24 jún 28, 22:40:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 230 231 [232] 233 234 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577995 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #3465 Dátum: 09 máj 06, 15:51:24 »

Jajj,most úgysem hal meg soi!
Vagy ha meg is hal,tuti visszajön,mint ichigo-tól már párszor láthattuk!  : P

Meg biztos hogy nem olyan penge ez a idős cucc,mert akkor tuti  ő lenne az első,sőt akkor nem pont aizen parancsolna a tagnak!

 
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 06, 15:52:56 írta con » Naplózva
balkovics33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #3466 Dátum: 09 máj 06, 16:04:03 »

Szerintem senkit nem lehet, hasonlítani Aizen-hez, ha belegondolunk, abba, hogy gyakorlatilag semmibe nem került a SS saga végén a fél társaságot odavágni akkor, szerintem felesleges azon gondolkozni, hogy Barragant, hogy tudta a hatalma alá hajtani. Ebben a Hitsus megmenekülési dologban kicsit csalódtam, meg furcsa, hogy most is tudja tartani a tempót.

Az eseményektől eltekintve gondolkoztatok azon, hogy Aizennek egy nagyobb csapatra lesz szüksége még miután megcsinálta a királykulcsot, mert a Királyi gárda(0 osztag) sem fogja ölbe tett kézzel nézni a kulcskészítését, így erősen megjósolható, hogy majd később megjelennek a Vasto Lordok is.
Naplózva
Atomkoponya
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172

msn: n.adam97@hotmail.com


WWW
« Válasz #3467 Dátum: 09 máj 06, 17:02:49 »

JUHÍÍÍÍÍ!!!Kihött a bleach rész már felirat is van:D:D akinek kell  link a letöltéshez irjon pm-et;)
Naplózva

[/url]
[img]
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #3468 Dátum: 09 máj 06, 17:09:01 »

Jó kis rész volt,amúgy is bírom kirát,de ez a lazaság most is ütött,a madár csak szívta a fögát mikor a nyakához rakták a webisukét!
Jövő héten pedig hisagi jön,az ő kardja is biztos ütős lesz!
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 06, 17:24:18 írta con » Naplózva
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #3469 Dátum: 09 máj 06, 18:34:10 »

igen az ő kardja (Kazeshini)az ütös lesz  Nevet elég hamar kijött az égetett verzió is a mostani részből éppen most töltöm
Naplózva

balkovics33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #3470 Dátum: 09 máj 08, 11:21:48 »

Ha valakinek lesz a 356 oshoz teljes rawja linkelje már be. Mert mondjuk majdnem az egész fent van, de nem tudom , hogy a maradék pár kép hol akadhatott el, ilyenkor már ezeket rég kiadják:(
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #3471 Dátum: 09 máj 08, 13:12:58 »

Már fent van onemangán az angol verzió.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 08, 13:18:19 írta Ben » Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #3472 Dátum: 09 máj 08, 13:15:09 »

Már fent van onemangán az angolverzió.
http://www.onemanga.com/Bleach/356/01/
Mi az ,hogy!  RAW sem volt letölhetőbe míg a Narutóbol már kint volt.  Hmm? Apám Yamamotot ,hogy beakarta már fenyíteni Halibel! "You are next!" Nevet Csak Hitsu életbe maradván majdnem arcon bökte. Nyelvesít Több  dumát vártam ,de így is elég ütős volt. Soi Fon sz*rban van és Barragan képessége sem semmi az old age,ageing= irányítja az időt. Ezt zanpakto-jával csinálja azon van a szem ami később  released alakban a mellkasára kerül. Nagyon durva az a koponya maszk és a ruhája fekete lett. A parancsa a Rot=rothadás  ,a kard neve "Arrogante" =arrogáns. Szerintem a szem lesz a gyengéje esélyesnek tűnik túl feltönű . Persze Soi is rájön és ezzel legyőzi. Persze előtte még lehet nála is lesz a feltámadok a halálból ,de előtte még egy big fight vagy ,nem jó tippelek és leverik és majd valaki megmenti a seggét. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 08, 13:34:20 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #3473 Dátum: 09 máj 08, 13:43:26 »

Ó a francba,túlélte a jéggyerek,pedig most nem lett volna rossz egy hali vs yamamoto,kíváncsi lettem volna rá,de hát most ezzel kell beérnünk! Pojén
Ez a barrangan vs soi fon pedig...igazából fogamam sincs,de szerintem ahogy don davio írja az a szem lesz a gyengéje miszter csont-nak,és soi bankai-a pedig tuti 100%-ig jó lesz ellene! smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 08, 13:47:58 írta con » Naplózva
balkovics33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #3474 Dátum: 09 máj 08, 13:49:27 »

Kicsit unalmas lenne, ha Hitsu meg Soi elég lenne, meg amilyen léptékben releasel itt mindenki nem tartom kizártnak a 2 szintet a többieknél sem.

