24 szep 29, 23:32:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 306 307 [308] 309 310 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702826 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #4605 Dátum: 09 júl 23, 19:36:56 »


Nikolka: Hát hogy kinek mi a fontos harc személytöl függ Pojén Én például nem örülnék ha hamar túllépnénk ezeken hisz ez az első alkalom(és lehet hogy egyben az utolsó >.<#)amikor az egyik nagy favom komolyan harcol...pláne azok után hogy Lilyke még csak saját rest se kapott.


Ááááá, én már azt se tudom, mit gondoljak... Mert ha  kimaradnának ezek a részek, azt én is utálnám, szóval jöhet ez a fight, szépen kidoglozva... csak ez a feszült várakozás... Alapjában türelmes ember vagyok, de nem ennyire... Jaj, olyan jó lenne, ha mindent egyszerre, vagy legalább gyorsan láthatnék:) Szóval nem ellenzem én a harcot, csak nehezen bírom a várakozást...
De végülis ez az, ami miatt az emberek tartósan figyelemmel követnek dolgokat... mert fenn van tartva a feszültség, és mindenki kíváncsi..

 Nevet  Nevet  Nevet Pirul
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4606 Dátum: 09 júl 23, 22:04:37 »

Yachiru nem olyan öreg kb még 100 év és felnő  ez eddig mindenkinek elég volt. kacsint Ichimaru is 100 éve gyekőc volt és mostmár ő is felnőtt. Kinézetük csalóka ,kell szerintem egy hoszabb idő ,hogy felnőhessenek.

Szerintem ez a ki hány éves és hány év alatt nő föl ez teljesen követhetetlena  Bleachben... Kyouraku, Ukitake, Unohana kb. 700 éevsek s alig néznek ki idősebbnek mint Byakuya... Yamamoto több ezer éves és ráncos is rendesen míg a Vaizardok semmit nem változtak (jó ezt meg lehet magyaráznia  gigaijal) szóval én ezta  ki hány éve és milyen tempóban öregszik ezt szerintem képtelenség követni...Mindenki fiatal gyors és erős és 10szer többet bír mint egy átlag ember...Én arra lennék kiváncsi van a shinigamiknál végelgyengülés?
Még fura az is h. Ukitake mondjuk öregedetta  100 év alatt (vonásokban is nem csak  hajviselete változott) addig Kyouraki szinte semmit nem változott... Mások pedig gyerekből felnőttek lettek...
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 23, 22:10:08 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #4607 Dátum: 09 júl 24, 09:22:23 »

Jó kis fejezet volt remélem, Tousent beaprítja Komamura. De mindattól függetlenül, nagyon, semmit nem haladt előre a dolog :/.
Naplózva
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #4608 Dátum: 09 júl 24, 09:23:51 »

VÁáááááááááá, most olvastam a mangát, de nekem nagyon tetszik Nevet
Azzééé' Komamura most nagyot nőtt a szememben.... (akik még nem olvasták, azok miatt sárgázok):
"Elpusztítottátok a Menosokat. Nekem ennyi elég. Úgy döntöttem, veletek harcolok." De ariiii:) Nem hittem volna, hogy pont ő lesz az, aki miatt a két csapat egyesül...

De az a *most olyat mondana, amitől soksok -mocskos a pofám- felirat lenne itt* Tousen... Fuhh, de fel bírja ku...khm... szóval fel tud idegesíteni...
1) Beleavatkozik a küzdelembe
2) Megvágja Shinjit - na, nálam itt szakadt el a cérna, ez végzetes hiba...
3) Még pofázik is, hogy ő tudta, hogy egyszer majd egymás ellen harcolnak....

SZúúú-száááá--szúúú-száááá....

Mashiro az külön fogalom... "Imádlak, Kensei!" XDDDD Mehet játszani...ikszdé
És még mint egy kis gyerek elé, leguggol WW elé... eszem megállxD

Aztán Mashiro Szuper Rúgás!XD Egyre szimpibb a csaj:D

De Love milyen kis mocsok... Rose beszédét félbeszakítani, ejnye....ikszdé
"Mi szuperhősök vagyunk, ezért csak 3 percig tudjuk fenntartani"  Ott a pont ikszdé

Us -verzióból idéztem, ha valaki más verziót olvas, fordítsa asaját verziójáraXD
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4609 Dátum: 09 júl 24, 11:11:55 »

