24 jún 28, 22:28:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 231 232 [233] 234 235 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577973 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3480 Dátum: 09 máj 08, 14:59:43 »

Én az animét már egy ideje nem figyelem, de akkor most újra belekezdek. xDD

A manga szerintem nagyon állat volt, de azért ez már túlzás, hogy Hitsu ennyivel megúszta,ráadásul mint kiderült meg is előzte Halibelt.  >.<#

Barragan meg elég durva képességekkel bír, de ahogy többen mondták előttem valószínűleg ez a gyengéje is.


Naplózva

Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #3481 Dátum: 09 máj 08, 15:34:17 »

Nem volt egy rossz fejezet ez sőt nagyon is tetszett legalább egy kicsit felpörögnek az események is, csak azt sajnálom hogy Hitsu nem patkolt el bár tudtam hogy nem fog de még is egy kicsit reménykedtem na mindegy, Barrangan meg tényleg elég durván fest de gondolom hogy az ő s*gge is csúnyán el lesz verve a végén. Boxoló
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 08, 15:34:52 írta Pein95 » Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3482 Dátum: 09 máj 08, 16:19:11 »

úgyis győz a jó, de mondjuk azon se lennék meglepve, ha jönne Yoruichi meg Kisuke és mutatnának egy bankait:D:D
Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #3483 Dátum: 09 máj 08, 17:04:11 »

Barragan nagyon kemény. Nagyon tetszik ez a koponyafej:D Ulquiorra ereje nem lepet, meg bár az igen, hogy a halál egyik fajtáját képviseli..
Naplózva

balkovics33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #3484 Dátum: 09 máj 08, 19:00:17 »

Mindegyik espada a halál egy fajtáját képviseli.
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #3485 Dátum: 09 máj 08, 19:11:16 »

Érdekes volt ,hogy melyik espada mit testesít meg(azt mondja ,hogy abból származik az erejük ahogy meghaltak  + ez a személyiségükre is kihat).
 Ulquiorra - Nihilism - Nihilizmus üresség,sivárságnak lehet mondani.
 Valóban egy érzelem nélküli üres személyiség. Icigo oka amiért harcol  megérthetetlen volt számára. Saját céljai nem is nagyon voltak a hű katona példája.
Stark - Loneliness - Magány
Na erre kiváncsi leszek egy nagy ? eddig. Képességek terén meg az eredeti alakja.
Nnoitora - Despair - Kétségbeesés
A haláláig harcolt. Nem nyugodott bele ,hogy gyengébb Nel-nél és ,hogy úgy tekint rá ,mint akit meg kell védenie.
Grimmjow - Destruction - Pusztítás  
Állandó harci szenvedély nem tudja feladni. Senki és semmi nem számított számára csak a harc és pusztítás.
Zommari - Intoxication - Mámor vagy szenvedély
Aizen hű követője.
Szayel - Maddnes-Őrület
Őrült tudós mintapéldája. A pivaron espadakat is a kisérletei miatt ölette meg.
Aaroneiro - Greed - Kapzsiság
Több ,mint 30 000 hollowot beszívta. Telhetetlen volt ezért is vesztett.
Yammy - Rage - Düh  
Ezt azt hiszem nem kell magyarázni bazi nagy állat lett a nyers erejével nagy falat lesz. Forrófejű. Mást nem tudunk ,még nem volt harc csak lesz.  Ördögi
Barragan - Old age,Time-parancsol az idő felett vagy öregedés.
Képes volt Soi Fon csontjait  öregíteni így eltört a karja.
Akkor feltehetjük a  kérdést Neliel mit képisel hiszen 3-as espada volt.

Hát Yamamato nagyon keményen nézett. "Mi van b.zmeg? Mit akarsz te? Azt hiszed mi.  Hümm-hümm " Érdekes ,hogy ott állt azt pihent lényegében. Furcsán gondolkodik az öreg. Sok dolgot rosszul reagált le. Most is nem ,hogy valakinek besegítene áll ,mint egy f.sz.
Már rége felötlött bennem.  Az a King's key lehet nem is originalba lesz megcsinálva hanem Orihime fog köreműködni ,mint katalizátor vagy pedig ő maga lesz a kulcs és csak akkor indúl be a folyamat mikor viszaviszik Karakurába Ichigoék akaratlanul beindítva a reakciót. Rohadt gyanús ,hogy Starkal visszahozatta Aizen bá. Miért is?  ,mert szüksége van rá még!
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 08, 19:24:34 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
balkovics33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #3486 Dátum: 09 máj 08, 19:23:46 »

De az öregen lehet látni, hogy az erejét Aizen ellen tartogatja. Ezért is baszta le a hadnagyokat, hogy mit töketlenkednek ott azzal gén kezelt rénszarvassal. Ezért van ott és áll, mint f... a lakodalomban.       
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #3487 Dátum: 09 máj 08, 19:28:15 »

