24 szep 29, 23:03:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 976 977 [978] 979 980 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702601 alkalommal)
0 Felhasználó és 142 vendég van a témában
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #14655 Dátum: 13 feb 12, 15:06:35 »

Kajak ez a legnagyobb probléma?xD
És ha Kubo lusta hátteret rajzolni? Ha rajzolna, akkor az lenne a bajotok.
A karakterei igenis nagyon szépek és erősen kétlem, hogy csupán kényelmi szempontból választotta ezt a levegőben arcolós dolgot.
Nem nagyon emlékszem, de Ishida talán tényleg el is magyarázta, viszont nagy előnye, hogy nem kell okvetlenül belepasszírozódniuk a földbe, hanem még a becsapódás előtt "belekapaszkodhatnak" a levegőbe, ami itt valószínűleg inkább a lélekenergiájuk.
Amúgy még Toshiro és Ulquiorra (más szárnyasra nem nagyon emlkszem. Ja, még a quinci fazon, aki bezárta Ichigot HM-ben, de a nevét mindig elfelejtem) rendelkeznek szárnyakkal, de soha nem vettem észre, hogy konkrétan a repülésre használnák. Nem nagyon csapkodnak vele...hülyén is nézne ki sztem. ikszdé
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #14656 Dátum: 13 feb 13, 09:06:38 »

http://www.mangareader.net/bleach/526  jó szórakozást skacok Mosolyog
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #14657 Dátum: 13 feb 13, 11:23:39 »

Számomra fura, hogy Bankait tolt Unohana és utána nem sokkal meghalt. Az elköszönésből elég egyértelmű, hogy le van zárva, ha csak nem valami szimbólikus elköszönésről van szó és a bankai miatt nem halt meg valójában.... De már tudjuk, hogy miért a gyógyítást választotta, amit mindenki eddig is sejtett, hogy örökké élvezhesse a harcot.  A másik, hogy nem nagyon látom, hogy Kenpachi olyan drasztikusan sokat fejlődött volna, maximum lehet a gátlásait oldotta fel kicsit, hogy teljes erőből harcoljon, mindenesetre, azért nem árt edzenie egy kicsit, plusz megismernie a kardját még. Következő fejezetben valszeg visszatérünk Ichigora és Renjire.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 13, 11:24:16 írta Sobbi » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14658 Dátum: 13 feb 13, 12:42:36 »

Ennek az lehet az oka, hogy Kubo rövidre akarta már fogni ezt a harcot azért mert nem akarta lelőni a poént. Nem akarja most még megmutatni Kenpachi igazi erejét, azt meghagyja valamikor későbbre a quincyk ellen. Ezt pedig csak így tehette meg, hogy ne mutasson semmit, hogy rövidre zárta a befejezést.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #14659 Dátum: 13 feb 13, 12:46:47 »

Szóval Kubo tényleg kinyírt egy Unohana kaliberű embert csak azért, hogy Zarakit feltápolhassa. Hát gratulálok.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14660 Dátum: 13 feb 13, 13:23:04 »

Egyetértős, volt már óvodás szintű megoldás a mangában, most megint lehet jött egy? Hát, mondjuk sejthető volt... De hogy egy ilyen nyomoroncért esetleg (mert még ugye nem tuti) kinyírni Unohanát...
A mangában 1 kép ütött csak: http://www.mangareader.net/bleach/526/21 Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 13, 13:24:18 írta Aizen » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14661 Dátum: 13 feb 13, 13:57:11 »

Tudom hogy Kenpachit fel kellett tápolni,de ezért így elintézni Unohanát eléggé mocsok húzás volt Neeem,remélem azért nem hal bele,inkább legyen valami más megoldása az elköszönésnek.
Plusz ha Bankaija tényleg rothasztás(mint Barragan) akkor nagyot üthetne Quincyk ellen,és szívesen megnézném kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 13, 14:01:14 írta K ichigo » Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #14662 Dátum: 13 feb 13, 14:40:06 »

Szerintem várjunk még Unohana temetésével, pont most kezdet el érdekessé válni a karaktere, csak nem fogja kinyírni ilyen könnyedén Kubo ......oké talán egy kicsit aggódhatunk  Nevet.

