24 szep 29, 00:24:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701648 alkalommal)
0 Felhasználó és 99 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1740 Dátum: 08 aug 02, 01:21:17 »

Az anime új részéhez még nem volt szerencsém de a manga most kiborított, nem értem minek kell most ennyire húzni az időt, áááááh nem is idegesítem magam, de azért tök szívás hogy most isten tuggya hány fejezeten keresztül nézhetjük ahogy azok 4-en bénáznak( na jó azért Ikkaku harca érdekel de a többi nagyon nem) ahelyett, hogy végre a nagyágyúkat látnánk harcolni. :/
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 02, 01:45:16 írta Csibe19 » Naplózva

Chidori2
Vendég
« Válasz #1741 Dátum: 08 aug 02, 08:05:36 »

Megint én:D

Köszi az ajánlást, már elhagytam a 40. részt is, és tényleg megvilágosult lett az életem. a www.videoplayer.hu -n a keresőbe be kell irnod a Bleach 2 epizódot, és jönnek is, ám van amit sokáig kell keresgetni!


Előre is szívesen, és köcce:D
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1742 Dátum: 08 aug 02, 17:28:21 »

Minden tiszteletem azé az emberé aki képes végig nézni videoplayerenxDD. Engem nagyon zavarna az irgalmatlanul sz*r minőség és keresgélés.

CSibe nem vesztettél semmit avval hogy nem láttad, szerintem ezek a fillerek rosszabbak mint a Bountosak voltak ott legalább volt esemény és néhány rész izgalmas volt (pedig én utálom a vámpirokat és a koppintásaikat!).
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1743 Dátum: 08 aug 02, 17:58:29 »

Mért? Azért elég nézhető ez is!
Azért ne legyetek ennyire kiakadva hogy filler... Ha nem épp egy harc közepén kezdődött volna a filler sorozat, a manga nélkül senki meg nem mondaná, hogy filler... Legalábbis én úgy gondolom... Eddig észrevételem szerint csak a manga olvasó tagok vannak kiakadva, hogy Mé' tették be ezeket a sz*r fillereket!???
Nekem ezek a részek is tetszenek... Ha meg valakinek nem tetszik, nézzen mást, ne itt szidja az epizódokat ész nélkül, hogy így sz*r, úgy sz*r!
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1744 Dátum: 08 aug 02, 19:27:33 »

jaja nekem  tetszenek ezek a fillerek xD (neee neeee bántsatok ikszdé) nem rosszak annyira csak nem a harc közepén kellet volna berakni xD [jó én nem olvasok mangát xD] és a bountos fillereket utáltam mikor már több mint 10 része az volt hát kezdtem úgy érezni hogy ezt az animét abbahagyom xD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Chidori2
Vendég
« Válasz #1745 Dátum: 08 aug 08, 12:40:32 »

Nem volt nehéz megnézni, de lehet, ha valahonnan leszedem, jobban járok. Viszont 52 részt magyar szinkronnal néztem meg. Nekem ennyi elég, ahhoz, hogy eldöntsem, milyen az Anime, és az én szavazatom Király:D
Naplózva
balu01
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90


« Válasz #1746 Dátum: 08 aug 09, 13:55:09 »

Úgy néz ki jövőhéten nem lesz Bleach, áh nem tudom filler közben minek kellenek ezek a szünetek  Hümm-hümm
Naplózva
Csiszi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 220

Bíra


« Válasz #1747 Dátum: 08 aug 09, 15:40:32 »

No szvl nagy Bleach fanok!
találtam 1 pc-s böngészős megoldást h shinigamik lehessetek saját világban neve:
https://legendofbleach.com/
Shinobi legends alapú cska modosított bleach tartalommal,jobb kiadás más vezetők stb
jó szorakázást:D
Naplózva

Szivem Rina (L)
Hiei
Vendég
« Válasz #1748 Dátum: 08 aug 09, 18:58:22 »

Na kéne egy kis segítség... Bleachből azt a vissza tekintős manga részeket ami 110 évvel korábban jácodik hol találom meg magyarul?XDD Aki tudja dobana egy linket itt vagy pmben.
Elöre is thx.xD
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1749 Dátum: 08 aug 09, 20:06:48 »

LOL... 110 évvel ezelőtt játszódó részek? Kezd komolyan érdekelni a dolog... Úgy hangzik mina a Narutoban a Kakashi Gaiden...
Naplózva
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #1750 Dátum: 08 aug 09, 20:30:43 »

Hát körülbelül olyan is. Kiderül egy-két dolog Urahara és a vaizardok múltjából. Hát nemtudom lesz-e fejletépés, de az Uraharashop lefordította. (óvatosságXD)
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1751 Dátum: 08 aug 09, 21:05:38 »

Jáj gecc eza  msotani manga ikszdé... szánalom az a csavo Xd de csak megfeküdt viszont örülnék neki ha végre pár jó shinigami is megfeküdne mar.. ez igy anynira egyoldalu ho 1 jó se hal meg...
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hiei
Vendég
« Válasz #1752 Dátum: 08 aug 09, 21:17:09 »

Elolvastam magyarul és angolul isxDD.
Spoiler innentől

Ez valami nagyon durva volt elöször nem tudtam sírjak e vagy nevessek shinji kinézete meg jó pár emberen Byakuyan... már tudom mi az a 69 Hisagi arcánxDD.
Amúgy nagyon jó volt rég izgultam ennyire valamin még ha csak manga is volt komolyan ezt érdemes elolvasni!!!

Na pár dolog amit nem értek és szerintem mások se de azért meg kérdezem.xDD
Nem értem mitől keztek átváltozni Shinjiék mikor Urahara csak később "kezelte" őket a kaviccsal.
Az animben és a mangában azt mondják a vaizardok hogy egy éve tuduink a kavicsról és Aizenről pedig már 100 éve tudnak róla... és retek sok minden nem passzolt nálam most.
Felmerült bennem hogy a kapitány aki "nyugdíjba vonult" az nem Ichigo apja lehetett e mert szerintem ő is kapitány volt.

Továbbra sem értem a Vaizardok célját és vezérét én úgy vettem ki ebből hogy Hiyoriék az első példányok és a végén az a benyögés hogy köszönettel tartozunk Uraharanak és Aizenek is tényleg nem tudom kinek az oldalán állnak.

Még valami Aizen már hadnagy ként is ekkora "pöcsfej" volt akkor else merem képzelni mekkora ereje van most.

Spoiler off

Gabesz érdemes elolvasni nem bánod meg de csak ha elolvastad a mangát végigxDD.

Én is osztom a véleményedet Kronosz valakinek már illene meghalni mert ez így elég vicces...
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1753 Dátum: 08 aug 09, 21:21:23 »

Ebböl csak 1 re tok valszolni aza  kapitany nem nyugdijba vonult Nevet hanema  0. squadba Nevet Ichigo apja a szerelme miatt került a földre. Beleszeretett 1 emberbe és oda szamüzték.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hiei
Vendég
« Válasz #1754 Dátum: 08 aug 09, 21:25:25 »

Tudom hogy odakerült a királyi cuccba elég táposak lehetnekxDD de tudom már honnan jött Aizenek ez a terve.
Száműzték a földre az nem is olyan rossz...csak kicsit szerencsétlen volt. Amúgy Urahara 100 éve poshad a földön elég viccesxDD.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!