24 szep 29, 00:14:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701498 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1650 Dátum: 08 júl 11, 10:07:30 »

Van már magyar fejezet várom már jövő hetet csak végre csak elkezdődik Ichigo vs Ulquiorra de várom már
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #1651 Dátum: 08 júl 11, 11:25:44 »

hát engem azért a bountok nagyon idegesítettek kikészültem attól s ok németezéstől ellenben a hueco mundo és stb nagyon tetszik asszem hogy ez spanyol? Nevet
Zeige dich,Geitei xD
nekem tetszettek a Bountok.. de az SS saga sokkal jobb volt.
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1652 Dátum: 08 júl 11, 11:29:41 »

És ugye, ne felejtsük el ugye az alapot, hogy a shinigamik, japánul (néhol, a tv-ben, meg magyarul ikszdé) dumálnak, nomeg a Soul Society.....


Kéne olvasni mangát, ha valaki megmondaná, hogy Ichigo vs. Grimmjow harc (ahol az animeben kezdődött a filler szezon) az mangában hanyadik fejezet körül lehet?
Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1653 Dátum: 08 júl 11, 11:48:49 »

Igen a Hueco Mondo-s az spanyol Nevet
Amúgy sokan,ha nem hangoztatnák mindnehol,hogy hűűű de sz*rok a filllerek még tetszen is nekik(Akinek nem inge ne vegye magára)
Nekem eddig egyik fillerrel se volt különösebb bajom mert  nekem nem  akkor tetszik egy anime,ha úgy ragaszkodik a mangához mint éhes kutya a csonthoz,hanem mert az amit megszerettem benne az benne van minden részben......
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 11, 16:28:41 írta Morimoto-kun » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1654 Dátum: 08 júl 11, 12:10:17 »

egyetértek nekem ugyanúgy tetszettek a bountos fillerek is és a mostani is tetszik mer az új kapitány meg az akit magával hozott (nem jut eszembe a neve) igen érdekes karakterek
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1655 Dátum: 08 júl 11, 12:41:47 »

Kifune a 3. tiszt Mosolyog am ja engem sem zavarnak túlzottan a fillerek nem toom mi ez a nagy filler ellenesség. dehát ők tudják.... A Bleachben meg aztán tényleg nem lehet panaszkodni ezek minőségére.... csak ugye aki előbb olvasta a mangát azok rá vannak kattanva az abban szereplőkre és nem is érdekli őket a filler szereplő... vbkjsbhvo
Bountok nekem se jött be annyira de mondjuk az SS Saga után érthető is közel sem volt annyira Izgi Nevet de ez ez sztem tarja simán a szintjét az ez előtti részeknek. Az Ichigo Grimijow harcot leszámítva (de persze ez még a fillerek végén pótolódhat Nevet )
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1656 Dátum: 08 júl 11, 20:24:25 »

Számomra csak akkor érdekesek a mostani fillerek, ha az SS-ben játszódnak. ^^

Nekem eddig egyik fillerrel se volt különösebb bajom mert  nekem nem  akkor tetszik egy anime,ha úgy ragaszkodik a mangához mint éhes kutya a csonthoz,hanem mert az amit megszerettem benne az benne van minden részben......

nekem pont ezzel van bajom hogy azért nem tetszenek a fillerek mert alig van benne Hitsu, bár most a rendes sztoriba is kevéskét szerepel...  :'X (Jó tom Movie2-ben ő az egyik főszereplő csak ne lenne oan irtó messze! >.<)
De amm tök csalódás volt a mostani manga, mert annyit vártam rá, azt még mindig állunk egyhelyben!  Neeem De rem a jövőheti tele lesz harcokkal kárpótlásul! *.* Amm engem igazából csak a shinigami vs espadak érdekelnek, szal rem lesz az is ^^
Naplózva
Kakasi Sharingan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Válasz #1657 Dátum: 08 júl 11, 20:29:50 »

Engem az igazábola az animéban Ichigo vs Grimijow közben a fejlődési rész nem jött be.

Szerintem valami kicsit több harcot beíktathattak volna.

De igy se volt rossz,augy a fillerekkel nincs bajom csak rossz az időzítésük.
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1658 Dátum: 08 júl 11, 20:30:46 »

én utáltam a boutos fillereket ezeket szeretem csak olyan hirtelen jöttek azt hittem hogy rossz részt töltöttem le ikszdé
a mangához nem tudok hozzá szóni mert nem olvasom(olvasnám ha tudnám hogy egy melyik résznél jöttek a fillerek a mangában? 2 ha van magyar honnan tudom letölteni ha valaki tudja dobjon egy pü-t) amúgy nekem nagyon bejön ez a kapitány tök jó ahogy még a szagtól is berugott ikszdé
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1659 Dátum: 08 júl 12, 09:59:05 »

Jíí mostanában nagyon rákattantam a Musical-re! ^^ Aki teheti nézze meg, sztem irtó jó mind!  Pojén Meg a backstage-okat sem szabad kihagyni, néhol fetrengek a röhögéstől tőlük xD Imádom benne a zenéket, a szereplőket meg mindent! Nevet Meg én azt is megfigyeltem hogy tökre hasonlít a szereplők hangja az animésekhez! De tök poén, oan mintha az a seiyu szólalna meg!  Pojén
Meg az még az érdekes, hogy a Musical-ben megszerettem Hinamori-t, közbe animébe ki nem állhatom xD De itt olyan aranyos meg minden, meg itt tényleg tudom sajnálni Aizen miatt! Mosolyog De csak itt.  Pojén Jajj meg Hanatarou nagyon kawai, az egyik végén még el is sírta magát! x3
Szal aki nem tette nézze meg akár jútúbon! kacsint
Naplózva
Kakasi Sharingan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Válasz #1660 Dátum: 08 júl 12, 16:08:39 »

Háááát nem is tom nekem ha magyar felirattal csak a zenéje kéne mert a többi kicsit uncsi,de  1-szer megnézhető.

Engem a fillerekben a 12.osztag kapitánya lepett meg hogy segített Ishidának persze nem tudta hogy csak ront a helyzeten. >.<#

ÚJ manga na végre hogy itt vannak. Ohh My God Nevet
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1661 Dátum: 08 júl 15, 20:32:39 »

Handy ösztönzésére, én is megnéztem egy-két musicalt, vagyis csak részleteket belőlük, de nagyon kawaii.  Nevet
Tényleg nagyon hasonlítanak a hangok az animében hallhatókra és nem is a harcok számítanak itt, hanem az éneklés meg a beszédek, jah és angol tudást igényel a dolog, legalább is én feliratos angollal nézegettem őket.  Mosolyog
Am mikor Ichigo meg Byakuya harcol a The Dark of The Bleeding Moon végén az nagyon jóóóóó.  Nevet
Jah és Rangiku-san ugyanolyan kawaii benne. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 15, 20:34:55 írta bero » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1662 Dátum: 08 júl 15, 22:24:21 »

Én még nem láttam a Musicalt de meg fogom nézni. Mosolyog

Viszont a legutóbbi manga fejezet jó volt és már látom magam előtt ahogy Ulquiorra csúnyán fűbe fog harapni. Nevet
Naplózva

Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1663 Dátum: 08 júl 16, 22:38:56 »

Hmm új ending van bár csak Ichigo meg Rukia vannak benne...  Neeem De rem ez azt jelenti h közeledünk a fillerek végéhez...  Hümm-hümm
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1664 Dátum: 08 júl 16, 23:02:35 »

hát két lehetőség van vagy pont a felénél járunk vagy még ott se Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!