24 máj 19, 13:57:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 440 441 [442] 443 444 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011386 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6615 Dátum: 15 dec 22, 07:29:21 »

Robin egyáltalán nem volt gonosz karakter, csak ő így játszott, elnyerte az emberek bizalmát és elárulta őket. A másik, hogy megszerették 1-2 fejezet után, annyira h képesek voltak tűzön, vízen át, a kormánnyal is szembeszállni csakhogy visszakaphassák még akkor is ha egyértelműen elárulta őket.

Na most Ceaser-t Luffy még mindig gyűlöli, annyira h mindig emlékeztetni kell a nevét mert képes elfelejteni, nem érzem azt h ha esetleg elrabolják akkor utánaeredne a szalmakalapos csapat mint ahogy Robin után is.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6616 Dátum: 15 dec 22, 11:49:26 »

100%, hogy Caesar nem lesz Mugiwara tag.
Inkább egy Buggy szerű, folyton visszatérő adok-kapok-elveszek karakter. Lásd: Rakéta csapat.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6617 Dátum: 15 dec 22, 12:35:16 »

Azért nem hasonlítanám a rakéta csapathoz. Rohadt erős démongyümölcse van. Mintha rendelkezne a király akaratával, zárthelyiségben lehetetlen legyőzni. Oké, hogy ősgyökér és beképzelt volt. Viszont nem hiszem, hogy annyira nagy védelemre szorulna és hogy annyiszor elverik őt.
Nem baj Aokiji mellett ő vagy Boonie csatlakozását tartom valószínűnek. Egy logia egész biztos lesz a csapatban a kettő közül lesz valamelyik.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
R. J. Misko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #6618 Dátum: 15 dec 22, 12:49:31 »

Én Hiei nek adok igazat!!! Egy, de lehet hogy több Logia bizto, hogy lessz a csapatban! Viszont, hogy gyülöli Luffy CC -t az erősen túlzás szerintem... de egy biztos, nem kedveli! (Legalább is Zou előtt még nem kedvelte, ez az amit tudunk) Szóval meglátásom szerint Zou több pontból is válasz pont lehet! Megtudhatjuk, hogy végre csatlakozik e valaki Mugiwaráékhoz és azt is, hogy ki lesz az... Megtudjuk szerintem mostmár Traffalgar D. Walter Law sorsát is (szövetségese, fia, beosztotja, ellensége vagy szimplán egy passiv tag marad) ... A szamurájokról is többet tudunk majd meg... és még biztos lehetne sorolni.. Szóval ha nem is egy gigantikus történés szál kezdete lesz ez (bár az is lehet) attól még érdekes és fontos pontja lesz a Zou a OnePiece -nek és Luffyéknak!
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6619 Dátum: 15 dec 22, 14:11:24 »

Azért nem hasonlítanám a rakéta csapathoz. Rohadt erős démongyümölcse van. Mintha rendelkezne a király akaratával, zárthelyiségben lehetetlen legyőzni. Oké, hogy ősgyökér és beképzelt volt. Viszont nem hiszem, hogy annyira nagy védelemre szorulna és hogy annyiszor elverik őt.
Nem baj Aokiji mellett ő vagy Boonie csatlakozását tartom valószínűnek. Egy logia egész biztos lesz a csapatban a kettő közül lesz valamelyik.

Ne szőrözzünk már, tudod mire értettem a Rakéta csapatot. Ki nem szarja le, hogy mennyire erős, ha bizonyos módszerrel játszi könnyedséggel sakkban tartható.
És Király akarata??? Oké, hogy elfogult vagy vele kapcsolatban, de azért ilyen abszurd dolgokat azért ne lássunk már bele. Nevet

Még mindig ott van Usopp nagy mondata Caesarról Punk Hazardon:
A mi kapitányunk pont az ilyen embereket utálja a legjobban!
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6620 Dátum: 15 dec 22, 14:24:51 »

Most nagyon zavarba hoztatok, gáz ha nem tudom mi az a rakéta csapat, valahogy nem ugrik be...  Upsz Áj Did it Egen
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6621 Dátum: 15 dec 22, 14:56:59 »

Miért milyen? Kivonja az oxigént a levegőből és mindenki elájul. Mire hasonlít, akkor? Nem mondtam, hogy Haoshokut fog használni, de végeredményben ugyanaz. Mivel tartható játszik könnyedséggel sakkban? Hakival, kairosekivel? Minden gyümölcshasználó sakkban tartható ezekkel.
Még mindig ott van Robin, aki miatt egy ország szenvedett és rengetegen meghaltak. Az emberek változnak.
Ha Ceasar képes megváltozni simán elfér a csapatban. Mindenesetre több esélyt adok neki, mint a törpének és Kinemonnak. Egyik se illik a csapatba. Persze valószínűleg igazad van. Tényleg nem fog csatlakozni, de 50% esély még van rá. Jó választás volna.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 22, 14:58:37 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6622 Dátum: 15 dec 22, 15:19:17 »

Kinemon nem túl sokat mutatott Dressrosán.
Law meg unszimpatikus nekem, mióta tudom hogy a Tengerészetnek is dolgozik.
(továbbra is Sabora (és Jinbei-re)  szavazok, mivel a bázisukat megtalálták és a forradalmárok hamarosan cudar napoknak néznek elébe)
Boonie az kicsoda? Nem találtam a one piece wikin Szomorú
Kuzant néztem: a jeges cucc az nem rossz.
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6623 Dátum: 15 dec 22, 15:24:21 »

Punk Hazardon megszorongatta az embereket, de azóta eltelt 2 ív is, és mindvégig csicska volt, hála Traffi szívműtétének.
Szóval ha ennyi ideje tudják szivatni, miért ne hasonlíthatnám felületesen a Rakéta csapathoz?

