24 jún 28, 22:12:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577938 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #1125 Dátum: 08 márc 25, 13:44:48 »

Nem csak Ichigo nem oli meg az ellenfelét hanem a barátai se. Mindenki csak harcképtelenne teszi az ellenfelét aztán vki más kinyírja , de azt nem értem hogy az az idióta Ichigo mér vereti magát halálra és csak aztán megy neki valakinek a bankaial  Neeem Amúgy milyen idokozonként szoktak a részek megjelenni ? Ja és valaki meg tudná mondani hogy a 165 rész melyik manga fejezetnek felel meg ?
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1126 Dátum: 08 márc 25, 14:01:23 »

Már rég láttam a Hollow-os részeket,mármint mikor megszerzi a Shirosakitól a Hollow erőt és vele a képsséget,hogy bármikot felvehesse a maszkot,no tehát akkor volt az nem hogy szinte eggyé vált Zangetsuval és még ha meg is szakadt a shikai forma mikor Orihime-chan felélesztette újra "bekapcsolt" vagyis ez csak az én feltételezésem Nevet
Ha tévedek javítsatok ki mert ez negme is érdekel Nevet
De volt egy olyan időszak, mikor Ichigo egyedül volt...halott...és mégis shikaiban volt a kardja Mosolyog
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1127 Dátum: 08 márc 25, 14:13:34 »

Nem csak Ichigo nem oli meg az ellenfelét hanem a barátai se. Mindenki csak harcképtelenne teszi az ellenfelét aztán vki más kinyírja , de azt nem értem hogy az az idióta Ichigo mér vereti magát halálra és csak aztán megy neki valakinek a bankaial  Neeem Amúgy milyen idokozonként szoktak a részek megjelenni ? Ja és valaki meg tudná mondani hogy a 165 rész melyik manga fejezetnek felel meg ?

talán felméri az ellen erejét?Nevet de ha ígyvan elég furcsán csinálja pont ezért jó Ichigo elég fura karakter eltér a többitől és pont ettől jó
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1128 Dátum: 08 márc 25, 16:22:11 »

Megmondaná nekem valaki hogy 105. rész az utolsó magyar felirat? Mert én csak addig találtam pedig 160 valameddig megvan az összes rész csak sajna angol felirattal :/
Naplózva
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #1129 Dátum: 08 márc 25, 16:26:10 »

Kár, hogy nem lessz a héten bleach rész,de ugye manga az lessz?

Nem csak 105-ig van fent Mosolyog

http://animeaddicts.hu/downloads.php?filelist.5.469

Itt fenn van 163-ig Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1130 Dátum: 08 márc 25, 16:34:12 »

Köszönöm a segítséget már régóta kerestem felíratothozzá. Nevet
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1131 Dátum: 08 márc 25, 21:03:12 »

Köszönöm a segítséget már régóta kerestem felíratothozzá. Nevet

http://otakushakai.hu/

Innen meg leszedheted a legfrissebb részekhez is a feliratot. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 25, 21:03:55 írta Csibe19 » Naplózva

DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #1132 Dátum: 08 márc 25, 21:43:38 »

Hát elolvastam a mangát és úgy vettem észre hogy az anime nagyon a manga nyakán van úgyhogy utánna is néztem és azt csiripelik a madarak hogy most tobb filler rész is kovetkezni fog és hogy az egész hueco mundos kirándulást úgy félbeszakítják ahogy van  Szomorú
Remélem nem igaz hogy csak úgy félbeszakítják az egész torténetet mer az nagyon sz*r megoldás lenne  Szomorú Szomorú Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 25, 21:44:12 írta DsAdam » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #1133 Dátum: 08 márc 25, 21:48:46 »

Nyugi, nemkell nagy filler részekre gondolni végülis nem olyan lessz mint a bountos vagyis remélem :'X

Én nem számítok 5 résznél többre vagyis nem szeretnék >.<#
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1134 Dátum: 08 márc 25, 22:00:04 »

Szerintem meg jóval több lessz, mert 30 fejezet körüli a különbség a manga és az anime között. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 25, 22:22:15 írta Csibe19 » Naplózva

Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1135 Dátum: 08 márc 25, 22:14:18 »

