24 jún 28, 22:39:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577994 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #3765 Dátum: 09 jún 10, 20:55:07 »

Huh... Olyan nagyon kiváncsi vagyok már Ukitake és Kyouraku Bankaira... De remélem nem olyan lesz mint Soifoné, s nem is valami olyan, hogy egyszercsak Ukitake vagy Kyouraku kardja atombombává változik s mindent felrobbant...Én magam részéről jobb szeretem a kardokat, mint a lőfegyvereket és a rakétavetőket... A lézerkard jöhet, csak az már meg volt Ishidánál....

Egyébként szerintem, ha kapitányok közül bárki is meghal az Ukitake lesz. Egyrész Liliette megalázásáért szerintem meg fog fizetni, másrészt ő az a kapitány aki nem kulcsfontosságú szereplő viszont sokakat érintene a halála: Rukiát és Kyourakut...De az is igaz, hogy Kubo nem igazán a filozófikus alkathoz tartozik így nem biztos hogy ír egy hősi kapitányos halálosdit...Meg hát Byakuya is túlélte a nagy hősies áldozatvállalását...
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 10, 21:03:06 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #3766 Dátum: 09 jún 11, 09:54:22 »

No eddig volt a Bleach Naruto köntösbe bújtatva...most már kapott egy csipetnyi Karib-tenger kalózai feelinget is és most jön SSJ2Gogeta
Nájsz, azt mondom, nájsz
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Hiei
Vendég
« Válasz #3767 Dátum: 09 jún 11, 09:54:46 »

Sezrintem sem Ukitake sem Kykorko nem kap ilyen nagy baxást. Mindegyiktől valami mocsok mód kemény ugyan akkor szolid kinézetű bankait várok. A jellemből fakadóan mindegyiknek valami lenézhető bankait adnék amit az ellenség lenéz és kinevet. Az ereje viszont legyen erős és lényegre törő. Nem kell nekik és nem is illene valami Toshiró féle látvány áradat. Az animben így is kész tortúra lesz végig nézni a kobold harcát.

Hát van benne valami RitkaxDD.
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 11, 09:55:28 írta Hiei » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #3768 Dátum: 09 jún 11, 12:15:57 »

Nekem csak az jutott még eszembe, hogy végülis tuti hogy Ukiatek és Kyouraku győzni fog hiszena  magányt egyetlen dolog képes legyőznia  barátság Nevet
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Kakasi Sharingan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Válasz #3769 Dátum: 09 jún 11, 20:41:09 »

ÓÓÓ Ez tuti de ki tudja lehet hogy stark leteszi a fegyvert mert amilyen meglepik voltak már ki tudja. smirksweat

bocsi ha lemaradtam de nekem mikor elösször láttam espadát egyból az jutott eszembe hogy a 13 osztag kapitányai jellemét viselik.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #3770 Dátum: 09 jún 12, 09:12:04 »

Amit egyáltalán nem értek, hogy Hitsugaya mitől olyan zseniális? Ezt valaki megmagyarázná nekem? Van egy nagyon erős kardja, s nagyon tehetséges is, de azért ő sem szokott gondolkodni csak rögtön előkapja a Bankaiát. Szóval szerintem nem zseni, csak nagyon erős lesz egyszer. Szerintem inkább Gin, Kyouraku a zseni, ők mindig gondolkoznak mielőtt bármit is tennének, kicsit úgy mint Shikamaru, de Toshiro... Mindig az az érzésem, hogy eza  zseni cím csak rá lett aggatva őa zseni és pont. S az a röhej hogy valójában nem is.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3771 Dátum: 09 jún 12, 10:32:59 »


 Remélem nem csak ennyi volt Barragan és Halibel. Bár az gáz h Stark kérdezte h minden bankai ilyen erős akkor lehet h nekik tényleg annyi.
 Stark most nyom majd egy max payne-t ?  érdekes harc lesz
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #3772 Dátum: 09 jún 12, 10:43:42 »

Hát énis reménykedek hogy Halibelék még visszaköszönnek, ha ezeket túlélték akkor tényleg olyan szinten vannak amit elvárnánk tőlük.
Ez a fúzió meg jól néz ki de szegény Lily...úgy látszott hogy fáj neki, remélem ebből ki tudnak jönni mint ahogy annó Grimmjow is visszakerült alap formájába az Ichigoval való harca után.
Viszont így már nemhiszem hogy lenne még külön szintjük is hisz Stark megmondta hogy az ő erejük nem egy kard és egy test között osztódott el hanem két testben és ha egyek lesznek megint akkor mondhatni hogy újászületnek.
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #3773 Dátum: 09 jún 12, 11:29:39 »

Stark elég laza volt,ahogy átalakult,mondjuk kyo is ledobta vagányan a köntösét,szal tuti király harc lesz!

Barrangan meg...az én szememben ott van mint halibel,vagyis sehol! smirksweat
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #3774 Dátum: 09 jún 12, 11:55:30 »

Hát ez a Kyoraku vs. Stark érdekes harc lesz. Szegény Ukitake csak a barátja köpenyét fogja őrizgetni vagy jut neki valamilyen fontosabb szerep is? Mert szerény véleményem szerint lehet kyourakunak akármilyen erős bankaija nem lesz elég Stark ellen, bár ha a halált és Halibelt ilyen könnyen tönkre lehetett vágni, lehet hogy tényleg egyedül lenyomja s Ukitake pedig végig meditálja az egész csatát...De az tény mindkét fél nagyon vagány:)Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 12, 11:56:34 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
csomolungma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #3775 Dátum: 09 jún 12, 13:16:10 »

Uhh... Stark és Lilynette egy kissé meglepett. Kíváncsi vagyok, hogy stark is olyan forróvérű lesz-e ettől mint Lily, de ki tudja. Azért milyen már, hogy hordott egy kardot díszből, a lelki társa meg a kölyök; nekem erről valahol mélyen a skizofrénia jut eszembe. Ha meg Soi ilyen könnyen kinyírta Barragant az szégyen.  Ohh My God
Naplózva

Átlag három másodpercig tart amíg ezt az aláírást elolvasod.
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3776 Dátum: 09 jún 12, 14:33:20 »

Azért nagyot szólt Soi-Fong rakétája, de kevés ahhoz hogy megölje, biztos érzi, de ha megint jön akkor ott már csak a csoda segíthet Gyümi taicho-nak!!
Stark laza volt, látni akarom a Bankai-otokat, így Ukitake Kyoraku szemébe bele.
A kezében az jól látom, hogy valami lövő cucc? Nem kardozik csak kitáraz ceroból???
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3777 Dátum: 09 jún 12, 14:49:23 »

Hát elég cowboyos feelingje van ennek a Starknak. Barragant én még nem írom le, elég kemény arc a tata.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Kakasi Sharingan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Válasz #3778 Dátum: 09 jún 12, 17:30:53 »

Háááát ki tudja azt mondta ő az idő az öregedés mi van ha csak kiesett a csontváz alakból és a régi teste sértetlen???
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3779 Dátum: 09 jún 12, 17:44:54 »

Barrangan meg...az én szememben ott van mint halibel,vagyis sehol! smirksweat

Van itt egy ki bökkenő, még pedig, hogy Halibel és Barragan előtt láttunk minden Espadat kimúlni, elporladni stb....de Kubo sensei őket függőben hagyta, ami az én szememben azt jelenti, hogy még élnek.

Egyébként Barragan és Halibel teljesítménye szerintem is szánalmas eddig, komolyan mondom, hogy eddig az a benyomásom, hogy Ulquiorra második szinten simán kinyírta volna őket... 

Naplózva

Oldalak: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!