24 szep 29, 00:24:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701650 alkalommal)
0 Felhasználó és 100 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #2460 Dátum: 09 márc 06, 16:40:11 »

Idióta Toshiro még halála előtt nyert egy szavazástxDD remélem meghal Ördögi.
Ez a fejezet nagyon durva volt... nem tudom mire kéne számítani... remélem Orihime elül a se**én és nem csinál semmitxDD.
Naplózva
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #2461 Dátum: 09 márc 06, 16:42:57 »

 de gonosz vagy Ohh My God Ohh My God >.<# >.<# én szeretem Toshirot meg byakuyát is Toshiro az vagány az a durva mikor Ichimaru Gin-nel harcol na az kemény kacsint kacsint bow >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 06, 16:43:37 írta jujguy » Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #2462 Dátum: 09 márc 06, 17:06:05 »

Hát Hiei, sokan szeretik, ezért szinte minden szavazást ő nyer meg, vagy max 2. lesz =PP

Amm nektek feltűnt, hogy a mangák címei az FMA-ból a homonculosok nevei? xD Nekem most tűnt fel, ahol egy angol oldalon néztem a mangafejezeteket.
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #2463 Dátum: 09 márc 06, 17:12:51 »

Igazából az a hét főbűn. De amugy igazad van viszont ez a bujaság 2. fejezete Nyelvesít
Mindenesetre kiváncsi leszek tényleg mi sül ki ebböl, Itchigo nagy kulimászba keveredett.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2464 Dátum: 09 márc 06, 17:47:19 »

Hát mikor magában, lelki harcot vívott a Hollow énjével és legyőzte, az valami olyasmit mondott hogy ne adjon esélyt rá hogy leverhesse. Kicsit nyersen fogalmaztam, de valami ilyesmi volt a lényeg. Szóval lehet hogy most előjön de ez csak egy feltételezés.
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #2465 Dátum: 09 márc 06, 18:21:26 »

Hát ha előjön a Hollow énje akkor ott szívás lesz Ichigonak......
Viszont annak nagyon örülök,hogy bezúzták Ichigot Nevet Ördögi
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2466 Dátum: 09 márc 06, 18:43:53 »

Azt mondta, hogy egyelőre Ichigo a lovas és ő a ló...egyelőre...de ez bármikor változhat. És megígérte, hogy a legelső adandó alkalmat ki fogja használni, hogy átvehesse az uralmat Ichigo felett...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Hiei
Vendég
« Válasz #2467 Dátum: 09 márc 06, 20:17:11 »

Azt mondta, hogy ha alkalmat ad rá leveri a fejéről a koronát és szét zúzza a koponyájátxDD.
Ohhh és azt is, hogy nem lettem se a hátasod sem pedig királyxDD.
Nrm hiszel a hollow érkezésében... attól félek, hogy Orihime fog valamit ügyködnixDD.

u.i.: Uli megint a mellkasát csapta át tényleg ez a hobbijaxDD.
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2468 Dátum: 09 márc 06, 20:22:54 »

Kössé' má' belém... Nevet
Amúgy tuti, hogy a ribanc menti meg...és tuti, hogy megmenti :/ Najó, nem sírok, elvégre már az is jó, hogy a főszereplőt ilyen állapotban láthatom ^^
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Hiei
Vendég
« Válasz #2469 Dátum: 09 márc 06, 21:20:07 »

Nem akartam én beléd kötni csak a kedvenc részemxDD. Imádtam Ichi hollow énjétxDD.

Amúgy egyet értek veled érzem, hogy a csöcsös alkot majd valamit...
Khm már 2x láttuk lyukkal a mellkasán Ichi nii-t.<--- nem kötekedés... akkor is megmentette öt a bálna mellű...

Uli nem sz*rral gurigázik assszem a legerősebb espada ő lehet de nem akarom elkiabálniXD.
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #2470 Dátum: 09 márc 06, 21:25:08 »

Najó de még az első 3 espada erejét se láttuk,hiába van Ulinak a kettes szintű espada cucc.....
Naplózva
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #2471 Dátum: 09 márc 06, 21:30:30 »

Hát lehet hogy ha Aizen is látta volna a 2. szintjét akkor Uli lenne a Nr.1 espada de ez csak feltételezés. Hehe Ulinak téleg ez a lyukasztás a hobbija és mostmár Ichi is jobban hasonlít egy hollowra de csak egy lyukkal Nevet Amúgy sajnálaom ot de vagy azlesz hogy megint a felhokarcolós lelki világában fog a hollow énjével játszadozni vagy bogyos barátnonk segít neki vagy mindketto megeshet Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Hiei
Vendég
« Válasz #2472 Dátum: 09 márc 06, 21:48:12 »

Azért írtam, hogy nem akarom elkiabálni... Aizen pedig szerintem tud Uliról nem úgy ismertem meg mint akit meglehet lepnixDD.
Naplózva
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #2473 Dátum: 09 márc 07, 00:06:42 »

Szerintem is tud aizen a 2. szintröl hiszen még a áll-karakurát is simán észlelte és tudta!
Naplózva
balkovics33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #2474 Dátum: 09 márc 07, 00:08:00 »

Grim cicáról elfeledkeztetek elég régóta van már pihentetve...nem kizárt, hogy ő is előbukkan valahonnan. Bár szerintem is a Orihime fog valamit majd garázsolni némi drámai monológgal.


Amúgy szerintetek is most is egyből meghalt mint a multkor Nyelvesít, vagy a halál előtt áll Gondolkozik Mert így a kardot max a karjába vagy a combjába szúrhatja bele. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!