24 jún 28, 22:51:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 266 267 [268] 269 270 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1578012 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4005 Dátum: 09 júl 02, 13:51:10 »

Gyógypedagógia,gyógypedagógiás..  Vagy nyomi,hülye gyerek.. Az iq-ja 70 na.. Nevet Mosolyog Oké! Megvolt! Csak nehéz ,ha egy szóval is kifejezhető..  kacsint Bár ez igaz nagyon off még ebbe a topikba is..  Pedig itt minden van.. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 02, 14:06:25 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4006 Dátum: 09 júl 02, 13:57:20 »

off: Gyépé, agyilag zokni, kissé elmentek otthonról szindróma. Ugyan ilyen pl Timmy a South Parkból.
..vagy az esetünkben Wonderweiss.

---
Előttem szóló learta teljes szakszót, csak Don Davido, ha megtennéd hogy átszerkeszted a hsz,ed, mert ez így csak egy szavas, és legalább négy kellene bele! - Doumo Arigatou ^^
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 02, 14:06:50 írta Shiro » Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4007 Dátum: 09 júl 02, 19:24:24 »

Ki hitte volna, hogy szeretett moderátorunk is Bleaches:D
Szóval itt volt a kérdés, hogy mennyire számít hogy hollowként milyenek voltak:
Hitsugaya szerint: gillian-ok azok a nagy fekete idióták, személyiséggel nem rendelkeznek
adjuchas vagy hogy kell írni kissebbek, naggyából kapitány szintü az erejük... (Ennek ellenére amikor a HMes részek kezdődtek, simán mindenki verte le őket, komolyabb gond nékül)
VL: Emberi kinézetü, kapitánynál nagyobb erejű menos grande.
Amikor ezek a lyukasok eltávolítják a maszkjuk egy részét, Shinigami erőt szereznek... Ishida elmondása alapján eléggé hasonlítanak a shinigamikra.
Innentől kezdve hogy Ichi shinigami is meg nem is, hollowis meg nem is az igaz, de UA érvényes az összes vaizardra(mesterségesen jöttek létre ugye)  és az arancarokra is (nagy részük hógolyó miatt), de lásd 112. rész ha jól emlékszem Ishin-Kisuke párbeszéd, régebben is voltak ál-arancarok akik, bár kis mértékben, de hasonlóak voltak.
Amúgy meg szégyen, hogy csak így hullanak a taichouk...

Más: Ishin-en gondolkoztam, hogy vajon ő vaizardok elött vagy után volt taichou? Egyébként tudunk valamit róla ami nem volt benne az animében? (mangát nem olvastam az elejétől)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
csomolungma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #4008 Dátum: 09 júl 02, 19:54:37 »

(...)
Amúgy meg szégyen, hogy csak így hullanak a taichouk...
(...)

Az nagyobb szégyen, hogy nem hullanak eléggé. Legyőzött Hollow vs Shinigamik összehasonlításban azért jóval a hollowk vannak többen, pedig nekik még erősebbnek is kéne lenniük.

De most! Hatalmas 'Juhú', mert jönnek a Vaizardok akik még jobban szétverik az arrancarokat, meg azt a takonypacnit.
Azért Stark szólása sem volt semmi! "Aizen-sama megunta a várakozást" - és ezzel le is szedte  Pojén
Naplózva

Átlag három másodpercig tart amíg ezt az aláírást elolvasod.
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4009 Dátum: 09 júl 02, 20:07:08 »

Más: Ishin-en gondolkoztam, hogy vajon ő vaizardok elött vagy után volt taichou? Egyébként tudunk valamit róla ami nem volt benne az animében? (mangát nem olvastam az elejétől)
Nem tudjuk pontosan h. Taicho volt-e. De néhány árulkodó jel: tud a Vaizardokról, ismeri Kiszukét van egy köpenydarabka a hátán, s nem tudjuk ki volt Shinjiék idejébena  10es kapitány. Sztem Ishin volt az.

