24 jún 28, 22:47:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1578006 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #4875 Dátum: 09 aug 07, 22:06:25 »

Nem tudom, én sosem szerettem Soi-t. Nem igazán fogott meg a karaktere, ahogy a kapitányok nagy része sem, tisztelet a kivételnek. De most már Aizen, meg Gin is csinálhatna valamit, nem csak 100 m-es távolra nézést.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4876 Dátum: 09 aug 07, 23:02:31 »

Den: abban teljesen igazad van h. Hiyorinak nem lenne való Ukitake és írtam is h. hülye gondolat, de mégis azért eszembe jutott... S eljátszódtama  gondolattal h. mi lenne ha Hiyori nem lenne tekintettel a  betegségére s akkor lenne néhány vicces jelenet...(ebből is látszik h. unatkozom..)

Persze abban is igazad van, hogy Hiyori tiszteletet mutat az öregebbek íránt, meg Ukitake írányában is, szóval a valóságban ez Hiyorinak is meg Ukitakénak is kínszenvedés lenne... Nevet De néha van egy olyan érzésem h. az öreg kapitányok (Kyouraku, Ukitake) kicsit berozsdásodtak az évek alatt s nem ártana vki határozott személyiségnek rendbe szedni őket... (Persze az is igaz h. Kubo mindezt direkt csinálja, egyszerűen szerintem nincs energiája még ennek a két karakternek is a harcait meg történeteit teljes egészében bemutatni nincs ideje harcoltatni őket rendesen hiszen alig marad idő a  főhősnek...)

Gyalogbagoly: a vuudubaba cucc még akár igaz is lehet, ahogy azt Nikolka írta Nyelvesít
Ukitakéra pedig várni kell.... Komolyan minden rész előtt reménykedek h. hátha egy fél kocka... Már biztos amikor reménykedni sem fogok akkor majd ő lesza  címlapon! Nevet Az tuti h. Kyouraku még beszála  bunyóba, de van egy olyan sanda gyanúm h. Ukitake ennyi volt...Pedig én szerettem volna látni azt a Bankait... Meg én annyira bírom... No mindegy, Majd még jön az Anime! Ördögi (egyébként rádöbbentem h. a hangját is bírom már Itachi hangja is a kedvencem volt, de csak most esett le h. az egy és ugyanaz...Pediga nnyira más a két beszédstílus...hiába a japánok ebben mesterekxD)
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 07, 23:14:24 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4877 Dátum: 09 aug 08, 14:45:53 »


Én nem tudom elhinni h. Starkot és Lilyt legyűrik, mert Stark sztem rögtön feladja ha úgy érzi h. vesztésre áll... Majd eltűnik HMben...Nem az a  típus aki meg szeretne halni...Lilyt meg majd biztos magával viszi egy kiadós veszekedés keretében...Legalábbis reményeim szerint...xD


Erre el is felejtettem reagálnixD Végül is csak annyit akartam hogy Ámen Nevet


Kyouraku és Ukitake sztem még kap szerepet, legalábbis én igazságtalannak érezném ha nekik nem lenne normálisan kidolgozott harcuk míg pl. Ikkakuknak volt 2 is ami kivolt dolgozva, Rangikunak is 2 és még sorolhatnám...márpedig náluk a 2 öreg nem csak hogy jóval erősebb de népszerűbbek is...ha jól rémlik a 10-20. hely között voltak mindketten a legutóbbi pollban szóval lenne igény rá hogy kapjanak egy bankait is megkívánó harcot.