Állítólag Amagai Shuusukeről fognak szólni a fillerek, aki Gin helyére lép, és ő lesz a 3. kapcsi... Én annak örülök, hogy visszatérünk Soul Society-be, mert hátha lesz Hitsu (  Pojén ), de meglátjuk mit hoznak ki ebből... Remélem azért kicsit élvezetesebb lesz, mint a bountos, mert ott is voltak részek, amiket kihagytam, mert dög unalom volt.  :/ De szivesen látom viszont a kapitányokat/hadnagyokat.  Hümm-hümm
Kép az új kapcsiről + hadnyagról:
http://www.bleach-fan.jp/amagai/index.html
Nekem kinézetre nem naon jönnek be, de hátha lesz belőle valami...  :'X
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 25, 22:15:42 írta Handy » Naplózva
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #1136 Dátum: 08 márc 25, 22:20:42 »

A bountok a torténethez tartoztak szoval szerintem azok nem fillerek voltak mert sokban fuggenek a mostani torténethez is pl amikor Ichigo szembekerult a hollow énjével a tudatalattiában akkor megjelent neki az a bounto fonok (most nem tudom hogy hívják)  Fillereknek inkább azokat a rászeket mondanám amikben Kon a foszereplo vagy Kanonji meg a csapata. Szerintem az lenne a legjobb megoldás ha mindig egy egy hét kimaradna vagypedig beszúrnának egy két fillert a rendes részek kozé vagy felváltva . Az se rossz hogyha azt mutatják meg hogy mi van Soul Society-be amialatt a tobbiek Hueco Mundoban vannak.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 25, 22:23:18 írta DsAdam » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1137 Dátum: 08 márc 25, 22:56:29 »

Nem, a Bountos filler volt, ugyanis nincs benne a mangában, és nincs különösebb szerepe...  Hümm-hümm  Az a képfelvillanás is sztem fillernek volt csak, hogy húzzák az időt, de foggalmam sincs meik jelenet... Mellesleg az nemjó, ha kihagynak heteket, inkább ez a megoldás, én azt is nagyon utálom, ha pl húznak egy részt de nagyon. Inkább legyen pár rész vmi élvezhető filler, de utána haladjon a sztori rendesen.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 25, 22:57:16 írta Handy » Naplózva
ayumi-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #1138 Dátum: 08 márc 26, 16:47:53 »

Szerintetek az anime és a manga között nagyon sok különbség van?  Mert én most fejeztem be az anime 165. részét és nem tudom, hogy amig várok a következő részre érdemes e a mangát elkezdeni olvasni. (De körülbelül ott járhat a manga is mint az anime a történetben. Nem halad annyira előre a manga sem ugye? )    Ha nem sokkal tér el a manga az animetől akkor nem olvasom el azt 300 valahány fejezetet ami van eddig belőle. Főleg, hogy vagy 3 hete keztem el nézni a Bleachet és még elég frissek az epizódok. Nevet

Ja és szerintetek hány epizód lesz összesen az animeből, több mint a Narutóból?
Naplózva

あゆみ
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #1139 Dátum: 08 márc 26, 16:55:23 »

Állítólag Amagai Shuusukeről fognak szólni a fillerek, aki Gin helyére lép, és ő lesz a 3. kapcsi... Én annak örülök, hogy visszatérünk Soul Society-be, mert hátha lesz Hitsu (  Pojén ), de meglátjuk mit hoznak ki ebből... Remélem azért kicsit élvezetesebb lesz, mint a bountos, mert ott is voltak részek, amiket kihagytam, mert dög unalom volt.  :/ De szivesen látom viszont a kapitányokat/hadnagyokat.  Hümm-hümm
Kép az új kapcsiről + hadnyagról:
http://www.bleach-fan.jp/amagai/index.html
Nekem kinézetre nem naon jönnek be, de hátha lesz belőle valami...  :'X
Én most vagyok a bountós részeknél, azokan egyetlen egy jó van mégpedig, h van benne Hitsu (bár nem túl sokat, de van)
De ennek ellenére tényleg nagyon unalmas... lényegében vagy 20 részen át nem történik semmi...  :/

Hú, hát elég ilyesztő ez az új kapitány meg hadnagy...  Hmm? Jó, jó tom, h nem szépségverseny, de akkor is  >.<#
Naplózva

Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!