24 szep 30, 04:26:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704014 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2010 Dátum: 08 nov 28, 14:37:12 »

Hát ez tényleg durva fejezet volt, úgy látszik Kubo sensei megemberelte magát, de azért kíváncsi vagyok, hogy Hisagi és Kira mire mennek ez ellen a hústorony ellen. Mosolyog
Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #2011 Dátum: 08 nov 28, 15:03:46 »

Hát én eksüszöm,ha ezt is túléli Matsumotot,én ezt a mangát feladom......az már anynira szürreálisna szar lenne,hogy az hihetelten :/
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #2012 Dátum: 08 nov 28, 19:06:35 »

Ajj nemigaz, ha ennyire nem tetszik a manga nem kell olvasni és kész! Már nagyon elegem van belőle, hogy mindenki itt szapulja! Ne olvassátok, aztán nem kell kritizálni se! Nem mindenkinek ugyan olyan az ízlése, Kubo-nak így tetszik, így csinálja, ezt kell szeretni, vagy nem szeretni.  :/ Nem lehet egy manga folyamatosan ugyan olyan jó. De nekem akkor is tetszik!
De ez a másik, hogy mostmár mindenki azt akarja, h a jók közül haljon meg vki... Nem értem mirét jó ez nektek, én nagyon nem akarom, hogy Rangiku meghaljon!  Neeem De most komolyan, nem tetszik, nem kell olvasni! Nem ti rajzoljátok/írjátok a történetet, ezért nem olyan amilyet szeretnétek! De azért többezer ember igényeit elég nehéz teljesíteni...  :/
Én továbbra is szeretem ezt a mangát, és az anime is egyre jobban tetszik újjonnan, úgyhogy én csakazért is megvédem! Csak már kezd elegem lenni, hogy mindenki csak szapulja. Ez egy ilyen manga, el kell fogadni! Szerintem semmi élvezet nem lenne abban, ha a jók közül halna meg vki!  :/
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2013 Dátum: 08 nov 28, 19:55:35 »

Handynak igaza van. Én abszolút nem értelek titeket. A Jók közül eddig se nagyon hullottak a történetben, és ez eddig sem izgatott? Meg amúgy is, ezeket a karaktereket már mindenki nagyon megkedvelte, gondolom nem kis elégtelenség lenne számukra ha a kedvencük meghalna.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #2014 Dátum: 08 nov 28, 19:57:27 »

Handy:neme akarok vitázni veled,de gondolj már bele,vna egy "jó" meg egy "rossz" brigád,na mármost az élet se olyan,hogy mindnig a jó győz,és egyes embereknek,mondjuk nekem nem bír az tetszeni,hogy már a halál szélén van egy jó karakter,és mond két jólhangzó mondatot és akkor már full erőre kap és ő lesz az atyaúristen....... ez még egy olyan embernek is idegesítő lehet,aki nem racionálisan néz mindnere,mint mondjuk én.......
Mondjuk most vegyük példának Rangikut,a fél tüdejét kiszedték,ne mesélje már be nekem senki,hogy most majd mond valami nagyon mélyrehatót és visszanő a tüdeje :/
Vagy akkor most lesz egy ipi off,de figyu mondjuk a Shippu-ban meghlat Asuma,meghalt Jiraiya meghaltak a jók közül,és ettől lett izgalmasabb mivle ez okozta a jellemfejlődését Naruto-nak..... és egy néző számára szvsz érdekesebb lehet egy olyan anime amiben jellemfejlődéssel együtt fejlődik a szereplő személye is,nem mint a Bleach-ban,hogy Ichigo az elején megtanulta a Bankait utána meg lezúzta a Hollow énjét és ő lett az űbertáp aki bezúzhatalan..... :/
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 28, 19:59:58 írta Morimoto-kun » Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #2015 Dátum: 08 nov 28, 20:07:00 »

Hát jó, de pl Ichigo nemfog attól fejlődni, hogy Rangiku meghal, ha már itt tartunk...
De ez nézőpont kérdése, és én nem akarom látni, ahogy a kedvenceim meghalnak. Pl Soifong tőlem kinyiffanhatna, miatta nem bánkódnék annyira, de Rangikut nem akarom, mert számomra kedves és fontos karakter! 
Lehet, hogy csak azért van, mert én még fiatalabb, gyerekesebb vagyok, ezért szeretném, ha a jók nem hullanának, mint ahogy sokan szeretnék... Nekem az nem lenne akkora öröm.
Mellesleg ez a manga nem a valós életet ábrázolja, szóval miért ne maradhatnának életben a jók?  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 28, 20:08:56 írta Handy » Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #2016 Dátum: 08 nov 28, 20:29:55 »

