24 jún 28, 22:09:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577935 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3600 Dátum: 09 máj 20, 21:03:43 »

Kicsit eltér a témától, de: mi van, ha Aizen közvetlenül a belépője után ellépett a kap'tányok mögé, és Yama-papa az illúzióját + a 2 másik hibbantat zárta a lángoló erődbe?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #3601 Dátum: 09 máj 20, 21:10:07 »

Na hát ezek azok,amik aizentől bőven kitelnek,és csak akkor tudjuk meg,mikor megtörténnek,vagyis helyesbítek,mikor ő akarja! xDD
Bár kétlem hogy szüksége lenne ilyesmire,mert amennyi shinigami épen ott van...sztem egyedül elveri az egész bagázst!  Mosolyog
(bár ha jönnek a Vaizardok már lehet más lesz a helyzet)
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 20, 21:14:28 írta con » Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3602 Dátum: 09 máj 21, 11:44:54 »

Semmi konkrét nem derült ki a spoilerekből, majd holnap meglátjuk mi lesz. Hitsu mutat valami durvát, de ha nem jön be neki akkor tényleg annyi volt. Soi meg fél kézzel mit akar produkálni azt nem tudom, de tartom magam az állításomhoz, hogy semmi esélye sincs Barragan ellen. Soi közelharcos, ha viszont közel megy hozzá "elrohad", itt esetleg olyannak lenne esélye aki távolsági harcos!

Poww a bálna:D Komamura bankai-ja akkor is nagyon jó, az óriás szamuráj nagyon el van találva, sajna erőltetik az 1-1-et, ami nem tudom hosszú távon mit fog eredményezni, főleg az Ichi vs. Ulqui harcban, mert ott elég eseménytelen fejezetek voltak!
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3603 Dátum: 09 máj 21, 15:55:45 »


  Soi Fon esetleg ha Shunkout használná ?
 Aizen ellen csak annak van esélye akit nem hipnotizált , vaizardok meg ichigoék az már más kérdés kinek van meg az ereje hozzá. Szerintem az eredeti Aizen van a tűzben, ő most erőből akarja leverni a shinigamikat nem fog semmi cselt használni meg van győződve h a 3 espada elég ahhoz.
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #3604 Dátum: 09 máj 21, 18:53:00 »

Ha valaki naggyon türelmetlen a mangával kapcsolatban (mint pl én voltam xD) az megnézheti itt a RAW-ot:
http://mangahelpers.com/downloads/read-online/29414/1
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3605 Dátum: 09 máj 22, 09:45:36 »

Na elolvastam, mert már van magyar fejezet is Mosolyog. Hát azért no comment, ez már kicsit vicces :/. Omaeda is rendkívül idegesít már ugyanúgy, ahogy Hitsugaya úgy beszél mintha, a világ is az övé lenne, és legalább ő lenne a mindenható. Már kicsit elegem van ebből, a huzavonából most meg jön a szokásos, "felmutatok valami szuper képességet és über vagyok" esete :/
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 22, 09:49:57 írta Train » Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #3606 Dátum: 09 máj 22, 11:45:17 »

De legalább nem a semmivel győzi le Halibelt...nekem már ez is elég :/
És végre először érdekel, hogy mit tanult meg fehérke
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #3607 Dátum: 09 máj 22, 12:36:39 »

Jó kis fejezet volt,tettszett ahogy soi beszivatta azt a pancser hadnagyát,futhat az életéért!  Ördögi xDD

A halibel-hitsugaya csatához pedig annyit,hogy vagy  hitsu gyúrt egy kicsit bicepszre,vagy halibelnek nincs olyan durva ereje,mint amilyenre számítottam/tunk!
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 22, 13:13:30 írta con » Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3608 Dátum: 09 máj 22, 12:56:18 »

Bírnám, Omaeda fut, mögötte a tata, aki egyszer csak belehal egy öregkori szívrohamba  Pojén

Hitsu nem tudom, mit fog tolni, de instant hatású kell, hogy legyen, különben Halibel azt is kivédi.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3609 Dátum: 09 máj 22, 12:56:47 »

Viszont már igazán, mutathatnának Starkból is valamit Nevet mert, ezek nagyon unalmasak és idegesítőek. Legalábbis számomra. Halibel sem olyan mint amire számítottam, nem valami nagy eresztés. Remélem amit Halibel, meg Hitsugaya szenved itt egymással, kb olyan hosszú lesz mint az Ichigo vs Ulquiorra :/.
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3610 Dátum: 09 máj 22, 14:36:24 »

Hitsu simán leveri Halibelt akkor olyan shift+del-t nyomok a Bleach mappára mint a sz*r!! Nehogy már ő verjen meg egy Nr. 3-as espadat, amikor Ichigo belehalt az Ulquiorra elleni harcba és ő csak Nr. 4! Szerintem csak mutat valami irgalmatlan támadást, azt Hali kivédi aztán lecsapja a gyereket! A cero-ja meg elég vérszegény volt, csak Hitsu bal szárnyát vitte el.