Lehet ,de ő a legerősebb taicho nem hinném annyira kifulladna.  Plusz áttudnának gázolni a 3 emberkén meg már emberei sincsenek nagyon minden hadnagy kiütve szinte. Tartogathatja ,de Aizennel szembe nem győzhet talán lesz egy gigászi csata ,de nem győzhet. Arra tippelnék ,hogy feláldozza magát vagy valami.   Gondolkozik Ha össznépien neki esnek akkor se. Ichimaui olyan szinten van majdnem  ,mint Aizen. Megfigyelhetjük ,hogy Aizen van elöl mögötte kicsivel hátrébb és ehhez képest egy méterrel mögötte Tousen(örök csatlós  Nyelvesít )a Pendulumban is így volt ez egy hiearchiát jelképez szerintem. Meg még ott a híres Royal Guard meg Isshin,Urahara,Yourichi trió.  Nevet Ami legfontosabb maga a Király és én nem hinném ,hogy egy gyenge kis senki lenne. Nem fogja hagyni ,hogy az életére törjenek.  Ördögi + Ken-chan bankai-a meg Yachiru aki nagyon erős lehet megmerném kockáztatni ,hogy bankai-a is lesz vagy van már és fog harcolni. Micsoda döbbenet lenne ha mindenkit hátra parancsolna:Én,én,én!! Kenchan! Menjetek hátra. kacsint" Azt leüti Yammy-t. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 08, 19:36:01 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #3488 Dátum: 09 máj 08, 19:32:18 »

Hát addig rendbenvan hogy nem győzhet,és ez tuti hogy nem,de ha most elkezd besegíteni mindenkinek,még annyi ereje sem marad,hogy legalább keményen helytálljon,úgyhogy szerintem érthető ez a nagy semmittevés!
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 08, 19:33:19 írta con » Naplózva
balkovics33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #3489 Dátum: 09 máj 08, 19:35:33 »

Ez szerintem is így van, de azt nem értem, hogy a 3 espada még nem gyakta le a maradék kapitányi csapatot , kicsit várnék, már egy olyat, hogy 1-2 kapitány hulljon, mert addig nagyon unalmas, hogy ez a kis csapat is elbír a három über erős espadával. A kulcsos dologoban van valami amit mondasz, valahogy nem illik, Aizenhez, hogy ott öl meg x millió embert sokkal inkább valmi über frankos módszerrel fog jönni. Meg rengeteg segítsége lehet, SS seregnek is.
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #3490 Dátum: 09 máj 08, 19:40:14 »

Jaja meg Aizen is csak ül a seggén. Ichimaru társával meg a csatlós Tousennel.  Holott szerintem a tűzgyűrű neki nem nagy erőfeszítés volna ,egyből kitörhetne. Meg még ha már ott van Yamamoto-t leölné meg a többit.  + Las Noches-t sem hagyta volna őrizetlenül meg lett volna alkalma  Ichigoékkal végezni vagy 20-szor. Mégis ráparancsolt az espadakra ,hogy várják meg míg ők jönnek hozzá.  Gondolkozik Elkezdhetné 100 000 lélek begyűjtését a kovácsoláshoz és nagyba kovácsolhatná már a kulcsot is. Lehet visszafelé sül el a terve vagy pont ez az, jön maga a King a testőrseregéve ergo kicsalogatni a másik dimenzióbóll. Sőt lehet Yama-jii terve pont ez. Húzza az időt fél gőzzel ,ment Aizen ellen. Elküldött már valakit a kulcsért lehet és hívja az erősítést. Ezek az alternatívák.  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 08, 19:45:30 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
balkovics33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #3491 Dátum: 09 máj 08, 19:50:49 »

Igen szerintem is ezek is lehetséges forgatókönyvek. Bár Ichigoval tervei lehetnek azért hagyta hgy erősödjön, meg szerintem lesz itt még egy két fordulat. Meg a királynak mi a dolga?
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #3492 Dátum: 09 máj 08, 19:55:05 »

Arról jelenleg nem lehet sokat tudni, nyílván azért a dimenzióját is igazgatja valamiképp habár nemlehet túl nagy: valószínűleg csak egy hatalmas épület. A testőrség egyelőre nemhiszem hogy feltűnne, Kubo a vizardokat tűzte napirendre Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 08, 19:56:20 írta Den » Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #3493 Dátum: 09 máj 08, 20:05:31 »

Den szerintem jóval nagyobb. Attól ,hogy Yama ezt mondta attól  nem igaz . Emlékezz csak azt mondták ,hoggy senki sem látta még eddig őt és testőrséget sem. Meg azt a dimenziót. Szerintem SS csak egy előretolt állás lesz. Meg ne ,hogy már azok a fekete ruhás mitugrászok legyenek az igazi halál istenek. Az istentől messze vannak egyedül a kapitányok,hadnagyok erősebbek meg egy-két ember Ikkaku pl.
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
balkovics33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #3494 Dátum: 09 máj 08, 20:21:33 »

De az is lehet, hogy a király csak valami tárgy ami tudattal bír...na ez hogy hangzik Nevet Rengeteg féleképpen lehet ,bonyolítani a storyt. Egy lényeg, szerintem a vasto lordok valahol már készenlétben vagy készülőben lehetnek, mert ezzel 3 espada nagyon karcsú lesz a végső sikerhez.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 231 232 [233] 234 235 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!