Egyébbként vki tudja mikor lesz a következő népszerűségi poll Japánban?
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 08, 14:46:26 írta Den » Naplózva

gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4878 Dátum: 09 aug 08, 22:51:06 »

Sajnos én nem nagyon reménykedem abban, hogy Ukitake harcolni fog. Másokat gyakran láthatunk (pl. Ikkaku nem először kapott olyan küzdelmet, amit elejétől a végéig megmutattak), Ukitake viszont eddig még a shikai szintig is ritkán  jutott el. Amikor meg végre mutatott volna valamit, akkor szegény vagy elkezdett vért köhögni (Kaien halálakor), vagy legyakták (Wondergügye), vagy dumált egy sort Kyourakuval, hogy csinálni kéne valamit, aztán csak sejteni lehetett, hogy ő is részt vett a dolgokban, vagy csak nyúlt a kardja felé, aztán egyből egy másik fazont mutattak (pl. a legutóbbi részben). Az a rész azért ütős volt, amiben besétált az embereivel a kovácsműhelybe azzal, hogy díjazná az együttműködést az átkutatásában, aztán mikor menekülőre fogták volna, Kyouraku a saját osztagával megjelent mögöttük, hogy arra ugyan nem fognak meglépni. Baromira tetszett! Nevet Nevet
Ez érdekes:
 
"Q: Will you feature a back story about Isshin?
Tite Kubo: Yes, I will draw it!"

Talán lesz is belőle valami. Nem lenne rossz, bírom a fickót - csak nem értem, hogy miért kell megjátszani a retardáltat a kölykei előtt. Gondolkozik Nevet

Ez a mostani filler tűnik eddig a legjobbnak. Különben is kedvelem a fillereket, mert Ukitake általában többet van mutatva. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 08, 22:52:37 írta gyalogbagoly » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4879 Dátum: 09 aug 09, 20:04:18 »

Igen sajnos én is ezt érzem Ukitakéval kapcsolatosan..Nincs remény egy jó kis előlrőla  végéigmutatott harcnak pedig egyes valószínüleg olyan Ukitake rajongók mint én el tudták esetlegesen egy Gin vs. Ukitake harcot is képzelni...De sajnos jól kifejtetted gyalogbagoly... Neeem Neeem Neeem Neeem
Az a rész azért ütős volt, amiben besétált az embereivel a kovácsműhelybe azzal, hogy díjazná az együttműködést az átkutatásában, aztán mikor menekülőre fogták volna, Kyouraku a saját osztagával megjelent mögöttük, hogy arra ugyan nem fognak meglépni. Baromira tetszett! Nevet Nevet

Ez melyik rész pontosan? Most nem ugrik be...

Egyébként a  fillerekben több szerepet kap Ukitake de én esetlegesen elvárnám h,. ilyenkor teljes harcot kapjon ne csak könyvtárban üldögélést(bár azt is szeretem amikor komoly arccal keresgél az adatok között)...Persze nekem az egyik favorit rész a  138as ahol teát iszogatva nézi Orihimét és Rukiát edzés közben, mert végülis tényleg ez Ukitake és nem jellemző rá h. vérezve állna Bankait üvöltve de azért néha lehetne errőol az oldaláról is mutatni vmit ha már tapasztalt és ügyes kapitány...Nyílván harcolni is tud... S olyan boldog lennék ha egyszer egy szép napon egy teljes fight lenne tőle. De sztem a mostani Espadák ellen egy vki fog harcolni kettőjük közül és az Kyouraku...(Bár ne lenne igazam) Gondolkozik

Isshin kulcsfigura lesz...Nagyon várom már...Azt nem mondta pontosan mikorra tervezi? Jah meg hálás lennék ha esetleg megadnád a interjú linkjét...
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 09, 23:03:06 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #4880 Dátum: 09 aug 10, 09:25:37 »

Jee, ez egész jó fillernek ígérkezik, csak ne húzzák a végtelenségig, mert az gáz  lesz! Zangetsu-t nem fogják uralmuk alá hajtani, mert ugye Shirosaki is része, aki reggelire megeszi mindet és még repetát is kér! Kidou meg ide édes kevés, hiába hogy shikai nélkül is harcolnak, de velük szemben csupa shikai vagy esetleg bankai, ami elég húzós lesz!
Yoruchi-nek biztos van kardja, mert minden shinigaminak  van, ez kiderül, csak nem használja valami miatt! Urahara viszont harcolhatna! Ha már Soi kibulizta, hogy Hacchi zárja be egy hónapra!!
Barragan szerintem ezt is lazán átvészelte, bár biztos nem örült neki! Bár értékelem, hogy harcolnak a Vaizardok, de spec egyre jobban kezd érdekelni, hogy mi van HM-ben! Illetve a Isshin, Ryuuken background!

