24 okt 06, 07:23:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1708454 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
WildWorld
Vendég
« Válasz #1335 Dátum: 08 ápr 19, 13:48:50 »

Handy: Fura, nekem Kuukaku hangja tetszett... na mindegy, úgy vagyok vele, hogy azért nézem tovább, mert minden rész tartogat ilyen kis ,,finomságokat", mint az eddigiek. Például már előre azon röhögök, hogy miylen hülyén fog hatni, amikor Byakuya azzal a szép, semleges arckifejezéssel előhívja a kardját: ,, Szóródj szét, Cseresznyefa!" (Nekem az anime egyik legszörnyűbb dolga az, hogy Byakuya képessége rózsaszín, azért mert a kardjának a nevében szerepel a cseresznye... én a szép fekete-fehér mangában abba a hitbe ringattam magam, hogy az biztos fény- vagy lélelekenergia-színű... de nem. Technikai KO Ezek után megnézném, hogy milyen a kardjának a ,,szelleme" vagy mije...) Kíváncsi lennék erre filleridőszakra, de mivel én még nem nagyon tartok sehol az animéban, ezért eltrart majd egy kis ideig, mire oda érek... addig meg haladok a mangával. Tegnap jöttem rá, hogy, miközben azt hittem, hogy már x hete nincs új fejezet, közben viszint volt, csak emiatt az időugrás dolog miatt nem ismertem rá (azon az oldalon, ahol én olvasom kapott valami fura címet...), úgyhogy most egyszerre négy fejezetet olvashattam el.  Nevet Szerintem nagyon érdekesek ezek a részek és biztos vagyok benne, hogy Kubo Titenak nagyon is konkrét célja van velük... biztos meg akarja mutatni, hogy milyen események vezettek a mostani cselekményhez... meg egyébként is, jó ez a kis háttérinfó a szereplőkről... például én nem hittem volna, hogy Byakuya ilyen üvöltöző idióta volt kiskorában.  Nevet
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1336 Dátum: 08 ápr 22, 22:28:30 »

Hát én még eléggé az elején tartok, de egyenlőre nagyon tetszik igaz, alig tudok egy pár részt megnézni belőle, mert mindig valami elfoglaltságom van, vagy szimplán nem vagyok itthon.  Nevet Amikor letöltöttem az első 25 részt azokat végig is néztem egy huzamban, de utána net problémák hátráltattak a folytatásában, de most bepótólom mindezt. Jelenleg a 45 résznél tartok és egyre jobb részek követik egymást. Remélem egyszer elérek a 165. részig is, bár az még odébb lesz szerintem egy kicsit.  :'X
Amúgy meg nagyon tetszik nekem ez az egész Shinigamis dolog, bár az elején Animaxon néztem pár részt és nem tudtam, hogy mi az, hogy Hollow, mikor már a gépen néztem feliratosan (Animax: Lidérc), ezért kezdtem el inkább előrről, és így már minden érthető.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 22, 22:42:49 írta bero » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1337 Dátum: 08 ápr 22, 23:09:10 »

Hát igen, én is kb úgy 2 hónapja kezdtem el nézni, és nem bírtam abbahagyni, úgyhogy egy hét alatt kivégeztem 160. részig, ez után kaptam rá a mangára Nevet,de mióta beértem az animét és a mangát is azóta elvonási tüneteim vannak, mert hetente 1 rész és 1 fejezet az nagyon kevés. Sír

Ja és a bleach-et japán szinkron+magyar felirattal a legjobb nézni, úgy biztos mindent megért az ember.
(A magyar szinkron se rossz, de a sok béna fordítás eléggé zavaró tud lenni.)
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 22, 23:17:42 írta Csibe19 » Naplózva

Alice
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


« Válasz #1338 Dátum: 08 ápr 22, 23:30:27 »

