24 szep 29, 00:20:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 779 780 [781] 782 783 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701590 alkalommal)
0 Felhasználó és 74 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #11700 Dátum: 12 júl 05, 13:50:39 »

Meg akarom nézni azt a részt a mangában amikor kenpachi, Nnoitra ellen harcol. Tudjátok melyik az véletlen?

drszabi: minden sternritter használ Blutot nem? Hmm?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11701 Dátum: 12 júl 05, 15:51:55 »

A Kenpachi Nnoitra harc itt kezdődik:^^
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/298/1
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #11702 Dátum: 12 júl 05, 16:01:38 »

Öhm... nem tudom hol mondtam, hogy nem. Nevet

Kempachi esélye senki ellen sem 0. ikszdé A quincyk félnek a bankaitól. Mert az ellen már nem mennek sokra. Amikor a védekező blutot használja, és nem a támadót, akkor kétlem, hogy meg tudna sebezni egy bankaial rendelkező shinigamit.

Ezért lopják el. De kempachinak nem kell bankai anélkül is elég kemény. Jó mikor védekezik a quincy, akkor biztos nem
vágja át őt egy könnyen kempachi, de olyankor ő sem hinném, hogy meg tudná sebezni kempachit.
2-en már jobb az esély mert akkor felváltva tudják ezt csinálni, de kempachinak 0? Olyan nincs. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #11703 Dátum: 12 júl 05, 16:12:01 »

Na most hogy megtaláltam Kenpachi technikáját ( kendo ) így már egy kicsit kételkedek a blutba. Gondolkozik Ez elég erős jellegű támadás és át is vághatja a sternrittereket.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11704 Dátum: 12 júl 05, 17:54:43 »

Kendo nem Kenpachi technikája, hanem a kardforgatás alapja.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #11705 Dátum: 12 júl 05, 18:24:49 »

Ishida: akkor ezt most az összes kapitány tudja? Hmm?
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #11706 Dátum: 12 júl 05, 18:27:17 »

Ezt szerintem az összes halálisten tudja. Csak az a különbség, hogy ez kempachi kezében nagyobb hatalom, mint másokéban.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #11707 Dátum: 12 júl 05, 20:17:28 »

A kendot tudja mindenki csak Ken. zabolázatlan erejének ez a valamelyest technikai használata más szint. Aki már tudja 90% ban zabolázni az erejét azon dob 1-2 százalékot Kenpachin szerintem ez sokkal nagyobb hatásfok hogy az előző példámmal éljek szerintem akár 40-45% is lehet
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11708 Dátum: 12 júl 05, 20:19:26 »

Szerintem is mindenki tudja. Gondolom nem mindig a kardjaikkal gyakoroltak. Ez így egyszerűbb és biztonságosabb módszer. Kenpachi talán a hatalmas Reitatsu-ja és fizikai ereje miatt csap akkorát két kézzel.
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #11709 Dátum: 12 júl 06, 09:10:49 »

Ha jól kéne tippelnem akkor a kendó használatát az akadémiai kiképzés része. Azonban Ken-chan nem akadémiai úton vált tagjává a gotei 13-nak. Így az Jamától tanulta, feltételezem tőle azért sokkal nagyobb hatásfokban tudta elsajátítani mintha egy akadémiai tanár tanította volna neki.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #11710 Dátum: 12 júl 06, 20:04:54 »

Asszem úgy mondta hogy még szerencse hogy Yama-bá kényszerítette a kendós leckékre...
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #11711 Dátum: 12 júl 07, 19:04:36 »

No, évi rokon invázió letudva és sikerült eljutnom addig, hogy elolvassam a heti termést így véleményezem is.
Először is egy kis ego nekem.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/499/15
Egy idézet az előző fejezethez irt hozzászólásomból:
„Amúgy Kirgét elég gyorsan kiírták valamint nem számoltak egy még a sorozat elején lévő technikával. Ratsoutengai(remélem jól írtam). Emlékeim szerint mintha mondtak volna valami olyat, hogy aki ezt a technikát használja, addig tud harcolni, míg a teste meg nem semmisül.”

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/499/10
Na, megtudtuk a blutt működési elvét. Első reakcióként megjegyezném, hogy ez a védelem sokkal nagyobb szívatás, mint a hiero. Lévén az arrankar technika csak a börfelszint alakítja páncéllá, míg a Blutt a keringési rendszert. Tehát ha a hierro nál átvágják a bőrt, akkor oda a védelem, míg ha itt átvágnak egy eret ott a következő.
Viszont ebben a rendszerben van egy gyengepont. Az erek közötti sejtállomány sebezhető igy ha a fegyver elmegy a két ér között, akkor a quincy megszívta. Persze ez egy katanával kivitelezhetetlen, de egy apró és gyors fegyver, mint pl Senbonzakura vagy Haineko esetén kivitelezhető a dolog. Bár inkább Haineko az ideális választás. És talán még a hő alapú támadások lehetnek hatásosak.
Továbbá feltételezhetjük, hogy a váltás időigényes Így egy elég gyors kapitány jó eséllyel indul. Csak ugye a két nagy esélyes Byakuya és Suifon már bukta a bankaiát és jelenlegi állás szerint a sikait sem tudják használni.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/499/14
Chad trapista, Orihime szintén gazdagabb egy lyukkal Urahara pedig kapott egy nyilat a hátába.
Tipikus eset, hogy azért szívnak, mert nem elég kegyetlenek. Ledületböl agyonszúrni vagy eleve a fejét lelőni nem lett volna túl megerőltető.

Viszont egy kis pozitívum. Elvették Kirge medálját így semmi sem tartja vissza Uraharát attól, hogy nyomjon egy bankait. Bár még egy kicsit korainak érzem.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11712 Dátum: 12 júl 07, 22:45:26 »

Azért ez nem teljesen így van, hogy a blutt jobb vagy hasznosabb lenne mint a hierro. Pont most bizonyosodott be a hátránya is. A hierro ad egy változatos és általános védelmet míg a blutt esetében dönteni kell, hogy most támadok vagy védekezek. Védelmi szempontból biztos erősebb lehet mint a hierro, hacsak valaki pont a hierroját fejleszti és ebből állna a legnagyobb erőssége. Az biztos, hogy egy olyan személy akinek az erőssége a blutt használata és belefut egy olyan shinigamiba akinek a sebesség a specializációja az megszívta. Sio Fongot éppen ezért nem kell félteni mert ő rendelkezik nagy sebességgel és valami mással is ami helyettesíti a bankaiát. Eddig sem nagyon támaszkodott rá.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #11713 Dátum: 12 júl 08, 01:18:46 »

Hatalmas fejezet volt ez. Nagyon jó volt. Sokat megtudtunk az ellenfélről. többek között azt is, hogy nem halnak meg olyan könnyen. Pojén
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11714 Dátum: 12 júl 08, 01:29:43 »

Nagyon jó lenne ha a Jubileumi 500. fejezetben Ichigo tanulna valami új technikát hogy kiszabaduljon,vagy láthatnánk a mostani belsŐ világát a megújult Zangetsuval. Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 779 780 [781] 782 783 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!