Mondjuk abban lehet vmi,hogy kor fügőbb ennek az animének/mangának a megítélése.......
Nem baj az,ha a jók győznek,cska ne úgy győzzenek,hogy kábé halhatatlnaok,modnjuk msot leheten mondnia,hogy már egyszer meghaltak,de ez most lényegtleen.....
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2017 Dátum: 08 nov 28, 21:14:42 »

Ezzel egyetértek teljesen akinek nem tetszik nem kell olvasni?:O hát de véleményt lehet fejteni attól még ugyanúgy olvasni fogom mert érdekelnek a fejlemények. Engem például rohadtul nem zavarna Matsumoto halála de még egy kedvenc halála sem mert az lenne az igazi fordulat a cselekményben ahogy arra reagálnának és utána gondolkoznának cselekednének. Naruto pont azért tetszik nem csak a cselekményen de pl Jiraiya halála szerintem hatalmasat dobott naruto karakterén is tök máshogy áll a dolgokhoz viszont valóban ez nem mondható el Ichigo esetében úgy van ahogy Morimoto-kun mondta egyszerre über lett azt kész.  Meg azért az animében szerintem van jó meg rossz ami nem csak jóból áll (mint egy rossz amerikai filmben) és az ő győzelmükről szól, szerintem a rossz karakterek is ugyanolyan értékeket képviselnek, persze nem azt mondom hogy irtsuk ki a teljes jó karakter gárdát csak annyi hogy nagyod dobna az eseményeken.  :/
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #2018 Dátum: 08 nov 28, 21:30:51 »

Meg beállna azon amngák/animék közé amelyekben nem ez a jók a jók és halhatlanaok sablon van......
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #2019 Dátum: 08 nov 28, 21:43:00 »

Nekem semmi bajom nem lenne a mangával... csak könyörgom :/ Legyen már ennek vége, hogy végre legyűrnek nagynehezen egy noname arrancart (ami persze előre kiszámítható, gondolom ti is erre próbáltok kilyukadni, hogy túl kiszámítható, hogy mindig a jó győz és ez igaz), és a helyére egyből ugrik egy másik.
Én már az igazi éles meccsekre lennék kiváncsi, espadák vs. shinigamik vagy vaizardok Mosolyog
Túl sok jelentéktelen gonosz karakter van akik úgyis vesztésre vannak ítélve, bár ez csak szerény véleményem.
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #2020 Dátum: 08 nov 28, 22:04:37 »

Gondoltam, hogy hamar lehurrognak, dehát ez van.
Nem tudom, én annyira szeretem ezt a mangát, hogy elsiklok a kiszámíthatósága mellett, és én ennek ellenére is élvezem.  Mosolyog
Tulajdonképpen nem akarom, hogy megszeressétek, csupán rossz érzés olvasni, hogy ennyire szidjátok...
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #2021 Dátum: 08 nov 28, 22:15:41 »

Handy drága, nem érted,mi nem magát a Bleach-et szidjuk,hanem azt,hogy nem tesz jót neki ez,mert a színvonalat ez most nagyon lehúzza......
És igen borzasztóan kiszámítható....... Mivle már most megmondom,hogy Matsumoto vagy vki bezúzzná az arrancart secc.perc alatt,de hat fejezeten át ezzle fognakj bíbelődni,utána egy jólhangzó monológ után kiüti...... ez konkrétna már unalmas.....
Naplózva
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #2022 Dátum: 08 nov 28, 22:16:30 »

Mondjuk most vegyük példának Rangikut,a fél tüdejét kiszedték,ne mesélje már be nekem senki,hogy most majd mond valami nagyon mélyrehatót és visszanő a tüdeje :/
Tüdő nélkül nincs beszéd, és remélem a négyes osztag megmenti.
Ne haljon meg, mert még nem derült ki minden közte és Gin között meg mert egy nagyon kedvenc karakterem Nevet
A mangával meg ugye nem lehet mit csinálni, ez van, úgyse lesz olyan h mindenkinek megfeleljen Nevet
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #2023 Dátum: 08 nov 28, 22:23:43 »

Jaaaaj Tomi....... de ez Bleach itt még fej nélkül is van beszéd..... Nevet
Mondjuk akkor pont Matsumoto ne halljon meg,mert Gin és közte való kapcsolat kicsit érdekel......
Akkor haljon meg más.....
Naplózva
richard95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79

Spawn a pokol harcosa


« Válasz #2024 Dátum: 08 nov 28, 22:45:26 »

én ma néztem meg az első részét az interneten és nekem elsőre tetszett bár nekem előszőr olyan shaman king fillingje volt de ez egyátalán nem baj holnap megnézem a következő részét
Naplózva
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!