Én második hete nézem és a 152edik résznél tartok,min. 5 részt megnézek naponta,a napi 10 az átlag,de volt már h 26 részt néztem meg 1 nap,szval talán mondhatni függő lettem :Dnem is kicsit!!
Ha belekezdek csak nagyon nehezen tudom abbahagyni és sajnálom h nemsoká kivégzem :/fú sírni fogok :/
Naplózva

Can someone who can't even save one of his friends become Hokage?-What do you think,Sasuke?
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1339 Dátum: 08 ápr 23, 08:35:13 »

Kukukukuku!  Nevet én 100 részt végignéztem 2 nap alatt...  >.<#
Azóta megesz a nyavaja, hogy minden epizódra kell várnom 1 hetet...  :/
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1340 Dátum: 08 ápr 23, 13:34:38 »

Hmm hát én elég hamar letudtam, és kicsit sajnálom is hogy ilyen buzgón végignéztem egyszerre  Pojén
Már nagyon várom hogy az eredeti szálon menjen tovább a manga, bár biztos lesz jelentősége ezeknek a visszaemlékezéseknek is. Minden esetre elég szórakoztató számomra látni Uraharát újonc kapitányként  Pojén
Valaki megtudja mondani, hogy most a manga mármint az a része amikor az espadák Soul societybe mennek időben mikor játszódik? Mert egyfolytába csak arról van szó, hogy majd télen lesz a nagy csata, de mikor lesz már tél? xD
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1341 Dátum: 08 ápr 23, 14:32:26 »

Én is ledaráltam 3-4 nap alatt a 160 részt+moviet :'X. És igen én is függő vagyok Nevet.
Naplózva
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #1342 Dátum: 08 ápr 23, 16:24:28 »

Énrám az a szó gyenge hogy fuggő 3 nap alatt néztem meg a 160 részt meg a moviet Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #1343 Dátum: 08 ápr 23, 16:50:58 »

Emberek! Röhögjetek ki, de még egy darab részt nem láttam Bleachből... Neeem Szomorú És úgy tűnik nagy dolgot hagyok ki! Honnan  tudnám leszedni az összes eddigi Sayaman/Dattebayo verziót magyar felirattal együtt? 1-utolsóig... Technikai KO
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Hiei
Vendég
« Válasz #1344 Dátum: 08 ápr 23, 17:39:36 »

Itt leszedheted az összes részt feliratot szerintem találsz te is:) http://www.bleachexile.com/multimedia/bleach-anime-downloads/
És igen egy nagyon alap animet hagytál eddig ki. Na hajrá 3 nap alá kell menned Nevet.
Naplózva
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #1345 Dátum: 08 ápr 23, 17:57:14 »

matten: hahaha csak vicceltem.
én youtube on nézegettem a fansub mindig jó és sok lehetőség van.
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1346 Dátum: 08 ápr 23, 21:28:57 »

Én ezt ajánlom epizódok leszedéséhez: http://www.bleach7.com/ Nevet
Magyar felirathoz pedig az egyik társoldalt: http://otakushakai.hu Nevet
Naplózva

Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1347 Dátum: 08 ápr 24, 00:05:26 »

Hát igen...én a Narutot dráltam le 2 nap alatt...kb 180 részt
nade ami a lényeg: nem tudja valakii, hogy most pntosan hol tart a manga? Hanyadik résznél járnak?
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1348 Dátum: 08 ápr 24, 01:11:06 »

Hát izé... 4 fejezet óta flasback mangafejezetek vannak, amik elég érdekesen vannak számozva, a legutobbi a -105-ös fejezet számot viseli. (A rendes számozás szrint ez lenne a 319. fejezet.)
Az előző három pedíg a -108, -107, -106 sorrendeben.

Amúgy elég érdekes alcíme van ezeknek a fejezeteknek.

"Fordítsd vissza az ingát"
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1349 Dátum: 08 ápr 24, 08:25:58 »

Nekem nagyon szimpatikus, hogy Urahara (kedvenc karakterem a Bleachben) és a Vaizardok múltjáról is meg lehet tudni pár érdekes dolgot. Mayuri-nál meg majdnem a székről borultam a meglepetéstől o_O
Naplózva

Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!