Naplózva
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #4881 Dátum: 09 aug 10, 09:37:55 »

1) Az Ishin-Ryuuken háttérre már én is kíváncsi vagyok...

2)Nagyon remélem, hogy Barragannalt ez a robbanás végzett... már idegesít ez az "akkoris elsorvadsz, ha nem kéne" szöveg...(pl. kidou)
Plusz, ez a szép csapatmunka Soitól és Hacchitól gyönyörű befejezése lenne ennek a harcnak a vén szivar ellen...

3) Én már hetek óta azon filózok, hogy milyen lehet Aizen bankai-ja. Mármint ha már a shikai is ilyen erővel bír, akkor a bankai?!
Remélem, hogy egyszer lesz olyannyira sarokba szorítva, hogy használnia kell... nekem mindegy, hogy ichigo, Yama, vagy akárki ellen... de nekem azt a bankait látnom kell Ördögi

4)Amin még törtem a buksimat, hogy vajon Kubo mennyire spotán ill. mennyire van előre megtervezve a Bleach?
Mármint a legutóbbi Naruto-fejezetben én el voltam halva, hogy Shusui szóba került... pedig ő valamikor az őskorban volt megemlítve, és nem hittem volna, hogy valami jelentősége lesz... És Kishimoto valószínűleg már akkor tudta, hogy hogy fogja alakítani a szálakat... Vajon Kubo is ilyen? Tőle is kapunk ilyen rejtett meglepetéseket? Ő is ennyire megtervezi a dolgokat? Lesz vajon valami nagy fordulat, vagy titok, amire ha fény derül, leesik az állunk?
(ezt ennél értelmesebben sajna nem nagyon tudom leírni...ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 10, 10:18:42 írta Nikolka17 » Naplózva

gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4882 Dátum: 09 aug 10, 09:50:50 »

asthi - Amagai-filler, 186. rész.

http://manga.about.com/od/mangaartistinterviews/a/TiteKubo.htm
Amit tegnap írtam, az a 2. oldalán van.

Nikolka17 - elég keveset értettem belőle, de ebben van pár érdekes dolog.
Engem a vén szivar banki-ja is érdekelne - és Ukitake is mutathatna valamit, az se baj, ha csak egy fillerben!
Egyébként az jutott eszembe, hogy amint Aizen és Yama elkezdenek ott bulizni, mindenki mehet a tepsibe. Csak mert ha ezek mindketten virítanak egy-egy bankai-t, a saját embereik seggét is meg fogják sütni. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 10, 10:04:03 írta gyalogbagoly » Naplózva
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #4883 Dátum: 09 aug 10, 10:14:18 »

Jó'vanna, korán van még nekem délben...amúgy se fogalmazok értelmesen, de álmosan amúgyse... >.<#
megpróbálom átírni, hogy érthetőbb legyen  Nevet  Nevet

Erre az Amagai fillerre én sem emlékeztem, még jó hogy leírtad, meg is nézem  Nevet

Vú, most jöttem rá, hogy még sosem láttam Kubot...  Ohh My God
tök ari XDDDD
Naplózva

gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4884 Dátum: 09 aug 10, 10:58:05 »

Nikolka17 - Én az angol szövegre gondoltam, hogy keveset értek belőle, de azért néhány érdekes dolgot kibogarásztam. Nevet Nevet
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4885 Dátum: 09 aug 10, 11:24:46 »

