24 szep 29, 23:32:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702838 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9075 Dátum: 10 dec 03, 18:57:43 »

Egészen az anime néhány hete egyik megjelenő részéig még kérdés lehetett volna ez az anyja mi volt cucc. De az anime világosan pontot tett a kérdőjel helyére. Az anyja ember volt és kész.  Kúl
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9076 Dátum: 10 dec 03, 19:03:24 »

Igazából pont, hogy nem tudjuk meg, hogy az anyja milyen fajba tartozik, mert amikor Aizen mondja, hogy "Egy Shinigami és egy ..." gyermeke vagy, akkor betoppan Isshin és a megérkezése által keltett zajoktól nem halljuk, hogy mit is mond Aizen, ezt egyébként Ichigo is megjegyzi.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #9077 Dátum: 10 dec 03, 19:08:45 »

Na, tegyük fel, hogy nem ember volt. De akkor mi? Hollow? Az nem lehetett, mert hollow nem tudna nemzeni. Szal' csakis ember lehetett.Nevet (Hacsak valami új faj, amit kétlek)

De például, ha Ichi valamelyik huga is shinigami-vá (ami szerintem hamarosan bekövetkezik) vállna és belőlük is kitörne egy hollow(ok nélkül, mert ugye tudjuk, hogy Ichinek azért lett hollowja, mert majdnem azzá vált, de végül shinigami lett), akkor már megkérdőjelezem, hogy az anyjuk ember volt.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 03, 19:15:48 írta Jiijo » Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9078 Dátum: 10 dec 03, 19:20:49 »

Nha és szerintetek,  a mostani karik minek számítanak? mármint meik fajba? shinigami tuti nem, hollow lejárt lemez akkor kik mik?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9079 Dátum: 10 dec 03, 19:29:58 »

Batai : még nincs definiálva sajnos. X'D
Heo : Aizen azt mondja egy ember és egy ... Angolul - That's because you're a human and ... és betoppan Isshin a mondatvégét a megjelenése fejezte be. Ha a magyarcsapatok Shinigamival írták akkor félrevezettek. :/ Illetve fonetikusan valami ehhez hasonlót hallok Aizentől :
Naze nara kimi wa ningen to <--- Tuti nem így kell hivatalosan fonetikus cuccban leírni*lehet rosszul is hallok és mást mond* , csak érzékeltetni akarom , hogy ebben sehol a Shinigami szó. Am. Beach anime 296. rész és egyből az openning előtt van ez a mondat.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9080 Dátum: 10 dec 03, 19:34:37 »

Vagy akár lehet a királyi család egyik tagja is.
Sőt éppen még Quincy is.
Bár az igaz, hogy annyit tudunk róla, hogy ünnepelt színésznő/filmsztár volt.
Szerintem ez még nem egy lefutott kör, ám ameddig Ichigo továbbra is fél kérdezgetni az apjától bármit az ő illetve családja származásáról addig mi sem fogunk többet tudni.

Egyébként a Hollowk miért ne tudnának nemzeni?
Elvégre ők is éppen olyan lelkek, mint azok akik Soul Societybe mennek.
Sőt miután Espedakka válnak az alakjuk is eléggé emberi lesz, mert Aizen előtt is léteztek Espadak méghozzá a Privaron Espadak jól ismert hármasa is ilyen.

Ishida: Itt jön be egy másik probléma, honnan tudhatnánk mi azt, hogy Isshin nem éppen ugyanúgy csak egy ember, mint Ichigo, de benne is felébredt a Shinigami erő.
Végül is pontos orvosi ismeretei vannak és az idősebb Uryuu-t is ismeri ami arra utal, hogy vagy együtt harcoltak vagy mivel Ishida apjának kórháza van akár együtt is tanulhattak.
Sőt Ichigo azt is mondja, hogy bár a szó nyilvánvalóvá vált amint meglátta az apját, de mit tud ő a családjáról?
Körülbelül semmit.
Nagyon jó példák erre a mostani manga fejezetek.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 03, 19:39:40 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #9081 Dátum: 10 dec 03, 19:39:18 »

Hát, ha belegondolok, a shinigamik is tudnak nemzni. Lehet, hogy lehetséges. De az tuti, hogy Ichi anyja ember volt.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9082 Dátum: 10 dec 03, 19:56:38 »