Engem mondjuk Hitsu veresége az annyira nem idegesít meg Soifoné hiszen mutattak azért valamit, de Kyouraku és Ukitake...Ukitake addig nem jutott el, hogy egy kicsit kardozzon....Hát hiába a sok betegeskdeés meg iszogatás megetszia  hatását, már nem olyan nagy harcosok, berozsdásodott a kardjuka  nagy pihengetésben smirksweat Mert Kiszuke simán védte WW támadását, jó h. valszeg most WW már erősebb de akkor is aza  benyomásom h. szegény Ukitake még észresem vette amikor áthatolt a mellkasán...Csak pár másodpercre rá...Hogy *** ez fáj....
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 02, 20:09:31 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4010 Dátum: 09 júl 02, 21:04:40 »

Isshinnél én nagyobb magasságokba török.. Nevet Szerintem Royal Guard volt.. + Nem Kurosaki az igazi neve.. Rácsodálkozott a 241-es chapterbe ,hogy Ryuken Kurosakinak hívta.. Megjegyezte Isshin ,hogy most hívja így először és milyen fura..  Nevet + Mondta ,hogy keresték a Vaizardokat ,de nem találták és azt sem tudják kik ők.. Meg azt is ,hogy azok bűnözők.. Nyelvesít Magyarán nem köz taicho.. Meg a hógolyóról is tudta  mi az és miért kellett Aizennek.. Nagyon jól informált ,ezért sem hinném ,hogy sima taicho volt.. Meg tán valami balhé volt 20 éve amit nem tudunk még mindig..
Vl:-eknél valami olyat mondott ,hogy ember nagyságúak és 100%-ban hasonlítanak magyarán nuku maszktöredék... Ők az egyetlenek akik képesek lepecsételni azt a formájukat is... Gondolom 2 szintjük van... A maszktöredékes=shikai Eredeti formájuk=bankain VL-nél.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 02, 21:09:07 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #4011 Dátum: 09 júl 02, 22:03:54 »

WW-ről sem tudjuk biztosan, hogy az e, lehet ő volt az első kísérleti alany, aki megfelelt egy VL szintű hollownak, úgyis kiderül, viszont őt már láttuk korábban, tuti van még valaki Aizen tarsolyában, ha esetleg tényleg szarban a haza, persze lehet nem számított Shinji-ékre!

Isshin taicho volt, de nem a 10. osztagban,  mert valamelyik részben mondják, hogy ott mindig Kenpachi volt (mármint nem a név, hanem mint kifejezés, ergo nem Zara). Zara olyan talán 10-20 éve lehet az, amennyire a Bounto fillerben elhangzottakat alapul lehet venni. Valahol a Vaizard incidens után lehetett, de Kubo el fogja mondani a történetét!

HM-ből, meg simán ki kellene tudjanak jönni, csak kell valaki, pl Nel, aki képes átjárót nyitni! Bár szerintem Hollow Ichi is megtudja csinálni! Amúgy meg Ichi ereje természetes, a Vaizardoké meg egy kísérlet eredménye! "Ezért soha nem lehetnek olyan erősek, mint te!"-klasszikus Nevet kb. ezért van neki egy teljesen átalakult formája, ugyanúgy kezében a karddal!
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4012 Dátum: 09 júl 02, 22:06:36 »

Nah végre én is átnyálaztam az új fejezetet és azt mondom na végre, már régóta vártam erre a belépőre. xDD

Remélem a Vaizardok tényleg annyira tápok, mint gondoljuk, mert ez most nem gyenge fight lesz. Nevet

Egyébként van egy olyan érzésem, hogy most fogunk visszaugrani Hueco Mundoba.  >.<#

Am Kenpachi tudtommal a 11. osztag kapitánya és Hitsu a 10. osztagé, szóval simán meglehet, hogy Isshin a 10. osztag kapitánya volt, sőt erre van a legtöbb esély. Mosolyog
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #4013 Dátum: 09 júl 02, 22:15:58 »

Wondi gyorsasága azért meglepett... viszont most, hogy a Vaizardok itt vannak, kicsit változik a felállás. Stark ki fogja szedni belőlük a Bankai-t, addig nem megy sehova, viszont megvan Barragan ideális ellenfele Hachi személyében.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #4014 Dátum: 09 júl 02, 22:31:17 »

Jogos, azóta nekem is feltűnt, sebaj ennyi baki belefér!