Hogy nektek sose jó semmi Nevet
Míg a kapitányok harcoltak mindenki írta hogy jöhetnének már a vizardok, most itt harcolnak és megint mindenki mást akar...habár nekem nagyon bejön ez, 100 fejezeten át eltudnám nézni még a vizardokat harc közben, szépen nyugisanxDD

Nem hiszem hogy ha nyomnak bankait azoknak is ártanak vele akik távol vannak, legalábbis akkor elég nagy loserek ha nem tudják kontrolálni a bankaiukat miközben Hitsu is csak Haribelt zárta be aval a végső fegyverével, pedig ő mondta is hogy nem nagyon tudja irányítani.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 10, 11:25:17 írta Den » Naplózva

Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #4886 Dátum: 09 aug 10, 11:36:22 »

lenne egy kérdésem a Bountos filler hanyadik résztől kezdödik és meddig tart? mert nincs kedvem fillert nézegetni :/
Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4887 Dátum: 09 aug 10, 12:11:10 »

Isshint már akkor tudta ,hogy shinigami lesz mikor írta ez látszott nekem.+ Már az első fejezet borítoján megjelent Shinji! Ez nem villantás Nikolka? Nevet
Kubo ugyanolyan jól nyomatja ,ha nem jobban. Nevet 2 nagyszerű mangakáról beszélünk. Mosolyog Alap ,hogy tudják mit miért írnak. Enélkül nem lehet az ember jó mangaka szerintem. Narutoban az se volt  véletlen ,hogy a Végzet Völgyében harcolt Sóska meg Naruto. Ugye később megjelent Madara stb...
Megjegyzem szerintem csavar lesz Ichigo anyjával ez a gyanúm elég erős.  kacsint
Hát én sok bankait várnék már ,Jama-jii,Kyoraku,Ukitake,Aizen,Urahara,Yourichi kardja egyeltalán meg Isshiné, meg az a Gin bankai ,ezt tenném 1. helyre a Yama bankaial ha sorrendet kérnétek. Nevet
Természetesen a Vizard kardok is érdekelnének meg ,majd ha befutnak a királyi testőrök azoké is. Mosolyog
Hiába húzzaa storit(bár már unom és begyorsíthatna egy kicsit) ,az érdeklődésem ezek miatt is fenn marad. Ha beledöglök is ,de megvárom.  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 10, 12:19:59 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4888 Dátum: 09 aug 10, 12:49:39 »

Den "Nem hiszem hogy ha nyomnak bankait azoknak is ártanak vele akik távol vannak, legalábbis akkor elég nagy loserek ha nem tudják kontrolálni a bankaiukat miközben Hitsu is csak Haribelt zárta be aval a végső fegyverével, pedig ő mondta is hogy nem nagyon tudja irányítani."

Kérdés, hogy mennyire tudnak majd eltávolodni tőlük, mert Yama shikai szinten is sokkal erősebb Hitsunál, úgyhogy belegondolni is rossz, hogy a bankai-ja mekkora energiát szabadíthat fel. Aztán még Aizen is bedobja az övét, és akkor biztos elszabadul a pokol. Egyébként nem arra gondoltam, hogy nem tudnák irányítani az erejüket, csak éppen harc közben Yama nem fog ráérni arra, hogy a saját embereit kerülgesse. Aki nem húz el elég gyorsan, az mehet a levesbe. Aizen meg szerintem pont lesz@rná, hogy ki keveredik be kettőjük közé.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4889 Dátum: 09 aug 10, 13:12:54 »

De a jelenlegi felállás szerint senki nem lenne a közelükben, csak Tousenék de azok addigra végeznek, a vizardok pedig meg tudják magukat védeni az ilyesmitől Nevet
De erre a Yama v Aizenre már nemhiszem hogy sok esély lenne, Shinjinek elég személyes okai vannak ellene, sokkal inkább mint Yamának. Egy Yama v Gint valószínűbbnek tartok.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!