Éés kijött a manga Nevet
Hmm...sztem én már nem sárgázok Pojén

Mashiro hozzáálása nekem is tetszett, nem 100-as a csajxD Soi viselkedése sztem kicsit erőltetett volt, mármint az a "ch", nem tudom miért nem látja be hogy Hachi nélkül itt már simán szétkapnák...főleg azok után hogy még Hiyori is belátta a dolgot, pedig ő shinigami hater a javábol.
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4610 Dátum: 09 júl 24, 12:49:07 »

Nekem is tetszet a manga,hát még a következő hogy fog...
Csak az nem volt jó,hogy shinji nem tudott lecsapni aizen vigyorgó arcára,megnéztem volna mi történik,hogyha sikerül bevinni azt a csapást!

A párosítások pedig mind jól sikerültek,mindegyik csata érdekel,és már csak két páros maradt üresen,aizen/gin vs shinj/yamamoto taicho,amibe még mondjuk én várok egy kyoraku bankait is,bár most bármi megtörténhet!
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #4611 Dátum: 09 júl 24, 14:56:45 »

Róka-Koma jót mondott, hát kb. valami ilyesmit vártam, Eddig mindenki harcol, de hol van Gin, meg Aizen ellenfele? Shinji 1 v. 2-ben akarja őket letolni? Vagy tud valamit amit mi még nem? Nevet Még mindig kitörő örömmel fogadnám, ha végre látnék valamit a HM-ben zajló eseményekből, de Kubo nem akarja még!

Az Animeről egy szó F*S!
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #4612 Dátum: 09 júl 24, 15:53:50 »

De most Tousennek semmi esélye ő bromi gyengen nem elég erős hozzá hogy lenyomjon egy hadnagyot és egy kapitányt. Ráadásul mindkettő ismeri a képeségeit(ez mondjuk fordítva is igaz) Bár lehet Aizen rajtuk is használta a hyogokut és már az áruló kaitányok is vaizardok az milyen lenne már.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4613 Dátum: 09 júl 24, 17:48:38 »

Nagyon király volt az új rész. Minden oldala tetszett főleg a Lisa, Hiyoris rész nah meg persze a Komamura kapitány közbelépése...S jön Hisagi is...Jajjj de jóMosolyogMosolyog Masiro is nagyon nagy volt... Egyetlen dolog h. mindenkiről eltűnta  maszk. Love és a haverja 3 percig bírták most már nincs tovább? Maszk nélkül folytatják? (Akkor lehet h. szükség lesza  jó öreg Kyourakura is, aza  véelményem h. Stark kifejezetten az ő esete...) A másik h. Hiyorin és Lizán is csak félig vana maszk. Ez azt jelenti h. maszk nélkül küzdenek tovább? Pedig én kiváncsi lettem volna maszk+Bankaira...De lehet h.a  maszk+shikai is übererős már, s most shinigamiként fognak küzdeni...Shinji jó fej mint mindig.. Nevet Nevet Nevet Méga  végén kiedrül h. Mashiro a legerősebb gyangébb hollow tovább ér???xD

Fuh Rose-Love páros nagyon tényleg hasonlít az ukitake-Kyouraku párosra xD Rose pontosan úgy néz ahogy Ukitake szokott, s mellette még ott vana hasonló hosszúságú haja...MosolyogMosolyogMosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 24, 19:56:20 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4614 Dátum: 09 júl 24, 21:13:40 »

Az szerintem fordítási hiba és azt mondták valójában ,hogy 3 perc alatt sz@rrá verik Starkot. Miért?
Mert szuperhősök. ikszdé  Nevet
Legyen következő chapoban lopakodó Isshin Aizen háta mögött és épp szúrja le.   bow
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 24, 21:14:40 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4615 Dátum: 09 júl 24, 21:31:36 »

Én meg azt remélem, Aizen egyedül lealáz mindenkit.  Nyelvesít

Amúgy nekem laposak a mostani fejezetek.  Hümm-hümm Azt hittem kicsit több minden történik, de azért jó volt. Én is meglepődtem, hogy csak három percig tudják fenntartani a maszkot... Az nélkül meg érdekes lesz a harc Stark ellen. Remélem nem tudják legyőzni.  Nyelvesít
Naplózva

gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4616 Dátum: 09 júl 24, 23:31:45 »