Soi meg fut mint a nyuszi (illetve Omaeda fut, Soi meg eltűnt rég), de minek? A tökfej hadnagya elmondta a lényeget (bár Soi se volt semmi, a jobb kezedre vigyázz, így amid rohad azt le tudod vágni, kedves lányka), hogy nem tudnak közel menni hozzá, ha kis szerencsénk van Omaeda meghal, Soi-t meg majd megmenti Kisuke, Hitsu-t meg Yoruichi, mert ugyebár így logikus és Kishi-től kitelik, hogy ezt a megoldást választja!

Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3611 Dátum: 09 máj 22, 14:38:52 »

De nem Kishi írja ezt...

Ha pontosan mögüle érkezik, ahonnan nem látja Barragan, esetleg eltalálhatja Soi fong.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #3612 Dátum: 09 máj 22, 14:54:21 »

Ign mert Yoruichi anyivel többet ér mint Soi komolyan smirksweat Soi-nak én még mindig adok egy 50%-os esélyt, viszont Hitsunak szerintem is vége lesz: a támadását meglepően könyen kivédik és lecsapják...legalábbis egy Ulqinál is erősebb espadátol ezt várná el az ember.
Barragan pedig ha jól láttam eléggé lelassult mikor elkezdte üldözni Omedát...vagy csak nem veszi komolyra a figurát.
Naplózva

Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #3613 Dátum: 09 máj 22, 14:57:16 »

Nah azért a keménykedős szövegelésekből kitűnik, hogy Hitsu, meg úgy általában egy captain sokkal többet tud a harcról, nem csak a kardjáig lát. Ellenben Ichigoval, aki "nekimegyek, oszt' lesz, ami lesz"
Arról nem is beszélve, hogy Uluqui-nál az egy második szint volt, release után, Halibelnél ilyenről (még?) nem beszélhetünk

Utálom, hogy állandóan párhuzamba vonják Ichigot a kapitányokkal
- Ichigo segghülye, csak nagy az ereje (már elnézést). Az össz eddigi leleményessége annyi volt, amikor egyszer a Getsugat nem eresztette el, hanem bent tartotta a kardjában, így téve erősebbé azt
- Ichigo a főszereplő, így nyilvánvalóan ő kerül össze a táposabb elenfelekkel, akiket kötelező legyőznie
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 22, 14:58:45 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #3614 Dátum: 09 máj 22, 14:59:24 »

Hitsu simán leveri Halibelt akkor olyan shift+del-t nyomok a Bleach mappára mint a sz*r!! Nehogy már ő verjen meg egy Nr. 3-as espadat, amikor Ichigo belehalt az Ulquiorra elleni harcba és ő csak Nr. 4! Szerintem csak mutat valami irgalmatlan támadást, azt Hali kivédi aztán lecsapja a gyereket! A cero-ja meg elég vérszegény volt, csak Hitsu bal szárnyát vitte el.

Soi meg fut mint a nyuszi (illetve Omaeda fut, Soi meg eltűnt rég), de minek? A tökfej hadnagya elmondta a lényeget (bár Soi se volt semmi, a jobb kezedre vigyázz, így amid rohad azt le tudod vágni, kedves lányka), hogy nem tudnak közel menni hozzá, ha kis szerencsénk van Omaeda meghal, Soi-t meg majd megmenti Kisuke, Hitsu-t meg Yoruichi, mert ugyebár így logikus és Kishi-től kitelik, hogy ezt a megoldást választja!
Hát igazából halibeltől ez"csak"egy normál cero volt!
A különleges ceróját még nem mutatta(szerintem most fogja)!

Soi "menekülését" pedig nem nevezném gyáva futásnak,inkább ilyen mindjártjövökéslezúzlakcsakénismegszívom elmenetel volt!
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 22, 15:30:14 írta con » Naplózva
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!