24 jún 28, 22:46:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1578006 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2265 Dátum: 09 jan 30, 23:54:45 »

Én, nem is számítottam többre. Mivel megjött ez az ostoba melák, plusz beugrott Ishida az okos fejével szóval, nem számítok valami nagy pörgésre. :/
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #2266 Dátum: 09 jan 30, 23:59:08 »

Engem azért meglepett kicsit, hogy Ishida intézte el Yammit. Bár valószínűsítem, hogy annak a harcnak nincs vége még, és a köv 2 fejezet róluk fog szólni...
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 31, 00:00:05 írta MoonTiger » Naplózva

Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2267 Dátum: 09 jan 31, 00:05:54 »

Ha a következő két fejezet róluk fog szólni, komolyan főbe lövöm magam...baromi lassan haladnak, de tényleg. És még csak nem is töltöik meg valami nagy érdekességgel azt a kis szeletet, amit elénk tesznek péntekenként. Lehet, én vagyok telhetetlen, de kezdem unni, hogy még mindig itt szarakodnak. SS részekhez képest az ég egyadta világon semmi nem történik...kezd ez a manga is fail lenni...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Hiei
Vendég
« Válasz #2268 Dátum: 09 jan 31, 13:16:22 »

Bleach mindig is váltogatta a harcokatxDD. Szal engem ez nem zavar... csak cserébe elvárom, hogy színvonalas harcok legyenekxDD.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2269 Dátum: 09 jan 31, 14:07:33 »

Na végre... megdöglöttek Aizen lotyói, aminek külön örülök. De csak ennyinek, sajnos nem igazán jött be ez a fejezet sem.
Én valahogy sajnálom őket... De olyan ne ugráljon a bolha feelingje volt annak a résznek... Két kis gyenge arrancar csaj,  hú de mekkora nagy tervekkel... Remélem Orihime újból összekaparja őket.. De Ez a rész tényleg nem szólt semmiről...
Összefoglalva: Megjön Yammy lezúzza a két kiscsajt, utána érkezik pápaszemes barátunk, és lezúzza a melákot... Kész pont... WTF hangulat itt is mint az animében...
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2270 Dátum: 09 feb 01, 01:23:12 »

Hát én nem sajnáltam őket, Orihime megmentette őket, ők meg hálából meg akarják ölni és ráadásul mindkettő akkora egy Ku**a volt, hogy az már fáj.
Viszont Yummi szerintem kipurcant teljesen, mert nem hiszem, hogy Kubo sensei ez miatt meg akarja szakítani hosszabb időre Ichigo harcát. Pontosan
Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #2271 Dátum: 09 feb 01, 11:52:50 »

Hát szerintem meg Kubo sensei szereti húzni a rajongói idegét.... Szal szerintme hacska nem halt meg melák barátunk,akkor most egy pár fejezeten keresztül biza az ő harcukat kísérhetjük nyomon..... :/
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2272 Dátum: 09 feb 01, 16:28:14 »

A dagattnak még nem is láttuk az átváltozott formáját így azért csak nem öli megxDD. Szerintem párhuzamosan láthatjuk majd a kétharcotxDD.
Biztos, hogy Ishida megfog sérülni nem kicsit nem lenne jó ha tudna segíteni IchigonakxDD.
Naplózva
dani025
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #2273 Dátum: 09 feb 03, 19:44:37 »

elnézést a kérdésért de ti honnan nézitek  a bleach animét mangát én már bekerestem az egész internetet?kösszi előre a választ ha lehet belinkelnétek







KÖSZÖNÖM GABESZ A VÁLASZODAT
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 04, 06:15:51 írta dani025 » Naplózva

"Szerintem az a gyenge aki menőnek tartja azzal magát,hogy bunkónak teteti magát."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2274 Dátum: 09 feb 03, 20:34:18 »

Anime letöltési helye angol égetett szinkronnal:

www.dattebayo.com

   > Nincs mit...
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 04, 18:59:26 írta Gabesz » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2275 Dátum: 09 feb 03, 21:54:35 »

A dagattnak még nem is láttuk az átváltozott formáját így azért csak nem öli megxDD. Szerintem párhuzamosan láthatjuk majd a kétharcotxDD.
Biztos, hogy Ishida megfog sérülni nem kicsit nem lenne jó ha tudna segíteni IchigonakxDD.

Hát figyelj, Ishida már egyszer elcseszte ezt a kivégzést Sayel Aporro ellen, nem hiszem, hogy Kubo Sensei ezt még egyszer megjátszaná, az már megalázó lenne Ishidára nézve.  Pontosan
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #2276 Dátum: 09 feb 04, 17:46:27 »

SZerintem meg simán, Ishida csak egy aknát használt, azon kívül semmi. Ez lenne megalázó Ishidának, ha ennyitől kidőlne Yammi. Amúgy az anime rész nem volt olyan rossz szerintem, bár többet ki lehetett volna hozni belőle, jövő hetit várom nagyon ^^
Naplózva

kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #2277 Dátum: 09 feb 04, 23:25:37 »

A mostani anime rész végülis elment meg lehetett nézni!

De elég pozítivum volt számomra ahogy ikakku megjelent és csak azzal foglalkozott hogy ichigo-t lenyomja!
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2278 Dátum: 09 feb 05, 00:02:57 »

A mai részben az egyetlen pozitívum az volt, hogy véget ért ez a szál a történetben, ha nem tudtam volna, hogy nem lesz több, akkor meg sem nézem.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Hiei
Vendég
« Válasz #2279 Dátum: 09 feb 05, 01:02:41 »

Számból vetted ki a szót:D. Utálom mikor rá cáfolnak mindenre egy nyomorult fillerben.
Ilyenkor felmerül bennem a kérdés minek korlátozzák le a shinigamik erejét ha van ezer hülye aki még nagyobb szabályt sért...
Annyira eltudja veszíteni a hitelességét az egész anime egy egy ilyen résszel:S.

Azért a most következő részek remélem kár pótolnak majd mindenért:D.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!