24 szep 29, 02:21:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 606 607 [608] 609 610 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701798 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #9105 Dátum: 10 dec 16, 14:12:23 »

Végre kezd beindulni erre szünet.

Chad szerepelt Aizen bebörtönzése óta? mert nekem nem rémlik.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #9106 Dátum: 10 dec 17, 13:30:50 »

A bebörtönzés után ugyebár eltelt két év, és azóta nem tűnt fel. De Aizen szempontjából már csak 19998 év van vissza szabadulásig Nevet
Amúgy erre lehetett számítani, hogy Ichigo visszanyeri az erejét. Kérdés az, hogy melyik stádiumába. Mert ha az az ereje tér vissza, amire szert tett a dangai-os edzés alatt, akkor kevés ember veheti fel vele a versenyt.
Amúgy én már nagyon kíváncsi vagyok arra, is, hogy ez idő alatt mi történt a lelkek világában. Volt egy kis nyugi, így kíváncsi vagyok, hogy a megüresedett kapitányi posztokat betöltötték-e? Vagy Toushironak sikerült továbbfejlesztenie a bankai-át, és már szirmok nélkül képes használni, vagy Renji bankai-a fejlődött-e, esetleg valaki még elérte-e a bankait.
Amúgy ha valakinek van esélye kapitányi rangot elérni az eddig megismert hadnagyok közül az Hisagi. De feltételezem még egy ideig erre a szálra várnom kell.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9107 Dátum: 10 dec 17, 17:53:08 »

Hát örülök, hogy Ichigo mégse marad nyámnyila, de én kicsit pofábatolásnak éreztem ezt a "visszaszerezzük az erőőőőőőőőőőd" dolgot. Most nem azért de milyen már ez? Nevet Titkos társaságok alakulnak, csak, hogy Ichigo Shinigami lehessen vagy mi? Nevet

Amúgymeg
http://mangastream.com/read/bleach/73930629/18

felül a jobboldli képen az a tag Nevet
Úgy néz ki kubo felbérelte King Bradley-t Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 17, 17:56:19 írta Exkirion » Naplózva

Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #9108 Dátum: 10 dec 17, 18:03:05 »

Szerintem valami olyasmi lehet, mint ami a Hell Arc specialban volt. Ott mondták az utcsó oldalon, hogy " Let's drop him down here. Kurosaki Ichigo". Vagyis kb ezt jelenti: Hozzuk ide le. Kurosaki Ichigo-t. Vagyis szerintem ezek a Ginjou-ék a pokolból valami nemtudom mik lehetnek és mivel Ichi elvsztette a shinigami erejét, így vissza kell állítani neki, hogy képes legyen kinyitni a kaput (amiről a Hell Arc-os fejezetben dumáltak).

Valami ilyesmi lehet. Mert csak úgy visszaállítani egy számukra ismeretlen (?) személynek a shinigami erejét értelmetlen lenne, vagyis valami céljuk van ezzel.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #9109 Dátum: 10 dec 17, 18:46:39 »

Lehet, hogy hallottak az Aizenes cuccról és tudják hogy ha 19998 év múlva szabadul, szükség lesz a fehérítő hősére.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #9110 Dátum: 10 dec 26, 12:46:35 »

Nem tom kit lepett meg hogy az ismeretlen Chad lesz ?
Adok még esélyt Kubonak hátha kihozz vmi érdekeset ezekből a szereplökből de eddig kicsit gyengus.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9111 Dátum: 10 dec 26, 16:43:40 »

Jó rész volt , bár nem tudom hogy akarják visza adni ichi erejét.
Bér azaz alképzelésem hogy energiát tudj termelni ahoz is kell 1 kis kezdő löket, és lehet nerm azonnal, de visza tér ichi minden ereje.Ganjou kardja meg remélem nem csak 1 nagy kard hanem erős is . ű