Isshin  ember volt amikor ichigot nemzette, mert semmi shimigami ereje  nem volt. Ichi jelen pillanatban ember, de visszaalakulhat. Tehát az én szemszögemből Ichi muterja NEM EMBER.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9083 Dátum: 10 dec 03, 19:59:14 »

Az öszvér élőlény , mégsem tud szaporodni. Nah akkor a Hollow sem biztos , hogy tud. ^^ Illetve azért sem lehetett szerintem Hollow , mert egy Vasto Lordenek lehet csak normális gonolkodása. Még az adjuchasok túlnyomó többsége is primitív az emberi voltához képest. Apropó , egy Grand Fisher , hogy ölne meg egy hatalmas Vasto Lordeot vagy Adjuchast?? :'DDD Vasto Lorde szint alatt pedig nincs értelmes Hollow létforma , csak néhány kivételes Adjuchas. Am. meg , hol maradt anyuciról a maszk? Rengeteg kérdést lehet feldobni , hogy miért nem lehetett Hollow.
Quincy kérdés már jobb és az elméletemnek nincs útjában , mert a Quincyk emberek...

Isshinre meg... Ha valaki halálisten vagy helyettes halálisten , akkor az már nem nevezhető szerintem embernek. De ez szubjektív vélemény. Illetve Ichigoban azért volt hajlam a Shinigamivá válásra , mert genetikailag megvolt benne. Isshinnél ugyanez azért nem lehet szerintem , mert akkor Isshin szüleinek egyike akkor shinigaminak kellene lenni nem? Vagy rosszul gondolom? Mert ugyebár Ichigo az első ember aki halálistengénnel született .  Legalább is nekem így rémlik.  Gondolkozik Nahh mind1 , eleget írtam mára , inkább hanyagolom egy témaváltásig ezt , mert felesleges félszavakból hatalmasat filozofálni.

Hiroto :  Genetika. Attól , hogy valaki nem cukorbeteg , de az apja az volt , még hordozza a hajlamot rá és az utódai örökölhetik azt.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9084 Dátum: 10 dec 03, 20:32:41 »

Viszont sem a Shinigamik sem a Hollowk nem élőlények tekintve, hogy halott emberek lelkei.

A Shinigamivá váláshoz nem kell feltétlen hordoznod a Shinigami gént.
Sok embernek van az átlagtól nagyobb vagy elképesztően nagy szellemi ereje, ha ők is el tudnak szakadni a testüktől és ugyanúgy végigcsinálják azt amit Ichigo a veremben simán lehetnek Shinigamik, s ha már genetikát hoztál fel akkor azt hiszem ezt nevezhetjük mutációnak.

Abban viszont egyet értek, hogy hanyagoljuk a témát, elvégre bizonyos mértékben mindannyiunknak igaza van.
Várjunk tehát amíg lelepleződik a sötét múlt... bwhaha  Ördögi
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #9085 Dátum: 10 dec 03, 21:08:13 »

Heo,ha csak simán magas szellemi erővel rendelkezett volna,és nincs saját shinigami ereje akkor tuti hogy holowwá válik.Ez most olyan mintha  Tatsukit bedobnád a gödörbe hogy másszon ki.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #9086 Dátum: 10 dec 03, 22:26:28 »

Már az röhej, hogy egy szellemnek van genetikai öröksége, vagy egyáltalán lehet gyereke, de főleg lehet gyereke egy embertől, még ha egy egyébként valami póttesttel is hozta össze.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 03, 22:29:33 írta STM » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9087 Dátum: 10 dec 03, 22:29:41 »

Valamennyi biztos van, mert másképpen nem létezhetnének nemesi házak.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #9088 Dátum: 10 dec 03, 23:00:45 »

Rukiát elvileg adoptálták, nekem egy ideig úgy jött le, hogy így kerülnek a kiválasztottak a házakba, de sok-sok bleach és a Kubo féle logika után már fogalmam sincs mi van, mi nincs, mikor van és mikor nincs, és főleg miért ebben a szerencsétlen mangában ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9089 Dátum: 10 dec 03, 23:19:21 »

Akkor gondolj Yoruichira vagy Kukkakura vagy Byakuyara ők mind Soul Societyben születtek.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!