24 jún 28, 22:44:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577999 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2085 Dátum: 08 dec 13, 20:31:50 »

előkészíti egy csomó oldalon keresztül azt hogy Yama végez egy darab suhintással ami elve magától értetődő volt szerintem az hogy látszik a tanácstalanság rajta nem kifejezés  Hmm...
Naplózva
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #2086 Dátum: 08 dec 17, 20:53:53 »

Az új részt elmegy kategóriába sorolnám,de már a kövi végre kenpachi harcárol fog szolni!
Áááááááá az új movie nagyon brutál lessz , így hogy levolt fordítva a kis részecskék belőle nagyon komoly lessz, alíg bírom kivárni!
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #2087 Dátum: 08 dec 18, 00:53:04 »

Nagyon brutál lett a mostani manga...nekem legalábbis nagyon bejön... Nevet. Tudtam, hogy Halibel-nek az arca durva lesz, de ezt nem gondoltam volna... xD+ hogy Stark az egyes számú espada az is meglepett, azt hittem az öreg az, mivel ha jól emléxem, amikor elkezdődtek a harcok, azt mondta, hogy ha Aizen nincs itt, akkor a legerősebb kell, hogy parancsoljon...és akkor az öreg kezdte el "osztogatni" a parancsokat de végűls mind1, így sokkal jobb ikszdé, és végre az Ichigo vs Ulquiora szálall is foglalkoztak picit^^ .
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 18, 01:00:26 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2088 Dátum: 08 dec 18, 01:06:30 »

Jeeee végre felpörögnek az események, már ideje volt, már kezdtem idegbajt kapni, hogy nem történik semmi azon kívül, hogy megy az időhúzás. xD
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2089 Dátum: 08 dec 18, 12:38:05 »

Már tényleg azt hittem hogy Halibelnek látni fogjuk a formáit.  Pirul De sajna nem.  Technikai KO xD

Viszont számomra ez volt az első élvezhető fejezet már hónapok óta. Fura hogy Ichigo még Hollow maszkba sem ugrott Ulquiorra ellen.  Ohh My God Na mindegy, poén lenne ha össz-vissz Bankaiban lenyomná.  >.<#
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Hiei
Vendég
« Válasz #2090 Dátum: 08 dec 18, 14:43:54 »

A mangát még nem volt szerencsém látni de ha tetszett nektek akkor biztos jó leszxDD.

Anime... újabb filler áradat közeleg, túl hamar lerendezték a dolgokatxDD megint a manga nyakán vagyunkxDD.
Amúgy Mayuri legalább maradt úgyan olyan nyomorult szánalmas úgyan akkor erős shinigamixDD változatós a7z erejexDD.<---- ez kicsit tetszik bennexDD.
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #2091 Dátum: 08 dec 18, 15:36:22 »

Na végre... végre... kicsit kezd beindulni a dolog.... és amúgy ezek szerint jólt tippeltme az Espadakat Nevet
Hitsu oltári nagy gázban van*muhaha*
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2092 Dátum: 08 dec 18, 18:35:25 »

Ennek örülök Nevet:D de mondjuk pont nem így tippeltem hogy Stark az első Espada de nembaj úgy is nagyon szimpatikus a karaktere Nyelvesít
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #2093 Dátum: 08 dec 18, 22:24:00 »

Ez zsírjó rész volt!
Végre kezdenek felpörögni a dolgok Mosolyog
És Halibel és Stark is harcol erre nagyon kiváncsi vagyok.
Halibel annyira kawaii ááá nemvagyok ferde hajlamú vagy ilyesmi de akkoris Pirul
Remélem bealázza majd Hitsut.
Naplózva
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #2094 Dátum: 08 dec 18, 23:50:12 »

szerintem simán bár már azóta sokat fejlődött mindenki de anno Hitsu még a 6. espádával se bírt el!
De azóta sokat erősödött mindenki ha belegondolok anno ichigo 2 kapitányt is lenyomott, most meg a kapitányok hogy szedték az espadakat!
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2095 Dátum: 08 dec 19, 00:16:06 »

Ez a fejezet valami űberkirály volt, úgy látszik Kubo sensei megunta a folyamatos csuklást. xDDDDDDDDDDDDDD

Am azt nem kéne elfelejteni, hogy Ichigo régen csak egy Shinigami volt, de mikor átváltozott Vaizardá az addigi tapasztalata és tudása hasznavehetetlenné vált, hiszen az ereje természete is sok tekintetben megváltozott, szóval szerintem nem a kapitányok lettek erősebbek hanem ő lett gyengébb régi önmagánál, mert még nem tanulta meg irányítani az erejét, am szerintem ha uralná végre teljesen a maszkot akkor tuti, hogy egy Stark szintű arrancar se lenne ellenfél a számára. xD
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #2096 Dátum: 08 dec 19, 03:30:33 »

Én erre mindig azt mondom hogy Hiyori is látni akarta a hollow-t... meglehet nézni a tekintetét...xDD.<---- pedig itt csak a maszk fele ment fel IchigoraxDD.
Biztos vagyok benne hogy a teljes ereje elképzelhetetlenxDD.

Hehe és végül tényleg Stark lett az 1-es espadaxDD helyesxDD.
Naplózva
Ayame
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206


« Válasz #2097 Dátum: 08 dec 21, 16:41:25 »

Hát én most keztem el nézni a Bleachet nagyon tetszik most csak a 27-dik résznél vagyok de egyre jobban tetszik Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2098 Dátum: 08 dec 21, 23:17:50 »

Én erre mindig azt mondom hogy Hiyori is látni akarta a hollow-t... meglehet nézni a tekintetét...xDD.<---- pedig itt csak a maszk fele ment fel IchigoraxDD.
Biztos vagyok benne hogy a teljes ereje elképzelhetetlenxDD.

Hehe és végül tényleg Stark lett az 1-es espadaxDD helyesxDD.

És ismét okosat szóltál Nevet:D egyetértésemet ismét jelzem a felhozott példád meg tökéletes volt azt hiszem Mosolyog biztos lenne meglepetés ha végre uralná a teljes erejét de engem érdekel azért hogy mit tud igazán Aizen, Ichimaru és főleg Ulquiorra egyiket se láttam olyan rengeteget harcolni teljes erejüket meg még nem is lehet ismerni igazán szóval nagyon érdekelne már.
Naplózva
rolika13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #2099 Dátum: 08 dec 21, 23:23:40 »

Akkor lesz harakiri hogyha most az ichigos részt folytatják annyira kiv lennék hogynéz ki halibel átalakulva
Naplózva

Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!