24 szep 30, 06:09:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704231 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1980 Dátum: 08 nov 17, 23:05:30 »

Komolyan (hitsu fan létemre) még azt sem bánnám, ha Hitsu halna meg, sak történjen már valami. Egyszerűen nem értem, hogy minek húzza a készítő. ez az idegesítő benne: mikor végre történne valai, akkor elkezd drasztikus módon belassulni, míg meg nem unja a tömeg. én már jó úton haladok afelé, hogy leteszem a mangát...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1981 Dátum: 08 nov 19, 00:16:48 »

Ajj szörnyű, hogy már mindenki azt írja, hogy milyen rosz a manga, meg haljon meg akár a kedvence is! Én vagyok az egyetlen, aki egyiket se így gondolja?  Neeem Én is Hitsu fan vagyok, de egyáltalán nem akarom, hogy Hitsu meghaljon, számomra nem lesz ettől jobb a manga! Sőt, engem nem zavar, ha jók közül nem hal meg senki. Najó, aki számomra nem olyan lényeges, azt nem bánom annyira. (Pl. Soi Fong-ék) De nekem akkor is tetszik a manga, bár én abban reménykedem, hogyha Kubo nagy drámát akar, akkor Hinamori patkoljon el, Hitsu meg majd drámázik miatta.  Pojén De nekem akkor is tetszik a manga, meg most az animével is tökre elégedett vagyok!
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #1982 Dátum: 08 nov 19, 20:21:57 »

Handy,csak nem ki akarod iktatni a konkurenciát? XDDD
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1983 Dátum: 08 nov 19, 20:31:18 »

Hinamori már a kezdetektől fogva nem volt szimpi, de amm ő az egyetlen kari a Bleachből, akit utálok... ^^" De mivel szerepel a mangában próbálom "megkedvelni" vagy legalábbi megtűrni. Nyelvesít De most tetszett az arckifejezése, legalább nem oan hatalmas bamba szemekkel nézett, hanem vmi elhatározottság is volt benne. Mosolyog De ez az arca sokkal jobban tetszik, mint amit eddig mutatott. *de ettől függetlenül egyáltalán nem bánná ha elpatkolna*  Hümm-hümm
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1984 Dátum: 08 nov 19, 20:34:20 »

Én konkrétan őt se bánnám Nevet mivel úgy isten igazából egy olyan karakter sincs amit igazán kedvencnek mondhatnák így édes mind1 ki patkol el csak valaki engem nem érdekel Ichigo,Hitsugaya se tőlem egyszerre hallhatnak meg mind2en és full dráma lesz csak isten adja történjem már valami
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1985 Dátum: 08 nov 19, 22:43:36 »

Yep, sajnos ezzel csak egyet tudok érteni.
Reméljük most majd beindul a dolog...a péntek mnidg egy új reménysugár megcisnllanása...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1986 Dátum: 08 nov 19, 23:25:34 »

Na igen és általában a nagy csalódásé is  :/ én most nem azt mondod hogy sz*r a manga és haljon meg mindenki de szerintem 1-2 vagy esetleg 3-4 ember halála nem árthat meg szerintem egy fontosabb ember elpatkolása nagyot dobna az eseményeken
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1987 Dátum: 08 nov 19, 23:40:49 »

Hát jah ez az adok kapok, már kezd unalmas lenni és persze leginkább az, hogy, mindig azt látjuk, hogy jön egy arrancar felmossa a padlót az x-edik osztag kapitányával/hadnagyával és aztán mindegyik felkel a földről valami hangzatos beszólással és a föld színéről is eltörli az elviekben nála sokkal erősebb arrancart, hát ez már nagyon unalmas és már nem azért, de mi van Ichigóval és Ulquiorrával, már egy csomó fejezet eltelt azóta mióta elkezdtek farkasszemet nézni egymással, most már igazán rátérhetnénk a harcukra és azt se értem, hogy hol a búbánatban vannak a vaizardok, már ők is elindultak ezer éve, hogy megöljék Aizent, szóval most már igazán történhetne valami és ahogy előttem is mondták páran most már itt lenne az ideje, hogy a jó oldal képviselői is megtizedelődjenek, ha ezt Kubo sensei úgy akarja befejezni, hogy a jók közül senki nem hal meg akkor van egy olyan érzésem, hogy ezt a mangát nem fogom végig olvasni. :/

