg se lepődött azon, hogy Ulqinak még erősebb lett a reiatsuja. gondolom érezte, mivel azt rögtön megérezte hogy kipurcant..
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5512 Dátum: 09 okt 03, 20:24:21 »

Én sajnáltam Ulqit h. meghalt, vagyis tulajdonképpen porrá lett... Őt és Starkot bírtam az Espadák közül leginkább. Ulqi második formája ha nem is volt VL forma de biztos lesz vmi jelentősége még. Jah meg azt azért jó tudni h. Aizen sem tud az esapadakról mindent még arról is édeskevesett tudott akiben annyira megbízott... Tényleg Nel Grimmjow, Hali,Stark mind az ellenségei már (feltéve az utolsó kettőről h. még élnek...) úgy bírnám ha Aizen még jobban pofára esne... Meg az is érdekelne h. WonderWakarék szörnyecskéjét honnan szedte...S h. az milyen képződmény...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5513 Dátum: 09 okt 03, 21:19:08 »

Most néztem meg a moviet, ne hagyjátok ki, ti se!

Ken-chan egy szent ember, megtisztul körülötte a levegő xD

Naplózva

Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #5514 Dátum: 09 okt 03, 21:41:17 »

Én ahogy olvasom a hozzászólásaitokat, annál jobban szégyellem magam Ulquiorra 2. szintje miatt. Mármint, hogy nem emlékeztem rá...pff...Pedig nálam a top3 espada Ulquiorra, Grimmjow és Nel...
Na, mindegy:)


 De az amúgy tényleg tök jó, hogy Aizen nem tud mindent róluk, így fog majd jól pofára esni Nevet Legalábbis remélem...
Milyen durva lenne, ha a megmaradt Espadák átállnának ikszdé És megmutatnák, hogy nem olyan gyengék, amilyennek Aizen bastard nézi őket...

A movie pedig tényleg kihagyhatatlan Mosolyog
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5515 Dátum: 09 okt 04, 03:00:17 »

Ulquiorra nálam még mindig az első számú Nevet. Átállnának? Hmm szerintem nagyon idiótán nézne ki Aizenék, már így is csak 4-en maradtak ha WW-t is belevesszük, és ha még átállna Stark az úgy már sok vs kevés lenne, bár így is az Nevet. De Tousennek ideje lenne megdögleni. Remélem Gin túléli, de ha mégsem szívből remélem, hogy levág 1-2 kapitányt vagy vaizardot.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 04, 03:00:51 írta Train » Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5516 Dátum: 09 okt 04, 09:51:36 »

Medium-high-os angol fordítás a binktopiától: Jó szórakozást. Mosolyog Itt  bővebben fogalmaznak kicsivel.
http://www.mangatoshokan.com/read/bleach/37/376/1
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
kagura
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37

macskag


« Válasz #5517 Dátum: 09 okt 04, 13:10:05 »

hát, ^^" ez már műfordítás... am sok helyen jobb mint a többi máshol meg jópofa mert érthetőbbé teszi... odafigyelnek hogy ha bővebben is fogalmaznak, nem mondanak hülyeséget. ( ajánlott kb az össes verziót elolvasni ) De azért van ahol furcsa így... egy példa...
15. oldal, Mashiro ( eredeti, szó szerint magyarul, aztán az övék ):

やば ( ajaj )
Huh. Looks like my time's up.

時間切れ?( letelt az idő? )
This probably isn't going to end well...

hozzáírtak ha esetleg nem látszana Mashiro arcán mit gondol éppen ^^"
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 04, 13:20:02 írta kagura » Naplózva

anti-bagó club alapítótag ( másik alapító: sani-chan )
nem KGB és nem FBI és nem ügynök. sem.
asszem még Viir macskája és Noé lánya is -_*
amúgy egyenes fekete haja van. és középfokon hazudik angolul
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #5518 Dátum: 09 okt 04, 17:44:06 »

Jól fogalmaztad valóban műfordítás .
Az első oldalon a legalsó kép az mi akar lenni ? ( Aizen kardja  ? )
Ez a új movie egész jól sikerült.   
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5519 Dátum: 09 okt 04, 18:57:57 »

Nos derég láttam itt=(
Movieval kapcsolatban... nekem eléggé úgy nézett ki, mintha az első és a második movie-t ötleteit egybetették volna egy filmbe. Adott egy régről ismert barát (2.) aki a gonosz oldalt képviseli majd a Sereitei közepén egy speciális divájsszal csinál valamit amitől egy rohadtnagy dolog lesz belőle és el fog pusztulni a sereitei.
Ami szánalmas volt benne, de érthető, hogy nem lőhetik le a poénokat a mangából: Akinek nem láttuk a bankai-ját, az hiába a világ/sereitei pusztulása, az nem fog teljes erővel harcolni. A másik a harcokban az erőviszonyok. Akit nem ismerünk azoknak nincs semmi erejük?! Ikkaku még a shikkait se nyomta beXD

A másik: ha Ichigo és Rukia között ilyen szoros kötelék van, hogy lehet hogy míg Rukia elfelejti, addig Ichigo nem? (báár nem Ichigót kaszálták megXD)
-Kisuke hogy ment vissza? Kisuke dél-Rukonganba (vagy hova) tud csak kaput nyitni, nem? Hogy került Ichigo a Sereitei fölé?
-Yoruichi ha nem Flash Cry-t használt, akkor mit? Ha igen, akkor túl sok ruha maradt rajta.
-Ichigo mért nyomta be a kis semmi ellen a hollow-maszkot, de az erősebbek ellen nem?

Nah hogy ne csak a hibákat keressem, ezektől függetlenül jó volt, tetszett, bár, happybb endre számítottamXD
Grafika jó szép minden éljen a 3. movie! jöhet a következő is!!!
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 366 367 [368] 369 370 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!