Egész ütő rész lett. Nekem tetszett ez a kis minimalista filozófia belecsempészve az espadák értelmébe, már régebben vártam valami ilyesmit, de ez most pont így volt jó. Hála istennek kezd visszatérni a régi bleach feeling, de ehhez egy két espada győzelme is kellene. 
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3475 Dátum: 09 máj 08, 14:30:27 »

Az anime nagyon ott volt!! Mit vágsz me ezzel a nevetséges karddal? Ehhez képest elég brutál, hogy gyakorlatilag lefejezésre van kitalálva!! Nagyot néztem:D:D

A manga meg olyan volt amilyet vártam, Hitsu még talpon, de szerintem nem sokáig, ha jól vettem ki a szavaiból csak egyszer tudta elsütni amit csinált, bármi is volt az! Hát igen kicsit ráoltott Yama apóra Nevet
Soi-t ne temessük el, de esélye sincs Barragan ellen, ha nyom bankai-t, ha nem. Már release nélkül is leverte volna, így meg biztos, esetleg, ha Ukitake segít neki, mert ő ugye Lilinette-el baromkodik, Hitsunak meg ott van az öreg!!

Jöhetne már kicsit Ichigo, kíváncsi vagyok mit fog lerendezni a belső világában Shurosaki-val, mert ezt úgyse hagyja annyiban amekkora önérzetes mamlasz. Ja és persze ott van még Yammi, aki saját bevallása szerint a legerősebb espada.

A jogok Kubo-nal vannak, csak a kiadási és vetítési jog van SJW-nél. A mangát nem hétről hétre rajzolja Kubo, hanem megrajzol jó pár részt, amíg van ötlete, hogy ne legyen az, hogy ha éppen mondjuk két hétig azon agyal, hogy valamit hogyan kellene megoldani akkor legyen manga, ami ki tud jönni. Az anime meg menni fog, mert mint azt már mondtam Kobu szerint nincs értelme lépten nyomon megszakítani, a Pendulum után lehetett volna egy hosszabb, de ezt senki nem akarta. SJW meg pont a Naruto miatt ragaszkodik a folyamatossághoz, mert már nagyon szidják őket, hogy miért kellett ez a filler, illetve hogy miért kellett ilyen hosszúra csinálni!!

éljen a regény Pirul
Naplózva
csomolungma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #3476 Dátum: 09 máj 08, 14:34:52 »

öö.... lehet, hogy nem egészen idepasszol a kérdés, de mangából én azt vettem ki, hogy Halibel valami tengeri herkentyű volt a "nagy átváltozás" előtt (mint Grimmjownál a párduc). Igazán érdekelne, hogy a sivatagban hogy élnek meg kopoltyúval a hollowk, bár lehet, hogy az elméletem már az alapjaiban megdőlt.  Gondolkozik
Naplózva

Átlag három másodpercig tart amíg ezt az aláírást elolvasod.
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3477 Dátum: 09 máj 08, 14:36:01 »

Ó a francba,túlélte a jéggyerek,pedig most nem lett volna rossz egy hali vs yamamoto,kíváncsi lettem volna rá,de hát most ezzel kell beérnünk! Pojén
Ez a barrangan vs soi fon pedig...igazából fogamam sincs,de szerintem ahogy don davio írja az a szem lesz a gyengéje miszter csont-nak,és soi bankai-a pedig tuti 100%-ig jó lesz ellene! smirksweat


Sajnos de az ő szájából, elég viccesen hangzott, ez a ne becsüld le az erőnket Nevet. Az öreg Barragan meg nagyon komoly, ez a szöveg amit levágott Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 08, 14:39:15 írta Train » Naplózva
balkovics33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #3478 Dátum: 09 máj 08, 14:44:50 »

Halibel cápa szerű lény volt...Ez meg egy manga itt mindent lehet Nyelvesít
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #3479 Dátum: 09 máj 08, 14:48:57 »

Az anime tényleg nagy volt, hugom aki nem olvassa a mangát csak animés majdnem leesett a székröl mikor Kira szabályosan kivégezte az ellenfelét...mondjuk a zenét én kicsit máshogy oldottam volna meg: a treacheryt még előbb beraktam volna és azt a kis zongorás szösszenetet már akkor amikor Kira elkezdi taglalni hogy mit gondol a harcról Mosolyog Persze így is nagyon szuper volt Nevet
A mangában meg komoly hogy Hali egyből menne Yamára, szerintem Hitsu járt volna vele a legjobban.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 08, 14:50:54 írta Den » Naplózva

Oldalak: 1 ... 230 231 [232] 233 234 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!