24 jún 28, 22:19:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577952 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #3210 Dátum: 09 ápr 22, 16:13:05 »

Ichigo szerintem akkor hollowizálódott amikor Uraharánál megszerezte a saját shinigami erejét és majdnem teljesen holowwá változott.
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #3211 Dátum: 09 ápr 22, 16:20:22 »

Sokan ezt gondolják de tutti nem igy volt, mert Urahara mondta is hogy ha rendes holow változzás lenne akkor ellőbb a lyuk lenne azztán a maszk szóval ellőtte lehetett vmi szerintem legalábbis remélem
Ja és szerintem az ichigóban levő hollow csak hollow nem menos az tutti max ha beültették vhogy
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 22, 16:21:46 írta uchiha tamás » Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #3212 Dátum: 09 ápr 22, 16:39:47 »

Mikor mondott ilyet Urahara?
Meg miért ne lehetne akár VL, amikor a belső harcot vívták akkor már sokkal komolyabb, értelmesebb volt sztem mint amikor Byakuya ellen jött elő, és ahogy Ichigo erősödik akkor ugyanúgy ő is változik.
Mondjuk azt nem értem, hogy hogy gondolod ezt a beültetést?  Gondolkozik
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #3213 Dátum: 09 ápr 22, 16:43:09 »

1. Mikor ichigo lenn volt a veremben és a két kisgyerek már ki akarta nyírni
2. A menosok úgy fejlődnek hogy egymást eszik Hogy vast lorde szintű az elég valószinű de nem az.
3. Sehogy az hülyeség
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #3214 Dátum: 09 ápr 22, 16:47:26 »

A menosok nem azért "lépnek szintet" mert a többi menost eszik... hanem, mert az elfogyasztott hollowok ereje a sajátjuk lesz vmien szinten. Innentől kezdve teljesen mindegy, hogy honnan jött az az erő, ha egyszer olyan erős mint egy VL, akkor az is. (persze még azt se tudjuk milyen erős lehet egy VL de attól még ez így van sztem.)

Szerk.: Megnéztem azt a részt, ott Urahara nem a lyukról beszél hanem a test átalakulásáról.
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 22, 16:54:24 írta SALVO » Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #3215 Dátum: 09 ápr 22, 17:00:47 »

Egy Vasto Lord az egy ember méretű hollow, szóval Ichigo hollow formájára ez ráillik (mind a vaizard edzéses, mind a mostanira, de arra még kíváncsi vok miért különbözik a kettő), az erőszintje elég magas úgyhogy bármi lehet, de sztem ő is inkább hibrid lett mint az arrancarok és a vaizardok. De ez a hollow Ichigo dolog akkor derülne ki, ha látnánk a többi vaizard hollow énjét, vagy legalábbis egyikükét, mert ha nekik is ember formájú az pontot tenne az ügy végére.

Az viszont érdekes, hogy Halibel maszkja eltűnt a release után, még Ulq-nak is megmaradtak legalább a szarvai vagy akármik is voltak.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #3216 Dátum: 09 ápr 22, 17:05:42 »

Hát én nem örülnék neki ha a többi vaizard átalakulnak egy állatszerű vmivé de végülis ichigo is csak nem változott toább
szerintem azzért maradt emberi
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #3217 Dátum: 09 ápr 22, 17:08:59 »

Szerintem a belső világukban a vaizardok hollowjai is emberi alakok úgyanúgy a hasonmásaik mint Ichigonak. Elvégre anno minden hollow ember/plus volt.
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #3218 Dátum: 09 ápr 22, 17:11:01 »

Nem cs azért ichigonál legalábis szerintem szimbolikus is volt a fehér kimonóval fehér zangetsuval meg minden
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #3219 Dátum: 09 ápr 22, 17:16:08 »

Most nem pontosan értem a mondat elejét, de én azért gondolom, hogy a többi vaizard hollowja a hasonmásuk, mert elvégre az ő lelkük egy része lett hollow vagy vált le róla, nem kötelező azoknak is inverznek lenniük de gondolom Ichigónál is azért ilyen, mert ezzel jelzik, hogy teljes ellentéte Ichi személyiségének.
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #3220 Dátum: 09 ápr 22, 18:01:08 »

Shirosaki még mikor Zagetsu trainelte belül Ichigot a shikáért akkor is értelmes volt pont ő jegyezte ,meg hogy egyszer ez az erő Ichigoé lesz. Akkor nem lehet hülye. Vaizard trainnél meg azért lett vadállat Ichigo teste ,mert nem volt kontroll mind a ketten egymás ellen harcoltak belül.   Nála a belső hollow azért alakult ki ,mert először shinigami volt ,de szerintem ő más,mint a Vaizardoknál. Az ő esetében tényleges shinigamivá válásánál ott volt Shirosaki. Tehát a kezdetektől jelen van. Nincs letisztázva. Nagyon sok a szürke rész Ichigo körül. Sőt az egész történetben.  A kedves papáról is kiderült ,hogy shinigami ,de ennyi többet nem tudni.
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #3221 Dátum: 09 ápr 22, 18:11:17 »

Nem is mondtam, hogy nem volt értelmes, a vaizard edzést nem is hoztam fel erre példaként. Ott nyilván mindketten el voltak foglalva szal csak valami agyatlan beast volt. Viszont a Byakuya elleni harcban egész más volt mint pl a vaizard edzésnél (belső világ)
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #3222 Dátum: 09 ápr 22, 18:18:57 »

Ichigo edzését elég begyakorlottan bonyolították le a vaizardok szóval szerintem az ő hollowjuk is hasonló módon él bennük és ugyanúgy a lelkük része attól függetlenül hogy bennük másképp alakult ki.
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3223 Dátum: 09 ápr 22, 21:49:55 »

A legelején Rukia mondja el, hogy amikor valaki meghal vagy egy shinigami leküldi SS-be, vagy hollowá változik és teszem átmegy HM-be! Ichigo viszont él, az összes többi halálisten régen halott, és csak lélekalakban vagy gigaiban tudnak a világban mászkálni!! Ergo teljesen más lehet az ő ereje, mint mondjuk a többi Vaizardé vagy akár a shinigamiké!

Nem tudjuk milyen erős egy VL, sőt igazából hogy milyen erősek a top espadak azt se!!

Animeben nagyon el fog húzódni, mire az Ichi vs. Ulqui harc jön lesz vagy június!
Naplózva
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #3224 Dátum: 09 ápr 22, 22:06:41 »

Mitől lenne más az ő ereje, mint a többi shinigamié vagy vaizardé? Ha más is azt nem hinném, hogy amiatt lenne, hogy még mindig él.

Júniusnál sztem még több is, szerintem addigra max a 4 pilláros harcok végéig jutunk, vagy még oda se  Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 22, 22:07:23 írta SALVO » Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!