Elnézést mindenkitől, de ez már jó pár fejezet óta kikívánkozott belőlem, mert nincs mit szépíteni, most nagyon gyenge a magnga és valahogy üvölt belőle az alkotó ötlettelensége. :/

Am ott a 194. rész végén az a Bleach Movie 3 előzetese lenne? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 20, 00:45:42 írta Csibe19 » Naplózva

kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #1988 Dátum: 08 nov 20, 11:27:44 »

hát szerintem még naon kevés idő telt el azóta hogy elkezdték a harcokat,és még a vaizardok még csak félúton vannak,és gondolom ichigo-t majd később láthatjuk csak mert arra kiványcsiak sokan!
A mostani Anime rész nekem bejött nem volt húzva és végre megérkezett kenpaci!!
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 20, 18:40:30 írta kryboy » Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1989 Dátum: 08 nov 20, 18:52:10 »

Csibe:totál igazad van,és ezt én is írtam,szerintem ha így halad nem fogom befejezni ezt a mangát,se az animét,nekem már valahogy nagyon szürrális lett egy idejemlehet,hogy nekem változott nagyot az ízlésem,de nem hiszem........
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1990 Dátum: 08 nov 20, 19:26:27 »

Hát mondjuk az Anime most jó, sőt a 195. rész nagyon jó volt és a végén végre Kenpachi is befutott, de úgy összességében mióta megint a manga szerint haladnak megont nagyon jó lett az anime, de figyelembe véve milyen gyér most a manga ez sem lesz mindig így valószínűleg, de én azt mondom a remény hal meg utoljára, mert azért az igazán nagy harcok még nem kezdődtek el és a nagy ágyúk sem bocsátkoztak még küzdelembe, szóval még megtörténhet, hogy a manga most fog majd drámai fordulatot venni és a jók elkezdenek hullani mint a legyek. Gondolkozik 
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 20, 19:28:24 írta Csibe19 » Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1991 Dátum: 08 nov 20, 19:47:05 »

Hát reménykedem benne nagyon....... De az cefetül mikor SoiFon vs.Arrancar,hiheteteln,hogy lenyomott egy tetsztős mondológot és akkora ereje lett mintha bakai-ba kapcsolt volna....... meg mondjuk ha az embernek átszúrják a tüdejét kapásból elpatkol,nem kell oda Suzemebachi........
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1992 Dátum: 08 nov 21, 11:09:17 »

KEN-CHAN  Nevet
Nagyon jó volt az anime és ennél jobban nem lehetett volna megcsinálni ezt a rész, bár azt hittem, hogy úgy fogják, mint a Narutoban, mikor Gaara, Temari meg Kankoru (vagy, hogy írják) segíteni mentek Leenek, Kibának, meg Shikának és így egyszerre betoppanak, az sokkal jobb lett volna, de így sem volt rossz.
A manga meg no komment.  :/
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1993 Dátum: 08 nov 21, 14:02:52 »

Hát reménykedem benne nagyon....... De az cefetül mikor SoiFon vs.Arrancar,hiheteteln,hogy lenyomott egy tetsztős mondológot és akkora ereje lett mintha bakai-ba kapcsolt volna....... meg mondjuk ha az embernek átszúrják a tüdejét kapásból elpatkol,nem kell oda Suzemebachi........

Szerintem mivel ő egy Arrancar, nehezebben lehet megölni mint egy átlag teremtményt. Hisz már mindannyian egyszer meghaltak, tehát szellemek.  Mosolyog

Manga: na de jó, ismét húzzák az időt... de legalább végre nevethettem egy kicsit Kyorakun és Ukitakén Mosolyog
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1994 Dátum: 08 nov 21, 20:53:24 »

Manga ismét jó volt rengeteg nagyszerű monológot láthattunk megint... és ezért kellet várni 1 hetet  :/
Naplózva
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!