Abban egyetértek, hogy egyik szamuráj sem illik a csapatba. És szerintem nem is fognak bekerülni. Rajtuk keresztül lesz Wano is szövetséges, és ennyi.
Miután megalakult a Mugiwara flotta, gyakorlatilag már ki is lett nyírva a potenciál arra, hogy lesz még új konkrét csapattag. Bartolomeoékat is bármikor hívhatják, így felesleges lenne most már új embereket magukkal cipelni. Ez itt az Újvilág, sokkal több egyéni lehetőséggel.

Jasek:
A Rakéta csapatot a Pokémonon belül keresd. Nevet

Sternritter:
Bonneyról van szó. Csak Hiei hajlamos kapkodva leírni a véleményét. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6624 Dátum: 15 dec 22, 20:09:14 »

Kurohige legénységét szerintem vehetjük mérvadóan. Annyian lesznek Luffyék is mindegyiknek jut egy-egy ember. Így a 12 nagyjából a végleges létszám. Ha azt vesszük, hogy  Kurohigén kívül elver még valakit Luffy, akkor is kell még egy ember Jimbeien kívül.
Őket szánja Luffyék első számú ellenségének ebből indulok ki.

Szövetségeseknek majd a vk ellen lesz jelentősége, addig nem hiszem, hogy megjelennének újra. Maximum véletlen összefutnak egy kettővel és balhéznak egyet. Viszont együtt nem hiszem, hogy látjuk őket a közel jövőben.

A forradalmárokat nem fogja leverni Kurohige sőt felkötheti a gatyáját, mert balszerencséjére pont összehívta Dragon az összeset.

Jah bocs rosszul írtam a nevét. Őt nagyon elválasztotta Oda mindentől és sok benne a potenciál. Bár erre sincs semmi alapom őt is tagjelöltnek tartom. Ha másra nem Dani idegesítésre jó:P

El is felejtettem igazad van nincs nála a szíve. Hát akkor még se magától van velük azt hittem azért mert nincs hova mennie és fosik:( Így viszont sajnos én is kevés esélyt adok neki. Kár érte. No azért nem adom fel:U
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 22, 20:10:29 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
R. J. Misko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #6625 Dátum: 15 dec 22, 20:41:33 »

Szerintem is Teach csapata lesz az elsőszámú ellensége Luffynak... ,de szerintem nem feltétlenűl a mostani létszámot kellene ellenük felállítani... Szerintem Nami, Robin, Chopper és még kitudja kik simán csak támogatni fogják az erősebbeket!! Sanjit Zorot Jinbejt Frankyt és másokat... én még Usopp ból se tudom kinézni, hogy valameik főtisztel harcolna... Ahoz ő túl gyáva...
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6626 Dátum: 15 dec 22, 20:45:19 »

Pedig nyugodtan nézd meg, hogy Teach összes emberét úgy válogatta össze Oda, hogy az az egyik Mugiwara ellenfele lesz. A sniper csóka egész biztos Usopp ellenfele lesz. Nem véletlen mondják sokan, hogy legyőzik Shankséket. Ezzel is motiválva Luffyékat és így felülmúlja a példaképét.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 22, 20:45:58 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6627 Dátum: 15 dec 22, 21:34:26 »

Ha azt vesszük, hogy  Kurohigén kívül elver még valakit Luffy, akkor is kell még egy ember Jimbeien kívül.
Őket szánja Luffyék első számú ellenségének ebből indulok ki.

Sőt ezen kívül még egy ember kell, mert ugye mint tudjuk, Robin nem kap magának ellenfelet. Pojén

Egyébként már annyit szajkóztad Bonneyt, hogy kezdem én is elhinni, hogy tényleg köze lesz Luffyékhoz.:DD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6628 Dátum: 15 dec 22, 21:36:37 »

Pontosan. Mire elérnek oda, hogy Kurohige-vel harcoljanak, hidd el, az összes tag lesz olyan szinten, hogy harcoljanak velük.

De ezt a Ceasar-os ötletet én se tudom hova tenni Hiei Nevet Szerintem nonszensz. Egy teljesen gerinctelen, sunyi és gonosz karakter, ahogy idézték is, "a mi kapitányunk pont az ilyen embereket utálja a legjobban!". Trollkodásra, meg poénforrásnak tökéletes lesz egy ideig. De mint tagnak elképzelhetetlen. Ennél még Rebecca, vagy Kinemon is sokkal esélyesebb.

Szerk.:
Amúgy Bonney-t én se tudtam hova tenni az elején, amikor bekapcsolódtam a topicba, de most már ott tartok, hogy az egyik titkos esélyesem.
Nem vagyok benne biztos, hogy felnyitottátok-e a szemem, vagy pont fordítva Nevet De én is örülnék neki.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 22, 21:38:13 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6629 Dátum: 15 dec 23, 10:21:07 »

Dani elolvastam magyarul a mangát. "Szerencsére Jack sem tudta egyikünket sem legyőzni". Ráadásul folyamatosan jöttek a hajók és hozták az erősítést neki. Ennyire erősek a Minkek. Ha nincs a fegyver valószínűleg nyernek, mert Jacket leszámítva felül kerekedtek rajtuk.
Az angol után is mondjuk így értelmeztem, de elbizonytalanítottál.
Mondjuk azért Jack se semmi. Ötnapig csapatta 24/7-ben és utána még neki ment Sengoku, Fujitora, Tsuru triónak. Végre egy tenger nem okoz csalódást eddig.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 23, 10:28:22 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 440 441 [442] 443 444 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!