Nha szóval mind ezek tudatában, joggal lehet nevezni orihimét is meg chadot is full brigengerek közé valónak nem?
ha meg nézük himének ott voltak a hajdíszei elég régóta, és chad tetkója is (az is csak tárgy ha ugy nézzük)
Ha tényleg igy lenne, mind ösze a hógolyó csak mutálta őket, felgyorsította a kapcsolatukat a tárgyal.
EZ felvetette bennem a kérdést, hogy akkor  a hógolyónak még sincs végtelen hatalma? mivel eddig csak olyan dolgoka tett , amit amugy is meg lehetne tenni,  vagyis vannak korlátai.
Aizen is ha ugy nézzük, csak shinigami, hógolyó és a hollow kombinációvá vált.
rengeteg energiával.
Az is meg fordult bennem hogy a hogyuku képessgégei nem végtelenek, csak rengeteg energiája van, azt valahonnan elő kellett kaparni nem? Mi van ha urhara multja sötétebb mint gondolná az ember? modnjuk rengeteg lélek energiát szívott el.
Nha jó sok dolgot irtam le, csak most ez  járt a fejemben. Szerintem még lehet alapja is .D
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 26, 18:44:01 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #9112 Dátum: 10 dec 26, 20:12:54 »

Hát, ez a "kihúzom a tárgyak lelkét" dolog elég érdekesre sikeredett, de majd meglátjuk mi sül ki belőle... és am. jah, már az elején lehetett tudni hogy az ismeretlen Chad lesz.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #9113 Dátum: 11 jan 06, 17:48:04 »

Azon a dolgon, hogy az ismeretlen emberke Chad lett, csakis Ichigo tudott meglepődni. xD
Amúgy meg érdekes, hogy ha Ichigonak erőre van szüksége, vagy ha erőt kell fejleszteni vagy csak egyszerűen benne van a cselekvésben az erő szó, akkor ahhoz egy ismeretlen új társaság előhúzása szükséges. Mindenképpen.
Nah majd meglátjuk, bár nekem ez nem szimpi taktika. Kubo már bevetette ezt egyszer, és kedvenceimmé váltak a Vaizardok, aztán mégis mit tett velük...ezt sose bocsátom meg.  Szomorú Neeem
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #9114 Dátum: 11 jan 06, 19:18:29 »

Nos, a Vaizardoknak pont az volt a haszna ami, hogy Aizen rajtuk tartson erő demonstrációt több célt nem is kellet, hogy szolgáljanak és erre tökéletesen megfeleltek.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9115 Dátum: 11 jan 09, 11:09:35 »

Itt lehet kitárgyalni a Bleach mangáinak eseményét! Kizárólag manga és az Anime fillerjei , Moviejai itt off!
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #9116 Dátum: 11 jan 09, 11:57:26 »

most ichigo tényleg visszakaphatja az erejét?
Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #9117 Dátum: 11 jan 09, 12:13:00 »

Azt akarják elérni valahogy
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #9118 Dátum: 11 jan 09, 12:24:58 »

majd meglátjuk de a csávó hasonlít Aizenre és amúgy szerintetek milett zangetsuval?
továbra is ő lesz ichigo zanpakutoja vagy más? előrol kell kezdenie az edzést(shikai bankai)stb..
Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #9119 Dátum: 11 jan 09, 12:48:25 »

A Zanpakutou a shinigami lelkéből születik, tehát ha nagy változáson nem ment át Ichigo lelke, akkor újra és újra Zangetsu születne belőle. Sőt, amikor visszaállítják a shinigami erejét, valószínű a lelkében lévő kívánság is Zangetsu lesz, tehát a kötődés miatt szerintem Ichigo nem kap új lélekölő kardot.
Shikai/bankai/vaizard maszk már jobb kérdés. Shikai talán még a legegyértelműbb, hogy lesz. De elég rosszul venné ki magát ha pár fejezet múlva az Ishidát megcsonkító alakot bankai+maszk kombóval kaszabolná. Persze előbb-utóbb úgyis visszanyeri a teljes erejét, de arra még szerintem várni kell.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 606 607 [608] 609 610 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!