A Vaizardok 3-5 felállásban vannak, Shinji, Kensei, Lowe, akik ha jól emlékszem kapitányok, a többiek hadnagyok. Tudom, hogy erősebbek jóval mint akiket eddig láttunk (talán a 3 öreg, de erre sem veszek mérget) és ez lesz az igazi harc, de ennek így kellett lennie, SS csapatocska veszi a fraccion-t, de a 3 top espada nagy falat, őket veszik a Vaizardok, de még ott van Aizen, Tousen, Gin, meg WW, plusz az a paca, és még ki tudja! Mondjuk tény hogy ez 8-8, de a 3 ex-Taicho-t 1-1ben senki nem csapja le! Az irányíthatatlan Hollowik nem tudták, pedig Shirosaki majdnem kinyomta Hiyoriból a szusszt! Ők hárman különlegesek, ezt Yama papa is elmondja, aki nem hiszem, hogy beszari lenne!!
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4015 Dátum: 09 júl 02, 22:34:16 »

Stark a nagy Bankai kiszedő emberke.... Hát sajna Ukival és Kyourakuval kudarccal járt, ők inkább választották a sebzett zuhanás verziót a Bankai helyett.... Szomorú

Nem hinném hogy Ichi apja a 0. osztag tagja lett volna...Mert én valahogyan úgy képzelem ela  o. osztagot amit sohasem lehet ott hagyni... Bár ki tudja... Még biztos lesz a 0. osztaggal valami...

Ami mega  jelenlegi felállást illeti még most sem biztos Aizen seregének leverése. Viszont ha Aizen meghalna sztem bukna minden, onnantól kezdve mindegy hogy erősebbek-e  a Vaizardoknál a Arrancarok vagy nem... Mert ha a vezetőjük meghalt minek harcolnának? Stark pl. tuti nem van jobb dolga is...S azért ha nem látja a Bankaiokat nem fog a sírjába dőlni..




« Utoljára szerkesztve: 09 júl 02, 22:37:19 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4016 Dátum: 09 júl 02, 23:00:15 »

Hát a harci felállást így tippelném : Shinji vs Aizen   , kensei  vs tousen  , Rojuro vs gin , Lisa vs Halibel
 , Hiyori vs Barragan , Rabu vs Stark , yama vs wonderweis     ha tudják az espadák képességeit akkor hachi beáll barragan ellen még  , konamaru talán vs. az egyszemű ellen , bankai-a pont megfelelő méretű hozzá.
kinek mi a meglátása ?


javítva
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 03, 09:08:43 írta Banzai » Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4017 Dátum: 09 júl 02, 23:05:15 »

A nevek biztos a helyükön vannak? Hmm? Vagy csak én vagyok tájékozatlan hogy nem vágom ki kicsoda? Pojén
Mármint Risa az gondolom Lisa lenne, Hinamori alatt talán Hiyorit érted, de Rabut végképp nem vágom Hmm?

Ami viszont szinte 100% sztem a Shinji vs Aizen, meg a Kensei vs Tousen-itt ugyebár az árulás és a beosztottai legyilkolása adhatják meg a személyes indítékot. Többiröl sejtelmem sincs, talán arra a nagy izére mennek rá többen, vagy ami még így beugrik hogy Hiyorit felmérgelik Halibel adottságai és letámadja Pojén
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 02, 23:22:43 írta Den » Naplózva

Kakasi Sharingan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Válasz #4018 Dátum: 09 júl 03, 08:57:23 »

Igazából ez nagyon vicces küzdelmek lesznek, de kíváncsi lennék Ichigoék hova lettek mert még ott van a 0-ás espada YAMMY.?? Ohh My God

Kicsit hanyagolva érzem a főhősöket.                        (nem mintha ezek a részek nem lennének elég kielégítőek)
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4019 Dátum: 09 júl 03, 08:59:56 »

Banzai a nevek valószínüleg tényleg nem stimmelnek...
A Shinji vs. Aizen s Kensei vs Tousen-en kívül én még a Lizta vs. Starkra tippelnék, hiszen csak elintézte az előző kapitányát... Hyorit el tudom képzelni Halibel ellen, de hogy a halálfejes fickó ellen ki fog harcolni arról fogalmam sincs, meg hát Gin ellen(őt senki sem ismeri). De majd meglátjuk, az biztos h.a  Vaizardok akik szerintem a máér a képességek nagyrészét a kapitányok ellen való harc láttán felmérték már tudják kinek ki való... De mondjuk én látok most arra is esélyt h. visszamegyünk HMbe megnézni hogy mi van Yammival mega  többiekkel... De ami engema  legjobban érdekelne mit csinál most Urahara?....
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 266 267 [268] 269 270 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!