Sajnos maga a fejezet igazából ugyan az volt mint legutóbb, az is úgy ért véget hogy Unohanát megcsapják és abban legalább volt értelmes szöveg.
Egyedül a Bankai volt itt új, de az meg elég felépítetlen volt + 2 lappal le is tudták szóval nem sok vizet kavart.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14663 Dátum: 13 feb 13, 14:47:08 »

Hm...  Zarakinál én sem látok olyan nagy fejlődést, de ha úgy vesszük, akkor az elején Unohana egy pillanat alatt kinyírta, most viszont fordult a kocka... (a bankait pedig szerintem nem lehet elkerülni, akár csak Barragan esetében, így azt a halálát nem nézem)
Kubonak én már nem tudok hinni, amikor a történet szerint elbúcsúzik, majd feltételezhetően meghal egy karakter. Elég csak megnézni, hogy mi is volt Byakuya esetében. Unohana túl erős, és jó figura, hogy csak így beáldozza. Hmm... Én is simán bevetném az erejét mondjuk a quincyk ellen.
A bankai pedig nagyon meglepett. Nem az, hogy milyen volt, hanem hogy elsütötte, és csak ilyen kevés ideig láthattuk. Szomorú De legalább nem mondhatja majd, hogy úgy nyírta ki, hogy nem ismerhettük meg a bankaiát. xD A kardja amúgy ilyen vér szerű bevonatot kapott, vagy mit? Nevet Az azért nem rossz.
A másik meg, ha Unohana Zarakit úgy is vissza tudta hozni az életbe, hogy szétfoszlott a teste, akkor egy ilyen kis szúrást még csak meg tud gyógyítani... bár jobban megnézve valószínű szíven döfte. Na az már macerás. Nevet
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #14664 Dátum: 13 feb 13, 14:48:27 »

Nevet Byakuya 2 fejezeten keresztül köszönt el mindentől és mindenkitől, mégsem halt meg. Unohana egy farawell-lel elintézte a dolgot. Kötve hiszem, hogy jobblétre szenderült volna. Majd kiderül. Egyébként meg azt mondta, hogy csak 1 kenpachi lehet. Ebből nem következik egyenesen Unohana halála, inkább csak névfosztás.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14665 Dátum: 13 feb 13, 15:43:26 »

Szinte senkivel sem tudok egyet érteni....

1- direkt, szerintem egyértelműen úgy volt rajzolva, hogy ne tudjuk meg, mennyi idő telik el a csapások között, semmi értelme nem lett volna ha most tényleg lerajzolja Kubo  Kenpachi 1000 halálát, annyiban tudok egyet érteni, hogy így nem kellett megmutatni mennyivel lett erősebb Zaraki

2-Senki nem olvasta azt a részt, amikor Unohana azt mondja, hogy csak Zaraki tudja őt igazán boldoggá tenni ? Ő az egyetlen, akivel tudott harcolni, és igazán élvezni azt. Innentől fogva 2 alternatívát látok; Unohana mint mondanivalója után -hogy mindig csak 1 Kenpachi lehet- véglegesen lemond, a címről és a harcos élettől búcsúzik és attól, hogy valaha is boldog lesz még. Vagy ténylegesen értelmes halált akar magának, és nekem ne mondja senki, hogy ez értelmetlen volt, mert gondoljunk már bele, ha Unohana helyében lennénk hogy akarnánk meghalni ? 4000+ évesen elaludva, vagy most ereje teljében a legnagyobb harcának közepette tudván, hogy egy magánál is erősebb harcost "hozott létre" ? Főleg, mint mondta csak most tud boldog lenni, komolyan kárhoztatnátok egy hosszú boldogtalan életre ?



Más

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/526/8 atyaég  Unohana nézése itt, valami eszméletlen brutális, és a következő képek úgyszint, adja ég, hogy ne legyen cenzúrázva animébe....
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #14666 Dátum: 13 feb 13, 17:16:00 »

Nekem pl. nem az a bajom, hogy Unohana harcban halt meg, sőt. A harc volt az élete, mindig is azt szerette volna, hogy egy nála erősebb ellenfél keze által haljon meg.
Itt azzal van a gond, hogy ez stratégiailag nem volt jó húzás. Kyouraku feláldozta SS "királynőjét" ( aki nem mellesleg a legjobb gyógyító is ) azért, hogy nyerjen egy "állatot", aki ki tudja mit fog kezdeni az erejével.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 13, 17:18:25 írta TsunadeHime » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14667 Dátum: 13 feb 13, 17:45:40 »

Ha Kenpachi erősebb mint Unohana, és jóval erősebb, akkor már megérte az egész, főleg, tehát szerintem ha a régi Kenpachinak és Unohanának az erejét összeadnánk, akkor kevesebb jönne ki mint a mostani 100%os Zarakiból, tehát Kyouraku jól döntött.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
smylee
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36



« Válasz #14668 Dátum: 13 feb 13, 17:50:20 »

én nem örülök ennek de várható volt szerintem.a 0.osztagból már behoztak egy új "healert"
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14669 Dátum: 13 feb 13, 18:05:53 »

Ha a 0ik osztagost nem számoljuk,főleg hogy csak legvégső esetben jönne le,bár ott se fix lélek király védelme miatt max végső csatában.Tehát ha Unohana "kieseik" akkor Orihime-nek nagyobb szerepe lehet mint gyógyító,talán még fejlődne is Gondolkozik
Naplózva

Oldalak: 1 ... 976 977 [978] 979 980 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!