Gin közben vajh mit csinálhat, csak ácsorog a szokott vigyorral a pofikáján? Hülyegyerek is csak nézte, ahogy a kis házikedvence elszáll. Vajon mit tud a kölyök?
Tousen piszkosul irritál, öljék már meg! Ördögi Nem elég, hogy belepofátlankodott Hirako támadásába, még Komamurának is arról dumál, hogy mikor állítólag barátok voltak, már akkor is tudta, hogy egyikük ki fogja nyírni a másikat - mekkora egy görény, ez a fazon a Bleach leggusztustalanabb karaktere!  Lehánylak
Komamurát egyre jobban kedvelem, már akkor is csíptem, amikor elkezdte rázogatni a fülét, hogy nem hallott semmit, mikor Iba kiosztotta Ikkakut és szóba került a bankai. Csak nehogy úgy végződjön a dolog, hogy ő meg Tousen megölik egymást!
Hisagi is kapott egy jópontot - remélem, hogy túléli ezt a harcot. Ha eljutna a bankai szintig, jó kapitány lehetne belőle.
A kapitányok mit agyaltak ott, hogy harcoljanak-e? Nyilvánvaló volt, hogy Hirakoék nem őket támadják, hanem Aizenékre hajtanak. Komamura az egyetlen, aki gondolkodik?
Hirako nagyon nagy arc. Nevet
Ukitake legalább egy pici képecskén feltűnhetne már! Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 24, 23:41:07 írta gyalogbagoly » Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4617 Dátum: 09 júl 25, 01:23:06 »

De most Tousennek semmi esélye ő bromi gyengen nem elég erős hozzá hogy lenyomjon egy hadnagyot és egy kapitányt. Ráadásul mindkettő ismeri a képeségeit
Azért tousent nem szabad lebecsülni,jó hogy kikapott kenpachitól,de az olyan figura hogy egy tousen féle bankai nem ér ellene sokat,mert ha megvágják egy semi extrás kardal kb kiröhögi az ellenfelét...
Meg ha azt vesszük,hogy a vak feka a pendulumos részekben levadászta az osztagjának legerősebb tagjait enyhén lazán,azért nem kispályás,bár hogy nem jutott rá egy vaizard(pl kensei) azt is mutatja hogy izomembernek sem lehetn nevezni...
Hisagi is kapott egy jópontot - remélem, hogy túléli ezt a harcot. Ha eljutna a bankai szintig, jó kapitány lehetne belőle.
Hát nemtudom,de nekem van egy olyan érzésem,hogy lehet most fel fog tőle villanni egy bankai,kubo nem véletlenül keverte bele a "Nagyok"csatájába,mint hadnagy+simán van olyan tehetséges mint renji,ha nem tehetségesebb,ugye tudjuk hogy a shinigami képzőben nagykutyának számított!
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 25, 01:37:43 írta con » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4618 Dátum: 09 júl 25, 06:47:40 »

Én is zeretnéke egy Hisagi Bankait! Rose-Love párosnak nem lesz könnyű maszk nélkül Stark ellen és mostmár azt is tudja Stark h. 3 percet kell kibírnia ahhoz h. kinyírja őket.... Mindegy most vajon melyik harccal fog folytatódni? Király egyesülteka  shinigamik és a Vaizardok.... Nevet Nevet Nevet A Hitsu Hiyori páros nem is lenne rossz együtt... Gondolkozik Nyelvesít
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4619 Dátum: 09 júl 25, 10:24:51 »

Nem nevezném Tousent gyengének. Az biztos, hogy a három genya közül ő a leggyengébb, de egy ilyen bankai elég gáz - eleinte még Zaraki se tudott mit kezdeni vele - pedig ő aztán tényleg egy hentes -, csak akkor tudta elkapni a görényt, mikor hagyta magát megsebesíteni. Szerintem Komamura és Hisagi esetében ez túl rizikós volna. Zaraki is csak azért boldogult vele, mert azt a melákot csak úgy lehetne megölni, ha álmában agyonütik. Nevet
Bírom Hisagit, vicces volt, mikor a Vaizardok megérkeztek, és Kensei úgy megbámulta a tetkóját. Nevet Ha hirtelen elővarázsolná a bankait, az lenne a harc fénypontja. Ráadásul akkor már le lenne zsírozva, hogy ő lesz a 9. osztag kapitánya. De jó is lenne! Matsumotonál is egyből bevágódna, szegény Ibát meg megütné a guta. Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 25, 10:26:02 írta gyalogbagoly » Naplózva
Oldalak: 1 ... 306 307 [308] 309 310 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!